מחזור 3 :: יוצאים לפגרה עם 7 מ-9 אחרי 0:1 קשה על בטיס בחוץ (קרבחאל)

לקראת בטיס | בצל הטירוף סביב הצטרפותו הקרובה של אמבפה ורגע לפני פגרת הנבחרות - ריאל של אנצ’לוטי, שנחלצה מהפסד נגד לבאנטה - רוצה לחזור לנצח: לשמר את היכולת ההתקפית (ויניסיוס יפתח?) ולשפר את ההגנה על אף היעדרותו של ראמוס, כשתפגוש את בטיס, אחת הקבוצות החזקות בליגה, למשחק חוץ מאתגר במיוחד. שבת ב-23:00.

image

סטטוס ריאל מדריד

ריאל מדריד מגיעה למשחק בצל פסטיבל קיליאן אמבפה ואחרי 3:3 משוגע בלבאנטה – ההתקפה עובדת וההגנה חורקת, נאמר זאת כך, והיא תרצה לצאת לפגרת הנבחרות עם ניצחון, רגע לפני החזרה המרגשת לסנטיאגו ברנבאו. ואמרנו שההגנה חורקת, אז כמיטב המסורת – עוד פציעות. נאצ’ו סובל מעומס, לא התאמן כל השבוע ולא ישחק מחר, וזה יהיה המבחן של אדר מיליטאו שנראה מעט מבולבל עד עתה. אנצ’לוטי, שלא חשש לומר בפומבי כמה לא היה מרוצה מ(משחק) ההגנה – יחליט האם הוא רוצה את דפיקות הלב שייצור חסוס ואייחו או שדויד אלאבה ישחק כבלם ומיגל גוטיירס יעלה כמגן שמאלי. “בטיס משחקת טוב, היא התחזקה ויש לה מאמן שהוא מומחה. אנחנו צריכים להשתפר בהגנה וזה המפתח. הגנה עושים עם 11 שחקנים בכדורגל המודרני”, אמר קרלו שהתחמק כמובן משאלות על אמבפה - זה משהו שהמועדון מטפל בו, אני מבין שזה מעניין אך לא יכול להגיד שום דבר אחר. אנחנו מרוכזים במשחק. הוא שחקן גדול, כמובן, אבל אני מתמקד בסגל שלי – ההרכב שלי פנטסטי וכך גם הסגל. נוכל להתחרות מול כל קבוצה בעולם אבל אם נשתפר זה טוב יותר לכולם".

כמובן שהחלק הקדמי יותר מעניין. ויניסיוס כבש צמד מבריק והראה שמגיעה לו ההזדמנות במקומו של אדן הזאר אך קרלו ידוע כאחד שהולך עם הוותיקים ואולי הברזילאי בולט דווקא יותר כאס מהספסל. יש לו שלושה שערים ב-55 דקות, פשוט מטורף, וכרגע הוא מוליך את טבלת הפיצ’יצ’י יחד עם אנחל קוראה. אנצ’לוטי הדיפלומט אמר: “הוא titular (הכוונה לשחקן הרכב) גם אם לא פתח. הוא כבש שלושה שערים כמחליף, זה מה שאני מבקש ממנו ואני מרוצה. נראה אם הוא יפתח או ישחק בשלב מאוחר יותר. הרצף שלו טוב מאוד והוא יכול לכבוש שערים רבים”. המאמן הוסיף שתמיד ישנם שינויים. למשל, הזאר, שבתקשורת דווח כי יובנטוס שוקלת לצרפו - ‘איבד מהקרדיט’ המועט שכן אכזב נגד לבאנטה בניגוד לבייל ולא הציג המשכיות למשחקו הטוב במחזור הפתיחה - הכל יחסי.

