מחזור 31 : 5:2 גדול על חטאפה בבית (מסי 2X, צ'אקלה (עצמי), אראוחו, גריזמן)

לא בסגל - דמבלה ,ברייטוויט.
ברייטוויט נפצע באימון, דמבלה מסתבר סוחב פציעה כבר הרבה זמן.
מסי ודה יונג עדיין בסכנת צהובים.

Lionel Messi has scored one more goal (23) than the entire Getafe squad (22) in La Liga this season. [md]

האקס אלניה חוזר לקאמפ. גם קובו וקוקורייה.

משחק מזעזע צפוי לנו. מדובר על קבוצה שמשחקת כדורגל ציני ואפור, משחקים מולה באופן עקבי הם אלו שיש בהם הכי מעט זמן פעיל ובנוסף הם חייבים את הנקודות. אומנם אני לא מעריץ גדול שלו בלשון המעטה, אבל זה יום שדמבלה יכול להיות משמעותי מאוד,ולצערי החיסרון שלו צפוי להיות מורגש מאוד.

הלוואי שיהיה שער מוקדם, והלוואי שקוצצי הרגליים הללו ירדו ליגה.

שיהיה בהצלחה

ואו לא שמעתי אותך כותב כך על אתלטי ואינטר בימים הכי גרועים שלהם.

מוזר כי יש להם שחקנים שיכולים לגרום להם לשחק יותר יפה, למה בכלל הם לקחו את אלנייה?

אני לא מתלונן על דמבלה. צריך להודות שהפעם הוא הצליח להחזיק מעמד יפה באופן יחסי.

ההרכב -

“קומאן לא יהיה כמו הקודמים”, הם אמרו, “הוא לא יחזיר את רוברטו ישר להרכב”. כמובן. לעלוקה שלא יודע להגיד “משקפיים” יש קלטות גם של הג’ינג’י. או של טבאס. או גם וגם.

אני משוכנע שסרג’י רוברטו יכל להצטרף לסופרליג, עם אישור וברכת הדרך מאופ"א.

עד מתי לנגלה? עד מתי?!

איזה מלך. לא רק עצמי, אלא גם עם היד.

רק אתה לנגלה. רק אתה.

הגעתי רק עכשיו , לנגלה צהוב ושער עצמי. וזה עשרים דקות משחק. מפחיד לחשוב מה יקרה עד סוף המשחק…

טוב לנגלה עכשעט הגיע שוב תורך!

בחיי שזה קומדיה של טעויות המשחק הזה. שער עצמי עושה פיגו כפול!

מסי משחק לבד נגד 21 שחקנים. ובינתיים מנצח.

הכובע של בוסי הוא אחד הכובעים הטעימים שאכלתי בחיי.

בכלל השנה האלופה תוכל להגיד בפה מלא שהקישור לקח לה אליפות, הקישור של ריאל (כל השלישייה הנהדרת) ובארסה עם דה יונג המדהים, בוסי האלוהי, פדרי שהיה טוב עד למשחקים האחרונים אך נגמר לו האוויר, שחרר אותנו קומאן.

המשחק הזה היה בידיים שלנו, במחצית הראשונה נראינו כמו אלופה ובמחצית השנייה… בואו נשכח את המחצית השניה.

נ.ב מסי, שלא יגמר לעולם.

לא מבין למה אתה צריך לאכול את הכובע שלך . הביקורת על בוסי היתה מוצדקת. אני עדיין בדעה שהוא כבר לא יכול לסחוב את הקבוצה בתור שחקן הרכב. (ואני באמת מעריץ אותו)

אני מעדיף לשתוק עכשיו. כל הכבוד למסי. לתת לגריזי לבעוט את הפנדל במקום עוד שלושער מראה על קלאסה.

זה בסדר לרדת על לנגלה כשיש על מה, אבל הפעם הוא לא אשם.
צהוב הזוי על כלום ושום דבר. העצמי הוא מקרי לגמרי, כדור ירוי שבמקרה פגע לו ביד.

אני לא כל כך הבנתי, על מה קומאן התעצבן על מינגסה? נראה לי שבאמצע התקפה של בארסה מינגסה החליט להיסתובב ולחזור אחורה במקום להוות עוד אופציה מסירה, אבל הוא בלם, זאת לא סיבה להתעצבן ככה.

בוסי לא היה שחקן הרכב ב4-2-3-1 אתה צודק לגמרי, בכל גירסא של 3 בקישור ומעלה כאשר הוא קשר אחורי בודד הוא מעולה. תצוגת המסירות שלו היום לא הייתה מביישת את צ’אבי.

שמדובר בחטאפה הוא בקלות יכול לשחק, גם שנה הבאה. הבעיה שמדובר בקבוצות חזקות אז הוא כבר מתקשה.

כמו שכתבתי, הגעתי אחרי . האמת בשלב הזה אני מנסה לצחוק. ולא להתעצבן מזה יותר.

https://twitter.com/i/status/1385346968759717890

https://twitter.com/LaSenyera/status/1385355668908122113

מיקום של שחקנים במגרש:

מסי: בכל מקום.
דמבלה: באגף.
בוסקטס: במרכז המגרש.
טר שטגן: בשער.
לנגלה: במקום הלא נכון, בזמן הלא נכון.