מחזור 3-4 באלופות :: ניצחון כפול על בראגה

לקראת בראגה| כשהיא עוד כועסת על התיקו בפיחואן ורגע לפני הקלאסיקו, ריאל יוצאת לפורטוגל (שלישי, 22:00) בתקווה לחזור לנצח גם בהרכב בו ‘הספסל יידבר’. מודריץ’, חוסלו ונאצ’ו בתמונת ה-11, האם ויניסיוס ינוח ומתי תסתיים הבצורת של רודריגו? הכל לקראת המשחק - רק כאן.

image

אווירת חג בטח שאין פה אבל סוף-סוף משחק כדורגל אמיתי באמצע השבוע, ריאל מדריד משחקת, משחק שיוכל לעזור לנו להתנקות קצת מהחדשות, משחק חביבי עם רמת לחץ נמוכה יחסית (זה לא דרבי ולא פיחואן) שאולי יעבור לכמה שחקני מפתח להתעורר\להוריד חלודה לפני הקלאסיקו - מה שלומך רודריגו? איך אתה ויניסיוס ג’וניור? וגם ושנוכל אנחנו לצפות איכשהו בסלון ולשמור על שפיות. לא אדישים וגם לא לקחת ללב.

סטטוס ריאל:

ריאל מדריד מגיעה למשחק מחר בבראגה כשהיא לא ממש מתרכזת בהווה אלא בעיקר חייה בעבר וגם בעתיד. כשהיא עדיין קצת עצבנית על התיקו 1:1 בפיחואן נגד סביליה ביום שבת במשחק לא מספיק טוב - שונה לחלוטין מהמומנטום איתו יצאה לפגרה וגם הפער בפסגה צומק; וגם על השיפוט כפי שאמר קרלו אנצ’לוטי או יותר נכון אמר מה הוא לא יכול להגיד (“אין לי חופש ביטוי לדבר על שופטים. אסור לי להגיד מה שאני חושב כי ישעו אותי ואני רוצה לעבוד. יש לי אמון בשופטים, בחלק יותר ובחלק פחות. הסרטונים הם מה שהם”), וגם מביטה אל האופק אל עבר הקלאסיקו הגדול נגד ברצלונה ביום שבת מה שיבוא לידי ביטוי בהרכב שלנו מחר. כמובן שהדרך הטובה ביותר להגיע לקלאסיקו היא עם ניצחון, שלישי ברציפות בשלב הבתים, ולסמן כמעט V סופי על המקום בשמינית הגמר ואולי אפילו כבר מהמקום הראשון. אשתקד ריאל פתחה עם שלושה ניצחונות: על סלטיק בחוץ (0:#) על לייפציג בסנטיאגו ברנבאו (0:2) ועל שחטאר דונייצק (1:2 ביתי) לפני שהחלה לעשות שטויות.

“זו הזדמנות טובה עבורנו, יהיה טוב לנצח שוב”, אמר המיסטר על המשחק. “אנחנו פוגשים יריבה שמשחקת טוב, אוהבת לשלוט ולכבוש שערים. ההגנה תהיה חשובה ואז נוכל לנצל את האיכות שלנו. צריך להיות בטוחים אבל גם להעריך את היריבה”. השוער קפה שהתלווה אל קרלו, 'יישר קו כמו שאומרים. “אנחנו יודעים שאנחנו חוזרים לליגת האלופות אחרי שתי תוצאות טובות במפעל, ניצחנו פעמיים. אנחנו באים בדינמיקה טובה ועם הרבה ביטחון ומקווים לנצח, אבל אנחנו יודעים שזה יהיה משחק קשה עם הקהל שלהם”. קפה הוא השוער שספג הכי מעט בספרד, אבל הוא לא יציב מספיק. היה יכול לעשות יותר בגול שספג ומצד שני רשם הצלה ענקית לנגיחה של סרחיו ראמוס. הוא נשאל על הנבחרת ואמר שהוא מאוד רוצה לשחק ושהוא תמיד מנתח את הביצועים שלו אבל לאחר המשחק, ושגיאה גדולה או הצלה נהדרת לא משנות את רמת הריכוז שלו.

קפה יהיה מחר אבל לא מעט שחקנים בכירים ינוחו. קרלו לא מגלה אבל זה מובן מאליו. “אני לא חושב על רוטציות”, אמר כשנשאל באופן ברור, “אבל זה לא אומר שאציג את אותו הרכב שעלה ביום שבת. אני צריך להעריך את המצב של כל שחקן. יש עייפות, יש מכות יבשות. דויד אלאבה ופרלאן מנדי חזרו מפציעות למשל, מנגד נאצ’ו יכול לשחק. היום אנחנו מתאמנים עם כולם ואז אני אקבל את ההחלטה מי ישחק”. על הקלאסיקו: “עכשיו אנחנו לא מדברים על הקלאסיקו מכיוון שאנחנו מרוכזים במשחק בליגת האלופות שלנו בבראגה”. נאצ’ו שלא זמין בליגה - יפתח, אנחנו נעריך שבמקום אנטוניו רודיגר. גם פרלאן מנדי ינוח וזה יהיה זמנו של פראן גארסיה שבנבחרת שיחק אבל בקבוצה נשכח לחלוטין מאז הדרבי.

“המשחק בבראגה מזיז את הספסל”, נכתב ב-AS. זו תהיה שעתם של כמה שחקנים מאוכזבים כגון לוקה מודריץ’, אולי ה-מאוכזב הגדול, של חוסלו שתמיד מסופסל במשחקים הגדולים למרות שהוא מבקיע. גם פדה ואלוורדה שפתח בשבת ינוח. גם דני קרבחאל שנראה מצוין עשוי לנוח ואחד מהברזילאיים. לגבי רודריגו יש דילמה. הוא פשוט לא טוב, אבל אולי במשחק נטול לחץ הוא יחזור לעצמו וכן נזרוק שוב את “הרומן” שלו עם ליגת האלופות. על ג’וד בלינגהאם (אם הוא לא בשיאו - לא בטוח שיש תוכנית ב’ לריאל, אפילו בטוח שלא), שכבש בשני המשחקים הקודמים השלב הבתים, אף אחד לא מוותר, לא כרגע. טוני קרוס, אם ישחק, ירשום את משחקו ה-142 בליגת האלופות וישתווה לאגדה ראול במקום השביעי במספר בכל הזמנים. ברהים דיאס לא נספר על ידי המאמן, פתח בהרכב רק פעם אחת העונה - וגם הבקיע נגד לאס פלמאס.

בעשרה משחקים על אדמת פורטוגל ניצחה ריאל חמש פעמים והפסידה בארבעה והאמת שכבר שבע שנים היא לא ביקרה בשכנתה לחצי האי האיברי. בכל הרכב שהוא, רוטאציוני יותר (כי זה מה שצריך) או פחות (כי יש לריאל מאמן די מקובע, מה נעשה) היא תצטרך למצוא את רגע הקסם וגם קצת מוטיבציה כדי לנצח. כי תוצאה לא טובה לפני הקלאסיקו, תוצאה לא טובה בפעם השנייה ברציפות - תוסיף עוד יותר ללחץ למרות שלמשחק הגדול בעולם חוקים משלו.

מבורגוס בנגוטקסיה עם מודריץ', בלינגהאם וקאמווינגה.
לשכוח מיום שבת ומאדון דה בורגוס. חזרה גנרלית לקלאסיקו

ריאל מדריד - הרכב משוער: קפה| לוקאס ואסקס, דויד אלאבה, נאצ’ו, פראן גארסיה| אורליאן טשואמני, אדוארדו קמאבינה, לוקה מודריץ’, ג’וד בלינגהאם| ויניסיוס ג’וניור (רודריגו) וחוסלו

מה המצב בראגה?