עוד לגבי ההרכב, טוני קרוס ולוקה מודריץ’ עדיין בחוץ כמו גם פרלאן מנדי ומרסלו. אפשרות לא רעה שדני קרבחאל יחליף את לוקאס כמגן ימני ואמור להוסיף יציבות חשובה מאחור. עד עתה ריאל עם 20 משחקי ליגה רצופים ללא הפסד, רצף שחייבים להמשיך אותו, והמפלה האחרונה במשחק החוץ הייתה בנובמבר 2020 במשחק הפנדלים נגד ולנסיה (סה"כ 16 משחקים) – כך שריאל הייתה קבוצת החוץ הטובה ביותר בספרד אשתקד עם הפסד בודד ו-42 נקודות בסך הכל. אלה שיהיו גם יהיו באמצע הם פדה וקאסמירו שהאריכו שניהם השבוע את החוזים שלהם בקבוצה.

קאסמירו יהיה אחד משחקני המפתח, הוא כבר סיפק בישול עסיסי נגד לבאנטה ובעיקר - ביכולת ההגנתית נגד קבוצה עם חלק התקפי מסוכן. המאמן הודה שאולי קצת פספס את הברזילאי בפרק א’ והרעיף עליו שבחים היום, הודה בטעות. קאסמירו בכל מקרה יזכור לעד את בטיס שכן נגדה ערך את הופעת הבכורה כשחקן ריאל מדריד כשבמשחק ליגה די זניח באפריל 2013 פתח בהרכב ליד מודריץ’ והשלים 90 דקות. “יכול להיות שהייתי צריך להשתמש בו יותר בעונת הבכורה שלי. אמרתי לו שייתכן שנכשלתי. היום הוא חשוב מאוד לקבוצה שלנו, אנחנו זקוקים לאינטליגנציה ההגנתית שלו. הוא השתפר מאוד גם עם הכדור. הוא קשר נפלא שלא הייתי מחליף באף אחד אחר”. אז בקיצור - צריך לשפר את משחק ההגנה כי קאסמירו לא יכול לבד…

![RESUMEN] Con doblete de Vinicius, Real Madrid empató 3-3 con Levante por fecha 2 de LaLiga Santander | RPP Noticias](https://e.rpp-noticias.io/normal/2021/08/22/331333_1134876.jpg)

הצמד הנפלא ישלח אותו ל-11? לא בטוח

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל (לוקאס ואסקס), אדר מיליטאו, דויד אלאבה, מיגל גוטיירס (חסוס ואייחו)| קאסמירו, פדה ואלוורדה, איסקו| גארת’ בייל, אדן הזאר (ויניסיוס ג’וניור) וקארים בנזמה

מה המצב בטיס

בטיס של מנואל פלגריני עמדה בציפיות בעונה שעברה כשחזרה לאירופה אחרי שנים ארוכות – השתלטה על המקום השישי בטבלה. היא לא הפסידה מאז המחזור ה-27 אשתקד, וזה קרה דווקא בדרבי לסביליה ואם נביט על כל 2021 הרי שיש לה שני הפסדים בלבד – הכי מעט מבין כל הקבוצות באירופה. את העונה הזו, כשהציפיות זהות – היא פתחה קצת בצליעה עם שתי תוצאות תיקו מאכזבות – 1:1 בחוץ נגד מאיורקה במחזור הפתיחה ו-1:1 ביתי נגד קאדיס. פעמיים היה זה החלוץ חואנמי שהשווה את התוצאה. ואם כבר חלוץ, האנדלוסים צירפו את וויליאן חוסה שהבקיע שערים רבים במדי ריאל סוסיאדד. פלגריני התעקש וקיבל את מבוקשו כאשר לורן מורון עזב לאספניול (“החתמתו תשרת אותנו רבות עד תום העונה, הוא החיזוק האידיאלי”). בטיס הוגרלה בשלב הבתים בליגה האירופית עם באייר לברקוזן וסלטיק – מאתגר מאוד.

