מחזור 31 :: מאבדים נקודות יקרות בהרכב חסר מאוד עם 0-0 מול חטאפה

לקראת חטאפה | קצב המשחקים המטורף נמשך - אחרי שברביעי השלימה שבוע מהסרטים והעפילה לחצי גמר ליגת האלופות, ריאל רוצה להמשיך את המומנטום הנפלא שלה במשחק חוץ בקולוסיאום נגד יריבה שרחוקה משיאה אך מאוד מסוכנת. מצד אחד הסגל מתקצר - ויקטור צ’וסט צפוי לפתוח כבלם ומצד שני - חלום הדאבל חיי וקיים וכולם בטירוף! הזאר יחזור לסגל?

image

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי שסיימה שבוע עצום עם ניצחון בקלאסיקו והעפלה לחצי גמר הצ’מפיונס (0:0 בגומלין באנפילד). מצד אחד - הסגל הולך ומתקצר, בעיקר בחלק האחורי, ודווקא משחקים כאלה כמו זה מחר הם הכי מסוכנים. מצד שני, חלום הדאבל (11 משחקים בספירה, בהנחה שאתלטיקו תמעד) - משאיר את כולם בטירוף. הרגליים ולב די מחוברים, מה לעשות. ריאל לא הפסידה ב-14 משחקיה האחרונים, בעשרה מהם בליגה השיגה 26 נקודות מתוך 30 ונכנעה בחוץ פעם אחת בלבד – במשחק הפנדלים במאסטייה. גם זידאן עצמו, ששובר את הראש, מחזיק ברקורד יפה של שישה ניצחונות ותיקו נגד חטאפה (0:0 בשלהי 2018/19 החשוכה).

אז ההרכב שוב מסובך, ובכל זאת – “רוטציות – עכשיו או לעולם לא”, נכתב בספרד ובצדק. רפאל ואראן עדיין לא חוזר בשל פרוטקולי הקורונה, נאצ’ו הכל-יכול מושעה בגלל צהובים וגם קאסמירו. אודריוסולה צפוי לפתוח בצד ימין (380 דקות העונה בלבד, לא פתח ב-11 מאז הניצחון על הואסקה) ולגבי זהות הבלם השני לצד אדר מיליטאו (זה הזמן שלו להיות ‘מנהיג’ החלק האחורי ולעלות עוד כיתה. הוא השאיר את הביקורות והלעג מאחוריו - “הוא מחויב, הוא שיחק היטב וכולם רוצים לשחק. הוא מוכן למשימה וזה חשוב”, אמר עליו המיסטר). בספרד נכתב עוד בבוקר כי "ההחלטה נפלה. “ויקטור צ’וסט הוא הנבחר”, אלא שבכל מקרה אין ברירות לאור העובדה שגם מנדי לא כשיר אחרי פגיעת שריר, מה שנותן פתח למרסלו בצד ימין. צ’וסט, אגב , הבלם המחונן מקסטיליה ערך נגד אותה חטאפה במשחק ההשלמה את הופעת הבכורה שלו בליגה (ארבע דקות כמחליף). הפעם הוא יפתח בהרכב לראשונה בלה-ליגה כשיש לו כבר משחק אחד ב-11 שלנו - ההדחה מהגביע נגד אלקויאנו. פדה יחליף את מירו בקישור ואל תפסלו שמודריץ’ שלא נח אף פעם – יצפה במשחק מהספסל ובמקומו ישחק איסקו.

חשבנו שהפעם תגיע גם שעתו של הזאר, ששיחק רבע שעה נגד אייבר כמחליף לפני כחודש והתאמן כבר שבועיים עם הקבוצה, אך זידאן שהשאיר את העיתונאים במתח (“הוא מרגיש טוב יותר, חכו לסגל”) החליט שוב לנקוט בזהירות. אולי זה טוב ואדן עוד ירשום סיום עונה מהסרטים וישכיח ולו במעט שנה וחצי מהגהנום. גם קרבחאל, אגב, עדיין לא מתקאמבק. מי שכן צפוי לשחק על אף הפגיעה הלא נעימה ממילנר - הוא בנזמה שאי אפשר לוותר עליו. על רקע הפרסומים על ההסכמה הטוטאלית להארכת חוזהו עד 2023, הצרפתי ירשום ציון דרך עם משחקו ה-550 ויחפש את שערו ה-275 – בדיוק שער כל שני משחקים. כמאמר הקלישאה כמו שיגיד לכם זידאן במסיבת העיתונאים: “כולם חשובים”. עוד שחקן שרוצה לקחת חלק לפחות ברוטציה הוא רודריגו שהגיע ל-50 הופעות בריאל. הוא עשוי להחליף את ויניסיוס ומדובר אמנם בעוד שחקן צעיר ברזילאי אך גם שונה לגמרי - הוא בטוח יותר מול השער ושקט בפעולה האחרונה, פחות דריבל ותעוזה.