בראגה מגיעה למשחק במצב רוח מצוין אבל גם אם הכושר שלה היה בינוני אפשר לעשות דליט על כל מה שהיינו כותבים. הפורטוגלים חזרו לשלב ליגת האלופות לאחר 13 שנה ומשתתפים במפעל בפעם השנייה בתולדותיהם. ועוד מעט הם פוגשים את הקבוצה הגדולה בתבל אז כמובן שההתרגשות בשמיים. בראגה שטיטאה בדרך את TSC הסרבית ולאחר מכן השיגה ניצחון כפול על פאניתינייקוס בפלייאוף, חולמת להעפיל לשלב שמינית הגמר מה שלא הצליחה לעשות בניסיון הקודם שלה. במחזור הפתיחה היא הצליחה להשוות נגד נאפולי בדרה מאוחרת אבל חטפה לאחר מכן בשל חוסר ניסיון, וכעבור שבועיים המזל והאופי עמדו לצידה. בדקה ה-37 היא פיגרה 2:0 בברלין נגד אוניון ובדקה ה-94(!) אנדרה קסטרו ביצע רמונטדה מארץ הרמונטדות עם ה-2:3. בסה"כ הפורטוגלים עם ארבעה ניצחונות רצופים בכל המסגרות. הם נחו זמן רב, שבועיים וחצי שכן המשחק האחרון היה 1:2 על ריו אבה מהתחתית בשבעה באוקטובר. גם במשחק הזה בראגה הוכיחה אופי עצום כשפיגרה עד לדקה ה-90. אבל אז סימון בנזה כבש בנגיחה וכעבור חמש דקות אבל רואיס ניצל בישול שני במשחק של רוג’ר וקבע 1:2. בראגה מדורגת במקום הרביעי בליגה, פחות או יותר במקומה הטבעי 3-4, במרחק שש נקודות מהפסגה שם נמצאת בגאון ספורטינג ליסבון.

ובחזרה לכובש שער הניצחון רואיס (קטע בצורת של חודש וחצי), החלוץ שעלה מהספסל, תפס ביטחון ו’הזהיר’ את ריאל מדריד לפני המשחק: “זה הולך להיות מסובך מאוד”. הוא ממשיך: “ריאל קבוצה נהדרת אבל יש לנו רעיונות ברורים ואנחנו הולכים על ניצחון בכל הכוח”. החלוץ בן ה-23 הגיע לפורטוגל ב-2020 כמושאל מברצלונה וייתכן ויש לו מוטיבציה נוספת. בראגה רכשה אותו בסופו של דבר בשמונה מיליון יורו. רואיס מוסיף: “הייתה התרגשות עצומה בפורטוגל כשקיבלנו את ריאל מדריד. גם כי ספרד היא מדינה שכנה ואנחנו שמחים. זה יהיה משחק גדול”. “אנחנו קבוצה אמיצה עם הרבה מאוד אישיות, מחפשים לתקוף כל הזמן. אנחנו שמחים להתמודד עם המועדונים הגדולים”, הוסיף. “יחד עם האוהדים שלנו זה יהיה להם קשה”. השחקן הכי מסוכן בבראגה היום הוא קשר הכנף אלבארו דג’לו בעל אזרחות ספרדית. קשר כנף ממזר בן 24 שרשם כבר שבעה שערים העונה ושלושה בישולים ב-15 הופעות. “אבא שלי אוהד מדריד אבל תמיד אמרתי לו שאני מרגיש יותר ברסאי, כדי לעקוץ אותו”, אמר בחיוך וסיפר כי שום דבר לא מפחיד אותו. “אני עובר תקופה נהדרת ורוצה להמשיך ככה. כמובן שאני מכבד את ריאל”.