אבל, בטיס צריכה לספק תוצאות. “עוד תיקו מריר”, נכתב במארקה. “שתי נקודות בלבד זה לא מספיק עבור קבוצה שתשחק באירופה”. בקבוצה מחכים כמובן לחזרה של הקהל הנפלא לבניטו ויאמרין ו-23 אלף ייתנו את הגרון נגד ריאל. אשתקד רשמה בטיס עשרה ניצחונות בית והפסידה רק ארבע פעמים, אחת מהן לריאל. מי שהקהל אוהב יותר מכל הוא ‘הילד’ חואקין שלא נגמר גם בגיל 40, האריך את חוזהו כמובן. רק אתמול (חמישי) ציין 20 שנה להופעת הבכורה שלו בלה-ליגה. בינתיים חואקין עלה מהספסל.

פלגריני ניצח את ריאל עד עתה רק שלוש פעמים ב-21 משחקים וספג את ההפסד הכבד בקריירה שלו – 7:0 (כשאימן את מאלגה וממול עמד מוריניו). הוא כמובן משוכנע שריאל ממוקדת במשחק ולא באמבפה. “ריאל רגילה שיש הרבה חדשות סביבה, וגם לנצח, היא קבוצה טובה מאוד עם מאמן מצוין. החדשות לא משפיעות עליה”. המאמן הביע תסכול משתי החלטות ה-VAR אשתקד וטען שזה מה שמנע מהקבוצה שלו לנצח. “ריאל משחקת בכל משחק כאילו זה גמר, היא רגילה להילחם על התואר. ראמוס ו-ואראן? מיליטאו שיחק מצוין בעונה שעברה”. בטיס לא יודעת לשחק הגנתי, לטוב ולרע, ופלגריני לא ינשה מערך. "הקבוצה עובדת היטב, היו כמה טעויות אישיות אבל אנחנו עומדים טוב הגנתית והתקפית. אנחנו רוצים להיות תחרותיים.

בפן המקצועי, קלאודיו בראבו הוותיק עשוי לשוב לעמדה בין הקורות במקומו של רויס ילבה שכן הוא קיבל מנוחה אחרי טורניר הקופה אמריקה האינטנסיבי. הבלם חרמן פסלה שהצטרף מפיורנטינה יקווה לשפר את הקו האחורי שהיה אולי מנקודות התורפה של בטיס בעונה שעברה והוא כבר נכלל בסגל. “התאמנתי בפיורנטינה ואני בכושר טוב, אני כמובן לרשות המאמן, לשחק נגד ריאל זה נפלא, בטח עם הקהל שלנו”. יוסוף סבאלי המגן פצוע וגם החלוץ החדש שעדיין לא נרשם בסגל הקבוצה. הבלם מארק ברטרה והקשר ויקטור קמארסה הם החידושים הנוספים אחרי שהחמיצו את שני מחזורי הפתיחה בשל פציעה.

Varios jugadores del Betis protestan una acción con el Choco Lozano...

בטיס – הרכב משוער: רויס ילבה (קלאודיו בראבו)| מרטין מונטויה, אדגר (חרמן פסלה), ויקטור רואיס, מיראנדה| ויקטור קמארסה, סרחי קנאלס, רודרי סאנצ’ס, נביל פקיר, חואנמי| בורחה איגלסיאס

היסטוריה ומפגשי עבר :

שבוע בלבד אחרי הניצחון בקלאסיקו וחגיגות ההעפלה למקום הראשון – ריאל של זידאן התארחה אצל בטיס, הציגה משחק חלש והפסידה 2:1 במשחק בו בנזמה רק השווה זמנית בפנדל. אולם, בשנה שעברה, הגיעה “הנקמה” עם 2:3 אטרקטיבי. ואלוורדה כבש מבישול של קארים אך היריבה קבעה מהפך תוך שתי דקות (מנדי ו-וויליאם קרבאליו), אך ריאל נהנתה משער עצמי, בטיס נותרה בעשרה שחקנים וראמוס הכריע בפנדל בדקה ה-82. אותו ניצחון קשה מספר את הסיפור של ריאל באנדלוסיה שם היא מתקשה מסורתית. רק בעשור האחרון בערך ריאל יצאה מהמינוס וב-55 משחקי ליגה המאזן עומד על 22 ניצחונות (40%), 14 תוצאות תיקו (25%) ו-19 הפסדים (35%), יחס שערים 77:98 לריאל.