זידאן כל כך ממוקד במשחקים הקרובים - עתידו לא חשוב וכך גם הביקורת. הוא אמר על התוצאות האחרונות: “כולנו מרוצים מהקבוצה, אני כמאמן מאוד שמח. היו ימים תובעניים מאוד וכך יהיה גם המשחק מחר. אנחנו יודעים את זה ומכירים את המצב. השחקנים חכמים, הם יודעים שההתאוששות וההחלמה נעשות בפרטים הקטנים. יש לנו עשרה משחקים ב-30 ימים. זה לא פשוט אך זה מה שזה. אני שמח שהקבוצה נמצאת בחיים בכל המפעלים”. כשנשאל על הרוטציות הבהיר כי התוכנית זהה. לגבי עתידו הוא שוב התחמק ואמר: “אני חושב רק על המשחק מחר, איש לא יודע. אני מברך את פרס על כך שימשיך כנשיא. אתה יכול לקבל חוזה לארבע-חמש שנים ולהיות מפוטר מחר”. הוא הבהיר שוב שהקבוצה לא פקפקה בעצמה לעולם וגם כשאמרו שצריך לפטר אותו - זה לא הזיז לו. לדבריו המעלה הטובה ביותר כמאמן? - “שאני נהנה בכל יום ממה שאני עושה ועובד קשה. השחקנים האלה זכו בהרבה תארים אבל תמיד רוצים עוד. אנחנו יודעים לסבול ולנצח ועלינו להמשיך כך”. אין לנו בעיה שזה יהיה כך גם מחר. הדיבורים על ‘המזל’ של זידאן לא מפריעים לנו ובטח שלא לו. פארטידו אה-פארטידו. חצי הגמר ירד כרגע מסדר העדיפויות. חטאפה-קאדיס-בטיס. “עוד שבוע בו הקבוצה תיבחן בזכוכית מגדלת”. כבר עמדנו בפני אתגרים גדולים יותר.

Entrenamiento del Real Madrid - 17-04-2021
עדיין לא, אדן.

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| אלברו אודריוסולה, ויקטור צ’וסט, אדר מיליטאו, מרסלו | טוני קרוס, פדה ואלוורדה, לוקה מודריץ’ (איסקו| מרקו אסנסיו, רודריגו וקארים בנזמה

מה המצב חטאפה?

חטאפה לא דומה בשום צורה לקבוצת הצמרת מהשנתיים החולפות, פשוט עונה מהגיהנום. חוסה בורדלאס שהיה ברכה ומושיע בעבר - פשוט לא מצא פיתרון. הקבוצה שלו רחוקה רק ארבע נקודות מהקו האדום ונכנעה 1:0 בביתה לקאדיס משער עצמי של דויד טימור. כבר חמישה משחקים שלא ניצחה, על אף מאבקים נגד קבוצות תחתית, והיא סובלת מההתקפה הגרועה בליגה - 22 שערי זכות. 16 משחקים בלי אף שער. “חטאפה מודאגת מבצורת השערים שלא נגמרת”, נכתב במארקה (210 דקות בלי גול) ובצדק. מאז המחזור התשיעי היא מדורגת בעשירייה השנייה. רק ב-2014-15 היה לה מספר נקודות נמוך יותר בחלוף 30 מחזורים ואשתקד היו לו 48! כמעט תשע שנים שהיא לא ניצחה את ריאל בליגה (מאז ספטמבר 2012), ולאחר מכן מצפה לה ברצלונה. על מצב הרוח תעיד העובדה כי במועדון צייצו בטוויטר שלוחות תוצאה חדשים הותקנו במגרש. כשהאוהדים נשאלו מה הם חושבים הם הגיבו בטוויטר: “שריאל תוביל 0:3 כבר אחרי תשע דקות”.