המאמן ארתור חורחה (חתם בקבוצה במאי 2022 כלומר אוטוטו שנה וחצי), משוכנע: “אנחנו יכולים לעשות היסטוריה, זה תלוי ביעילות שלנו”. הוא מודה כי הוא מתרגש ומבקש אחריות בהגנה. “בשני המשחקים הקודמים בשלב הבתים הראינו את האיכות האישית והקולקטיבית שלנו. ליגת האלופות חדשה עבורנו אבל ברור שיש לנו שאיפה. ריאל פייבוריטית מחר כי היא רגילה למעמדים האלה, אבל אני בטוח שאם תוכנית המשחק תעבוד נוכל להילחם על ניצחון”. המאמן הבהיר כי מבחינתו ההיבט הרגשי לא פחות חשוב: “אני תמיד אומר לשחקנים שלי שאפשר להפתיע מחר. אסור להשאיר שטחים לריאל מדריד”. המאמן מתעלם מהלו"ז הצפוף של ריאל כמו הפיחואן ביום שבת והקלאסיקו בשבת שתגיע ומשוכנע שריאל מרוכזת במשימה הזו.

נראה כי בראגה תמשיך עם ה-4:2:3:1 שלה. דג’אלו יכול לשחק גם בצד ימין כך שבצד שמאל נמצא ברומה שגם הוא שחקן פנטסטי ובחוד סימון באנזה, לשניהם שישה שערים העונה. המאמן לא הסכים לגלות האם במשחק כזה נגד יריבה כמו ריאל הוא יוסיף שחקן עם ניסיון כמו ז’ואאו מאטויניו הפורטוגלי ואולי יתגבר את מרכז השדה בשחקן נוסף, ההערכות הן שלא. המגן הימני ויקטור גומס בספק רציני למשחק ואם לא יהיה כשיר ג’ו מנדס ימשיך בעמדה. הקטור פונטה נמצא בתמונת ה-11 על חשבונו של פיצי. מי שחזר לאימונים ואולי ישתלב ב-11 הוא הקשר הכנף והקפטן ריקרדו הורטה שהיה מלך שערי הקבוצה בעונה שעברה, והעונה יש לו חמישה שערי ליגה ב-511 דקות. בשער הברזילאי מתאוס שהעונה ספג כבר 20 שערים ב-14 משחקים ושמק רק פעמיים על שער נקי, כולן במוקדמות ליגת האלופות.

אשתקד במשחקי הבית בראגה ידעה להתעלות, היא הביסה 0:3 את האלופה בנפיקה בחודש דצמבר למשל וכבשה שני שערי בית בממוצע למשחק. היא בונה על תמיכת האוהדים שלה. שימו לב שבראגה שיחקה רק שלושה משחקים בעבר נגד יריבות מספרד - בעצם נגד יריבה מספרד ששמה סביליה. יש לה ניצחון כפול על סביליה בפלייאוף ב-2010-11. “האיחוד הזה הוא מעל הכל”, נכתב בחשבון הטוויטר של בראגה על רקע תמונה מהאימון. אין להם מה להפסיד במשחק מחר.

Union Berlin 2-3 Braga: Andre Castro scores stoppage-time winner for 10-man visitors - BBC Sport
בראגה עושה 2:3 מדהים מול אוניון. מצפים למשחק

בראגה - הרכב משוער: מתאוס| כריסטיאן בורחה, סיקו ניאקטה, סרדר סאטצ’י, ג’ו מנדש| אל מוסראטי, רודריגו זאלאזר, ריקרדו הורטה, ברומה, אלבארו דג’אלו| סימון באנזה

היסטוריה ומפגשי עבר:

זו תהיה הפעם הראשונה בה ריאל מדריד משחקת נגד בראגה. בכלל, היא פגשה מעט מאוד יריבות מפורטוגל – 12 משחקים נגד פורטו, שישה נגד ספורטינג ליסבון ושלושה נגד בנפיקה – ממנה יש לנו זיכרון רע מאוד (וכמעט הגרלה בשמינית הגמר ב-2021-22 אבל טוב שזה לא קרה בחסות אופ"א). ריאל לא שיחקה על אדמת פורטוגל שכנתה בחצי האי האיברי כבר זמן רב, מאז שלב הבתים בעונת 2016-17. במחזור החמישי של שלב הבתים, ה-22 בנובמבר, רפאל ואראן כבש ראשון, אדריאן סילבה השווה בפנדל ובנזמה נגח שער ניצחון דרמטי במשחק בו גארת’ בייל ספג פציעה קשה. המשחק בספרד גם כן נגמר ב-1:2, דרמטי מאוד, כשכריטיאנו השווה בכדור חופשי ובתוספת הזמן המחליף מוראטה נגח לרשת מבישול של מחליף אחר – חאמס. נמשיך כבר עם בנפיקה. 2:2 מרתק בפורטוגל בשלב הבתים בעונת 2000-01 אחרי פיגור כפול (רוברטו קרלוס כבש בכדור חופשי) -0:4 קליל במדריד. היה גם מפגש בליגה האירופית ב-1994-95 במהלכו ריאל עברה.

