מחזור 33 :: 1-3 על אוסאסונה, 2 החמצות פנדלים לבנזמה, 4 נקודות לאליפות

פחד מעצמי, דיי לג’יט. היה יכול לעשות יותר אם היה יותר חד. הוא בתקופה לא טובה.

זה פשוט בודימיר הזה שהכל הולך לו לאחרונה.

מי היה מאמין? אפשר לפתוח מול נמושות הליגה עם קישור שלא כולל אף-אחד מהשלישייה הקלאסית, והשמיים לא נפלו. אפילו ראינו קצת כדורגל.
חבל ש"מגלים" את זה רק במחזור ה-33.

סבאיוס מראה שיכלנו להשתמש בו קצת יותר במשך העונה במיוחד בתקופות שבהן הקישור שלנו נפל מהרגליים. חבל שלא עשינו כך.

איזה טאצ’ של קמאבינגה.
סבאיוס גם מצוין רק אם אפשר לשחרר את הכדור טיפה יותר מהר.
רודריגו עם כדורגל טוב מאוד. בשונה מויני הוא מסוגל לשחרר בעיטה לשער תוך רגע.

אני זה שרצה לראות אותו בשמאל.

זו העמדה שלו, הוא סוף סוף יכול להביא לידי ביטוי בעיטות מרחוק ולחתוך פנימה עם הרגל החזקה. ניכר גם שהוא מרגיש הרבה יותר ביטחון שם.

אלאבה נפצע, יש בלם מבטיח מקסטיה בספסל. מי עולה במקומו? קרבאחל.
אני די בטוח שגם אם חלילה מיליטאו יפצע הוא יעדיף להזיז את קאמבינגה לעמדת הבלם. עצוב שאין אמונה בקאנטרה.

השער השני כולו ריאל מדריד ב’, 2.0

רודריגו סוחט פנדל

הרוטציה הזו חכמה כי במשחק ליגה שגרתי יש לא מעט שחקנים שלא יזיק להם לנוח. עדיף שמי שיש לו מה להוכיח ישחק. עם זאת, זה קודם כל כי קרלו יכול להרשות לעצמו.

ועדיין, אוססונה בחוץ, עד שזה לא נגמר…

יש מצב שצ׳ימי לא קיבל צהוב על הנגיעת יד הזאת?

שמישהו ירחיק את בנזמה מהנקודה הלבנה.

אוסאסונה ליצנים.

קמא בעמדת ה8 זה פשוט תענוג.
הייתה לבנזמה בעיטה פשוטה שלא לקח במחצית הראשונה, עם המהלך הגדול של רודריגו ואז שני פנדלים מוחמצים. בעיית ביטחון?

אם עדיין לא כתבתי זאת אז אני אוהב את סבאיוס, הייתי משאיר אותו ונותן לו יותר דקות.

רודריגו באגף שמאל זה כל היתרונות של ויניסיוס בלי החסרונות הוא פשוט כדורגלן טוב ממנו…

:rofl:

השקט שאחרי הסערה| קודם כל אחרי איזה חודש וחצי עם לא מעט משחקי ענק והתקפי לב - היה כיף לשבת מול המסך וליהנות. לא נגזים, זה בטח לא היה אוהד נייטראלי, אבל אין לחץ. גם את ההרכב של אנצ’לוטי אהבתי כמו שאמרתי, הכל פרט לשילובו של בנזמה. יש המון פוטנציאל בהרכב הזה אבל ברור שקשה לשחק בלי אף אחד משלישיית הקישור המיתולוגית. פדה לא לקח על עצמו מספיק, קמאבינגה נוטרל על ידי הצהוב והיה ממש בפרצוף חמוץ וחסר ביטחון. אם קרלו היה משחרר את הרסן קצת ברוטציות ומנהל את הסגל טוב יותר אולי היו עוד משחקים מהנים השנה. על המצב בטבלה אין מה להתלונן (רק על חרפת הקלאסיקו).

רציתי לכתוב שהרווחנו מחדש את רודריגו עם המשחק הזה, הוא עשה פעולות נפלאות. הופעת הבכורה ושער הבכורה הבזק נגד אוססונה וגם משחקו המאה. הוא בלט דווקא על רקע החולשה של הקבוצה במחצית הראשונה. אבל זה מצחיק, כי הוא סחט שני פנדלים וזה נהדר, וכידרר נהדר - אבל ויניסיוס היה זה שבישל בסוף באלגנטיות. פעם זה היה הפוך - ויני עושה ‘בלאגן’ ורודריגו מביא גולים. בכל מקרה, הייתה חסרה לי קצת תעוזה מרודריגו - שיילך אגואיסט וייבעט עוד לשער. כבר כתבנו את זה אלף פעם. מצד שני זה לא רציני לטעון שהוא ‘צריך לשחק בשמאל’ עם העונה המעולה של ויניסיוס בצד השני של המאזניים. כשיש לו ביטחון הוא יכול לתרום גם בצד ימין. וכשרודריגו ‘מרוויח’ המפסיד הגדול הוא אסנסיו על אף שער הניצחון שלו.