לדעת רבים, בורדלאס היה צריך “לפרוש בשיא” ולהמשיך הלאה. המאמן מנגד אומר שהוא מקווה להשלים את החוזה שלו בחטאפה. הנשיא אנחל טורס שבר שתיקה ואמר: “לפעמים קשה לנו להכיר במצב ולעזוב בזמן. מחזור של מאמנים הוא שלוש שנים. לא פשוט לעבוד איתו (עם בורדלאס) אבל הוא המאמן הטוב ביותר שהיה לנו איי פעם”, הבהיר. הוא ניתח את הבעיות של הקבוצה העונה: “לא הסתגלנו, בינואר היו לנו שלוש תוצאות טובות אבל גם שלוש פציעות ארוכות טווח. וקשה לנו בליגה הקהל, סוף העונה שעברה גבה מאיתנו מחיר. אם היינו באירופה גם הסגל היה גדול יותר”. הוא הבהיר כי הוא סומך על הקבוצה הזו והבהיר: “ריאל משחקת על האליפות ואנחנו על החיים שלנו”. המשחק מחר יהיה ה-205 (!) של בורדלאס נגד ריאל.

המאמן אמר: “מאמנים חיים במצב של אחריות ולא דאגה. ידעתי שיגיעו ימים לא טובים אחרי ארבע שנים של הצלחה מסחררת. שחקנים חשובים עזבו, אבל אני מתייחס לאלה שכן. השחקנים ישיגו את הנקודות שאנחנו צריכים”. על ריאל: “אם יש קבוצה שמסוגלת להתאושש מכל מצב זו ריאל. רק היא מסוגלת לזכות שלוש פעמים בצ’מפיונס. לזידאן יש קרדיט עצום במה שקורה”. הוא הבהיר כי בנזמה הוא הכוכב הראשי מבחינתו אבל ‘יש עוד שחקנים מרהיבים כמו קרוס, מודריץ’ וגם ראמוס". לגבי קובו הוא הבהיר כי הוא ילד מוכשר שצריך לעבוד קשה, הכישרון שם, ועליו לשפר את הפיזיות. “יש לו ברמת הכישרון את הסיכוי לשחק בריאל ולהיות שחקן מפואר”. היפני עשוי לאבד את מקומו ב-11 לאנחל שעלה מהספסל. מארק קוקורייה שבעל מוטיבציה מיוחדת לנצח את המשחק – ישחק בכנף שמאל כרגיל.

כאמור, ההתקפה של חטאפה סובלת מאוד העונה. “אנחנו חייבים להוסיף נקודות, אחת או שלוש”, הבהיר חאיימה מאטה שכבש העונה רק חמישה בניגוד ל-14 אשתקד. לאנחל יש שישה שערים (גם הוא עמד על 14 אשתקד). עוד אמר מאטה: הייתה סדרת משחקים בה היינו חייבים להשיג כמה ניצחונות. נגד קאדיס זה היה הסבל הכי נורא, המינימום שהגיע לנו זה נקודה". מה שכן, חטאפה תישאר חטאפה, היא יודעת לסגור משחק ואתגר כמו ריאל יכול להפחית ממנה לחץ. זה אמנם היה ממש מזמן אך היא ניצחה את ברצלונה העונה 0:1 בחודש אוקטובר וחילצה משהו גם נגד אתלטיקו מדריד (תיקו).

Djené intenta rematar un balón aéreo ante la salida de Ledesma.

