מחזור 3: מטיילים מול ואידוליד, עם 4:0 בבית (לבנדובסקי 2X, פדרי, רוברטו)

לאחר ההגרלה הכיפית שקיבלנו בליגת האלופות, ושבוע וחצי לפני המשחק הראשון של העונה במפעל הזה, ברצלונה מאחרת את העולה החדשה-ישנה ואידוליד, במטרה להמשיך את מסלול הנצחונות.

בגזרת ברצלונה, החידוש העיקרי הוא רישומו, וכנראה גם הכנסתו לסגל ולהרכב, של ז’ול קונדה. בנוסף, בוסקטס יחזור מההשעייה, בעקבות האדום שקיבל במחזור הראשון.

הרכבים משוערים -

לא מאמין שפאטי יפתח, בעיקר בגלל דבריו של צ’אבי במסיבת העיתונאים (מתוך המאניה) -

בטח אם נכנסים, החל מהשבוע הבא, לרצף מטורף של משחקים, שצפוי לכלול לא מעט רוטציות.

לגביי באלדה, כנראה שהוא לאט לאט קונה את מקומו אצל צ’אבי, או לפחות מראה לו שהוא בכלל קיים, שזו כבר התקדמות משמעותית בעמדת המגן השמאלי. לגביי השאר - אלו שלא שיחקו מול הסיטי (דמבלה, מאטס, פדרי, אראוחו ולבנדובסקי) כנראה באנקרים למשחק הערב.

איך גאבי עדיין באנקר ביחס לדה יונג… הוא כבר נוגס בתקציב מילא, הוא לא יורד מהמשכורת והוא לא הולך לעבור, דחיל ראבק לפחות נהנה ממנו. גאבי עוד לא מבושל, האפקט של גאבי כמחליף עם רגליים רעננות מול קבוצה עייפה תתן לו עדיפות וכך הוא יצבור בטחון.

@Aimarito @EHUD @Oleguer23 - איך מתייגים פה את עידו, כדי להגיד לו שמונצ’ו בהרכבים המשוערים של ואידוליד?

חיובי. אם כי קשה לי להאמין שהוא עדיין מכנה את עצמו ככה. משום מה.

איזה עידו, Koeman מספורטאנטר יוצר הקליפ פויול vs ריאל מדריד???

גאד דמייט, איך הוא לא אתנו פה? חובה!!

כיום הוא עידו אראוחו

שכנע אותו.

או בלאטי.

בכל מקרה, כשצריך לתת קרדיט, אני נותן (בעיקר כי אין לי אפשרות לשקר ולגנוב את הקרדיט, כי יש עדים) - הוא גם ממציא ויוזם הכינוי “RFA”.

הדיונים לגביי מה יקרה אם קונדה ירשים, והאם יהיה אפשר לקרוא לו “JFK” בעיצומם. אעדכן.

מה שכן, אני שמח שיש דיון מעמיק לגביי המשחק עצמו. יפה לראות את זה.

קניתי

אין לי קשר איתו… אני זוכר אותו מספורטאנטר.

אגב, יש כמה חברים בספורטאנטר שהייתי ממש שמח לראות פה. חבר’ה איכותיים כמו עידו, רון קעקועים (למרות הכאסח עם ליאור עדיין, הוא מת על בארסה), תומר, סשה ועוד.

זהו להיום עם הנוסטלגיה, חוזרים לעבוד

כאסח איתי? מה עשיתי?

ליאור הוא הבחור הכי חמוד שהכרתי בפורום איך הוא יכול להסתכסך עם מישהו? הוא אפילו סולח לבעלי כלבים שמחרבנים אצלו על המדרכה.

אני לא זוכר מה היה הרקע, אבל זה היה כשהייתי בתפקיד האדמין… אני זוכר שהוא עשה ברוגז וחתך.

הוא מקעקע עם זקן ארוך, אוהד הפועל תל אביב ושרוף על בארסה. זה מה שאני זוכר דוקטטר

הסגל של ברצלונה -

דסט בתגובה: “לא הבנתי. יש סיבה שאני מחוץ לסגל?”

אבדה וברייטווייט מחוץ לסגל גם הם.

גם אומטיטי, לראשונה בגלל שהוא אשכרה בקבוצה אחרת.

מהצד השני: קונדה נכנס לרשימה, לראשונה במשחק רשמי.

אם אתה לא יודע מה עשית אנחנו לא נגלה לך!! תחשוב טוב טוב מה עשית

אהוד, אנחנו לא במרכז הליכוד. לא חייבים לתת פה ייצוג נשי…

(חשבתם פעם על זה שאנחנו דיי מועדון גברים?..)