La Liga Goals | Real Betis 2-3 Real Madrid | Ramos, Valverde Goal

דני סבאיוס היה אחראי לניצחון מרגש בתוספת הזמן בכדור חופשי בעונת הבלהות 2018-19 (בתוספת הזמן), וזה היה הניצחון השלישי ברציפות של ריאל – שיא. קדם לו 3:5 משוגע בעונת 2017-18 עם צמד של אסנסיו בין היתר, ובעיקר 1:6 מהדהד בעונת הדאבל כשבראשינו אנחנו זוכרים את המתפרצת המדהימה בסיומה פפה בישל לאיסקו. הספרדי סיים עם צמד, גם כריסטיאנו הבקיע, ואראן עלה ראשון על הלוח וכבר בהפסקה היה 0:4 – כיף של ממש. בתקופת אנצ’לוטי היה גם כן ניצחון גדול, מאניטה עסיסית במחזור פתיחת הסיבוב השני בעונת הדסימה. כריסטיאנו כבש שער יפה מרחוק, בייל דייק בכדור חופשי, בנזמה הוסיף וגם די מאריה ומוראטה הצטרפו לחגיגה. לריאל היו עוד שני ניצחונות בומבסטיים: 2:6 עם הקינטה דל בויטרה ב-86-87 (שלושער של הוגו סאנצ’ס) ו-0:5 במחזור ה-14 בעונת 1960-61. דווקא “ההתחלה” הייתה קשה, ריאל ניצחה רק בביקור החמישי שלה אצל בטיס – 0:4, והיו לה שני ניצחונות בלבד בשבעת המשחקים הראשונים. המפגש הראשון ארע ב-1932-33 והסתיים ללא שערים.

את שער הבכורה שלו בריאל כבש זידאן במפלה נגד בטיס בהפסד במחזור השלישי ב-2001-02 (3:1) ומאז היו שלוש תוצאות תיקו רצופות, כולן 1:1 – ראול השווה במשחק בו החשמל כבה ב-2002-03 ובהמשך היה זה רונאלדו. ב-2008-09 ריאל ניצחה בזכות שער דרמטי כל-הולנדי אחרי שרובן בישל לרוד ואן ניסטלרוי ועוד קודם לכן, מהמאדו דיארה, הוא ולא אחר – היה אחראי על ה-0:1 של ריאל של קאפלו ב-2006-07 – יעיל ומגעיל. בכל מקרה, ריאל הפסידה רק פעם אחת בשבעת ביקוריה האחרונים שם, וניצחה בחמישה. בסה"כ משחקי הליגה המאזן עומד על 26:61 לריאל בניצחונות

קודם כל, כמיטב המסורת, כותרות העיתונים לקראת המשחק נגד בטיס הלילה:

במארקה הולכים עם “המאבק הכפול של הזאר” - הגעתו המסתמנת (?) של אמבפה וכמובן ויניסיוס שכבש צמד כמחליף נגד לבאנטה ויש לו שלושה שערים ב-55 דקות. לפי ההרכבים במארקה, הזאר ימשיך ב-11. קונצנזוס לגבי קרבחאל בצד ימין ומיגל גוטיירס בשמאל כשדויד אלאבה בלם.
ה-AS: חואנמי ו-ויניסיוס מתחילים לחשוף שיניים ורוצים הרכב. שני המחליפים ששינו את המשחק מהספסל עבור קבוצותיהם – מקווים לפתוח. ויני עם שלושה שערים ב-55 דקות – עשוי להחליף את הזאר לפי ההרכב המשוער| בכתבה אחרת דיברו על ההגנה הלוקה בחסר של אנצ’לוטי - רק שלוש קבוצות ספגו יותר מריאל. בשנתיים האחרונות זידאן הציג הגנת ברזל איכשהו שספגה פחות מ-30 שערי חובה במשך שנתיים. אשתקד ריאל ספגה רק פעמיים שלושה שערים או יותר - נגד שחטאר בצ’מפיונס וכן במשחק הפנדלים נגד ולנסיה.