חטאפה - הרכב משוער: דוד סוריה; דמיאן סוארס, דג’נה, סופיאן צ’אקלה, מתיאס אוליביירה; ניום, מאורו ארמבארי, נמניה מקסימוביץ’, קרלס אלנייה, מארק קוקורייה; חאיימה מאטה

היסטוריה ומפגשי עבר :

רק במשחקה הרביעי בקולוסיאום אלפונסו פרס הצליחה ריאל לנצח את חטאפה. אריאן רובן דהר ודהר וראמוס זרק את עצמו לכדור הרוחב בדרך ל-0:1 קטן-גדול בעונת האליפות של שוסטר הלא-היא 2007/08. המפגשים הראשונים נגד חטאפה היו מכה של ממש וריאל נכנעה שלוש פעמים בחמשת המשחקים האלה - 1:2 עם זידאן ב-2004/05 כשסולארי המחליף רק הצליח לצמק בתוספת הזמן, 1:0 בעונת האליפות של קאפלו במשחק בו רונאלדו הורחק (בקהאם וקסאנו פתחו בהרכב דאז) לפני הקלאסיקו ו-3:1 ב-2008/09 כשהסגל החסר שלנו פשוט קרס. אלבין כבש כבר בדקה השנייה והשלים צמד, סאביולה רק צימק.

ההמשך היה טוב יותר וריאל יצאה לרצף של שלושה ניצחונות רצופים. רונאלדו והיגואין כבשו צמדים בעונת הפלגריני בדרך ל-2:4, כעבור עונה זה נגמר ב-2:3, ב-2011/12 פפה נגח מכל הלב 0:1 קטן-גדול (תוצאה לא שגרתית בעונת אליפות השיאים של מוריניו) ולאחר מכן הגיע ההפסד האחרון שלנו - מחזור שני ב-2012/13, ריאל הובילה משער של פיפיטה, וארלה השווה ומוריניו עבר לשלושה בהגנה ומייד חטף בצד השני את ה-2:1. הרצף הטוב ביותר שלנו בכל זאת הוא ארבעה ניצחונות רצופים, מ-2014/15 - שתי שלישיות ברצף, ועד 2017/18 עם 1:2 בזכות שער ניצחון של רונאלדו - שער הבכורה שלו בלגיה דאז.

הניצחון הכי גבוה של ריאל בקולוסיאום היה 1:5 עם זידאן ברצף הניצחונות הרצופים בעונת 2015/16, מחזור 33 וימים ספורים אחרי הרמונטדה נגד וולפסבורג. בנזמה, איסקו, בייל, חאמס וכריסטיאנו כבשו. בשנה שעברה זה נגמר ב-0:3. סוריה כבש שער עצמי, ואראן הכפיל ומודריץ’ כבש את השלישי בתוספת הזמן אחרי פריצה סוחפת ובישול מרגש של פדה. ב-15 משחקי החוץ, המאזן שלנו : תשעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו וארבעה הפסדים, יחס שערים 15:29 לטובת ריאל. בסה"כ משחקי הליגה - 5:23 לריאל בניצחונות.

Real Madrid overcome Getafe test to put pressure on Barca | Hindustan Times
מודריץ’ לא שכח להודות על הבישול

גם מנדי עם רגישות בשריר מחוץ למשחק מחר.
שחקני הגנה כשירים למחר:
מרסלו,מיליטאו,צ׳וסט ואודריוסולה.

מזל שחטאפה לא תוקפת גם ככה.

שני מגנים שלא בדיוק יודעים לעשות הגנה. בלם מקבוצת המילואים ובלי קאסמירו שיעזור מהקישור. קרוס ומודריץ’ גמורים. לא חושב שהיה משחק שכתוב עליו פנצ’ר יותר מהמשחק הזה.

נראה שמנדי יחמיץ 3-4 משחקים וזה כבר בעייתי.

דבר ראשון שצריך לעשות בקיץ זה להחליף את צוותי הכושר והרפואה של המועדון. גם זידאן לא נקי מאשמה בעניין הזה.

מסתבר שמרסלו-מיליאטו-צ’וסט-אודריוסולה כבר שיחקו ביחד פעם אחת העונה. בהפסד בגביע לאלקויאנו מהליגה השלישית. ואז זה היה עוד עם קאסמירו בהרכב…

זידאן מזמן 13 שחקני שדה:
Courtois, Lunin y Altube, Militao, Marcelo, Odriozola, Chust, Kroos, Modric, Valverde, Isco, Benzema, Asensio, Vinícius, Mariano y Rodrygo.

אפס שחקני הגנה על הספסל. שלושה שחקנים בסך הכל שיכולים לעלות, ככל הנראה מריאנו, רודריגו ואיסקו.
מרגיש לי הפוך על הפוך שננצח את המשחק הזה בקלות מרוב שהמצב מגוחך, ועדיין לא ברור למה זידאן לא מרפד את הספסל עם בלמים וקשרים מהקאנטרה.