מותר לרשום סגל של 24 שחקנים?
חשבתי שיש מגבלה של 23.

זה תמיד קצת ככה אבל בפורום הקודם דווקא היה יצוג קטן.
הצעתי בזמנו לאבישג, שוגי26 בפורום הקודם למי שזוכר להצטרף אלינו לפה אבל היא פחות הייתה בעניין וחבל…אחת מהכותבות ומבינות ספורט הכי טובות ומוכשרות שיצאו מהפורום הקודם

דעה אולי לא פופלארית. הפורום הזה נחמד כמו שהוא ואם האנשים הכי טובים. היה סיבה שהפורום ההוא קרס בסוף העידן שלו.

לא באמת חסרים לי פה אנשים,
בטח ובוודאי שלא חסרות לי פה בנות שיתחילו לבקר אותנו על הודעות שוביניסטיות…

אני אוהב את הפורום כמו שהוא בלי רגשי נחיתות של אף אחד בפן האישי.
אני שמח שאני לא צריך לסנן מילים או ביטויים ושמח שכל ה ״אבי נעלבי״ למינהם כבר לא איתנו.

אני חושב שבין היתר זה מה שגורם לרובינו להעריך את החברותא שיש כאן - כולנו מרגישים ״בבית״ ובין חברים, כולנו מרשים לעצמינו להתבטא בדיעות האמיתיות שלנו כל עוד זה נעשה בשפה מכבדת ואף אחד לא צריך להתייפייף או להיות צבוע. מושלם.

אולי, אבל אני כן חושב שחסר לי קצת עוד פרספקטיבות על ספורט או על כדורגל. אין פה ממש אוהדים של קבוצות קטנות נגיד, ואז אולי הקולות בעד הסופרליג היו נשמעים טיפה אחרת מהקונצנזוס של אוהדי בארסה, ריאל, יונייטד וכ’ו.

לגביי המשחק, זה טיימינג מצויין יחסית לפגוש את ויאדוליד שעוד ללא ניצחון לאחר הפסד לויאריאל (3-0) ותיקו מול סביליה (1-1), כשהיא ללא אחד משחקני ההתקפה המצטיינים שלה (שונאלדו), וללא אחד משחקני ההגנה הטובים שלה (אל ימיק) בגלל הרחקה באדום.

המשחק הזה צפוי להיות עוד ניסוי כלים מבחינת צ’אבי. עולה חדשה בדרך לקאמפ, שכרגע ללא שחקנים מובילים שלה, ותנסה לעקוץ נקודות מהקאפמ לא בטוח תשחק בטוח וחופשי, וזאת למרות כל המחמאות של צ’אבי למאמן של ויאדוליד. אולי זו אחת הסיבות שהדיווחים טוענים שהוא רוצה לנסות לעלות עם 4-3-3 קלאסי עם שני מגינים ושני ווינגרים אמיתיים. שאלה חשובה היא כמובן גם מי ישחק בקישור, ומה נראה ממנו.

ההרכב שלדעתי יעלה:

באלדה- ארואוחו- קונדה- סרג’י

בוסקטס- פדרי- דה יונג

רפי- לבה- טמבלה

בהצלחה, ואני מקווה גם לכדורגל טוב על הדרך.

מבטיח שאם תביא לפה אנשים איכותיים אף אחד לא יכעס.

בסופו של דבר זכור לי מקרה מאוד ספציפי של בחור מקסים שנעלב כשקראו לשחקנים מסויימים ״נכים״ כי למרבה הצער נסיבות חייו הביאו אותו לנכות.

מאוד מאוד הערכתי את אותו אדם והלב באמת כואב כשבחור כל כך צעיר ונמרץ מאבד יכולות. הכאב שלו זכור לי ולרגע לא זלזלתי.

אבל השימוש בשפה חופשית מבלי לחשוב ״מה יגידו הפרוגרסיבים״ נראה לי חשוב לא פחות מאשר איכות המשתמשים. אישית אני לא רואה פסול בישמוש במילים כמו מפגר, אוטיסט, נקבה, הומו ונכה. לא חושב שזו שפה יפה או גבוהה וכמעט שלא מתשמש במילים כאלו בעצמי. עם זאת, אני לא רוצה לחשב מילים ולא רוצה שחברים אחרים יתחילו לחשב מילים. זה מוציא משהו מהכיף והקרבה שיש פה בדיונים.

אולי שווה להעביר את כל הסיפור הזה לאיזה ת׳רד אחר ולהתחיל לאונן על כמה כיף לנו ביחד מחוץ לדיוני המשחק…

שבוע הבא ליגת האלופות. מה עם מפגש??