מה אני חושב לקראת המשחק? עם כל הכבוד לפסטיבל אמבפה - יש משחק, ומשחק קשה מאוד, אוי ואבוי לאנצ’לוטי אם הוא יוצא לפגרה עם 4 מ-9 או אפילו 5 מ-9 יהיה כישלון, אני חושב שבהחלט יש עלינו לחץ. זה מבחן אדיר למיליטאו בלי נאצ’ו שהוא הבוס בהגנה מבחינתי. הוא צריך לשמור על ריכוז ולהציג קור רוח, לעשות עוד קפיצת מדרגה מהעונה שעברה - מהירות ואתלטיות זה לא מספיק, לפפה תמיד היה יותר מזה לדוגמא. החזרה של קרבחאל כן מעודדת (אם כי התקפית הוא הססן) ולדעתי פדה יצטרך לעשות יותר הגנה למרות שככה אנחנו ‘מפסידים’ אותו. זה יהיה יום קשה לקאסמירו. בטיס קבוצה ביתית מלהיבה עם חלק קדמי מסוכן. אני מניח שמשחק ההתקפה לא יציג כל כך הרבה מצבים. הזאר צריך לשחק כדורגל וגם בנזמה לא היה מספיק טוב על אף הבישול. צריך לשמר את הרעיון של לבעוט מרחוק ולהפעיל לחץ על קנאלס. מקווה שאנצ’לוטי יבחר טוב בין הזאר לוויניסיוס. יש לי חולשה לבלגי, אולי. גם רודריגו אגב הוסיף משהו ופחות מדברים על זה.

שני דברים מעבר לכך - זיכרון שלי ממשחק חוץ נגד בטיס - דווקא בעונת 2002/03 שהמשחק נעצר והופסק בשל תקלת חשמל, הוא חודש במועד מאוחר יותר לדעתי וראול קבע 1:1. וגם כמובן שער הבכורה של זידאן בריאל מדריד הגיע נגד בטיס, במחזור השלישי ב-2001/02, עונה בה לא הופענו למשחקי החוץ והושפלנו נגד העולה החדשה ושחקן הכנף הסופה חואקין סאנצ’ס - הילד בן 40, וואו!

למה כל הזמן ב23:00?! איזו התנכלות…
איפה הימים של 17:30, 19:30, אפילו 22:00 כבר נשמע כמו צ’ופר.

דווקא טוב לקבוצה, משחק מאוחר זה הכי מתאים לשחקנים מבחחנת מזג האוויר

מקווה מאוד שנצליח לנצח היום אחרת אנחנו נצטרך לרדוף כבר מאוגוסט אחרי אתלטיקו ובארסה.
בגלל הבעיות בהגנה והחיסרון של נאצ’ו הייתי רוצה לראות את בלאנקו בקישור במקום איסקו.
מיגל מגן מאוד התקפי ובלאנקו יוסיף איזון הגנתי. בסוף קרלו יפתיע ויעלה עם ואייחו ליד מיליטאו.

אגב העונה רק התחילה וכבר יש לנו המון חיסורים. מה יהיה?

מחזור הבא אחרי פגרת הנבחרות יש לנו מוקש רציני מול סלטה.
קאסמירו, ואלוורדה, מיליטאו וויניסיוס לא יתאוששו בזמן למשחק. הם משחקים בחמישי בלילה והמשחק מול סלטה בשבת בצהריים. 36 שעות בין המשחקים… ארבעה שחקנים משמעותיים שלא ישחקו.
בנזמה שפעם היה נח בפגרה יחזור אחרי 3 משחקים בהרכב צרפת. בגילו זה כבר בעייתי, או שהוא יחזור עייף או פצוע.
בכלל פגרת נבחרות של 3 משחקים מעלה את הסיכון לפציעות.
בקיצור חובה לנצח היום כי המשחק מול סלטה נראה כמו פנצ’ר.

