מחזור 31 :: 2-1 על אייבר בברנבאו (בנזמה צמד)

נבאס
אודריוסולה, נאצ’ו, וארן, רגילון
איסקו ואלוורדה מודריץ’
אסנסיו בייל בנזמה

הברנבאו ריק כל כך…
אנחנו לא מעוררים שום רגש, אפילו לא שלילי

ואלוורדה כישרון יוצא דופן שאני תולה בו המון תקוות, אבל קשר אחורי הוא לא. הרגשתי טיפש שאני רואה משחק שאפילו השחקנים לא מעוניינים בו.
אסנסיו האכזבה הכי גדולה. כל הכישרון שלו והוא לא מנסה אפילו לעשות איתו משהו.

להפך, הרגש הוא שלילי ולכן לדעתי האוהדים מצביעים ברגליים, מה שלא קרה באף אחת מהעונות האחרונות, גם כשהאליפות הייתה גמורה.

לא להיות מסוגלים לעבור את החצי בברנבאו זו כבר רמה חדשה של ביזיון.

עם זאת, כל משחק כזה רק מחזק את הקייס של זיזו מול ההנהלה. מאית מהאמון בזידאן לא ייפגע והוא יוכל לעשות ניקוי אורוות ״קאפלו סטייל״ בסוף העונה. הולך להיות לנו קיץ חם, כל מה שאנחנו עוברים עכשיו שווה את זה.

מהתד השני של המטבע, כל דקה של איסקו ובייל על הדשא גורמת למחיר שלהם רק לרדת, ולא לעלות כמו שאני רוצה להאמין שזיזו התכוון כשהרכיב אותם. היחיד שמחירו עולה הוא קארים, וברור לכולנו שהוא לא הולך בשנה הבאה.

לייק 1

מה יהיה? כל אחד יותר מביך מהשני. ההרכבים ההזויים של זידאן גם לא עוזרים. ואלוורדה קשר 50/50 למה לשים אותו קשר אחורי כשרק מודריץ’ לידו? לא פלא שאייבר מטיילים להם.

וראן נראה כמו מישהו שכבר קנה כרטיס טיסה לחו"ל.
איסקו ובנזמה יהיו איטיים גם בליגת ותיקים.
מודריץ’ פתאום לא מסוגל לתת פס גם בלי שלוחצים עליו.
עם איך שנבאס נראה כבר עדיף שהבן של זידאן יהיה בשער.

לא חושב שאפשר יהיה לתקן את הקבוצה הזאת בקיץ אחד ואני גם לא מאמין שזידאן הוא האיש הנכון לבנות קבוצה. לא סומך עליו בגלל הנאמנות העיוורת לשחקנים מסוימים.

לפחות יהיה לנו איצטדיון מחודש…

2 לייקים

אני מאמין שהנאמנות של זידאן העונה היא על מנת לשמור על מועדון בריא יותר משהיה לנו בשאר העונה ותו לא. כרגע עדיף להחזיר את ההיררכיה למועדון ועונה הבאה ליצור היררכיה חדשה מאשר לחזור לבלאגן שהיה פה בתקופת סולארי.
אגב, אני קצת מתומכי סולארי, אם כי הוא הגזים טיפה עם שריפת השחקנים אבל שמח שהיה פה מאמן עם ביצים שקידם צעירים, לא חושב שעם לופטגי או זידאן היינו מקבלים את וולוורדה, יורנטה, ויניסיוס ורגילון. מאמין שבקושי היינו יודעים מי הם

4 לייקים

חוסר כימיה כזה לא ראיתי מעולם.
אסופת השחקנים הזו מסוגלת להעיף מאמן שלישי בעונה אחת, אם לא היה מדובר בזידאן.
איך טראמפ אומר;
SAD!

2 לייקים

בנזמה עשה הכל כדי להרים לנו את המוראל היום. שם צמד, ניצח לנו את המשחק וקרע לנו את הבטן מצחוק עם ההחמצה בסיום. אפילו הוא וואסקז לא הצליחו להתאפק.

אסנסיו צריך לקבל כמה פליקים בתחת כדי שיתחיל להתעורר על עצמו. הוא לא יכול להתחיל לשחק רק בדקה השישים, לא כשעתידים להביא סוללת כוכבים על הראש שלו בעונה הבאה.

ואלוורה בוזבז היום בעמדת הקשר האחורי. מקווה מאוד שזיזו הסיק את המסקנה המתבקשת.

3 לייקים

הקבוצה נראית יותר רע מתקופת סולארי.
לסולארי היו משחקים שהקבוצה הועמדה מצויין בתחילת עונת המאניטיים כשהבעיה היחידה ששום כדור לא נכנס. מפה ועד מפולת שחקנים דשנים, קצרה.