באמת שהעונה הזאת הזוי, הזאר בדיחה עצובה שאני מתחיל לחשוב שהוא גמור מנטלית, הבנאדם מתאמן שבועות עם הקבוצה אבל אין לו את האומץ לקפוץ לבריכה (לא קונה את זה שזידאן קבע שהוא לא כשיר לשחק וויתר עליו, בטח שמצב הסגל כל כך אבסורדי שואלורדה עולה לשחק 90 דקות עם כאבים ), מעניין מי מבין קרוס את מודרחץ יזכה מחר למנוחה קצרה, הימור שלי קרוס יפתח, בכל מקרה מקווה לטוב וצופה שהסגל הזה יעקוץ גול מהיר ויתגונן טוב עד העקיצה הנוספת שהיא תעשה.

זידאן עוד עשוי לזמן שחקני קאסטייה לאחר המשחק שלהם היום (לפי דיווחי טוויטר)

איפה אריבאס? הוא השחקן שהכי הרשים אותי מבין הצעירים והמצב שלנו בקישור לא טוב בכלל עם וולוורדה שחצי פצוע, קרוס ומודריץ שגמורים, ואיסקו ששמן.

משחק של הקרבה זה צריך להיות, זה ניצחון שהוא ניצחון של אלופה אם נשיג אותו.

אז לאחר המשחק של הקאסטייה שסיימה ב 2-2, זידאן אכן מזמן לסגל את אריבאס מיודעינו, פאבלו ראמון (בלם מוכשר מאוד), מיגל גוטיירז (מגן שמאלי) ואנטוניו בלאנקו.
באופן כללי כנראה שמדובר בארבעת השחקנים הכי מוכשרים בקאסטייה. ראוי לציין שכולם שיחקו אתמול 90 דקות כך שאני מאמין שהם לא צפויים לפתוח, בניגוד לצ’וסט הבלם שהתאמן כל השבוע עם הקבוצה, ככל הנראה כהכנה להרכב לצד מיליטאו.

כותרות העיתונים לקראת חטאפה :

מארקה: ריאל נגד חטאפה במשחק להגנה על התואר - ללא הגנה. "זידאן כבר הזהיר לפני כמה ימים (אחרי הקלאסיקו) שהסגל שלו על הגבול, הוא ידע על מה הוא מדבר והזמן הוכיח שהוא צודק. לאחר שריאל עשתה שיעורי בית בליגת האלופות, מחדשת את מאבק האליפות עם 12 שחקני שדה בלבד להוציא את החבר’ה מקסטיליה. לזידאן אין שום מרחב תמרון הלילה. בהרכב המשוער אפשר לראות את בנזמה בולט בהעדרו ומריאנו בחוד. גם קרוס (יוחלף ברודריגו) וקרוס (איסקו) יקבלו מנוחה בעוד מודריץ’ ימשיך להישחק עד תום.

מי שזכה לכתבה נפרדת הוא אדר מיליטאו. “מנהיג הספינה נגד חטאפה” , נכתב על הברזילאי. הבלם ישחק לצד ויקטור צ’וסט הצעיר וייקח פיקוד. תוך פחות משלושה שבועות חייו השתנו. משחקן שולי בסגל שבמועדון, אולי, שקלו לוותר עליו בין אם בהשאלה או אפילו למכור אותו - ועד לבלם מעולה שהתמודד בהצלחה עם ליברפול וברצלונה ונראה מוכן למאני טיים של העונה. אגב, שימו לב לזה: “משימה בלתי אפשרית” נכתב על הניסיון של זידאן לשחק עם הגנת הברזל שלו - קרבחאל-ראמוס-ואראן-מנדי. זה קרה בשישה משחקים בלבד מתוך 42. זה לא קרה מאז גרנאדה ב-23 בדצמבר.