בנזמה שומר את השער ה-40 שלו העונה לחצי הגמר, כמו שצריך מה שנקרא. וברצינות: לא אתחיל בפסיכולוגיה על פנדלים והאם צריך לבעוט בומבה, לאמצע בכלל, לא יודע. אבל קיוותי דווקא לראות אותו נותן את הפנדל השני לפחות לדני סבאיוס שפתח בהרכב לראשונה העונה וביחס לשחקן שהיה רק שחקן אימונים העונה - רשם משחק נהדר. נמרץ, כדרור אלגנטי, סיפק כמה מסירות חכמות. מה שכן הוא לא יכול להיות יותר ממחליף של 15 משחקים לעונה. התרגשתי יותר ממסירת העומק של איסקו לפני הסיום. גם רודריגו כבועט הפנדל השני היה יכול להיות נחמד.

בצד הרע, פרט לספק פציעה של אלאבה - כל הזמן מיליטאו מאבד את שחקני ההגנה. הוא קצת רדום, שאנן, תחליטו אתם. ברור שיש נפילת מתח אחרי סביליה אבל היי - גם נגד סביליה הוא היה גרוע. לא שזה מעניין יותר מדי, אוססונה קבוצה חביבה מאוד אבל לא שווה מעל המקום התשיעי. הדינמיקה מצוינת, הקבוצה במצב רוח מעולה, יש כמה ימים לנוח. בשורות טובות מאלאבה ויהיה בסדר. ומתאים לי פאסיו במטרופוליטאנו. האללה מדריד!

כמה היילייטים לסיום:
-במועדון לא התאפקו ומיהרו לצייץ עם סמיילי של כיסא אחרי הגול של אלאבה - לדעתי קצת מגוחך.
-בנזמה הוא השחקן הראשון בליגה הספרדית שמחמיץ שני פנדלים מאז ראול טאמודו ב-05/06.
-השער של אסנסיו היה המאה של ריאל מדריד בכל המסגרות העונה. בכל העונה שעברה היו לנו 88 ובעונת האליפות עם זידאן היו לנו 99.

מה שעשה וניסיוס בשער השלישי הוא צריך לעשות הרבה יותר, במקום להתחיל לעשות הטעיות גוף ולהסתבך עם עצמו הוא צריך לזרוק את הכדור מאחורי הבלם ולדהור, וממצב כזה גם לסיים ולא לחפש את ואסקז.

קשה לדעת אם סבאיוס באמת כזה טוב ופספסנו אותו ואם רודריגו באמת כזה יעיל באגף שמאל, כי בקושי ראינו את סבאיוס על המגרש ורודריגו בעמדה הזו.

אבל היו לנו שני ברומטרים על המגרש כדי לכייל את הציפיות שלנו. בהתחשב בזה שאיסקו נראה כמו שחקן כדורגל ואסנסיו עשה יותר מ2 פעולות חיוביות אני חושב שזה יותר אוסאסונה. קבוצה לא רעה אבל לא מדהימה ובעיקר כזו שבאה היום לשחק התקפי והשאירה הרבה שטחים. לא יודע אם יש הרבה מה להסיק לגבי היכולות של רודריגו וסבאיוס.

רודריגו בתקופה טובה מאוד, גם מול סביליה הוא עשה דברים יפים בימין. אני רוצה לראות איך הוא יראה אחרי שהתקופה תגמר, איך אחרי שישמרו אותו כפול ושינחיתו עליו את כל הציפיות.
לאחר מכן נוכל להשוות בינו לבין ויני.

הלוואי והוא יתפתח לשחקן טוב יותר מויני, הסיומת של רודריגו תמיד תהיה טובה יותר.

כל מה שמעניין אותי עכשיו זה אלאבה. איזה נאחססס

רודריגו שחקן חכם הרבה יותר מויני, אך עם זאת לא בעל יכולות קיצוניות כמו שלו. מלבד הפיניש, יכולת שולית שכזו. לדעתי הוא משתפר. לאט, אבל בקו עלייה.

חוסר ביטחון לבנאדם שבדקה 95 עושה רולטה על סף הרחבה של ריאל, ואז לקינוח עובר עוד שחקן שרץ אליו ברבאק עם הטעיית גוף?

מה עוד הוא צריך לעשות כדי שתגידו שהוא היה טוב כשהוא פתח בהרכב? הוא ״נוטרל״ על ידי כרטיס צהוב שלא הגיע לו בדקה 5 והיה מצוין מאז,שמר על איפוק בתיקולים ובכל זאת היה נוכח הגנתית,הניע כדור מצוין וקינח בכדור מושלם לסבאיוס בגול השני,הופעה בוגרת ומצויינת של קמא.

סבאיוס הפתיע היום לטובה,לא הייתי אומר שעל סמך ההופעה הזו מגיע לו חוזה חדש אבל בהחלט הוכיח שהוא שחקן ליגה לגיטימי,אולי עד סוף העונה יוכיח שהוא שווה המשכיות כמחליף.

רודריגו היה נהדר באגף השמאלי שמחמיא לו יותר,אין ספק שהוא שחקן סגל מצוין והוא מביא ערך מוסף,לא יודע אם הוא יגיע יותר רחוק מזה אבל מה כל כך רע בקריירה בתור מחליף ראשון לאגף בריאל מדריד? (גם כשאמבפה יגיע הוא יהיה מחליף ראשון כי הוא יכול לשחק בשני האגפים).

4 נקודות לאליפות!