מחזור 33: 1:0 נוראי באנואטה של סוסיאדד (אובמיאנג)

הסגל שנוסע לסן סבסטיאן -

פיקה (החלים מפציעה) ואראוחו (חזר מהשעייה) - נכנסו לסגל.

בחוץ - כל הרגילים האחרים: רוברטו, פאטי, אומטיטי, פדרי.

טוב מאוד, אני אף פעם לא אוהב שמבלבלים את המח שיש סיכוי שכולם יודעים שאין. מספיק עם הפולטי קורקט המזויף הזה.

לייק 1

כן על זה מאמנים נמדדים… על איך הם מודים בתבוסה…,:smiling_imp:

לא, על זה שהם אומרים לך את האמת.

מה אתה מעדיף מאמן שיקשקש קלישאות שיש סיכוי ?

לא כי להגיד ‘אנחנו לא נסטה מהדרך שלנו’ אחרי הפסדים כשעל המגרש כל מה שראית זה אבדן דרך וזהות (אלא אם תקרא לשיטת - מסור את הכדור לדמבלה וקווה לטוב - דרך) זה בסדר…

ראינו שיפור ענק שקשה לתאר במילים מאז בא צ’אבי. אני הייתי בעדו מתחילה למרות חוסר הנסיון וגם עכשיו אני בעדו לגמרי בלי ימי חסד ובלי גיליוטינה המרחפת מעל הראש. צ’אבי שיפר משמעותית את כושרם הפיזי של השחקנים, את עבודת הלחץ אפילו לפרקים צירופי מסירות חביבים, עדיין, בתקופה כזו היינו צריכים לראות טביעת יד או לפחות ניצנים של שיטה שכל הזמן מדברים עליה בכל ראיון לפני ואחרי משחק. או שאין אחת כזו משהו שאני לא מאמין על צ’אבי או שאשכרה הוא לא מצליח להנחיל אותה.

שורה סופית אנחנו משחקים על כשרון והתלהבות וברגע שההתלהבות פגה פתאום רק כשרון של אינדווידואלים לא מספיק. שיטת משחק? זה לחלשים.

4 לייקים

המטרה המידית של צאבי היה הטופ 4 . זה המטרה וזה הדבר הכי חשוב היה להשיג השנה. זה הדרישה היחידה שהיתה לי מצאבי. הוא עמד בזה ואפילו יותר. כי לרגעים גם שיחקנו כדורגל טוב. אז מה הטענות שלנו?

כל הדברים שאתה כותב זה לטווח הארוך. כל עוד נסיים השנה בטופ 4 אז צאבי בשבילי עשה את העבודה. יותר מזה, הוא הצליח לשקם לי את האמון והנאה מהכדורגל, גם אם לצערי, זה היה לטווח קצר. זה כבר big win.

היית צודק ואני היתי מסכים איתך לחלוטין אם היה לנו זהות וצאבי הגיע ואיבד אותה. לפעמים הזיכרון של כולנו פה קצר. אבל ברצלונה במשבר זהות כבר כמה שנים טובות. ואני חושב שיש תהליך שרואים אותו בבירור. גם אם יש מכות בדרך צריך ממש להיות מכחיש מציאות אם לא מזהים את זה, יש תהליך ברור. ולהזכירך אני הייתי מהספקנים הכי גדולים פה בפורום לפני שצאבי מונה למאמן. אני ממשיך לאכול את הכובע בקשר אליו.

לצאבי יש בעיה עצומה של סגל, שהמחליפים שלך זה בריטויט וממפיס בהתפקה ומינגוסה ולנגלה בהגנה אי אפשר לצאת עם זה למלחמה ולחשוב שננצח אותה. כולנו פה קיבלנו יותר מידי הייפ מהתוצאות האחרונות ושיקרנו לעצמנו.

אני רוצה מאמן שיגיד לי את האמת. לא יקשקש לי שיש עוד נקודות בקופה שאני יודע טוב מאוד שהוא מבין שזה game over.

אני מבין שאי אפשר להכריז על תבוסה שיש עוד באמת מספיק נקודות בקופה, אבל עכשיו. אין.

