מחזור 30: ניצחון קשה עם 1:0 ביתי על אתלטיקו (פראן)

גאבי וראפיניה עם החמצות מזעזעות, אבל אלו החמצות בטעות. לבנדובסקי לא רק חלש בחודשים האחרונים, אלא גם עם מהלך שחצני ומטומטם. במקום לתת לראפיניה לרוץ לבד עם הכדור לתוך השער, החליט לבעוט והחטיא גם את המסגרת.

זה עוד יתנקם בנו.

התנגדתי מאוד לרכישה של לבה ואני חושד שהדבר שחששתי ממנו קורה- כוכב מזדקן הגיע, סחטנו את הטיפות האחרונות של הלימון והלימון יבש. לכן רכישה ב-20 הייתה אולי הגיונית. ב-45 זה היה הזוי. אפילו לא שרד עונה שלמה.

תנו לי להמר שאם היו שמים אצלנו את האלנד ואצל פפ את לבנדובסקי התגובות פה היו: איך הימרנו על שחקן צעיר שכבש את כל השערים שלו בגרמניה ואוסטריה ונתנו לפפ את החלוץ הטוב בעולם ששוחט את אנגליה.

• משחק טוב יותר (הכל יחסי, כן?) ביחס למשחקים הקודמים. ההשפעה של פרנקי על היכולת של הקבוצה להחזיק את הכדור (גם אם לא ליצור, אלא רק להניע קצת מאחורה), ללחוץ את היריבה, ולדחוף קדימה - היא לא תמיד משהו שרואים כשהוא על המגרש, אבל בחזרה לאחר היעדרות, ומשחקים כל כך גרועים, זה מאוד בלט לי היום.
  • משחק קשה, מול קבוצה במומנטום טוב מאוד בסיבוב השני של הליגה, אבל משחק שה-1:0 משקר בו מאוד. לא רק ברצלונה הגיעה לאחלה מצבים, אלא גם אתלטיקו, כולל 2 הזדמנויות של האקס הצהוב אדום. 3:2 היה משקף יותר.
  • ראפיניה עם אחלה משחק. ל-RFA ומאטס כבר משעמם להחמיא.
  • בקיץ חובה לעבוד עם באלדה על מיקום הגנתי. פשוט חובה. כמות הפעמים שהוא מאבד את השחקן שהוא שומר עליו, ומצליח להגיע חזרה רק בזכות המהירות, גבוהה מידי. ולא תמיד זה יעבוד.
  • פדרי - כמה התגעגעתי. גם אם זה רק לחצי שעה.
  • 1:0 עשירי ב-30 משחקים. הזוי.
  • לא רואה עולם בו פאטי נשאר איתנו בעונת 23/24.
  • על נגיעת יד כזו, בצד השני, היינו דורשים פנדל.
  • כמו כן, אריק גארסיה -

friends-you-cant-do-anything (1)

דמגוגיה בשקל.
אתה באמת חושב שהאלנד היה מתפקד כמו לבנדובסקי בחצי שנה האחרונה?

אם כן אין טעם להמשיך את הדיון חח

ואתה ראית איזה מטורף הוא היה בארסנל? יכולנו אנחנו לקבל את השיא שלו אם היינו קצת יותר סבלניים. ראפיניה בסדר, הוא לדעתי ישתפר פלאים בעונה הבאה.

בקשר למשחק, קצת מבאס אותי שהמשחק עונה יש לי רק 3 נקודות.

1. טר שטגן. איך בכלל חשבנו למכור אותו, לא יודע. לדעתי גם אני חטאתי אבל אני לפעמים אידיוט.

2. פדרי זה אינייסטה, בלעדיו אנחנו קבוצה שונה לגמריי. כל השחקנים משחקים שונה שהוא על המגרש. אני רוצה שלישית קישור עונה הבאה של דה יונג, גאבי ופדרי. זהו.

3. צ’אבי עם באמת ניהול כושל מול פאטי. אלוהים ישמור, היית שחקן ברסה, היית בדיוק ילד שעלה מהבוגרים, גם עליך הייתה ביקורת וגם אתה אכלת המון חרא בהתחלה. דווקא צ’אבי מכל שחקני בארסה שהיו כוכבים אמור לדעת כמה חשוב זה לא לוותר על שחקנים ושיש שחקנים שיכולים לפרוח אחרי תקופה, וחשוב לתת להם דקות למרות הכל. הוא אמור לשקם את פאטי, לא לרמוס אותו. כישלון טוטאלי בפן הזה. מדובר בחילוף משפיל שלדעתי סולל את הדרך החוצה לילד.

אני דווקא אהבתי את האינטנסיביות והמון מצבים שיצרנו. זה היה 1-0 שונה מאוד מהשעמום של השבועות האחרונים.

לא מבין את הטענות לראפיניה. כל הזמן היה מעורב, מסוכן, יוצר, יורד להגנה ואשכרה נלחם על כל כדור. סולח לו על ההחמצה.
לבנדובסקי לעומת זאת חושך מוחלט, במיוחד עיצבן אותי חוסר פירגון לראפיניה כשהיה מול שער ריק.

אם פסלו שער של בילבאו נגדינו בגלל נגיעת היד של מוניאין, היו צריכים לשרוק פנדל נגדינו לקראת הסוף. חוסר אחידות הזאת מעצבנת אותי, למרות שהפעם זה לטובתינו.

לא מאמין שהוא התכוון לבעוט בין הרגליים של המגן. לי נראה שהוא התכוון להפציץ, הניף את הרגל לבעיטה חזקה, ויצא לו בעיטה חלשה לפינה בין הרגליים של המגן. גם אובלק איחר בזינוק.
אבל אני יכול לטעות, לא אתעקש ולא אתווכח.