מחזור 31: 1:0 קטן על בילבאו בקאמפ-נואו (ראקיטיץ')

הסגל למחזור הקרוב -

אומטיטי חוזר, דה-יונג ורוברטו עדיין פצועים.

עם בארסה אחרת ממש הייתי מתרגש מזה שיש כל 3 ימים משחק.

כרגע זה די מעיק העניין הזה.

מה יש להם מאחד עשרה בלילה? מישהו יכול להסביר לי את זה? מה בלילה הנגיף פחות מסוכן?

לא הנגיף, משחקים בשעה מאוחרת ככל האפשר כי לא רגילים לשחק בחום הקיץ.

זה הכל פלורנטינו. הוא יודע שגם ככה השחקנים של ברצלונה חצי ישנים על המגרש, לתת להם לשחק ב-23:00 ייתן את המכה הסופית.

במיוחד כשחקני ריאל רק מתעוררים בשעות האלה… מה זה כבר לצאת למשחק במקום למועדון?

‘יצאנו למגרש קשה’… לא יודע עד כמה הטענה הזו תקפה כשהאיצטדיון מלא בהולוגרמות.
על כל פנים, הפעם יש לנו משחק ‘בית’. אולי איכות הדשא, אולי הרוחב והאורך המפורסמים של המקדש, הכנסייה הקטנה בדרך לאיצטדיון, או סתם הסמל של בארסה בכל מקום- הלוואי והבית יחזור להיות בית… לפחות זה.

אני מצטער אבל לא היה שום דבר 'חוצ’י במשחק מול סביליה, פרט לעובדה שהמאמן החליט לעלות עם קישור שיעשה לוואלורדה נעים, ולוותר על כל ניסיון להוציא יותר מנקודה. הכל בראש, וכשהמאמן מראש אומר “סבבה, נהיה בשוויון נקודות, למרות שזה אומר מקום שני” אז זה מה שהשחקנים יוצאים איתו למגרש.

אני כן אזקוף לזכותו את חצי השעה הראשונה, אבל מהרגע שלופטגי החליט לשנות את חוקי המשחק, סטיין העדיף לחתום על תיקו, וכנראה על גורל האליפות. הוא יצטרך לשלם על זה בכסא שלו.

ההרכב על שם סרג’י רוברטו -

אין הפתעות.

יש לי רק דבר אחד להגיד -
אם המשחק הזה לא ישכנע את סטיין שפאטי וריקי חייבים לפתוח מול סלטה - אני לא יודע מה כן ישכנע.

אומר הכל

לא יודע למה זה לא עובד. בקיצור ריקי נבחר כאיש המשחק.

https://twitter.com/Youngcules/status/1275549770887630851

אתן מילה טובה לסטיין (למרות שזה יישמע סרקסטי) - לפחות הפעם הוא הבין איזה חילופים הוא צריך לעשות, וגם עשה אותם בזמן.

גם ראקיטיץ’ (גם כבש, וגם היה לא רע), אבל בעיקר פאטי וריקי, שריווחו את המשחק, נכנסו בין קווי הגנה של בילבאו, ודחפו קדימה - שינו את המשחק של ברצלונה מ"אלוהים…אפשר די כבר עם הראש בקיר הזה???" ל-“טוב, יש סיכוי שייצא מפה משהו”. זה לא הרבה, זה לא מושלם, אבל זה כבר יותר טוב ממה שראינו עד עכשיו.

היכולת של ריקי, 20 קילו שפרוסים על פני מטר ובמבה, להשתחרר מלחץ של שחקנים שגדולים פי 2 ממנו (בכל כיוון), וגם ללכת פאקינג קדימה, היא משהו שלא ראינו הרבה זמן (או לפחות ככה זה נראה) מקשר בברצלונה, בטח לא מכזה שלא עולה 100+ מיליון. ופאטי? מה אומר ומה אגיד. זה לא שהוא נהיה שילוב של הנרי וניימאר ברגע, אבל היו לו 2-3 מהלכים של לקחת שחקן/ים בצד שמאל לטיול על הקו ולתוך הרחבה, שזה 2-3 יותר ממה שעשו שאר השחקנים ששיחקו בעמדה שלו. ולא רק במשחק הזה.

זה לא משנה שהם שחקני בית (זה רק בונוס), משנה מה הם מביאים למשחק. ומדהים כמה 2 שחקנים עם ממוצע גילים של 19, מביאים ומשנים. הבעיה היא שאני עוד לא יודע אם זו מחמאה כלפיהם, או עלבון כלפי האחרים.

מסי זה כמו הכורה פחם הזה שבזמן שכולם יצאו כבר מזמן להפסקה הוא ממשיך לחפור, עד שתגיע הנגיעה הקטנה שתשאיר מישהו פנוי. ולכל כורה פחם בר מזל יש את הילד הזה, עם העששית הקטנה שעומד לידו ומתעקש ביחד איתו למצוא את האוצר. ריקי.

לסטיין לא מגיעה שום מילה טובה. מה שכולם ממזמן הבינו, לקח לו להבין (כמה הוא כבר בתפקיד?) וזה לא שמעכשיו נראה שינוי, תרשמו משחק הבא , ראיקיטיץ וידאל או ארתור פותחים בקישור.

אני רק מחכה שהסיוט יגמר.