קורטואה.
מיגל,אלאבה,מיליטאו,קרבחאל.
איסקו,קאסמירו,ואלוורדה.
ויניסיוס,בנזמה,בייל.

*ויניסיוס מקבל את הקרדיט על חשבון הזאר אחרי שתי ההופעות הנהדרות שלו בליגה.
*מיגל מועדף על פני ואייחו כצפוי,אלאבה לראשונה כבלם לצד מיליטאו.
*קרבחאל חוזר להרכב.

אני מחכה למשחק של ריאל כדי לראות מה וניסיוס יעשה, לא האמנתי שאני אי פעם אכתוב משפט כזה.

האם באמת כפי שמספרים לנו עבד קשה כל הקיץ על הסיומת וקבלת החלטות והשתפר או שזה מקרה ליברפול 2 ?

הזאר…אוי הזאר…

אני היחידי שעדיין תולה תקוות בהזאר? מבחינתי, הוא עדיין לא הוכיח לי שהוא שחקן רע - עדיין לא הייתה לו תקופת כשירות ארוכה מספיק בשביל זה.
חבל לי על הסיפסול הזה, וחבל שרוב החבר’ה שלנו יודעים לשחק רק בצד שמאל… זה המזל של בייל גם.

אני חושב שהספסול לא מתייחס ליכולת שלו אלא למוטיבציה. אנצ’לוטי כעס בשלב מסוים במשחק הקודם שהוא לא ירד לעזור.
אני שותף לתקוותיך. גם אני עדיין בונה עליו. המינימום שמצופה ממנו אחרי השנתיים האחרונות זה להראות שאכפת לו מזה.

הזאר נראה העונה משוחרר יותר אבל עדיין מרגישים הביטחון העצמי הירוד. הוא לא מספיק מעורב/מעז בשליש האחרון של המגרש, הוא פוגע קצת בשטף של המשחק או לכל הפחות מאט אותו ועדיין משחק על בטוח יותר מדי.

לראות את איסקו משחק זה קסם, גורם לי להרגיש כמו ילד שוב.

בעיקר כי אני מרגיש שאני צופה במשחק כדורגל עם קצב כמו לפני 25-30 שנה.

לדעתי שווה להעלות את הזאר במקום איסקו. שישחק באמצע. יוסיף מעט יותר כוח מתפרץ.

image

“מה אתם עושים”: מחצית לא טובה שלנו, איבוד הנקודות ממש באוויר, 4 או 5 מ-9 יהיה כישלון של אנצ’לוטי. בטיס קבוצה שמניעה כדור נהדר, מותר להתגעגע ללוקה וגם לפסים הסתמיים של קרוס? אנחנו לא שולטים בכדור, לא מייצרים חמש מסירות. איסקו תמיד יעבור את השחקן בפעם הראשונה עם אותה הטעייה אבל חבל שפדה לא מורגש ולא מקבל את הכדורים שהוא מקבל. כצפוי, המשחק נגד לבאנטה לא משקף את היכולת ההתקפית שלנו. קרבחאל מאוד-מאוד-מאוד הססן בהתקפה. הדברים הטובים? מיגל גוטיירס וזהו-זה.
אני נשאר עם המהלך של ויניסיוס שעשה פשוט מופע בתחילת המשחק. הגליץ’ וחילוץ הכדור - הזאר יעשה את זה מתישהו? המסירה המהירה, התנועה לעומק וגם איך הוא השאיר אבק שם למגן של בטיס על מטר - זה אמנם לא הסתיים בשער - בעיקר בגלל סיומת לקויה מאוד של בנזמה ולא אופיינית - אבל זה רגע קסום, בגלל מהלכים כאלה אנחנו אוהבים כדורגל. הוא החזיר אותי אחורה בזמן לחודשיים הטובים עם סולארי ב-2019 שאתה מת שהכדור יגיע אליו.
אסנסיו מניע כדור לא רע אבל הוא ‘לוחץ’ אפילו פחות מאיסקו. אולי מחשבה נכונה זה רודריגו במקום בייל בערך בדקה ה-60 או הזאר במקומו - הלוואי והוא ‘יעשה ויני’ ויביא לנו נקודות, אני פסימי מאוד. אם לא מרימים כדורים לבייל אין צורך בו על המגרש.

