מחזור 30 :: קרב ישיר מול ארסנל במירוץ לטופ 4

tHuWOp_v

הרכב צפוי בסך הכל, עם המערך החדש. הלוואי שפרד מצא את הקצב ויתן משחק טוב לראשונה בפרמייר ליג. החזרה של מאטיץ’ מבורכת מבחינת עומק הסגל, אם כי הייתי מעדיף שמקטומיניי ימשיך בהרכב. דאלוט עשה הכל כדי לקבל הרכב, והנה הוא מקבל את מה שמגיע לו.
נראה שאנחנו שוב במערך יחסית נסוג, אבל יש לנו יכולת מצוינת לטוס קדימה עם פוגבה, דאלוט, ראשפורד ולוקאקו.

מרסיאל על הספסל - פריווילגיה מדהימה.

ארסנל משחקים טוב אבל אני לא רואה מצב שבו אנחנו לא כובשים, ההגנה שלהם פשוט גרועה.
ראשפורד במשחק חלש מרסיאל צריך להיכנס במקומו.
ספגנו גול ממש מיותר ולא אופייני, אסור לספוג עוד אחד.

עושה רושם שזה משחק בו לא נכבוש לא משנה מה יקרה. 2 קורות, אחת מהן מפחות מ-5 מטרים. ארסנל כובשת מדרדלה מחוץ לרחבה, שדה חאה אמור לעצור עם הריסים ביום רגיל, לא יודע מה קרה לו הפעם. ראשפורד אאוט לחלוטין, אבל אי אפשר להוציא אותו כי צריך שמישהו ישים גול, ולהכניס את מרסיאל במקומו זה בזבוז של חילוף. מרסיאל צריך להוסיף אופציה התקפית, ולא להחליף אחת קיימת.

דה חאה נתן להם גול שאסור לתת , לא ברור מה עבר עליו.
לוקאקו מחמיץ 2 מצבים שצריך לשים ברשת ואנחנו מסיימים את המחצית בתחושת אכזבה רצינית.
אני מאוכזב מהקישור היום- פוגבה אנמי כל כך ולוקח לו יותר מדי זמן להיכנס למשחק, עם מאטיץ’ אני ממש לא מרגיש ביטחון שמושרה על הרביעייה השייקית שלנו מאחור.
ראשפורד כל פעולה רעה, לא יודע כמה מרסיאל יתרום כשהוא רק חוזר מפציעה.
נקווה לתיקו.

עבירה של טיפש. הרי ברור שלקאזט רץ לשום מקום ומחפש רק את המגע כדי להרוויח פנדל. למה לתת לו את זה? למה יש לנו שחקנים עם אינטליגנציית משחק של אפרוח? זו לא הפעם הראשונה שאידיוט מחריב לנו משחק.

חבל.
ניהול משחק קלוקל של אולה נותן לארסנל ניצחון ואת המקום הרביעי.
לא הייתה שום סיבה להשאיר את ראשפורד / דאלוט על הדשא מעבר לדקה ה-50 .
השופט חירב לנו את המשחק עם הפנדל הזה אבל ניצחון לא הגיע לנו, בקושי תיקו.
קשה להאמין כמה מטומטם יכול להיות פוגבה לפעמים בעוד שבמשחקים אחרים הוא משחק כל כך חכם ונכון.
ההגנה הזו לא משהו לבנות עליו, נקווה שיגיע מנהיג בקיץ שיסדר שם את העניינים.

המשחק הכי מעצבן תחת סולשיאר, ואחד המרגיזים שאני זוכר מהשנים האחרונות. פעולות מטופשות של שחקנים, ולא רק פרד, אלא גם ראשפורד שרץ רץ רץ רץ נתקל בקיר של שחקני ארסנל ומאבד, וכל השחקנים עם עבירות מיותרות של תסכול נטו. המחצית הראשונה הייתה מאוד מתסכלת עבור השחקנים, והפנדל גמר אותם סופית. החמור בפנדל הוא לא מוס אלא פרד (חה חה, מגוון חיות יש לנו), שהיה חייב להימנע מהנגיעה המיותרת הזו שלקאזט פשוט חיפש.

אוי איזה פנדל, לא נורא דברים כאלה קורים ואני לא מאשים את הפנדל בהפסד הזה. יונייטד הייתה גרועה היום, לא ניצלנו את המצבים שלנו וזה המחיר שמשלמים על החמצות כל כך איומות. דה חאה ? ברצינות ? בלי קשר לטעות הזאת, אני לא בטוח שלא כדאי לנסות גם את רומארו, עד כה לא זכורה לי טעות אחת שלו, עם קצת תעוזה נוכל לחסוך את המשכורת הפסיכית שמציעים לדה חאה.

ארסנל הייתה טובה יותר, הגענו עם תחושה לא ברור של זחיחות ושילמנו כמו שצריך. מאטיץ היה זוועה, ראשפורד זה יום אסל יום בסל, ופוגבה הדובדבן שבקצפת, כשהוא רוצה להראות שעל הזין שלו הכל הוא מהטובים בעולם בזה.

שורה תחתונה הפסדנו והגיע לנו להפסיד, הקבוצה שרצתה יותר ניצחה.

אגב מוס הוא תעודת עניות לפרמיר ליג, שופט בליגה כזאת לא יכול להיות עם אחוזי שומן של של כלב ים.

פשוט יום נאחס. שום דבר לא עבד. כל יום אחר היינו מסיימים את המחצית באיזה 2-0.
לינגארד והררה חסרו מאוד, בלי האנרגיות שלהם הקבוצה נראתה כבויה.
יש לנו מזל גדול שגם צ’לסי וטוטנהאם איבדו נקודות אבל המירוץ לטופ 4 יהיה מאוד קשה כשיש לנו לוח משחקים קשוח מאוד וגם ליגת האלופות והגביע מעמיסים.

אם אני לא טועה לוח המשחקים שלנו הוא הקשה ביותר מבין השלושה ואם צ’לסי תנצח את המשחק העודף שלהם, אנחנו במקום 6.
די עצוב בהתחשב בריצה המטורפת שלנו.

ההחמצות האלו של לוקאקו עד שהוא כובש זה משהו שלא ניתן להסביר. היום זה הרג אותנו