Real Madrid, Varane : "Cristiano Ronaldo m'a bluffé" | Goal.com Français
ואראן והחבר’ה חוגגים נגד ספורטינג בביקור האחרון בפורטוגל

את בנפיקה פגשה ריאל בגמר גביע אירופה ב-1961-62 וחלמה על זכייה שישית. צמד מהיר של פושקאש לא הפסיק וגם לא כשהשלים שלושער ועשה 2:3, כי ממול ניצב אאוסביו שענה עם צמד בדרך ל-3:5 פורטוגלי והפסד ראשון לריאל במעמד הגמר. כעבור שלוש שנים ריאל רצתה לנקום ברבע הגמר אבל קיבלה בראש בפורטוגל, וניצחון 1:2 בגומלין לא ממש החזיר את הכבוד. המסה העיקרית של המשחקים הגיעה נגד פורטו עם 12, כולם בליגת האלופות. ריאל עברה את פורטו פעמיים בשלב רבע הגמר – בעונת 1979-80 בזכות שערי חוץ וב-1987-88 עם ניצחון כפול. מאז המפגשים הם בשלב הבתים. בסה"כ המאזן הוא תשעה ניצחונות, תיקו ושני הפסדים. ב-1997-98 זו הייתה חגיגה עם 0:2 בחוץ ו-0:4 בבית – היירו, שוקר עם צמד ורוברטו קרלוס. כעבור שנתיים, שלב בתים ראשון, שוב היירו הבקיע, בפנדל, מוריינטס והלגרה גם כן, ז’רדל צימק ב-1:3. ריאל השיגה 0:1 קשה בשלב הבתים השני ב-2002 וגם 1:2 בחוץ בזכות סולארי והלגרה. המפגשים האחרונים נגד פורטו היו לפני 20 שנה בעונה הקסומה שלה עם ז’וזה מוריניו. במחזור השני בשלב הבתים ריאל השיגה 1:3 די פשוט על אלופת אירופה הנכנסת. הלגרה, סולארי וזידאן אחרי פס קצר של פיגו – מחקו פיגור מוקדם של קוסטיניה. “בגומלין” במחזור הסיום חסר החשיבות, סולארי כבש, דרליי השווה בדרך ל-1:1. סה"כ המאזן נגד הפורטוגליות הוא 14 ניצחונות ב-21 משחקים, חמישה הפסדים. המאזן בפורטוגל? חמישה ניצחונות, תוצאת תיקו וארבעה הפסדים.

קודם כל ברור שזה לא ‘חג אלופות שמח’ כמו בדרך כלל באמצע השבוע אבל כן, סוף-סוף ריאל מדריד משחקת ביום שלישי ואנחנו יכולים לברוח לכמה דקות מעוד כתבות עצובות בעיקר בחדשות. שעתיים של בריחה, זה מה שזה, לא יותר. ואולי במשחק כזה אפשר גם לברוח קצת מהלחץ של הקלאסיקו, הרי זה משחק עם לחץ נמוך.

ברור שזה צריך להיות ‘משחק הרוטציות’, אני לא אומר חלילה לזלזל, להגיע ולעשות את שלנו, לנצח וגם לצבור תחושה טובה לפני הקרב עם ברצלונה, אבל להפעיל שיקול דעת – לטיפולך, קרלו אנצ’לוטי. הסגל שלנו קצר אבל בניגוד לעונה שעברה אין לנו אדן הזאר, מריאנו, חסוס ואייחו או אלבארו אודריוסולה. בכל אחד ואחד מבין שחקני הסגל, וחבל שאין ‘חיזוק’ מקסטיליה ברגע כזה למידת הצורך – הוא כזה שאפשר להשתמש בו.

