חצי גמר הסופרקופה: 3:5 היסטורי על אתלטיקו, אין מקום לרשימת הכובשים

אנחנו משחקים בדאבל פיבוט. יש שני קשרים מאחורה. מודריץ’ לקח אותו אבל כבר אין לו את הזריזות לזה.

בכללי אפשר להתפלפל על כל שער בהיסטוריה מי אשם. בתכלס זה היה ביצוע אדיר של גריזמן מההתחלה ועד הסוף ולא חייב למצוא אשמים. עם זאת הסביבון שמודריץ’ קיבל שם היה מביך מאוד.

אפילו קרוס היה עוצר את גריזמן בקלות בשער הזה, אשמה בלעדית של מודריץ’, גם קפה לא נקי מאשמה, לונין היה לוקח את הכדור הזה.

מבין מאיפה אתה בא כמובן ואני מסכים חלקית.
אבל בעולם בו אין באמת טובים ורעים אלא רעים ורעים יותר, העכברים הברברים האלה הם הכי גרועים כמעט בכל. אז הכל יחסי.

אם לפחות הם גונבים את הכדורגל, שיתנהגו בהתאם. הם החריבו מספיק.
מת כבר שייגמר הנפט שלהם ושהם יחזרו להיות התולעים שהם.

אפשר לחזור לדבר על כמה ריאל חלשה ואתם אוטוטו יורדים ליגה.

סתם אומר שאתה לא יכול להגיד שלמודריץ’ יש אשמה בלעדית ואז להטיל חלק מהאשמה גם על קפה. זה פשוט לא מסתדר מתמטית חחח

כל זה ומבלי להוריד כלום מגריזמן כל מה שעובר לי בראש זה שאם קורטואה שם עם אורך הג’ירפה שלו אני ב95 אחוז חושב שהוא מגיע לזה.

הקבוצה לא מספיק טובה בשביל לשרוד לאורך זמן בלעדיו ולהגיע להישגים מול קבוצות טובות

הכוונה למצב לשער, האשמה הבלעדית היא על מודריץ’, הבעיטה עצמה לא הייתה מספיק טובה כדי להכניע שוער של ריאל מדריד.

למה שורקים בוז לקרוס? מה פיספסתי?

אני לא מאמין שהחתימו את המאמן הזה לעוד 3 שנים.

שרקו גם בוז בדקה לבקנבאוואר, אולי משהו נגד גרמנים?

אבל לרודיגר לא שורקים.
אולי שורקים לקרוס בגלל זה

קרוס אמר בקיץ שהמעבר של גברי וייגה לערב הסעודית הוא מביך ועוד כל מיני ברכות על הכסף הסעודי.

אולי שורקים לו בוז כי גם הסעודים לא אוהבים מסירות רוחב ? :joy:

עצם העובדה שהסופר קופה הספרדי משוחק שם מראה עד כמה הוא צודק. עולם הכדורגל יורד על הברכיים בפני הכסף הערבי.
קראתי שביורוליג רוצים לצרף קבוצה מדובאי…

שמישהו יסביר לי מה אנצ’לוטי מצא בקפה…

אגב, מי שהביא את קאפה בכסף במקום דה חאה בחינם צריך להתפטר.

אז יש לנו שערים של רודיגר, מנדי ודני.
עכשיו רק שנאצ’ו ישים את הרביעי ואנחנו מסודרים.

באמת מזל שראמוס לא משחק בריאל.
השער הראשון נתן לי PTSD

למען הסר ספק, אין לנו סיכוי בפנדלים פה…

המשחק הזה זועק פשוט זועק לחלוץ רחבה, אנחנו מסתובבים מסביב לעצמנו ולא מצליחים לעשות כלום.
אני מתפלא כל פעם מחדש כמה המאמן הזה מקובע ומטומטם.

אם אנחנו לא גומרים את זה ברבע השעה הזאת, אנחנו עפים הביתה. אין לנו סיכוי בפנדלים עם קפה בשער ואובלאק בצד השני.

כל עוד שאנחנו לא מסיימים את הערב הזה עם עוד פציעה, אני קונה הכל. ויני רק חזר וכבר הולך לשחק 120 דקות…