מחזור 32 : הולכים רשמית לים אחרי הפסד 3:2 בברנבאו (כריסטנסן, פרמין)

פתחתי את השרשור רק כדי להגיד שהשופט בקלאסיקו נבחר להיות סזאר סוטו גראדו.
זה אותו שופט שכבר דפק אותנו פעמיים השנה.
שיפוט שערורייתי ביותר נגד חטאפה במחזור הראשון.
שיפוט נוראי במחזור 9 מול גרנדה.
אשכרה גנב לנו 4 נקודות, ובהתאחדות לא מתביישים לשים אותו בקלאסיקו.
אני חושב שהוא השופט היחיד שיש לנו מאזן שלילי איתו, 3 נצחונות לעומת 4 הפסדים. אפילו עם חיל מנזאנו יש לנו מאזן חיובי.

כנראה פלורנטינו ראה את המשחק שלנו מול פסז והתלהב.

כי ממש הם זקוקים לשופט הפעם בשביל לפרק אותנו…

הסגל שיטפס לברנבאו -

חוץ מהרגילים, באלדה וגאבי, ברצלונה מגיעה עם סגל מלא.

הרכבים משוערים:

PGOIYEIHPVERVFJBK3C22OJLQM

ec3b35ef-1a99-4b89-8564-e98d894627f2_16-9-discover-aspect-ratio_640w_0

אני לא מרגיש התרגשות גדולה הפעם.
אולי בגלל שהתוצאה לא משנה ויש ירידת מתח אחרי ההדחה מהצ’מפיונס.

יהיה נחמד אם לא תהיה תבוסה. חוץ מזה המשחק הזה לא מעניין. העונה נגמרה.

אייל התכוונת לברנבאו כן?

אייל התכוון לברנבאו, כן.

אייל פשוט חשב על בארסה ועל ריאל, אחת נגד השנייה, והקישור הראשון בראש היה לבית קברות.

התאריך של היום לא מטיב איתנו בקלאסיקוס.

21/04/2011 - הפסד 1-0 בגביע
21/04/2012 - הפסד 2-1 בבית
21/04/2024…

מאניטה ולא פחות! ריאל צריכה כוכבית גדולה לעוד אליפות עלובה בארון גביעי הדיפולט שלהם

ליאור, מניטה עלולה לקרות. הבעיה לא לכיון של החלאות. :slightly_frowning_face:

ההרכב של ברצלונה -

שינוי לעומת ההרכב שפתח בתבוסה לפסז’ בשלישי - כריסטנסן חוזר להרכב, במקומו של פדרי.

השאלה היחידה שנשארה: באילו עמדות יפתחו קונדה ו-RFA?

ההרכב של הלבנים -

מעבר לתיקו, שזה היה תוצאה מעולה. אני מקווה שלארוחאו יהיה משחק טוב. יותר מידי אנשים עם זיכרון מאוד קצר. טעות אחת ופתאום אני קורא עיתונאים שאומרים שהוא כבר לא בטוח יותר.

אפשר להגדיר את זה כמשבר הראשון שלו בקריירה? בגולים של ריאל מדריד בקלאסיקוס לאורך השנים ראיתי שהוא שמר את קארים בנזמה ב-2020/21, אבל אז הוא היה שחקן מבטיח רגע לפני הקפיצה. אראוחו עם אופי מברזל, אני בטוח, הדרך לתהילה אף פעם לא ישרה. אני לרגע לא מזלזל בו. יש לו את כל מה שצריך כדי להיות עשור ברמה הגבוהה ביותר שיש. מבחינת האופי הוא מזכיר את קרלס פויול ולא את ג’רארד פיקה. בשיא הרצינות - לי כאוהד ריאל הפריע לקרוא מה אמרו עליו, פה ובכלל. אגב, זה יהיה אותו הדבר ככה עם פאו קובארסי. גם לו יהיו ימים חלשים וגם הוא יצטרך להתמודד עם זה שהתקשורת כבר לא תחבק את מי שכבר לא ‘חדש’ לה.

אין מה לעשות, קשה הרבה יותר לתפקד כשאתה כוכב על ויש ממך ציפיות. זה קורה לכל שחקני הטופ שיש להם איזושהי נפילה ביכולת אחרי הפריצה שלהם. גם אנחנו האוהדים נוטים להתעלם מהפאקים של השחקנים שפוצים ומסתכלים על מה שטוב, כשהם הופכים לשחקני על אנחנו בוחנים אותם במשקפיים אחרות. שתי הסיבות האלה ביחד גורמים ל"משברים" האלה לקרות.

יש שחקנים שלא מתאוששים מזה וממשיכים לקריירות בינוניות, יש כאלה שעוברים את זה מהר יחסית ויש כאלה שבונים את עצמם לאט חזרה.

אראוחו שחקן על, תקופה רעה שתעבור.

אני רוצה להציג כאן עוד משהו, בשנה שעברה זה היה נראה כאילו ‘אלוהים נגע בו’, באראוחו. כמעט אפס טעויות, ניצח שחקנים גדולים בקלות. משהו כמו רפאל ואראן ב-2012/13. מבחינתי לפחות ואראן לא חזר להיות אותו ‘בלם מושלם’ שהוא היה בחצי העונה הזו, וזה בטח לא בגלל הפציעה המיותרת בברך. אני אגיד בזהירות שלא צריך לצפות לראות את אראוחו של 2022/23, אבל הוא יהיה הרבה יותר טוב מהשחקן של העונה הנוכחית. לא מוכר גם במאה מיליון ללא ספק.

מה אמרת?

אפילו לא בדקו ב-var את השחיתות הזאת שהם קוראים לה פנדל.

בשביל מה יש ואר? טוב שואסקס לא בעט ברגל של קוברסי. איזה פחדנות אלוהים.

מעניין אם אוהדי ריאל יזכרו ויזכירו לנצח גם את הפנדל המעניין והשער החוקי לגמרי שנפסל פה.