מבחינתי ויניסיוס ינוח, חד משמעית, מתלבט האם לציין את ג’וד בלינגהאם. זה משחק בו רודריגו חייב לשבור את הבצורת ולתת לו מנוחה זו טעות. זה משחק עם רמת לחץ נמוכה כפי שאמרתי, אולי דווקא היום זה יסתדר וברור לכולם שהוא ישחק בקלאסיקו. ספסול של רודריגו זה בהחלט משהו שהיה צריך לקרות, זה גם מונע ייאוש מהאחרים – הרי לא משנה מה חוסלו יעשה, גם אם יכבוש שני שלושערים ברצף הוא יפתח על הספסל במשחק גדול, וגם מאפס אותו, גורם לו להילחם מחדש, להראות לו שחולצת ההרכב של ריאל מדריד היא לא דבר מובן מאליו.

גם לברהים דיאס מגיעות דקות, הוא שיחק רק נגד לאס פלמאס בהרכב הראשון וענה בגדול, חבל שקיימת התעלמות ממנו. חבל שכל אוהד וכל מאמן יודע לשרטט בעל-פה את ה-11 שלנו, המערך וכדומה. לגבי לוקאס ואסקס וחוסלו אין שאלה בכלל. פראן גארסיה יכול לתרום הרבה בחלק הקדמי אבל יהיה חייב עזרה, לבראגה יש שחקני כנף מעולים.

לוקה מודריץ’ יפתח, אני לא מרוצה ממנו העונה, הוא לא אשם ב"חגיגה" של העיתונאים, אבל הוא פשוט לא מספיק טוב על המגרש ולכן לא יכול להתלונן. לא מפיל עליו חלילה את תיק הדרבי בו כולם היו חלשים, אבל הוא פחות מצליח לעבור בדריבל, פחות מוסר טוב (למרות הכדור הנפלא לדני קרבחאל נגד אוססונה), נגד סביליה הגיע למצב מצוין וקצת פישל. זה משחק בו הוא צריך לקחת על עצמו ולתת אמירה.

קודם כל ההגנה, סביר להניח שבראגה תלחץ, היא קבוצה מהירה ומתלהבת, היא לא בכל שנה בליגת האלופות ולפגוש את ריאל מדריד זה רגע של פעם במאה שנה מבחינתה. נאצ’ו יחזור וייתן את הלב שלו. האללה מדריד

קישור למשחק למילואימניק מותש?
תודה לעוזרים!

תהנה ותשמור על עצמך

תודה בן אדםםם

יש מצב שג׳וד בדרך לעונה הגדולה ביותר של קשר שראיתי, הוא היה שחקן העונה בבונדסליגה שנה שעברה ואיכשהו הוא בערך הכפיל את הרמה שלו.

התחת של פלרונטינו וקרלו זה משהו מיוחד, לפני שנתיים בחרו להסתמך על חלוץ מזדקן שמעולם לא נחשב לשחקן התקפה טופ 10 בעולם, אין בעיה קרים(יימח שמו) דפק את אחת העונות הגדולות בכל הזמנים.
העונה אשכרה בחרו לצאת לקרב בלי חלוץ אחד ראוי בסגל(ויסלח לי חוסלו) אין בעיה ג’וד בדרך לעונה של 30 שערים מעמדת הקשר.

אנצ׳לוטי שונא שחקני התקפה? כל הרכב שלו כולל 2 וחצי שחקנים כאלו, הייבוש של חוסלו ובראהים (מסכן הילד באמת, הוכיח במעט שקיבל שמגיע לו לראות דשא) והחילופים ההזויים.

שיעשה טובה ויעוף כבר לנבחרת ברזיל. באמת שנמאס ממנו.

