מחזור 3: מנצחים 4:3 בלה סרמיקה של ויאריאל במשחק משוגע (גאבי, פרנקי, פראן, לבנדובסקי)

יאמל פראן זה הפאטי שלפני שנה. ואני לא כותב את זה לגנותו. אותו הייפ.

אליפות של שנה שעברה זה קללה וידעתי את זה מהרגע שזכינו. אבל trust the process כל פעם מחדש מהסימפים של צאבי. איזה פאקינג תהליך הם רואים רק אלוהים יודע.

בהתחלה ריחמתי על צאבי כי הבנתי שזה לשמור על באלדה ואין לו יותר מידי אופציות וזה באשמה של לאפורטה, אבל אז נזכרתי שהוא זה שדחף את המועדון להאריך חוזה לאלונסו ולרוברטו. במיוחד לרוברטו שאלמיני התנגד להארכה שלו. אז אין על מה לרחם עליו.

אנחנו בטוחים שהיה נבדל?

עריכה: מסתבר שכן.

אנחנו בצהוב נכון?

לאמין נכנס לראשונה לסטטיסטיקה. אפילו לא קרוב ללהיות בפעם האחרונה.

אחרי 10 דקות נוראיות, העלנו הילוך. שרק לא נחזור אחורה.

היכונו לפרשנויות בתקשורת: ‘יאמין שצ’אבי התעקש לפתוח איתו בישל לגאבי שצ’אבי התעקש להציב בשמאל. צ’אבי גאון’.

לא סולח לצ’אבי המאמן שהורס את כל המורשת של צ’אבי השחקן.

רואה 10 דק’ בחצי ריכוז ואומר לעצמי איזה יופי של יכולת.
לחץ, מסירות מהירות, משחק בנגיעה, התקפות זורמות ואז אני מבין שאנחנו עם הלבן המגעיל הזה ובצהוב זה ויאריאל.

כמובן שמרכוס אלונסו כבר שבר פעמיים את הנבדל (פעם אחת לא הצליח לו בנס).

אבל מה לנו כי לנין כש2-0 לנו למרות שממש לא מגיע לנו.

לבנדובסקי כל כך איטי…
יותר מזל משכל יש לנו במשחק הזה.

אוי פרנקי אתה כל כך נפלא. בהגנה, בקישור, בהתקפה.
כואב הלב עליו. כמו מסי אצל ברתומאו. שחקן ענק שמבזבז את הקריירה במועדון בינוני.

He’s here, he’s there, he’s every fucking where - de Jong, de Jong!!!

רוברטו אחראי על הקרן, ואחראי על הגול. בסדר.

יש הרבה פעמים שאני טועה אפילו כותב שטויות . דברים מביכים כן? אבל אם יש משהו שאני גאה בו זה שבתקופה שרצו למכור את פרנקי אני נלחמתי עליו פה. גם שהיו פה שכבר פינטזו על ברננדו במקומו.

איזה שחקן

האמת שבדיוק חשבתי לעצמי שאיזה באסה שיונייטד לא שמה עליו את ה80 מיליון שהתעקשה שלא לשים עליו. היום היא הייתה שמה עליו גם 150. עשה התקדמות אדירה.

לא שהוא מעולה המשחק הזה כמו יתר שחקני ברצלונה, אבל עדיין.

בתור אחד מהקטגורים הכי גדולים שלו פה, הטענה המרכזית שלי “נגדו” הייתה בעצם נגד…צ’אבי. צ’אבי לא ספר אותו בסוף עונת 21/22, ובתחילת 22/23, וגם לא ידע להשתמש בו. ובגלל זה לא ראיתי טעם להחזיק שחקן שלא נספר על ידי המאמן, אם אפשר למכור במלא כסף. אבל…אז עוד האמנתי בצ’אבי.

פרנקי עדיין לא השחקן שינהל את המשחק מבחינת שינויי קצב, כיוון והרגעת המשחק, וניהול הטמפו והכיוונים. העניין הוא שברגע שהוא לא צריך להיות השחקן הזה, או להיות הקשר האחורי היחיד, הוא פורח.

הם די רצו הוא פשוט סירב.

אם אלונסו ורוברטו בשתי הצדדים גם מניטה על אייבר זה לא עירבון לניצחון.

משחק טוב. לפחות אפשר להנות מכדורגל.

הוצאות החוץ של אלונסו נראות כמו באג במשחק מחשב ישן, שפשוט נכנס ללופ אינסופי ונתקע

אם אני קיקה סטיין אני אומר לשחקנים להמשיך לשחק על צד ימין של בארסה. כמות הפעמים שהסתננו מהצד הזה באין מפריע היא מחדל.
ההגנה לא מתואמת וזה לא מפתיע, אבל מה שבאמת מטריד זו הקלות שלוחצים את הקישור ״המעובה״ הזה ומדלגים עליו במהירות למצבים מאיימים.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1695836748943593522

גרסיה מתחמם. בהנחה שזה לא פציעה מבין שקונדה הולך להיות בימין.

תגידו, אני מבין שמרטינז הגיע בחינם, אבל הוא לא היה אמור לעזור לנו לסגור פינות כמו היום? ואז לפחות קונדה בימין ולא רוברטו.

הוא הגיע על תקן ורמאלן? למה לעזאזל החתימו שחקן בן 30+ עם פציעה של חצי שנה?

עריכה: חחחחח טוב, תמיד יכול להיות גרוע יותר…למה רק את אריק? רק חסר לנגלה במקום קונדה וזו ההגנה הגרועה בליגה.

הוא לא רשום עדיין.

כנראה כריסטנסן עדיין פצוע.

אם עד עכשיו ויאריאל חגגה מהצדדים, עכשיו היא יכולה גם מהאמצע.