מחזור 32 :: 0-3 קליל על קאדיס

אוסיף שהמגן הצעיר מיגל נראה מאוד מעניין במעט שראינו ממנו. היו לו כמה תנועות יפות עם הכדור.
לגבי בלאנקו, כיף לראות קשר אחורי אמיתי בעמדה. גם אם יתברר כבינוני - זה מספיק כדי לתת מנוחה לקאסמירו ולמלא חורים.

אחרי המפלה מול חטאפה, יצאנו עם לא מעט רווחים מהמשחק אתמול. משמח מאוד.

אני חושב שהנבחרת היא גם אחת הסיבות בגינן הוא מושמץ.
למישהו יש ספק שעם בנזמה במקום ז׳ירו צרפת הייתה טובה יותר? גם עם בנזמה הנבחרת הצרפתית הייתה זוכה במונדיאל, והסיכויים לזכיה באותו יורו מול פורטוגל היו עולים גם כן.
כל שחקן צרפתי היום נהנה מהמון כבוד בגלל התיאר של המונדיאל, ולא משנה כמה חשוב הוא היה בזכיה. בנזמה לא נהנה מכך.

לכן לטעמי יש פה שילוב. אם היה משחק בנבחרת הוא פשוט היה פחות מושמץ ומוערך הרבה יותר מלכתחילה.

מעבר לכך שעם העומס של הנבחרת הוא לא היה מצליח לשחק כל כך הרבה משחקים מבלי להיפצע, אני חושב שזה כבר פחות מפריע לו. המעמד שלו בריאל מדריד מעולם לא היה כל כך גבוה. אני רואה איך השחקנים מסתכלים עליו, אפילו הוותיקים כמו לוקה מודריץ’ וטוני קרוס, אפילו סרחיו ראמוס. הוא הוליך אותנו לאליפות בעונה שעברה והשנה זו יכולה להיות זכייה בליגת האלופות שלראשונה רשומה לא מעט על שמו (כמובן שיש מודריץ’, קורטואה וכן הלאה), טפו טפו טפו או בכלל חמישית במפעל. קארים כבר מבוגר. הקריירה של הרבה שחקנים לא שלמה וחסר משהו, מה נגיד על ראול וספרד? מסי לא זכה בכלום בנבחרת, ויאה עשה המון בספרד אבל היה מת לחצי מהרקורד של קארים במדי קבוצות. תשמעו גם הפז"ם חשוב פה, הוא ממשיך לטפס ולטפס בטבלת השערים שלנו וגם הבישולים, 550 משחקים.

למיטב הבנתי מיגל נחשב לאחד הכישרונות הכי גדולים באקדמיה.

מיגל גוטיירז נחשב לאחד השחקנים הבולטים באקדמיה והוא אחרי 2 עונות נהדרות כולל זכייה בליגת האלופות לנוער בשנה שעברה. מאמין שגם הוא יושאל לקבוצה ליגה ראשונה/ שניה בשנה הבאה. אולי אפילו ישאר כגיבוי במקרה ומרסלו יעזוב.

העונה המוזרה הזאת חיזקה את ההיכרות שלנו עם השחקנים הצעירים במועדון.
אולי איכשהו נזכה לראות גם את טקוהירו נקאי היפני. חתיכת כישרון הבחור.