מחזור 3-4 באלופות :: ניצחון כפול על בראגה

קפה נפצע בשריר בחימום,לונין יפתח במקומו.

אוי לא נעים.

ומשהו שקצת יותר מעניין, נאפולי שומטת שתי נקודות מול ברלין וניצחון היום יגדיל את הפער לחמש נקודות.

אחלה ברהים שבעולם, על הפרצוף המגעיל של קרלו אנצ’לוטי. חבל שצמד הברזילאיים לא ממש מוסרים לו למרות שרודריגו בישל את הגול במהלך די יפה [מסירה של פרלאן מנדי, המסירה היחידה שלו קדימה]. כמות הפעמים שהוא היה בעמדה נוחה ולא קיבל את הכדור - לפחות חמש. ברהים שחקן מעניין. משנה קצב, זז, והוא גם עשה שני גולים לא רעים בכלל, בדיוק כמו רודריגו ששיחק פי שש ממנו במספר הדקות או משהו כזה. אפילו את חגיגת השער שלו אהבתי. לא פשוט ולשחק ככה למרות ש"זה המקצוע" כשהמאמן שלך שם עלייך פס וברור שעוד מעט יגיע הגימיק ארדה גולר שגם כן ידחוף אותו עוד יותר נמוך.

ויניסיוס ממש גרוע, משחק איתם =עם בראגה והאמת שהיום נחמדים אליו ואף אחד לא מציק לו והוא סתם גרוע “בלי סיבה”, בחיים לא שיחרר את הכדור בזמן או בעט כשצריך. במחצית הייתי רוצה לראות את חוסלו במקומו אבל זה לא יקרה לעולם. פתחנו את המשחק קטסטרופה, באמת חמש דקות נוראיות ואפילו קצת מעבר לכך, לוקאס עם תצוגה כמו בדרבי, הכל הולך לו הפוך בשני צידי המגרש.
כפיים לאנדריי לונין שהדף פנדל סבבה, זו לא בעיטה בעוצמה של ציפור, הכדור הלך לפינה ותמיד קשה להדוף, לא יכול להגיד שבינתיים קפה>>>לונין. ומסירות לעומק כמו זו שניסה אדוארדו קמאבינגה זה בדיוק מה שאני רוצה לראות ממנו.

הנה ג’וד שמע שהזמנתי חולצה שלו:

image

מחצית שנייה: כל שחקני ההתקפה הבקיעו. אבל הכל באיחור של שלושה ימים. לא שווה כלום הניצחון הזה, כשיעלה שוב מד הלחץ - נסריח שוב את הדשא.

לאחרונה אפשר לסכם את המשחקים שלנו עוד לפני שהתחילו. פדה בלינגהאם קמא ורודיגר מעולים, ויני מסריח את הדשא. אם במכסת הדאגות שלי היה מקום גם קצת לכדורגל, הוא לחלוטין היה תופס שם מקום.

כשפדה בזון הוא מונסטר אמיתי. חבל שזה קורה רק 3 פעמים בעונה. למרות שלאחרונה זה קורה יותר ויותר.

כשברהים רץ עם הכדור הוא נראה הכדורגלן המושלם. גם עם השיער הקופצני שלו כשהוא עושה דריבל, ממש מצטלם טוב. הבעיה שלי איתו היא כשמגיע הרגע שהוא מפסיק לרוץ וצריך לקבל החלטה למסור, לרוב מדובר בהחלטה שגויה. עם זאת, המשחק שלו טוב הערב והוא לחלוטין בא רעב, מה שמאוד חסר לי בקבוצה הזאת.

@SantiagoBernabeu, ברהים מוסר יותר מהברזילאיים והוא אף פעם לא משחק אז טבעי שינסה להוכיח כמה שיותר. הוא באמת בסדר גמור. גולר ינגוס באין דקות שלו. כמובן שהוא שחקן של דריבל ומהירות ופחות סקורר (או חכם) אבל שער כמו שכבש היום עם תנועה חכמה לקצר - ויניסיוס יותר מדי זמן לא כבש. כותב לך מישהו שחשב שאסנסיו ממש טוב ממנו.

ה 442 השטוח הזה עם 3 הקווים הישרים המיושן הופך להיות אחד הדברים הכי מדכאים שיש.

ברהים למרות השער מתאים יותר לסלטה, הוא מין וניסיוס לעניים.

בדיוק זה מה שעבר לי בראש במהלך המחצית. אני כל כך לא אוהב את איך שהקבוצה מאורגנת, ממש מדכא. לא נורא נעביר את העונה הזאת, עונה הבאה מאמן אחד.

מערך נוראי. הכל צפוף.

