מחזור 31: רגע לפני הגומלין מול פסז' והקלאסיקו - מנצחים 1:0 בקאדיס (פליקס)

הסגל שנוסע לקאדיס -

לבנדובסקי, איניגו וקאנסלו מושעים, עקב צבירת צהובים מקרית לגמרי במשחק הקודם.

גונדואן, כריסטנסן ורומאו, שבסכנת השעייה בעצמם, נכנסו לסגל. השאלה אם וכמה ישחקו.

משוערים:

מי יפתח במרכז ההתקפה?
אני מנחש לצערי שזה יהיה פראן ולא רוקה או גיו.

מצד אחד, הגיוני להעלות הרכב שני, לוותר על הליגה ולראות האלופות. מנגד, זאת הזדמנות להמשיך להפעיל לחץ על מדריד אם היא בטעות מועדת נגד מיורקה.

אני חושב שההרכב יקבע באמת רק אחרי המשחק של הלבנים.

אולי רק אחרי שיהיה יותר ברור לאן המשחק של הלבנים יילך, אם זה יהיה ברור לפני סיום המשחק. מדריד - מאיורקה יתחיל רק ב-19:30, מה שאומר שבעת פרסום ההרכב של ברצלונה, המשחק בסון מוש יהיה בעיצומה של המחצית השנייה.

פרמין שחקן של הקבוצה הראשונה, ולכן רק פורט נחשב בהגבלה של 3 שחקנים שמותר לשתף מבארסה ב. אז למה לא לתת לקסאדו הזה לשחק סוף סוף? אנחנו צריכים לבדוק אם יש שם משהו כדי שיהיה מי לשים בקישור במקרה חירום במקום רומאו. הייתי פותח גם עם מיקייל פייה במקום אראוחו/קובארסי.

ההרכב שלי:
פראן, רוקה, פליקס.
סרג’י, רומאו, קאסאקדו, פרמין.
פייה, כריסטנסן, אלונסו.
טר שטגן.

עם כל הכבוד לקאדיז (שיחקו באמת יפה מול גראנדה) זה עדיין הרכב שצריך לתת להם בראש גם בבית שלהם.

אם אני הייתי המאמן, לא הייתה לי התלבטות.
אני מוותר על הליגה מראש ולא נותן לאף שחקן שחשוב מול PSG ולו דקה אחת על המגרש.
הפער גדול מדי, והמקום השני כמעט בטוח.

2 מתוך 3 העיתונים שאייל הביא שמו את קוברסי בהרכב. אני בטוח שאלה אותם העיתונים שמדברים על חלוקת דקות של לאמין, שהוא לא יכול לשחק כל משחק 90 דקות ושהגוף שלו עדיין מתפתח.
שיבדקו מה פער הגילאים בינו לבין קוברסי.

הרכב שלי:
רוקה - גיו - פראן
רוברטו - רומיאו - פרמין
פורט - כריסטנסן - פאיה\אייל\משה - אלונסו
פניה

הייתי אם כבר נותן דקות לפרים. קסאדו יעזוב בקיץ לדעתי- לא מספיק טוב.

א. מי זה אייל?
ב. במידה והתשובה לסעיף א’ היא “אתה”, משום מה, רק אגיד שבמשחקי השכונה אני מתפקד הרבה יותר כפרנקי מאשר כקובארסי. אז מה שעשית פה בעצם זה את מה שצ’אבי עשה להולנדי בקיץ 2022.

dr-phil

נ.ב. זה לא “פיי”?

אני מוכן להפסיד את המשחק הזה גם אם זה אומר להסב אותך לעמדת הבלם.

לא יודע, אני לא חזק בשמות של אפריקאים. אולי אקרא לו מישה, כי השם הפרטי שלו “מיחאיל” כמו ברוסית, ותמיד מקצרים את זה למישה. הפירוש אגב זה “דוב” וזה מתאים למראה שלו.

גם לא בסגל, וגם לא יכול לשחק באלופות. קאסאדו כן בשניהם.

ההרכב -

מאטס
אלונסו, קובארסי, כריסטנסן, פורט
פרמין, רומאו, רוברטו
פליקס, רוקה, פראן

ויתרנו על הליגה… סופית

קובא העונה:

650 דקות בבארסה ב
1004 דקות בליגה
94 דקות בגביע
180 דקות בליגת האלופות לנוער
180 דקות בליגת האלופות
16 דקות בנבחרת

סה"כ 2124 דקות. רובן בתקופה האחרונה. לא יודע למה הוא לא מקבל מנוחה לפני פריז.

שגם צ’אבי יבדוק ויסביר לעולם למה קוברסי לא צריך מנוחה אבל לאמין צריך ניהול דקות קפדני.
החלפת את כולם, למה לא אותו?

אולי הוא מפחד שפייה ירשים כל כך שהוא ייאלץ לתת לו את המקום של אראוחו ואז ימכרו את אראוחו לבאיירן ואיייל יתנקש בו?

אולי הוא מפחד שבאיירן תרצה את פייה ולא את אראוחו?

אין לי מושג.
אני אתרכז בפורט וברוקה.

שכחת שאחת האופציות להחלפה של קובארסי הייתה אני. אולי מזה צ’אבי מפחד.

בעצם…לא. הוא לגמרי צריך לפחד יותר ממכירה של RFA. מאוד מאוד לפחד.

ההצגות האלה בעידן הוואר הן כאלה מבדרות, שלא לומר מביכות.

כאילו, מה שחקן ההגנה של קאדיס ציפה שיקרה כשהשופטים יראו את הריפליי? שיבטלו את השער?

במיוחד כשהשחקן שלידו אשכרה משך בחולצה של פליקס.

היה צריך פה שיפוט ממש ממש גרוע בשביל שהשער הזה ייפסל. מצד שני - ספרד.

סיכום המשחק -

friends-oh-my-eyes-my-eyes

זוועה של משחק. למעט הגול של פליקס, וההזדמנות של אני אוהב אותך פרמין (וההצלה של אני שונא אותך צ’וסט) - פשוט חרא של משחק.

הייתה מיליארדית שנייה בה התלבטתי מי הכי הסריח את הדשא היום, ועוד לפני שהתחלתי להריץ את המחשבה בראש, קפץ לי “אלונסו”. כלומר - “קפץ”, כי אפילו בדימיון הוא לא מסוגל לנוע מספיק מהר בשביל לנתק את עצמו מהקרקע. או בכללי. הוא ורומאו כל כך איטיים, בגוף ובמחשבה, שהמדע צריך לחקור את זה.

לא היה מקרה אחד, אחד, של ריצה אל הכדור בו הוא הגיע ראשון. אבל מילא זה - כמות החורים שהוא עשה שם בצד שמאל רשומה על שמו של באלדה, רק שלאחרון יש לפחות יכולת להגיע חזרה בזמן. אלונסו סתם הפקיר בלי קבלות.

רומאו, פראן (שיחק בכלל?) ורוקה היו ממש לא טובים גם הם.

הלאה לגומלין מול פסז’.