ב-AS נכתב: “ריאל ללא הגנה נגד חטאפה ללא התקפה (כבשה 22 שערים בלבד העונה)”. נכתב עד כמה חטאפה הייתה באופוריה ובמצב רוח שונה לגמרי באותו השלב בעונה שעברה - חמישית עם 48 נקודות. באתר הזכירו את הסטטיסטיקה הנהדרת לפיה ב-22 המשחקים האחרונים נגד חטאפה הפסדנו רק פעם אחת - בספטמבר 2012. “בריאל - המצב חמור מאוד. אף אחד מארבעת המגנים הפותחים אינו זמין ויש רק בלם אחד - מיליטאו. הרוטציה הופכת פשוט לבלתי אפשרי”. לגבי ההרכב, ב-AS מניחים שזידאן יעלה עם ההרכב החזק שנותר לו. עוד כותרת היא: “הגנה מנייר” - כל ארבעת שחקני ההרכב שלנו בחלק האחורי רשמו רק 19 משחקי ליגה העונה.

גם ואלוורדה מחוץ מחוץ לסגל בגלל שנשחשף לחולה מאומת ונכנס לבידוד.
לא ייאמן.

ללא קשר לתוצאה היום, אי אפשר שלא להתפעל מזידאן. מה שהוא עשה ועדין עושה בלתי נתפס. רונאלדן עזב, בייל עבר לשחק גולף, האזר שנתיים פצוע, שלישיית הקישור מזדקנת, הצעירים לא עשו את קפיצת המדרגה עדין, הגנה חבולה ותחילת עונה רעה מאוד ולמרות זאת המיסטר מצליח למצוא פתרונות. אני אסתכן ואגיד שהקבוצה נראית טוב יותר עכשיו למרות כל החיסורים.
אם בסוף העונה אנחנו נחגוג תואר כלשהו, זה יהיה קודם כל בזכות זידאן.

כל המצטרפים לסגל מהקסטיליה שיחקו אתמול 90 דקות.

כשנזכה באליפות הזו זה יהיה כל כך מתוק, כל כך מגיע לנו - וואו. זה גם הגיוני כמובן שניפול משהו, מה שעובר על הקבוצה הזו, בינונית יחסית גם בסגל מלא - זה פשוט חסר תקדים ולא הגיוני. מבטיח שלא יהיו לי תלונות לגבי הערב, יש גבול כמה זידאן יכול להוציא מים מהסלע. כמה זמן עד שרפא חוזר, קרבחאל תמיד צעד קדימה וצעד לאחור, לא סומך עליו כבר לצערי, צריך מגן חדש בקיץ. אתה מחפש אופטימיות, שמישהו יתאושש, אור בקצה המנהרה - ואז מקבל את ההודעה על פדה.
חבל לי על פדה כי זה ייאלץ את המיסטר לסחוט עד הסוף את קרוס ולוקה, הייתי נותן לשניהם לנוח כי אין ברירה וזו הייתה הזדמנות של פדה להנהיג את האמצע ולעשות הכל ללא ‘המנטורים’. לדעת מתי להתפרץ, מתי לרדת לתאקל, מתי להרגיע, מיליטאו כן מקבל את ההזדמנות הזו בלי הלוחם נאצ’ו, הפעם הוא שחקן ההגנה הבכיר, רק ככה עושים קפיצת מדרגה. מזל שנגד חטאפה בעיקר צריך לתקוף, אפשר לעשות את זה. היא בעונה איומה ובקושי כובשת, מעניין אם שמעתם מה כתבו האוהדים בתגובה לציוץ של המועדון. בכל מקרה הייתי רוצה שמנדי ינוח מתישהו (חבל שבנסיבות כאלה) והתגעגעתי למרסלו. זו ההזדמנות הנהדרת שלו לחזור לעניינים, הוא כבר לא יהיה שם במשחקים הגדולים אבל הוא יכול לעזור לנו לשמור על חלום הדאבל ולשחק הרבה בשבוע הזה. הייתי מוותר בהרכב על כל אחד חוץ מקורטואה ובנזמה - אסור שהוא יסופסל אבל זה בהחלט זמן רודריגו במקום ויני. כבר עמדנו בפני אתגרים יותר גדולים. פארטידו אה פארטידו. האללה מדריד!

אני הייתי משחק 442 כמו אצל אנצלוטי ב2015 עם אסנסיו בתפקיד חאמס.
איסקו בצד אחד ואסנסיו בשני כשקרוס ומודריץ מאחורה.
נקבל כך עזרה למגנים שלנו (שגם עם ראמוס וראן וקאסמירו אני לא אסמוך על ציוות כזה) והתקפית נקבל כוח משמעותי בדמות שחקן התקפי נוסף.
מריאנו ורודריגו בחוד.
אולי בהמשך אפשרי לעבור ל442 קלאסי עם ויני.

