מחזור 3 :: יוצאים לפגרה עם 7 מ-9 אחרי 0:1 קשה על בטיס בחוץ (קרבחאל)

דווקא מסתמן כמה זידאן הוא מדרידיסטה ענק מהמשחק הזה, שכחת את השרטוט העיקרי שלו. תחת.

נראה שהוא הוריש לאנצ׳לוטי חלקים מהתחת שלו. נקווה שיישארו חתיכות גם להמשך העונה.

• ממשחק למשחק אני משתכנע שמיליטאו לא בלם פותח ברמה של ריאל.

• שבוע שעבר איסקו היה טוב והיום היה גרוע, ואסנסיו בדיוק ההיפך. שני חבר’ה שהדבר הכי יציב בקריירה שלהם הוא חוסר היציבות.

• אפרופו יציבות- הזאר יציב בעליבותו.

הוא מעט מפוזר. זה בהחלט היה מדאיג אם לא היה מדובר בבלם צעיר.
הוא יצבור ניסיון.
2 הבלמים הכי טובים שהיו לנו בעשור האחרון היו בדיוק כאלה. גם פפה וגם ראמוס לא היו כאלה שקולים ואחראיים כל הקריירה.
תנו לו זמן, הפוטנציאל שם, וגם היכולת בדרך כלל.

לא רוצה לתרץ עבורו, אבל היום הוא שיחק לראשונה לצד אלאבה, שהוא לא בלם טבעי, ובאגף אחד שיחק ילד ובשני קרבאחל שממשיך משחק שני ברציפות שהמגן הימני שלנו לא טוב.

יש מספיק דברים שלא עבדו טוב בקבוצה, מיליטאו לא אחד מהם

image

כותרת קצת שכיחה: “האושר הפשוט” - לנצח במשחק חוץ קשה למרות שלא היינו טובים, רחוק מזה., לצאת לפגרה עם 7 מ-9 זה טוב, אחרת היה לחץ. גם היה כיף להשתחרר לכמה שעות מהטוויטר ומאמבפה. ומצד קרבחאל? כל כך הגיע לו לכבוש אחרי העונה המסויטת אשתקד, גם המשחק הזה הלך לו מאוד קשה. הגנתית היה נמרץ ואגרסיבי כמו תמיד אבל התקפית מאוד מסורבל וחסר ביטחון ולא הצליח לעבור את השחקן הראשון בהגבהה, בעט מכל הלב לרשת, כמו חץ, כל כך מדויק. מקווה שהשער הזה יתן לו את הביטחון לו הוא נחוץ. הוא שחקן מרגש, מנהיג שקט לטעמי והוא גם כמו נאצ’ו - נראה סובל תמיד.

אני חושב שהמשחק אתמול זה מה שאמורים לצפות מבייל העונה - הוא עדיין מסוגל להגביהה נהדר עם הפאלש ויכול להוות סכנה כשהוא ברחבה אבל לא מעבר לכך, לעתים מנותק, לא טוב. ויניסיוס לדעתי היה מצוין ביחס לכך שתקפנו עם מעט שחקנים ולא נגענו בכדור. פדה היה צריך להיות יותר דומיננטי בהעדרם של קרוס ומודריץ’, הוא קצת ‘קופא’ בלי הדהירות האלה קדימה. במשוואה של איסקו\אסנסיו - אהבתי שהאחרון בעט לשער יותר והעז, אני מניח שכאשר נראה את איסקו נשאל למה לא אסנסיו - ולהיפך. לספסלה ומהר כשכולם בריאים.

למעט המצב האחרון של בטיס במהלכו הייתה שמירה לקויה וזה די שערורייה - אני חושב שיש סיבה לאופטימיות מההגנה שלנו נגד יריבה לא רעה שהניעה כדור והקישור שלנו לא היה אגרסיבי מספיק. באיירן עם אלאבה ספגה בלי סוף, כמובן שלא הכל מוטל על כתפיו אבל גם אנחנו קבוצה לוחצת יחסית עם קו הגנה גבוה - בינתיים אני רואה שחקן מאוד אגרסיבי ונחוש ואתלט עם הרבה שקט נפשי, ומיגל גוטיירס הוכיח שהוא יציב כמגן שמאלי, הוא משחק כאילו יש לו המון ניסיון. אנחנו די תקועים עם מרסלו מפאת כבוד לאגדה ‘לא נעים’ לבטל לו את החוזה, מיגל חייב לשחק, נקודה. היה ברור שההגנה לא תהיה בית זונות בכל ערב כמו נגד לבאנטה.

זה רגע המשחק, שלא תטעו: קאסמירו לא מרחם על אף אחד. טוען לגיטימי ל-MVP לולא השער של דני. פגרת הנבחרות, כמו תמיד - רק שלא יהיו פציעות, בבקשה - מודריץ’, בנזמה, הדרום אמריקאים זו חתיכת טרגדיה. וכנ"ל לגבי הזאר. אחר כך נחזור לברנבאו סוף סוף ויהיה מרגש, אולי עם איזה כוכב רכש חדש…

יש דבר יותר מעצבן ביקום מפגרת נבחרות?

כן, צ’אבי מתמסר בעיגול האמצע 5 דקות.