מחזור 30 : מנצחים את לאס פאלמאס 1:0 בבית (ראפיניה)

שרדנו עוד פגרת נבחרות בלי בארסה.
יש משחק מול לאס פלמאס לפני שיוצאים לעוד פגרה.

פראן ומרקוס אלונסו חזרו לסגל. פראן גם צפוי לקבל דקות.
לעומת זאת , כריסטנסן בחוץ עקב אי נוחות כלשהי.

אצל לאס פלמאס, אראוחוב לא ישחק מולינו עקב סעיף בחוזה ההשאלה.

מה שחשוב יותר מהכל זה שאף אחד לא ייפצע.

יצא טוב שגם אין מחסור סוף שבוע הבא. נותר לנו לנצח ללא פצועים היום את לאס פלמאס ולהיוצ עם הראש עמוק בפריז. מקווה שעד אז נראה כבר את פרנקי כשיר, על פדרי אני לא משלה את עצמי.

שמעתי שהיה שיח על פציעה של טרה שטגן באימון. מקווה שזה לא רציני, כי כרגיל אין מידע כמעט כשזה נוגע לגרמני.

נפצע בנבחרת מקסיקו

ההרכב

חוץ מאראוחו, הרכב חזק של צ’אבי.

לא מבין למה אף אחד לא מקבל מנוחה, אחרי ששחקו את כולם בנבחרות. יש שבוע וחצי לתרגל תיאום בין שחקנים.

אחת הפסילות הכי שערורייתיות אי פעם.

לא יאומן

חשבתי ששום דבר לא יתעלה על הפסילה שראיתי לסכנין נגד מכבי תל אביב לפני כשעה ועכשיו זה. מה נסגר עם השופטים בעולם, זה בלתי נסבל.

האדום עכשיו לא בהכרח יהיה לטובתינו. לאס פאלמאס שיחקו מופקר לחלוטין והיינו מנצחים בקלות עם השטחים שנתנו, עכשיו אני מניח שהם יתבנקרו בחסרון מספרי וזה יקשה עלינו.

אני מניח שהטענה היא שבזמן המסירה ראפינייה היה בנבדל ולא היתה השתלטות של שחקן אחר ש׳התחילה מהלך׳ חדש אבל לדעתי ברגע ששחקן ההגנה נגע והרחיק גם אם בצורה מג׳עג׳עת, זה נחשב מהלך חדש.

לא , זה חייב להיות מהלך חדש.
ראיתי את זה המון פעמים, לא שורקים דבר כזה.

שבבית ספר לשיפוט לימדו על החוק של הנבדל הוא הבריז מהשיעור לעשן במחששה.

אין יותר מידי מה להגן על השופט.

בול מה שקורה עכשיו. והשופט מתעלם מעבירות ברורות שלהם. איזה נאחס.
חייבים איזה בעיטת קסם של לבנדובסקי

קארדונה היה חייב לקבל צהוב שני. מול העיניים של השופט, לא ייאמן.

אוקי, אז עוד אדום שהם היו צריכים לקבל ושער חוקי שנפסל. יש עוד דרך שהשופטים רוצים לעזור ללאס פאלמס?

אני חושב שקבוצה שמקבלת אדום אחד במחצית בדכ שופטים מנסים להתאפק ולא להוציא עוד אדום.

הפסילה של השער זה פשוט הזייה.

אם אף אחד לא נוגע זה 100% נבדל
אם לבה מוסר זה 100% לא נבדל
אם הבלם מרחיק זה גם 100% לא נבדל

השאלה אם זו היתה הרחקה של הבלם או נגע בו בלי כוונת הרחקה (כמו שכדור נוגע בקורה - שאז זה נבדל).

בעיני לא היה נבדל אבל לא החלטה כל-כך חד משמעית כמו שמציירים.

אולי השופט חשש שהמסירה לכיוון לבנדובסקי כשראפיניה בעמדת נבדל הטעתה את שחקני ההגנה שחשבו שאולי לבנדובסקי יפתח רגליים והכדור יגיע לראפיניה, ואז ממילא ראפיניה יהיה בעמדת נבדל אסורה למסירה המקורית שאולי כוונה או לא כוונה אליו, מה שגרם לשחקני ההגנה לנסות לכסות את ראפיניה לשווא.

.
.
.

סתם.
אין לי איך להגן על זה, אפילו לא בצחוק.
השיפוט בספרד ממשיך בדיוק בנקודת השפל שחיל מנסאנו השאיר אותו לפני הפגרה, וממשיך לרדת משם.

כל ניסיון לתת סיבה או פרשנות לפסילה צריכה לגרום להדחתו של אותו אדם מתפקיד שיפוט לנצח. זה פשוט אומר שהם חסרי מושג ומטומטמים.

עדיף שיגידו שהם עשו לברצלונה דווקא. באמת שזה המקרה הפחות גרוע.

השיפוט כרגיל עצוב בליגה הזו, אבל הליגה נגמרה והטופ 4 מובטח. נשאר רק ליגת האלופות.

אני לא מאמין שאחרי המחצית הזאת, אנחנו עדיין לא מובילים.

ראפיניה כל הזמן בתנועה, אני אוהב את זה.
לבנדובסקי גם עושה תנועה ומקבל המון כדורים, ועושה שטויות.
את סרג’י רוברטו ראיתי רק פעם אחת, כשהוא תפס בחולצה של יריב.

עזוב אדום. הוא לא שרק לעבירה אפילו.