למה לא לתת לואסקז ובראהים לסיים 90 דקות ? למה אנצ’לוטי חייב להיות נודניק ולהזכיר להם בכל הזדמנות שהם לא נספרים ?
רודריגו הבקיע, קוף בגודל של וומבניאמה ירד לו מהגב.
וניסיוס זה הדבר הכי לא מובן והכי פחות הגיוני שהיה בכדורגל העולמי מאז ומעולם, נגיעה הוא רומאריו ונגיעה אחרי הוא אורן נסים האגדי.
אם יש דבר אחד שקמאבינגה חייב ללמוד מקרוס זה להיות מרוכז מההתחלה ועד הסוף, מהרגע שהכנענו את המשחק הצרפתי נראה כמישהו שמכר את המשחק.

הגיע זמן הרוטציות, אז אנצ’לוטי מחליף את 4 מ-5 השחקנים הכי טריים על המגרש. גאון, אין ספק.

לא יודע אם אפשר ללמוד משהו מהמשחק הזה אחרי ההתפרקות הזאת של בראגה. בליגה הספדית זה לא היה קורה.

אם בכל זאת לקחת משהו מהמשחק הזה, אז ברהים צריך להתחיל להיספר, הוא לחלוטין היה הפתעה נעימה. משום מה הכרתי שחקן הרבה פחות אנרגטי, הרבה פחות מהיר, הרבה פחות טכני וחכם. הוא הראה יכולת קריאת משחק מרשימה, ויכולת הצטרפות מהקו השני ביותר מפעם אחת.
מקווה שהמחסום המנטלי של ויני ורודריגו נשבר הערב. במחצית השניה הם שיחקו יותר טוב, ולא יודע אם שמתם לב, הערב לא ראינו חיוכים מטומטמים, הקפצת הקהל, סימון thumbs up, או שאר השטויות שויני נוהג לעשות במשחקים. נאצ’ו דיבר לתקשורת ואמר שמנסים כל הזמן לאפס אותו ולגרום לו להתרכז בכדורגל. אולי מישהו שם הצליח ולפחות זמנית נוכל להינות ממנו שוב.

הוא עושה כל הזמן את הדברים האלה. תיקולים מאוחרים, הרחקות לו טובות (בפגרת הנבחרות האחרונה הוא נתן לאחת היריבות שם שער על מגש של זהב), או סתם פעולות לא טובות ופסים שלומיאלים. לכן, לפחות אצלי, הוא עדיין מוגדר כפוטנציאל על ולא שחקן על כבר בהווה. יש לו עוד דרך לעשות לטעמי.

משחק מהנה שאי אפשר לקחת ממנו כמעט שום דבר להמשך,בטח מי שיש לו זיכרון של יותר מ 3 ימים,בראגה קבוצה נחמדה ונאיבית מאוד,בליגה מכירים אותנו קצת יותר טוב ויודעים ללחוץ לנו על הנקודות הרגישות כדי להוציא אותנו מאיזון ויש יותר סיכוי שהמשחק נגד ולנסיה ייראה כמו המשחק נגד ראיו מאשר נגד בראגה.
לוקאס שחקן גמור,עם כל הכבוד לבישול הוא היה נוראי בשני צידי המגרש,פנדל מטומטם,החזרות כדור גרועות והרבה איבודי כדור.

בראהים שחקן,בחיים הוא לא יהיה ברמה להרכב אבל אין ספק שמגיע לו להיספר קצת יותר,בטח במצב הנוכחי בהתקפה,אין לנו פריבילגיה לוותר על המספרים שהוא יכול לתת ועל המנוחה היקרה שהוא מעניק לג׳וד,צריך לשמור אותו בכושר משחק.

לגבי ויניסיוס-עם כמה שהוא מעצבן והטריף גם אותי במשחק נגד ראיו,אי אפשר שלא לשים לב להבדל באווירה סביבו בין משחקי הליגה לבין משחקי הצ׳מפיונס שבהם הוא מקבל כבוד מיריבים ומשופטים(שיפוט מושלם אתמול) לעומת החרא שהוא סופג בליגה,אין ספק שהוא חייב להתבגר ולא ליפול כל פעם לפרובוקציות של יריבים ושופטים,אבל לטנגו צריך שניים.

רודיגר בכושר מדהים,רק שלא ייפצע כי הוא משחק בלי סוף,שאפו ללונין שלקח את ההזדמנות בשתי ידיים(לא שזה יעזור לו).

לא מסכים, כולם עושים טעויות, גם קרוס איבד בתחילת המשחק כדור ברחבה שלנו שהיה יכול בקלות להפוך לשער, גם בקלאסיקו איבד כדור בשלומיאליות שלמזלנו נגמר רק בקורה מבעיטה של שחקן ברצלונה, האם גם קרוס רק פוטנציאל ?

כשזה קמאבינגה אז עושים אובר פרשנות, ‘‘הוא צעיר’’, ‘‘לא מוכן’’, ‘‘פוטנציאל’’, נדבקתם קצת מהשמרנות של אנצ’לוטי נראה לי, קמאבינגה מאבד יותר כדורים מקרוס לא בגלל שהוא צעיר אלא בגלל שהוא מחפש תמיד לשחק לעומק ולדחוף את הכדור קדימה, קמאבינגה עושה תיקולים מוזרים כי הוא תמיד מתקל וחוטף המון כדורים שמוציאים מתפרצות רבות, בגלל שהוא הולך לכדור ולוחץ חזק ומתקל אז יש לו גם תיקולים מוזרים כי ככה זה עובד, אם לא יתקל אף פעם ורק יסתכל על השחקן כמו קרוס אז לא יהיו לו תיקולים מוזרים.

אתמול אחרי הבעיטה שקיבל לביצים יצא מפוקוס והיה נוראי, עד אז היה הטוב על המגרש.

קרוס מקבל בראש על הטעויות הוא עושה. הפוטנציאל של קמא בסך הכל גבוה משל קרוס לדעתי, הוא שחקן על, שיכול למלא מספר תפקידים על המגרש בו זמנית ולא רק לנהל את המשחק כמו קרוס. הציפיות שלי מקמא גבוהות משמעותית מהציפיות שיש לי מקרוס.

הוא לפעמים שוגה בדברים בסיסיים, מנסה דברים קצת אבסורדיים, זה סימן לכך שהוא שחקן שעדיין לא הבשיל. הוא כבר היום שחקן טוב מאוד, רק שהוא לא קרוב לשיאו. מלבד הטעויות שהוא עושה, יש לו עוד הרבה מקום לשיפור בכל הנוגע להצטרפות מהקו השני וההשתתפות שלו במשחק ההתקפה. כשהוא במקום הנכון בזמן הנכון יש לו טאץ’ אדיר ואפשר לראות כמה הוא יכול לתרום גם בשליש האחרון. כרגע זה קורה מעט מדיי.

אתמול הוא היה מעולה, כרגיל, אבל היו לו כמה פאשלות שיש לו בדרך קבע בלי קשר לבעיטה בביצים. עוד שנה שנתיים יהיו הרבה פחות מהפאשלות האלה.

קמא ופדה היו מעולים, 2 רמות מעל כולם
פשוט חיות טרף

קמא מדקה 65-70 בערך התחיל לשחק בהליכה אחרי שחטף כל המשחק ומאז התחיל גם לטעות אבל זה טעויות של חוסר ריכוז מתוצאה של עייפות, האמת הייתי מופתע שהוא לא הוחלף וכבר הייתי בטוח שייפצע
נכון שהוא לא מושלם ויש לו המון לאן להתקדם ולהשתפר, אבל הוא חייב להיות תמיד בהרכב והוא פשוט כ״כ טוב וכ״כ חשוב בשבילנו כבר עכשיו

אתמול גם הוא סחט המון עבירות שפשוט לא היה לו למי למסור כי שיחקנו 442 כשהחלוצים באגפים, אם היה פונה אחורה או הצידה הוא היה מאבד, קדימה לא היה לו למי למסור אז תמיד הצליח להפתיע ולעבור שחקן או לסחוט את העבירה וזה משחק שלפני 3 חודשים נגיד הוא היה מאבד פי שתיים או שלוש פעמים את הכדור

רודריגו וויני פשוט לא יכולים לסחוב התקפה לבד, לא היו טובים בכלל גם אתמול ולדעתי ויני פשוט היה גרוע רק שאיכשהו הצליח לסיים עם שער ובישול שבחיים לא היו נותנים לו בליגה הספרדית או קבוצה דרג ב׳ אפילו
בראגה היתה די נאיבית במיקום שלה, הפער בין ההגנה לקישור היה ענקי כל פעם שחטפנו כדור וזה לשחק לידיים שלנו עם המפלצות הפיזיות שיכולים פשוט לקחת כדור ולרוץ 30-40 מטר ולעבור קו הגנה
גם מדקה 55 הם פשוט נפלו מהרגליים וכבר לא יכלו לעמוד בקצב

וזה מה שמוביל אותי לדבר הבא, מול קבוצה מאורגנת ובמיוחד מול הקבוצות טופ באירופה - כמעט אין לנו מה למכור מבחינה התקפית. הקבוצה הזאת זועקת: חלוץ!! ועדיין הקישור שלנו זה מה שמחזיק אותנו בחיים, רק שהשחקנים שיש לנו שם לא מיועדים להיות מייצרי מצבים