לייק 1

מוש, אתה מפספס אותי. צ’אבי הוא v ענק. להביא קולה כזה לאמן, שחקן כזה לאמן, והוא משנה את האווירה במועדון 180 מעלות זו הצלחה כבירה. עד כדי שהבוס הגדול הצליח להוציא דבר אמת מפיו ולהגיד טעיתי שלא מיניתי את צ’אבי מוקדם יותר.

אבל לצ’אבי כרגע על המגרש אין שיטה. וזה היה גם כשפדרי שיחק וגם כשאובמיאנג שיחק, וגם כשההגנה שלנו הייתה מלאה. שיטה בטח כזו המצליחה להתחבר לפחות ברעיון למה שלימד קריוף הרצה פפ ויישם צ’אבי - אין.

דן אבל ששחקן כמו פדרי נפצע זה לא פיפא קשה למצוא לזה פיתרון. אני יחזור ויגיד את דעתי. פדרי הוא אדיר, אבל איבדנו נקודות כי ההגנה שלנו מורכבת מצרפתי חסר בושה שאני חושב שצריך לברר עם מודיעין אזרחי של ספרד (פנדל של לבנטה) מה נסגר איתו ושחקני התקפה שאני לא חושב שטובים לקבוצה כמו חטאפה.

כרגע כל דבר מעבר לטופ 4 זה בונוס בעיני. אני גם חושב שיש לצאבי דרך. אבל אין לו סגל מתאים לזה. לא יכול שהכל נשכח, לפני שבוע כולנו פה דיברנו פה בפורום על המהפך שצאבי עשה (והגזמנו כולנו פה בהייפ) ועכשיו פרנקי דה יונג זה ראקיטיץ החדש ועוד כל מיני פנינים.

צודק לרוב. אני יקרא לזה הצלחה עם בסוף הקדנציה הארוכה שלו אצלנו בעזרת המפלצת הספגטי המעופפת הוא גם יתרגם את זה לכדורגל טוב שיטה ותארים.

אבל בנתיים אני בהחלט מסמן לו וי.

וקייט ומילטו ושאר השחקנים שציינת שיחקו לצד הקבוצה הכי טובה בהסיטוריה עם השחקן הכי טוב בכל הזמנים (יחד עם דייגו) אז היה אפשר לספוג יותר את הבינוניות שלהם (בעיקר לגבי קייטע) היום המצב שפדרי נפצע ארוחאו ופיקה לא בסגל ואז יש לך בור אינסופי ואין איך לכסות אותו.

דרך אגב אולי ההבדל הגדול ביננו, שבגלל שאני בעל ראיה פסימית בתור דרך חיים, לכן כל דבר קטן שמעורר תקווה מספק אותי. אני יודע שצאבי הגיע בזמנו, פחדתי שנסיים בקונפרנס ליג… ועכשיו המצב שלנו טוב יותר. ויש לי סוף סוף ציפיה לשנה הבאה ולתקווה של כדורגל טוב יותר.

זה משהו שלא חוויתי כבר הרבה שנים בברצלונה.

לייק 1

רגע אנחנו מפספסים שוב! צ’אבי הוא הצלחה! אנחנו בטופ 4, הקבוצה נראית בדרך להתאוששות ובניית היררכיה. הכל טוב.

כל מה שאני מדבר על ‘דרך’ ו ‘שיטה’ זה מעבר לעוגה שקבלנו, זה בקטע של הסתכלות לעתיד ותיאום ציפיות. כרגע צ’אבי שיפר אותנו עם המון רוח ולחץ, לא בגלל תוכנית משחק המבוססת על שיטה. כפי שאמרתי לטעמי צ’אבי לא שכח פשוט משהו לא עובד לו עדיין, או הוא, או השחקנים, או וואטאבר.

מאז שאני זוכר את עצמי אני זוכר מחליפים רעים או בינוניים בבארסה, העניין הוא ששיטה מחביאה כמה הם גרועים וכשמשחקים על כשרון יחידי ולא על קולקטיב הם האפסים נחשפים במערומיהם. בהנתן ויש שיטה גם חסרון של שחקן משמעותי פחות יורגש. תראה אצל פפ, תראה אצל קלופ, תראה בבאיירן.