לגבי הזאר: אני אשאל אחרת - מתי הוא כן שיחק טוב? הפעם האחרונה הייתה נגד פ.ס.ז’ במשחק הארור בו החל הקרסול לעשות בעיות. והיה לו גולאסו נגד הואסקה שעשה 0:1. הוא לא לוקח סיכונים, אין לו ביטחון, לא עשה דריבל אחד באמת מסוכן ליד השער. לא צריך להשוות אותו לשחקן העלוב של העונה שעברה כמו שלא מסתכלים גם על ימיו בצ’לסי. אולי גם להשוות אותו לשאר שחקני הכנף זה לא נכון. אם רוצים לדבר על ‘כדורגל טוב’ - תשוו אותו לשחקנים גדולים אחרים, נניח ליכולת של די מאריה אצלנו.

כשויני עולה מהספסל ככוח אנרגטי שמוסיף מהירות ובלאגן מול מגנים עייפים הוא יכול לתרום בצורה אדירה.
כשהוא עולה בהרכב כחלק ממשחק שלם, פחות.

שחקני בטיס עם טכניקה עדיפה בהרבה, מצב מוזר שחקני קבוצה כמו בטיס עם שחקנים בעלי שליטה בכדור הרבה יותר טובה משחקני ריאל.

בטיס תמיד קבוצה שקשה לנו מולה בשנים האחרונות, אז על אחת כמה וכמה כשאין לנו את קרוס ומודריץ, ובטח כשאנחנו משחקים עם אלאבה באמצע ולא בצד.

קרבאחל נוראי, אולי שווה להכניס את ואסקז. קורה שזה לא היום שלו, דברים פשוט לא הולכים לו.

הקישור שלנו לא קיים, לא קואה על הספסל מישהו שיכול לשנות זאת אז לדעתי עדיף לוותר מעט על הקישור ולעבות את האגפים ולשחקן מהר יותר.
יש לנו על הספסל את הזאר ורודריגו.
אפשר להוציא את איסקו ולהכניס את הזאר, לקבל אותו באמצע ולראות אותו מוציא אותנו קדימה מהר יותר מאיסקו.
אופציה אחרת היא להוציא את איסקו ולהכניס את
רודריגו ולעבור לסוג של 442 קלאסי כשבייל ישחק כמעין חלוץ שני ונקבל אגף של ויני בשמאת ושל רודריגו בימין.

חייב להגיד שמיגל מעט מאכזב אותי. מאוד מהיר, מצטרף נהדר, אבל הבחור חייב לקבל אומץ לעשות פעולות התקפיות. עם המהירות שלו והתנועה הטובה הוא יכול לעשות הרבה יותר מפס אחורה כל פעם שהוא מקבל כדור.

בטיס מאוד עצבנית, אם היא לא תזהר נשחק מול 10 שחקנים ונקבל יתרון במשחק שאנחנו חלשים יותר בו

מחצית ראשונה הפסדנו את מרכז המרגש בקלות ורוב הפעולות הטובות של הקבוצה נבעה ממהלכים אישיים. בטיס הייתה ראויה יותר מאיתנו לכבוש. המלחמה והאגרסיביות, לעיתים יתר על המידה, ראויה להערכה.
בחצי השני זה היה נראה מעט טוב יותר. איסקו היה בסדר, גם כשהיה שמן השליטה שלו בכדור הייתה קוסמית, אבל בלי מספרים זה פשוט לא מעניין. אני רוצה לראות את פדה לוקח אחריות במשחקים כאלו ללא מודריץ׳ וקרוס.