נ.ב רק מי שלא צפה אף פעם בריקי יכול להרשות לעצמו להיות מופתע מהבחור. מביך שמגלים את זה רק עכשיו שהעונה נגמרה (העקיצה לעבר הצוות המקצועי).

אנסו פאטי, זה סיפור כזה של סינדרלה. פאקינג ילד בן 18. רק לחשוב שבמקום להשקיע בו מתמזמים בלי סוף עם ניימאר.

נ.ב 2 בוסי מורחק ודה יונג פצוע (תודה לחובבנים שאחראים על הצוות הרפואי שלנו) אולי לא תהיה לו ברירה.

“בהתחשב בעובדה שאין דה-יונג ואין בוסקטס, אין פה “או” :slight_smile:

בזה נזכרתי רק בסוף. מגבלות הגיל שלי… :slight_smile:

תן לי לראות משהו קצת חיובי פה ושם. אני חייב לגוון קצת את כיוון החשיבה מידי פעם.
זה שסטיין הבין באיחור של כמה משחקים את מה שכולם ראו מזמן, זה כבר יותר טוב מהפעמים הקודמות.

בהתחשב בעובדה שאין דה-יונג ואין בוסקטס, אין פה “או” :slight_smile:

מדהים כמה אין לנו שחקנים מהירי חשיבה , או מהירי רגליים, או בעלי רצון. שלא לדבר על, השם ישמור, שילוב של השלושה.
יש מתפרצת? שחקנים עומדים. יש התקפה? שחקנים עומדים. יש חור בהגנה של בילבאו? שחקנים עומדים. אין תנועה, אין חשיבה, אין כלום.

אגב, מאז שסטיין אמר שסוארס לא כשיר ל-90 דקות, הוא שיחק 180. טוב, זה באמת שונה.

פוץ׳ מזכיר לי מאוד את אינייסטה של 2003.
גם אז הקבוצה הייתה במצב קטטוני ושבלוני.
גם אז כניסה של אינייסטה לקבל פירורי דקות הייתה משנה את המשחק, פותחת אותו ומזרימה חיים ואושר בעצמות היבשות שלנו - הצופים.
גם אז התחננו לראות את הילד החיוור, הצנום והחלשלוש שלא מפחד מאף אחד, שלא סופר אף אחד, ושמחרב את הסדר במשחק של היריבה.
רצינו לראות אותו משחק כמה שיותר ועושה את הניסים שלו.
ולבסוף הוא קיבל את הכינוי אנדרס בעל הנס…
פוץ׳ יושב בול על המשבצת הזו.
מרגש.

פאטי.
הפנים של גריזמן בחילוף אמרו הכל.
בעודו יורד מהמגרש לכיוון הספסל, פאטי כבר התמקם ברחבה ועלה לנגיחה שאיימה על השער.
גריזי היה שם לראות את זה, והמבט שלו אמר ״אח יא-ראב… הילד הזה עשה עכשיו בדקה על המגרש את מה שלא הצלחתי לעשות בכל הזמן ששיחקתי היום. והתאמצתי לעזאזל…״
אפשר היה לראות על הפנים שלו שאיפלו הוא יודע שהחילוף הזה היה מתבקש, ושהוא הגיע מאוחר מאוד במשחק. שנותנים לו חסד לא מוצדק.

• או שזו סתם משאלת לב שלי…

ולגבי משאלת הלב של אייל -
אני לא חושב שקיקה יפתח איתם במשחק הבא.
קיקה שמרן במידה רבה.
גם אם הוא מאמין בצעירים, וגם אם הוא קיבל את החיזוק שלו אמש לכך שיש לתת להם יותר הזדמנויות, הוא ימשיך לדבוק בהיררכיה.

אני אסתפק במשאלה צנועה יותר.
שנראה אותם נכנסים כחילופים ביותר משחקים (אם לא בכולם) וליותר דקות. זה יספק אותי…

אני בעד לתת להם שם זוגי - פאטוץ’.

הייתה אתמול הזדמנות שמסי החטיא ופוץ׳ תפס את הראש והסתכל לכיוונו, פשוט ראו כמה הוא מעריץ אותו. חייב להגיד שהתרשמתי ממנו מאד, יודע לאן לרוץ, קורא יפה את המשחק, לא מאבד סתם כדורים וחותר למשחק עומק.
אני לא יודע מה קורה איתו בפן הפיזי, אבל לטעמי בליגה הוא חייב לשחק, הרבה יותר מארתור או פאטי.

ריקי בהחלט מרענן מאוד, הוא הקשר היחיד שלנו שאשכרה דוחף קדימה (הכי דומה סגנונית שהיה לנו לאינייסטה), לא חושש להסתכן. הוא גם פצצת אנרגיה בנוסף לכל.

פאטי לדעתי אנדרייטד, הוא התחיל את העונה בגיל 16 (לא עבר אפילו בבארסה ב’) וכל משחק מתקדם. ההחלטות שלו משתפרות, הוא קר רוח מאוד בפעולה האחרונה (ההיפך הגמור מויניסיוס נגיד בפן הזה, כמובן שהמהירות והתאוצה של הברזילאי קיצונית ברמות) ונותן לנו משחק אגפים עם האחד על אחד שלו והיכולת להכנס לאמצע עם ובלי הכדור.

הוא כבר כרגע בלי ספק לדעתי עדיף על גריזמן בעמדה הזאת וצריך לפתוח החל משבת בהרכב (מבחינתי גם ריקי למרות שהראה כרגע פחות)