מחזור 32: 2:1 על ויאריאל בלה סרמיקה (גריזמן 2X)

הסגל למשחק -

פיאניץ’ בחוץ, דמבלה בפנים, רוברטו יפתח.

ההרכב -

לא אתפלא אם בקרוב פדרי ופרנקי יתחילו למכור משחקים, רק כדי ללכת מוקדם לים ולקבל קצת מנוחה.

קומאן תלמד:

https://twitter.com/i/status/1386330579604582404

מישהו יש בעיה להעלות לינקים לפורום? פעם היה קל והיו רואים את הוידאו שבציוץ. עכשיו זה השתנה. זה בעיה אצלי או בפורום?

דסט: טוב

אלבה, פיקה ולנגלה: חרא גדול

פדרי: קורס מרוב דקות

קומאן: סרג’י במקום דסט זה רעיון טוב.

עוד מעט אומטיטי יכנס…

איזה הצלה של טר שטגן!

בתקופה האחרונה הבנתי 2 דברים:

1. דסט הוא הדניס סוארס החדש. לא משנה מה, לא משנה איך, לא משנה למה - הבחור מוחלף.
  2. מינגסה הוא הרוברטו החדש. וכשהרוברטו הישן עדיין חי, בועט וחירש - זו בעיה.

אבל היי…ניצחון קשה בחוץ. לא משהו ברור מאליו. בכלל.

נ.ב. הטיפול בפדרי בסיום כל משחק -
200 (2)

התרומה הכי גדולה של מסי למשחק הנוכחי זה הפנדל במשחק הקודם שהוא נתן לגריזמן.

גריזמן ממשיך להיות טוב.

רוברטו פשוט לא עושה כלום , נאדה. ואני באמת לא שונא אותו. אבל זה כבר עובר כל גבול.

סבלנו , אבל אם אני לא טועה נשארו 6 גמרים.

נ.ב עדיף שאני ישתוק 2

רוברטו מוסר לך ד"ש אני מקוה שתשרוד אותו :slight_smile:
Roberto: “I arrived at Barça at the age of 14 and playing 300 games with the first team is a source of pride for me. I am very happy, I hope there will be many more games and above all titles.”

רוברטו לא עשה כלום, אבל גם דסט לא עשה כלום. אם כבר צד ימין, מינגסה הוא זה שנתן אסיסט לגריזמן.
דסט בכלל חושך בזמן אחרון.
כולם מדברים על העייפות של פדרי. מה עם אלבה, דה יונג, לנגלה? אני מקווה שיהיה רוטציות רחבות מול גראנדה.
למרות כל זה, הייתה מחצית ראשונה מעולה. שוב לא הרגנו את המשחק במחצית למרות כל ההזדמנויות ושוב סבלנו קצת אחר כך. אם זה ימשך ככה, זה עלול לעלות לנו באליפות.

ברור לכולם שהצהוב החמישי של מסי ודה יונג יגיע במשחק אחד שלפני אתלטיקו?

שרדנו בנס את המחצית השניה אבל ויאריאל שרדה בנס את הראשונה.
היכולת הזאת יכולה להספיק לאליפות.

נכון שכל משחק תהיה מלחמה אבל המוקש האמיתי שנשאר הוא אתלטיקו.

ניצחון ביום חמישי ואנחנו במקום הראשון.

מקום שעוד לא היינו בו העונה.

אתה מודע לזה שנפסיד עכשיו נכון? :slight_smile:

אני חושב שהפועל ת"א בכדורגל בשיא הלוזריות שלה היתה מופת לוינריות לעומת אתלטי… ואני מחבב אותם.

התוצאה הזאת מאוד משמעותית, כי אם לא נחרבן את שני המשחקים הקרובים אז תיקו במשחק העונה מול אתלטיקו יספיק לנו בשביל להישאר מקום ראשון.

בחייאת רק שלא יבעטו בדלי מול גראנדה וולנסיה. אין לי כוח להגיד למשחק מול אתלטיקו כשאנחו צריכים לרדוף אחריהם.

אני יגיד בלי לזלזל באתלטי , אני מפחד מהמשחק מול ולנסיה פי כמה וכמה יותר מאתלטי. זה משחק חוץ ותבדוק מתי בפעם האחרונה היה לנו משחק קל מולם שם. כולל בשנים הכי גרועות שלהם. הם תמיד עושים לנו את המוות.

לא יודע מה ההיסטוריה אומרת, וכמה ניצחנו במסטאייה מתוך כמה משחקים, וכמה היה קל או קשה. אני יודע שוולנסיה של השנה היא קבוצה בדיחה, ועם הגנה משעשעת. בעיקר ליריבה. אם ניצחנו את ויאריאל בחוץ, אנחנו צריכים לנצח במסטאייה. אין פה שאלה בכלל.

אם אני לא טועה שנוויל הליצן אימן את ולנסיה אכלנו קש שם , כמובן בליגה לא בגביע…

פשוט הרגשה שלי.

ברור שזה יכול להיות קשה, אבל לדעתי זה יהיה יותר בגללנו מאשר בגלל היריבה בלבן. אם לנגלה ישחזר את משחק השיא שלו נגד הצוללת הצהובה, נהיה בסדר.

בליגה ניצחנו במסטייה בפעם האחרונה ב 2016. בשנה שעברה הפסדנו.
אבל השנה ולנסיה לא מזכירה את עצמה, אחרי מכירת חיסול בקיץ ובלגן עם הבעלים. היא קבוצת תחתית. לא ניצחה 5 משחקים אחרונים.
בארסה כבר לא לוזרית כמו בעבר הלא רחוק, הגיע זמן שכבר תפנימו את זה.
אבל קודם צריך לנצח את גרנאדה. אמנם קבוצה עם ההגנה הכי גרועה בליגה, אבל אין לה כבר מה להפסיד.

image
זה מאקאונט של אוהדי ברצלונה. רוב רובם לא שותפים לפסימיות מסוימת שסוררת בפורום הזה לגבי הבעיטות בדלי.

הדבר העיקרי שכולם שותפים לו פה הוא עניין המאנחוס שכולם מנסים לעשות / להמנע מלעשות. :joy:

באמת שבת׳רד הליגה הספרדית יש תחרות צמודה עוד יותר מאשר בטבלה לגבי מי מנאחס יותר טוב. אוהדי ריאל נותנים בראש, אבל תיכף נתעשת וננאחס להם בצורה יותר פאטתית. :crazy_face:
יחי הבעיטות בדלי.

השנה מאנחוסים עובדים רק על אתלטיקו.
ריאל לא מנצחת כשנגמרו לה השחקנים, ובארסה מנצחת עם או בלי מאנחוסים.

דימטרי שהיה ברור שאם אנחנו לא לוקחים אליפות אני מאשים רק אותך. :joy: :joy: :joy:

אתם מנסים לנתח את מה שכתבתי יותר מידי. אני מבין שולנסיה היא לא מה שהיתה פעם. אני פולני, ופולני טוב יודע קודם כל רק להתלונן ולחשוב פסימי.

אני גם נוטה לחשוב שהשנה בגלל שאין קהל זה יתרון גדול עבורנו. אם היה קהל במסטאיה , אין לי ספק שבלי קשר לכושר הנוכחי שלהם הם היו עושים לנו את המוות. אבל בלי קהל וזה משהו אחר. אז החשש שלי זה רק בהקשר הפסיכולוגי יותר מאשר המקצועי.