מחזור 32:: 3-0 בברייטון (ברונו 2X, גרינווד)

זו לא רק השעה המאוחרת, אלא גם, ובעיקר, 120 הדקות מול נוריץ’ בשבת. אבל איזה כיף שיש יונייטד פעמיים בשבוע.

הרכב:
דה חאה
עכביש לינדלוף מגווייר שואו
מאטיץ’ פוגבה ברונו
גרינווד מרסיאל ראשפורד

הרכב טוב שאמור לעשות את העבודה מול ברייטון הגנתית במיוחד.
עדיין יש חשש שנחזור לרגרסיה שמלווה אותנו כל העונה , גול ראשון שלנו יוריד הרבה לחץ.
ואם אפשר אז בלי פצועים.

הלוואי עלי להיראות ככה כשאני עייף.
מחצית אנרגטית טובה מאוד, גרינווד בעוד רגע קסם של החלוץ הענק שהוא מתפתח להיות שם את הראשון ופוגבה וברונו משתפים פעולה שוב בשביל השני. כיף חיים.
מי שבאמת נראים סחוטים ועייפים הרבה יותר מסיבה לא ברורה אלה ברייטון ואני סבבה עם זה.

יאללה לתקוע את השלישי ולשלוח את פרננדש לנוח דקה 60.

ביקשת, קיבלת.

איזו מתפרצת, תאווה לעיניים. הדבר האהוב עליי בכדורגל. מסירה ענקית של מאטיץ’, וטאץ’ קסם של גרינווד, שגורם לי לחשוב שלא צריך בכלל קיצוני להרכב לעונה הבאה, אפשר לסמוך עליו. על ברונו חבל להרחיב. כיף גדול.

איזה הופעה נהדרת מכל שחקני הקבוצה, גולים יפים ונוקשות הגנתית כל עוד היה על מה לשחק.
המצטיין שלי הוא מאטיץ’, כן אותו שחקן שפיללנו שיעזוב בקיץ הפך לשחקן שכרגע הוא הקשר האחורי הטוב בליגה.
המסירה לגרינווד הייתה עילאית , מהמסירות המטורפות שפוגבה נותן ואתה תוהה לעצמך מה הלך פה.
אני חושב שברמת ההרכב הראשון אנחנו ממש לא רחוקים מהצמרת ( סאנצ’ו + בלם אתלטי לצד מגוויר ) אבל ברמת הסגל יש עדיין על מה לעבוד כמו שראינו מול נוריץ’.

עכשיו הגיע הזמן שמויס יתרום בפעם הראשונה משהו ליונייטד .

הרבה מהשיפור במחצית השניה של העונה הוא בזכות ברונו. מסוג השחקנים שגורם לי לפתח ציפיות לגבי העונה הבאה.

מאטיץ׳ היה נהדר, אך הוא לא העתיד של הקבוצה. אשמח אפ ישאר כחלק מהרוטציה.

יש לנו סיכוי טוב לסיים בטופ 3-4. זה יהיה הישג נהדר בהינתן המחצית הראשונה של העונה. יחד עם זאת, כבר שיחקנו בליגת האלופות מאז 2013, ואף פעם לא הצלחנו להשתפר באמת ולהיאבק על התארים הגדולים. אני בוחר להנמיך ציפיות!

אני חושב שבהחלט צריך לשמור על ציפיות נמוכות בטח עם הבעלים הנוכחיים, שמבחינתם המועדון הוא עסק ותו לא.
גם עם הקורונה, יש למועדון רזרבות ועם מכירה של שחקנים תקציב בטוח יהיה , השאלה כמה ינצלו ממנו.
ברונו שינה אותנו מקצה לקצה, אם אני לא טועה יש לו הכי הרבה בישולים ושערים מאז שהצטרף אבל גם זה לא מספר את הסיפור כולו - אפשר לראות איך הוא מכוון שחקנים כשעושים לחץ ואפילו מחפה על שחקנים בהגנה אם הם נתפסים מחוץ לעמדה.
מקום 3 בהחלט ריאלי אחרי ההצגות של מויס ואנצ’לוטי אתמול.

דווקא ההתנהלות במשבר הוסיפה להנהלה שלנו המון נקודות זכות בעיניי. זה התחיל עם ההתגייסות הנפלאה לטובת הקהילה במנצ’סטר, תשלום המשכורות לכל העובדים עד סוף העונה, אפס מאבק עם שחקנים על קיצוץ בשכר ואפילו העיצוב של האולד טראפורד במשחקים ללא קהל, עם תמונות אוהדים מרחבי העולם.
יש במשבר הזה הזדמנויות לניצול ציני של המצב כמו למכור מסיכות ממותגות (אינטר), להעיף עובדים לחתום אבטלה (ליברפול) או לפוצץ את היציעים הריקים בפרסומות. ההנהלה של יונייטד בחרה לוותר על רווחים מידיים כדי לשמר תדמית, וזה לא טריוויאלי בעיניי במצב הדברים הנוכחי.

ברונו השחקן שהיה מעורב בהכי הרבה שערים בליגה מאז שהגיע, לא רק ביונייטד. הוא חד משמעית החתיכה החסרה בפאזל ושחקן מאוד מיוחד גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישיותית. אני לא מכיר שחקן בעמדה שלו שיתן ספרינטים בהגנה בדקה 118. היחיד שעשה זאת היה וויין רוני, והלוואי וברונו יעשה אצלנו חצי ממה שוויין עשה.