דרך אגב, לפי ההרכב הפותח היום אפשר להבין מי ישחק בקלאסיקו ומי לא. מחזיק אצבעות לפציעה קלה של אלאבה בימים הקרובים.

פעם ראשונה שאני רואה מאמן שיש לו חלוץ אחד בסגל, החלוץ הזה בכושר טוב ואשכרה פוגע, ואז הוא מחליט לייבש אותו על הספסל.

ויני מראה שהוא חוזר לכושר בדיוק בזמן, סוף סוף הכדור נכנס גם לרודריגו, אבל אם בלינגהאם נפצע ולא יהיה זמין לקלאסיקו יצאנו מופסדים ביג טיים מהערב הזה.

מאחל לכם ולי שאלו יהיו כאבי הראש עכשיו…

אם אתה מדבר על חוסלו אז הוא נעדר מהסגל עקב שפעת

תקנו אותי אם אני טועה, מודריץ’ מסר עם הפאלש רק פעם אחת הערב, נכון? משהו עובר עליו…

עוד משהו, מדהים איך הכעס שלי על אנצ’לוטי התגמד מאז לפני שבועיים.

מתנצל, לא ממש מעודכן לאחרונה.

הרושם שלי מבראהים זה שמדובר השחקן לא חכם עם דריבל טוב. לא מוסר כמעט ותמיד יוצא לדריבלים לא חכמים. לא התרשמתי שמגיע לו לשחק.

כולנו, אני גיליתי שיש משחק כי @Raulito-7 פתח את התרד הזה

מגיע לברהאים לשחק בעיקר כי האלטנרטיבה היא שויני ורודריגו ימשיכו להשחק, אבל גם כי שניהם בפורמה מזעזעת ולא מציעים הרבה יותר ממנו.

בכלל בכל מה שקשור בדריבל הוא לא פראייר בכלל, לדעתי הוא יותר זריז משניהם ויש לו שליטה טובה מאוד בשתי הרגליים שזה גם פלוס לא רע. הוא די אהבל ובטוח לא שחקן ברמת הרכב אבל גם חוסלו כזה והוא עדיין תורם את חלקו. זה מה יש והוא צריך לשחק.

אם אנצ׳לוטי פותח היום עם בלינהאם כמו שהדיווחים מספרים אז רשמית מדובר במטומטם.

הוא הוכיח את זה יותר מידי פעמים, ולא רק בריאל מדריד :stuck_out_tongue_winking_eye:

לא פתחתי דיון חדש, לא העליתי כלום באתר, עמכם הסליחה. מסיבות כאלה ואחרות ואולי לראשונה מאז המלחמה, וגם בגלל המשחק עצמו - אין ממש חשק לכדורגל ולריאל מדריד. מקווה לראות את ריאל משלימה את המשימה במינימום מאמץ, ולא מסתבכת כמו בעונה שעברה. לסגור עניין בארבעה משחקים.

האמת שאני כמו ילד קטן הפעם - עדיין כועס ומאוכזב על התיקו העלוב נגד ראיו וייקאנו והוכחה ליכולת של ברצלונה למשל שאנחנו רק שתי נקודות ממנה - קיבלנו שוב אמש. סתם אני אומר, נניח היום נותנים 0:4 וסוף-סוף נהנה מכדורגל - זה מרגיש לי קצת מדי ומאוחר מדי. ריאל מדריד נראית בחודש נובמבר כאילו אנחנו רק אתמול במסע המשחקים בארה"ב. בקיץ היה כיף, למרות שג’וד בלינגהאם מדהים ומי האמין שיהיה כל כך טוב.

ואפרופו בלינגהאם - שמח שהוא בסדר, אבל חבל שהוא בסגל. כי קרלו אנצ’לוטי עוד יפתח איתו בהרכב הערב, יעמיס עליו, יסכן אותו. קרלו פחדן. אני ממש סקרן לראות מה קורה אם הוא לא היה משחק ומי מהקבוצה הזו יקח אחריות סוף-סוף. ויניסיוס העונה מתעסק בהכל חוץ מכדורגל ורודריגו הצל של עצמו. אם ברהים היה משחק היום זה המינימום שאפשר לעשות לדעתי.