האשימו אותו במפלה בגלל העמדת ‘הרכבים הזויים’ כש80% מהקבוצה לא מפקדת/פצועה ושלא ספר את אסנסיו ואיסקו.
אפשר לראות בבירור למה. סולארי צדק.
שום מאמן לא היה מצליח בצורה משמעותית.

עושה רושם שזידאן חזר כדי להריץ הרכב לעלות ערך השוק של השחקנים לקראת הקיץ ושסולארי שילם את המחיר מבחינה כלכלית גרידא.
אני יכול להבחין בחיוך המריר שלו מקילומטרים.

2 לייקים

בנזמה סיים עם צמד אבל החמיץ גם שני מצבים של 100% - החמצה מול שער ריק ואחד על אחד מול השוער שהוא ניסה להקפיץ מעליו ונכשל. בנוסף פגע בקורה ונפסל לו שער בגלל נבדל של סנטימטר. עם כל הכישרון שלו והעובדה שהעונה הוא באמת השחקן הכי טוב שלנו לא הייתי רוצה לראות אותו שחקן הרכב בעונה הבאה. אי אפשר לזכות באליפויות עם חלוץ לא יציב כמו בנזמה. ניצול המצבים שלו גם לוקה בחסר. הבעיה שאחרי כל משחק טוב שלו שוכחים כמה משחקים גרועים יש לו לאורך העונה. מדברים על פוגבה והזאר, אף אחד לא מדבר על חלוץ רכש וזה מפחיד אותי.

ואלוורדה שחקן כ"כ חכם עם יכולות אתלטיות שאין לאף קשר אצלנו. חבל שאנחנו לא משתמשים בו יותר ובעמדה הטבעית שלו. איזה כיף זה לראות שחקן מהיר שיכול לצאת להתקפה מתפרצת וגם לחזור להגנה בספרינט. כבר שכחתי שיש קשרים כאלה…

איסקו עם עוד תצוגה מאכזבת, 90 דקות שלא תרם בהם הרבה. מקווה שהוא לא ימשיך פה.

התרומה היחידה של קרוס זה כדורים נייחים והיום הוא שוב בישל אחרי קרן קצרה. זה לא מספיק טוב בשביל להיות שחקן הרכב קבוע בעונה הבאה. מעדיף קשרים שיכולים לבשל גם תוך כדי משחק פתוח.

בייל נלחם מאז שזידאן חזר. בניגוד לכמה שחקנים אחרים הוא מראה רצון לשכנע את זידאן להשאיר אותו. זה ייאמר לזכותו רק שהיכולת על הפנים. אף פעם לא נעים לראות שחקן שמשקיע מקבל שריקות בוז. אני לא רוצה שהוא יישאר, רק שנסיים את זה יפה בלי קללות ושריקות בוז מהאוהדים.

אם אודריוסולה היה יודע לתת את הפס האחרון הוא היה יכול לסיים היום עם 3-4 בישולים בקלות. זה לא להאמין כמה מצבים הוא מבזבז. הוא שורף את האגף וכל זה בשביל פס לא מדויק. חבל. בכל זאת הוא מחליף טוב לקרבחאל.

באסה שויניסיוס לא כשיר, היינו נהנים ממנו במשחקים מהסוג הזה.

סך הכל עוד תצוגה שאין הרבה מה להתעודד ממנה, לפחות הראו קצת אופי ומלחמה במחצית השנייה. גם זה משהו במצבנו.

לייק 1

“קארים לעת צרה”. אפילו לוקאס ואסקס לא יכל שלא לצחוק על ההחמצות של קארים בעיקר ההיא מול שער ריק, ו-וואלה כן הוא מנע פדיחת ענק היום. אם אין כדורגל לפחות יש קצת צחוקים. מה יהיה עם בייל? מה יהיה עם ואראן? מה יהיה עם הברנבאו(50 אלף אוהדים, הכמות הרביעית הכי נמוכה העונה, למרות זידאן) ואנחנו אשכרה עם הרכב כמעט “חזק”. אודריוסולה לא חכם אבל רץ ומהיר וכלכך נמרץ כך שאני סולח לו. אסנסיו בימין עוד שחקן סביר אבל הוא פשוט נעלם. קשה לשחק על כלום, זידאן צודק(משחק מאה בליגה כפי שכתבתי באתר, ברכות), ובעיקר קשה לראות את ריאל מדריד. שבעה משחקים וזה נגמר.

אתה על אוטומט, היה טוב היום.
קרוס ובנזמה מלאי מוטיבציה במשחק חסר חשיבות מול קבוצת מרכז טבלה בברנבאו. תצוגת אופי של ההרכב השני מעונת האליפות לפני שנתיים.

לגבי ההערות על סולארי, מסכים. לזכותו שהייתה לו דעה ודרך.

לייק 1