מחזור 32 (השלמה ) : 4-1 גדול על צ'לסי והעפלה לליגת האלופות

אני לוקח בעירבון מוגבל את התוצאה הגבוהה , שילוב של סף שבירה לא קיים של צ’לסי ביחד עם עבודה טקטית רעה מאוד של למפארד ( כמה שטחים בין ההגנה לקישור ).
בכל זאת , כבוד לטן האח שהביא את הקבוצה מוכנה וחדה אחרי שירדנו חדות ביכולת בזמן האחרון .
קאסמירו היה רמה אחת מעל כל השאר , לא חשבתי שקשר כזה יכול לנחות אצלנו - כן הוא בשנותיו האחרונות בטופ אבל נראה שהוא כמו יין טוב משתבח עם השנים.
מי שהפתיע אותי היה סאנצ’ו שנתן את ההופעה הכי טובה שלו העונה , הזכיר לשם שינוי את השחקן מגרמניה.

בראשון פולהאם אצלנו , בטח נראה רוטציה של חלק משחקני המפתח לקראת גמר הגביע .

ברכות למנצ’סטר יונייטד על החזרה לליגת האלופות. כילד גדלתי על המפעל הזה עם הקבוצה של אלכס פרגוסון, יחד עם ריאל מדריד כמובן, יובנטוס, באיירן מינכן, זה היה ‘המעגל’. הרבה יחלקו שבחים לאריק טן האח וזה בסדר, ברונו פרננדש קריטי מאוד וגם מרקוס ראשפורד הבקיע במספרים יפים. מבחינתי קאסמירו הוא שחקן העונה שלה, המנוע, הגיע ועמד במשמה להחזיר את הקבוצה למפעל היוקרתי. השווה אתמול את עונת השיא שלו עם שבעה שערים. מדהים לחשוב שבעונת הפרידה מריאל כבש רק שער בודד. זה מצטרף לשער הנהדר שלו מחזור אחד קודם לכן. הוא לא היה צריך זמן הסתגלות לליגה חדשה\תרבות\שיטה כל דבר אפשרי. נכס ואני עדיין מתגעגע.

אגב, אני לא יודע אם למישהו כאן יש נגיעה לדף האוהדים של יונייטד בארץ בפייסבוק. ממליץ שכמה חבר’ה יציעו את עזרתם. לא פעם יש רק פוסטים של טל הרמן לפני ואחרי משחק. אפשר לעשות יותר.