אגב, מה עם הזאר?

ארובאס חייב לעלות גם עם לכמה דקות, כל דקה שיחסוך מקרוס ומודריץ מבורכת.

לא נורא על החשיפה של פדה, גם ככה הוא חייב לנוח. יש לי הרגשה שהוא היה נפצע אם היה משחק.

אני מפחד שנקרוס במשחק הזה וההאשמות יופנו לעבר מיליטאו. אני לא זוכר אף בלם שלנו מתמודד עם מצב כזה בסגל.
מצב בו שני הקשרים הכשירים היחידים סיוטים מעייפות, אין קשר אחורי, 2 מגני בדיחה (הגנתית), ולצידו שחקן נוער. ואם זה לא מספיק אז בנזמה על הספסל.
וכאילו כדי להוסיף חטא על פשע איסקו משחק…

עשיתי לך לייק ולקחתי אותו בחזרה כשקראת למרסלו בדיחה :angry:

הכוונה היא כמובן הגנתית. אולי אתקן שם (מה לא עושים בשביל לייק :wink: )

למרסלו אין את הכושר והמהירות. מאוד אוהב אותו אבל מרסלו של היום זה לא מרסלו של 2018.
אם מרסלו לא יקבל עזרה הגנתית יהיה לו מאוד קשה אפילו מול האין התקפה של חטאפה.
בדרך כלל מנדי (טוב ממרסלו הגנתית) משחק שם, הוא מקבל עזרה מוראן ולא מצ׳וסט מכיוון מרכז ההגנה, ומקאסמירו בקישור.
למרסלו אין אף אחד מהם. יש לו את צ׳וסט וקישור ללא קשר אחורי שסחוט מעייפות. גם אם מנדי היה משחק שם הייתי מציע את העזרה הזו.

אגב אל תתפסו אותי במילה, יש לי הרגשה שנגלה היום על בלם נהדר נוסף שרק יוסיף לתחושתי שראמוס צריך לעזוב (שוב, אלא אם יסכים לקיצוץ)

בלאנקו לדעתי חייב לפתוח, אין שום היגיון לפתוח גם עם קרוס וגם עם מודריץ, שניהם מעבר לגיל 30 כל העונה משחקים ופציעה של אחד מהם ואחד בשם קסמירו וכל העונה הזאת הולכת לפח, אני עדיין מאמין שאםשר וצרעך לנתח את חטאפה הנוכחית בלי למתוח את הגבול עם הנל, מקסימום יעלו מהספסל, ואם נפסיד נקודות מוכן לקבל את זה כי כולם עוד יאבדו, אבל פציעה של אחד מהם ואין על מה להילחם בכלל, אתם מבינים שאם אחד מהם נפצע איסקו הופך לבאנקר???, בקיצור עם איך שהסגל למשחק הזה התפתח הוא מחייב רוטציה שיכולה לעזור לנו בעתיד, דרך אגב כבר ברביעי משחק נוסף למי ששכח

ברביעי יעמדו לצידינו וולוורדה (אולי), וראן (כנראה), קאסמירו ונאצ׳ו.
בנוסף הזאר יהיה כשיר אפילו יותר.
בא לטעון שחובה לעבור את המשחק הזה. ממשחק הבא יהיהה טוב יותר.
אפילו אם רק קרוס יקבל כעת מנוחה ושבוע הבא מודריץ.

הרבה אולי, ועל הזאר כבר אמרתי שאני חושב שהוא לא רוצה לשחק (לטעמי הבנאדם מפחד להיכנס לדי סטאפנו בתור קהל שמא הכדור יעוף אליו)

בלאנקו למיטב ידיעתי בלי דקת בוגרים העונה, לפתוח איתו במשחק חשוב זו הפקרות. אם תופסים ממנו במועדון(והאמת, גם אם לא) היה צריך לשלב אותו לפחות ברמה מינימלית הרבה לפני כן. כנ"ל גוטיירז אם מרסלו על תקן אודריזולה