מחזור 30: ניצחון קשה עם 1:0 ביתי על אתלטיקו (פראן)

image

פדרי ודה יונג קיבלו אור ירוק ונכנסו לסגל.
דמבלה עדיין לא

לאמין יאמאל זומן בפעם הראשונה. קראתי שהוא השחקן הצעיר ביותר אי פעם בהיסטוריה של המועדון שזומן למשחק רשמי.

האמת שמפתיע אותי, ודי לטובה, שדמבלה לא בסגל למשחק הזה. הייתי בטוח שנכנסנו למין סחרור ולחץ, שהם ביחד עם הדיווח שדמבלה לוחץ על חזרה לסגל בעצמו, יגרמו לצרפתי להיכלל ברשימה למשחק ללא קשר להאם הוא כשיר באופן מלא.

אני רק מקווה שהחזרה של פרנקי ופדרי לא מוקדמת מידי.

למשחק עצמו - המפגש הקודם נגד אתלטיקו היה זה שהפיל לי את האסימון לגביי היכולת/חוסר היכולת של הקבוצה להתמודד מול קבוצות שרוצות ויכולות לנצח אותה. ההתבטלות המוחלטת לאורך רוב המשחק, והתפילה לאלוהי הטר-שטגן שיציל אותנו, היו קשות מאוד לצפייה. מעניין מה יקרה מחר, כי הפער יירד היום, ככל הנראה, ל-8 נקודות. עדיין הרבה, אבל כבר מתחיל להתקרב, כשיישארו 8 מחזורים לסיום.

צ’אבי:

״דשא יבש ושמש? אתם אוהבים לצחוק על זה, אבל הדשא היבש משפיע. מי שמשחק כדורגל מקצועי מודע לזה. זה לא תירוץ אני מתלונן על דשא רע גם כשאנחנו מנצחים. תשאלו את קיקה סאנצ׳ס פלורס למה הוא לא השקה את הדשא, יש רגולציה לדברים האלה״.

״גם אם תפרסמו 200 אלף בדיחות על זה, זה לא מזיז לי, אני לא אזוז מהדעה שלי״.

מלך :blue_heart::heart:

חבל שחתכת את המשך הריאיון עם צ’אבי:

“תמיד אמרתי שדשא רטוב הוא חשוב ביותר לכדורגל מקצועני ברמות הגבוהות. לכן, תמיד השתדלתי לשמש דוגמה אישית, ולדאוג לטפח מראה לח ורענן לדשא שעל הראש שלי”.

Screenshot_20230422_204019_Chrome

#סליחה

ההרכב של צ’אבי -

מאטס
באלדה, אלונסו, אראוחו, קונדה
גאבי, בוסקטס, פרנקי
פראן, לבנדובסקי, ראפיניה

פדרי מתחיל בספסל (אותי אישית זה מפתיע, לטובה).

פרנקי, לעומתו, כן פותח.

צ’אבי חוזר ל-4:3:3, עם פראן.

ההרכב של צ’ולו -

פראן זה מפתיע.
בינתיים הקיצוני השמאלי הכי טוב מזה חודשים היה אלבה.

אני מאמין שפדרי ייכנס בדקה ה 60 במקום פרנקי, לא משנה מה התוצאה.

You Didnt See That Coming GIF - You Didnt See That Coming - Discover & Share GIFs

בדיוק רציתי לכתוב שפראן כרגיל לא עושה כלום והדפוק הזה בועט רע וכובש.

זה שער מצויין (עבור המחיר מכירה שלו בקיץ)

אני מתגעגע לימים בהם היו לנו שחקנים באגף שיכולים לעבור יריב בדריבל

למה בועט רע? בעיטה טובה מאוד במצב הזה - לא סתם להפציץ, אלא מדויק. הלוואי שלבנדובסקי היה בועט מדויק, או בועט בכלל, ב-2 ההזדמנויות שהיו לו (ייאמר לזכותו - הוא יצר אותן בעצמו).

מחצית עם שיפור ביכולת ביחס למשחקים האחרונים, וכשזה מול אתלטיקו של הסיבוב השני, זה סימן טוב. לא מעט מזה קשור לחזרתו של ההולנדי להרכב.

השאלה מה יקרה במחצית השנייה, כמה נחזור אחורה, והאם אנסי פאטו (לפי ארבל) ייכנס בדקה ה-85 או ה-86.

נ.ב. מאטס עם עוד הצלה ענקית שמי יזכור אחר כך. לא בטוח שהוא בכלל ראה את הכדור שגריזמן בעט בין כולם.
נ.ב. 2. אלונסו יותר איטי מלוק דה יונג בלי רגליים.

טר שטגן הפך להיות המסי של ברצלונה וזה הבעיה הגדולה שלנו.

ראפיניה לא מקבל כבוד ראוי. יש לו מספרים טובים מאוד (הכל יחסי כמובן). אם ימכרו אותו בקיץ ודמבלה ישאר זה היה מטומטם.

הוא נתן כמה משחקים מצוינים, אבל בסופו של יום ב-90 אחוז מהמקרים הוא או לא מצליח לעבור את המגן שלו או מוסר אחורה. מזכיר לי קצת את אלכסיס סאנצ’ז.

דמבלה מטומטם, נבלה ופציע, אבל רוב הזמן כנראה עדיף עליו. לא הייתי מוכר את ראפיניה במצב הקיים, אלא אם תגיע הצעה מאוד מפתה שקשה לי להאמין שתגיע (80+)

תאורטית, יש שם חדש לאגף ימין בשנה שעברה שלא יעלה כסף (לאמין ימאל) אבל לא חכם לבנות על ילד בן 16 חח.

כל הצעה של 20+ על פראן הייתי מקבל, ופאטי… לא יודע מה לומר. אולי הצעות של 40+ עם סעיף החזרה, אבל כואב הלב.

דווקא שיש שחקן מאוד טוב בשער אני לארואה את הבעייתיות. זהלא שאתה צריך להצדיק את האספקטים החלשים שלו ע"י היתר כמו אצל מסי.

לגבי ראפיניה מסכים. לכלכו עליו יותר מידי על זה שהוא יורד מתוסכל בחילופים. הוא נותן כל משחק 200 אחוז בין אם הוא ביום טוב או לא. אני לחלוטין בעדו שישאר, הוא פשוט חייב מגן ימני תוקף איתו.

קצת זלגנו לפנטזיות אבל הייתי דוחף את דמבלה לפסז ואת ראפיניה לצ’לסי בכמה שיותר. דווקא על פראן אני לא רואה אותנו עושים כסף.

ואז מי תופס את קו ימין?

פיספסת את הכוונה שלי, זה לא נגד הגרמני. פשוט שהשוער שלך הוא כוכב המשחק שלך משחק אחרי משחק משמע שהקבוצה היריבה מגיעה למצבים ואם הוא הmvp סימן שגם בהתקפה המצב לא משהו.

עוד בלם. אם נמשיך לא לספוג, אפשר ללכת על צ’מפיונס שנה הבאה.

אני אוהב את צ’ולו אבל אני לא מבין למה לא מנסים להתנפל על ברסה. מפחדים כאילו זו ריאל באלופות.
הליגה גמורה, המקום באלופות מובטח אז יאללה בלגן. לא מבין.

ולחטוף מסירה כזו לשער משחקן של ליגה ב’ בלוקסמבורג זו חתיכת השפלה.

רביע חזר . ההשפעה של המונדיאל הסתימה סופית .

:joy:

עם אמונה לא הולכים למכולת :crazy_face: