מחזור 32 :: עוד שלושער לרונאלדו, 3-2 קשה על נוריץ'

מארחים את נמושת הליגה ואחרי פתיחה טובה נחשף הבלוף של פוגבה כקשר אחורי בודד ונוריץ’ חוזרת למשחק. רונאלדו עם שער די מקרי מחזיר את היתרון ואיכשהו מחזיקים מעמד עד הסוף.
טוטנהאם וארסנל ממשיכות לחלק מתנות ואיכשהו אנחנו שוב ממש במאבק על הטופ 4 אבל היכולת שוב כזאת שמספיקה לנצח קבוצות צ’מפיונשיפ בלבד וגם זה עם הלשון בחוץ.
האופטימיות המזויפת תיגמר מהר כשנוציא לכל היותר נקודה מהמפגשים הקרובים נגד ליברפול וארסנל.

לייק 1

שאלה לכל החברים פה בתור אחד שלא עוקב מספיק - בדיעבד, האם הייתם רוצים לראות את כריסטיאנו מגיע בקיץ לקבוצה? האם הירידה המטורפת ביכולת העונה היא בין היתר בגלל הרכישה שלו והאילוצים הטקטיים שהיא מביאה איתה? למרות התרומה הרבה שלו?

בקדנציה ביובה נדמה היה שהנזק ברמת הסגל היה גדול מהתועלת המקצועית, אבל אצל יונייטד הרכישה לא גררה שום שחרור משמעותי.

בהתחלה חשבתי שהוא לא מתאים מקצועית אבל שמחתי כי נוסטלגיה. מהמשחק הראשון הוא הוכיח לי שטעיתי ודווקא מאוד התאים את עצמו. משחק בנגיעה, יורד אחורה כשצריך, לעיתים אפילו נותן ספרינטים בהגנה.
בדיעבד, אם לא הוא העונה שלנו הייתה הולכת לאף עזאזל בכל המסגרות. קבאני פצוע כל העונה, גרינווד נעלם, מרסיאל לא הגיע לעונה והושאל עקב כך. הרכישה של רונאלדו עזרה לנו לשכוח את כל אלו וזה פוקס מארץ הפוקסים. הוא ימשיך איתנו גם לעונה הבאה כי סוגר יפה את הפינה של החלוץ לעת עתה כך שנוכל להפנות משאבים לקשר, עמדה הרבה יותר חיונית ובפרט כשמאטיץ’, פוגבה ולינגארד עוזבים.

3 לייקים

משחק מזעזע , לא מוצא משהו חיובי להוציא ממנו.
מקווה שיראו את זה לטן האח , הוא צריך לזרוק כמה שחקנים בקיץ - מבין רביעיית ההגנה אתמול היחידי שנתן משחק סביר היה לינדלוף ( ובשנה שעברה הוא היה אחד שרצינו להחליף בכלל ).
ההחלטה להעלות את דאלוט בהרכב היא החלטה של אדיוט , טעות פטאלית של רגניק בטח כשהוא עולה בלי קישור אחורי.
מגוויר כמובן הופך את חלוץ היריבה לזלטאן , פתאום פוקי עושה מה שבא לו וכל התקפה חצי גול .
טלס גם כן על הפנים , פלופ רציני מבחינה הגנתית .

בהצלחה למי שיראה בשלישי , למזוכיסטים בלבד.

בדקתי בתקנון והנוכחות באצטדיון ב-5-0 מעניקה לי פטור מצפייה. קבעתי כדורגל.

2 לייקים