קייטע (שאני מת עליו והוא קולה על) לא היה בלבל בכלל של מהנדס או אפילו טיאגו, מקסוול? גבי מיליטו אחרי הפציעה היה די מסכן גם, עדיין הם פתחו בקלסיקואוס ובנוקאאוטס באלופות. כשיש שיטה היא מיישרת את השורה, ואני חושב שזו אמורה להיות מטרת על אחרי שהושגו כל המטרות הקודמות.

3 לייקים

הבעיה היא שיש לנו קישור עם נתונים פיזיים מסויימים, שמאוד אופייניים לבארסה, וצ’אבי מנסה עם הקישור הזה לשחק בניגוד לנתונים.

לפדרי ולגאבי (ולריקי לכל מי שמודאג) לעולם לא תהיה נוכחות ברחבה והם לעולם לא יהיו שחקנים בעלי נוכחות פיזית בשום מאבק. ילדי פון טראמפ לא אמורים להצטרף לקו הקדמי אלא לנהל אותו ולחלק לו כדורים. ילדי פון טראמפ אמורים ללוות את הכדור כשהוא אצלנו 75% מהזמן כדי שאופציית המסירה הנוספת תמיד תהיה שם.

אינייסטה וצ’אבי היו קרובים יותר לבוסקטס מאשר לאטו ואנרי. במקום זה המגינים הופכים אצל צ’אבי לעושי משחק והקשרים לחלוצים נסוגים. זה פשוט לא נכון לשחק ככה עם חומר השחקנים שיש לנו.

אתלטיקו מסיימת ב-0:0 בבית מול גרנאדה.

עכשיו צריך לעשות את הדבר הקטן הזה שנקרא “לנצח”, או לפחות את הדבר הקטן האחר שנקרא “לא להעלות את לנגלה ו/או מינגסה”, ויהיה טוב.

המקום ברביעיה הראשונה די מובטח לכם אחרי השפיכת לאגר של בטיס (עדיין עונה מדהימה של פלגריני).
לא רואה את ויאריאל מצליחה לעקוף אותם. הקהל של בטיס בליגה האירופית (למרות המקרה המבחיל מול סביליה) תהיה חוויה נהדרת לצופים ומוניטין נהדר לליגה הספרדית.

ההרכב של ברצלונה -

פיקה, אראוחו, אובמיאנג ואלבס חוזרים להרכב.

ההרכב של ריאל סוסיאדד -

לבארסה יש יתרון במשחק הזה. בארסה רגילה לשחק בימי חמישי… :joy:

2 לייקים

באיזה יום היה בקלאסיקו האחרון?

2 לייקים

4-0 אבל זה מבלבל כי היה גם 5-0 ו6-2 אה בעצם זה לא מה ששאלת

אתם כל כך צפויים.

באת להטריל - יצאת מוטרל

2 לייקים

לההה זה היה צפוי שתזכירו את הקלאסיקו. לא הפתעתם נאמר זאת כך.

וברצינות עכשיו למשחק. יש הבדל בין משחק לחץ ובין השתוללות וסתם התפרעות. מה שסוסידאד עושה זה התפרעות. במשחק כזה הכישרון הטבעי ינצח ואת זה יש לבארסה.
בארסה ממשיכה את ההופעות הלא טובות שלה ומשחק הלחץ שלה נשבר בקלילות. סוסידאד למרות הכל כן מגיעה למצבים. בארסה צריכה למצוא דרך להשתלט על המשחק ולא לתת לו ליפול לידי הגורל.

כנראה שאזכה פה לכמה התנגדויות והרמות גבה, אבל אני אוהב את דמבלה של המשחקים האחרונים. באופן יחסי, כמובן. אני עדיין חושב שלא כל האורות דולקים שם למעלה, אבל אין מה להשוות בכלל את המחויבות, הקבוצתיות והבנת המשחק שלו עכשיו, ביחס לעבר.

הוא לא יהיה גאון כדורגל, אבל ביחס למה שהיה - זו קפיצת מדרגה רצינית.

ובקשר לשאר? הקישור שלנו פשוט לא מסתדר עם זה של ריאל. גאבי הוא בולדוג רציני, ולראייה החטיפה שהובילה לגול, אבל הציוות שלו ושל פרנקי - שאומנם דוחף הרבה קדימה ונלחם - לא יודע להחזיק ולנהל. לפחות בינתיים.

לייק 1