אני בספק גדול מאוד אם האזר מאמין שהוא מסוגל לתרום בריאל מדריד. המסירה העקומה שלו בדקה 94 היא לא פחות מפשע. השחקן פשוט איבד את הביטחון שלו לחלוטין. מאחל לו למצוא קבוצה בה הוא יוכל להשתקם ולחזור לעצמו, אבל הפרידה היא חובה.

היה משחק רע, לא מהסוג המתוכנן והמשורטט על הלוח של זידאן אלא פשוט משחק גרוע מאוד.
דקה 96, עבירה שלנו באמצע המגרש מסיימת את המשחק, 4 אפשרויות לעבירה ואף אחד לא מבצע אותה ובטיס מגיעה למצב הכי טוב שלה במשחק בשנייה האחרונה, זה דבר שאסור שיקרה גם במשחק רע.
אלאבה כבלם עם כמה פעולות הגנתיות שמרמזות אולי שעדיף שנאצ’ו יפתח בלם והוא מגן שמאלי.
קסמירו באמת ותיקל היום כל מה שזז :rofl:

אחלה ניצחון.
לא הרשמנו מאוד אבל בהחלט היינו עדיפים.

מרגיש לי שכל השחקנים שהתעצבנתי עליהם בחצי הראשון התאפסו על עצמם.

קרבאחל קיבל את מצטיין המשחק, בתכלס לא מבין את זה, טעה בלי סוף אבל קינח בגול. היה לו מצב במחצית הראשונה שאם רק היה מחזיר לפדה היה לנו פה גול.

אני לא מבין את פדה, יש לו לדעתי את המנטליות של אסנסיו. הוא לא לוקח על עצמו מספיק ונוח לו לעתים קרובות מידי לעמוד מהצד ולתת לאחרים לקבל את הכדור, חבל, כל פעם כשהכדור אצלו קורים דברים טובים. זה גם לא שאם לא הוא זה מודריץ, אלא איסקו הפעם.

כמובן שנלחץ בדקה האחרונה, אבל היו לבטיס 2 מצבים (אמיתיים) בלבד שרק אחד מהם הסתיים בבעיטה. עמדנו טוב בהגנה וזה כשאלאבה בלם ומיגל מגן (ולאחר מכן קרבאחל בשמאל וואסקז בימין)

מה לעזאזל פקיר עושה בבטיס? הוא נח כל העונה ואז בא לעשות לנו את המוות? מה אני רואה שכל המועדונים הגדולים מפספסים? באמת שאני חושב שאחרי מסי הוא השחקן שהכי קשה לנו מולו בשנים האחרונות.

בכללי בטיס קבוצה שפשוט קשה לנו מולה, ב3 המשחקים האחרונים יש לנו תיקו, ניצחון (כשהם עם אדום) והפסד מולם, ואם ארחיב ל6 המשחקים האחרונים אז זה יהיה 2,2,2. כל הכבוד לקבוצה על הניצחון הלא פשוט בכלל, בטח עם החיסורים והפציעות.

פאקיר הגיע לבאטיס נטו בגלל הברכיים שלו, עד כה ההימור שלהם בכשירות שלו משתלמת להם.
בכללי משחק לא טוב שלנו, אבל עדיין הגענו למספר מצבים טובים, הבעיה שלנן היא בהגנה כל התקפה נגדנו מסתמנת כמסוכנת, מקווה שעם החזרה של מנדי והכשירות של קרבאחל זה יסתדר בסוף איכשהו.
בנזמה עם פתיחת עונה נהדרת, שערים,בישולים ובעיקר מנהיגות. מי האמין שאני אגיד את זה עליו.