זמן רוטציות, בבקשה. אסור למחוק שחקנים. לוקאס ואסקס במקום דני קרבחאל, קפטן נאצ’ו לפחות בצ’מפיונס שיצבור הופעות - במקום אנטוניו רודיגר שלא נח מאז שחתם, בערך. אדוארדו קמאבינגה באמצע בתקווה שידחוף קדימה קצת יותר, פראן גארסיה בצד שמאל. הייתי אומר שאפשר לנסות את דויד אלאבה אבל אני לא סומך עליו, יש לבראגה שחקנים מהירים מקדימה.

אגב כמובן שאני אמשיך להגיד את הדברים ולהעביר ביקורת על המאמן הסחבק שלנו אבל גם השחקנים אשמים. גם אם מישהו היה צריך ‘עזרה’ בלרדת לקרקע.

אחרי יום עבודה קשה אתה בסה"כ רוצה לשבת ולראות כדורגל וליהנות, לא להיות ‘פרשן תוצאה’, למרות שבטוח לי שאני לא כזה. יש משחקים שמנצחים 0:2 ואפשר ליהנות מהם, אבל ריאל מדריד נותנת את המינימום. כמו מספר השחקנים שלנו שמצטרפים להתקפה. ג’וד שם כמעט תמיד, חוסלו, וזהו. אף אחד מהקשרים לא מקבל כאילו הוראה לעשות את זה. שער מהיר זה פלוס ענק - תנסו את זה. ותנסו גם לבעוט מרחוק לשם שינוי. הבטחתי לעצמי “משחק שקט”, נראה אם אני מסוגל לעמוד בזה. האללה מדריד

אם הוא לא פותח עם בלינגהאם אז משהו מאוד חשוד קורה ואמליץ לאנצ’לוטי להיבדק ולעשות סריקת מוח.

אפילו אנצלוטי לא מסכים איתך,בלינגהאם על הספסל,החלטה נבונה.

לדעתי היה מקום לתת גם לויניסיוס איזה משחק להרגע על הספסל וגם מנדי מיותר כרגיל,אבל לפחות ג׳וד ינוח סוף סוף.

יש סיכוי שיהיה את החרא הרגיל ויש מצב שאולי נשחק כדורגל קצת יותר טוב, זה משחק פחות מלחיץ מראיו וייקאנו לדוגמא, אנחנו בשלב הבא כבר ב-99%, ואולי חשבנו מה הסיכוי שריאל מדריד תהיה כל כך גרועה בשני משחקי בית רצופים. עם ברהים דיאס זה הרכב של דריבליסטים וחבל שקרלו אנצ’לוטי הפך אותו לסמרטוט ריצפה העונה. רק פראן גארסיה בצד שמאל ולא פרלאן מנדי וזה אחלה הרכב. מגיע ללוקאס ואסקס לשחק. בואו נראה אם במשחק ליגת האלופות ויניסיוס ג’וניור יכול להתעסק בכדורגל, גם קרלו וגם נאצ’ו נשאלו האם יש את ויניסיוס של הליגה שמציקים לו עאלק ואת ויניסיוס של אירופה - שלא.

אגב שימו לב, המועדון מעלה לפני כל משחק גולים מהעבר, אם זה בליגת האלופות אז נניח נגד יריבות פורטוגליות במשחקי הבית:

יש כאן גולים של כדורגל קסום, שתי מסירות ושוברים את כל ההגנה, לחלוץ נותר רק לדחוק מול שער ריק. תראו את הגול ב-2003/04. זידאן עם עקב מבטל שחקן, פיגו פורץ ועובר עוד אחד, רונאלדו עוזב את הכדור וסולארי מסיים בקלאסה. כדורגל פשוט, כדורגל זה משחק פשוט. איפה הימים ואיפה היום שוויניסיוס יאבד את הכדור בדריבל מטופש, רודריגו לא ימסור בזמן או יבעט כמו ליצן…