השלמה מהמחזור ה-33: בועטים בדלי ומפסידים לגרנאדה 2:1 בבית (מסי)

הסגל למשחק -

פיאניץ’ חוזר לסגל.

כל השאר כרגיל, כולל היעדרותם המתמשכת של קוטיניו ופאטי.

ההרכב -

אילאש ואומטיטי מספקים מנוחה לפדרי ולנגלה.
דסט יצא לנופש.

רציתי רוטציות, כי זה אולי המשחק הכי קל על הנייר עד סוף העונה.
אבל לא התכוונתי לאומטיטי. מה רע באראוחו?

מינגסה, גריזמן, מסי ודה יונג בסכנת השעיה.

אני מצפה לניצחון קל. התקפה הכי טובה בליגה , שגם בפורמה, מול ההגנה הכי גרועה בליגה.

מה זה החרא הזה שONE 4K משדר את המשחק מול סוסיאדד?

אני בסכנת נאחס אבל אומטיטי עושה אני חושב את המחצית הכי טובה שלו מאז הפציעה שלו מול ליון לפני שלוש שנים או משהו כזה.

אלבה חושך.

איזה מסירה של בוסקטס למסי. מסי היה צריך לגמור את המשחק הזה רק בשביל לתת לבוסי את הכבוד לאסיסט…

https://twitter.com/i/status/1387825289049354245

לא מבין למה פדרי מתחמם. מתי הוא כבר הספיק להתקרר?

החלק החיובי הוא שאנחנו נפטר מקומאן עונה הבאה.

RadiantFloweryIslandwhistler-max-1mb

נראה כמו 3 רבות והרביעית (סביליה) לוקחת…

תודה אייל, קיוויתי שמישהו ישים משהו כזה…

כמה עצוב. השחקן הכי טוב על המגרש יורד בשביל לפנות מקום לעוד חלוץ. אבל מי יכניס כדורים בלעדיו?

הפספוסים במחצית הראשונה גבו את המחיר שלהם. לא להאמין שככה אנחנו נראים נגד הקבוצה עם ההגנה הכי גרועה בליגה.

על כל פנים, הבנתי שהיו להם הרבה חיסורים היום. אולי המאמן שלהם צריך לחשב מסלול מחדש בנוגע להרכב שהוא מעלה. הם עצרו אותנו יפה מאוד ובכלל לא נראו כאלה רכרוכיים.

כל הזין מגיע כשאתה אומר לעצמך בדקה 80 - 85 כמה חסרות לנו האנרגיות המטורפות של ריקי שיכניס אטרף וקצת יעיר את המשחק השבלוני שלנו, אבל יוק. ברור שההולנדי לא יעלה אותו לדשא (הוא בכלל היה בסגל?).

מסכים עם טל. אולי הדבר הטוב שהמשחק הזה יביא לנו זה את ההבנה שקומאן מאמן טוב, אבל לא מאמן מצויין. הוא לא האיש שיצעיד אותנו חזרה לטופ, עם כל העבודה הטובה שהוא עשה כשלקח קבוצה מפורקת וחיבר אותה כל כך יפה. צריך להפרד בקיץ ולהביא מישהו שהרעיונות שלו בכדורגל לא מסתכמים בדאבל פיבוט (תודה לאל שלפחות מהשטות הזו נפטרנו) או שלושה בלמים. הוא מזכיר לי את פאוליניו. שחקן שמאוד אהבתי ותרם לנו הרבה ביחס למה שהיה לנו באותה עונה, אבל ברור שזה לא חומר לגמר ליגת האלופות. אותו כנ"ל קומאן.

הרוטציות שהיו המקור לחוזקה שלנו בתחילת \ אמצע העונה ושאותן ההולנדי נטש מראות כמה הן חשובות לסגל רחב עם פתרונות טובים על הספסל.
כשטרינקאו עלה שאלתי את עצמי מה הטעם? אחרי פריזר של כל כך הרבה משחקים באמת יש לו מה לתרום? ברור שלא.

דווקא דסט היה צריך להכנס במקום הג’וקר הנצחי שלובש את מספר 20 על הגב. שאלוהים ולאפורטה יגאלו אותנו כבר מהשחקן המשעמם הזה. הוא כבר מזמן גמר את כל הקרדיט שצבר בתחילת הקריירה שלו עם המשחקים מול ריאל ופ.ס.ז. וכן את העובדה שהציל אותנו אחרי שאלבס עזב. דיי, היה יפה ומרגש (בכל זאת שחקן משתלה), אבל די. בבקשה די.

המצב בטבלה קשה, אבל לא סופי. כל הגדולות בעטו בדלי השבוע. מרחק 3 נק’ מהמקום הראשון למקום הרביעי. בואו נראה מה יהיה בסוף המירוץ. שום דבר עוד לא סגור, למרות שנראה שהנאחס של הצד הלבן עובד יותר טוב בינתיים.

אם אני אוהד ריאל אני שואל את עצמי אם אליפות לברצלונה זה דבר באמת כל כך נורא, אם מוציאים את הרגש מהתמונה, מה עדיף אליפות וקומאן מאמן ברצלונה או הפסד וקומאן בבית…

סרגי רוברטו משלים 94 דקות ואני כל כך עצבני שעדיף שאני ישתוק…

השופט שוב הרג אותנו. תגידו מה שתגידו, אבל כל שופט לא מוטה ולא מקבל מזוודות כסף מפלורנטינו, היה מרחיק את רוברטו כבר בהתחלה.

הלוואי.

:rofl:

תודה,
לפחות גרמת לי לצחוק - לא חשבתי שאפשר אחרי ערב כזה.

דרך אגב על מה הוא מעיז להתלונן? היה גול חוקי לחלוטין. בטח גם עכשיו יאשים את השופט.

קומאן צריך ללכת הביתה רק בגלל שהוא גרם לנימני להיות צודק…

באמת באמת לא ברור.
מה שכן היה ברור, זה שזה יוציא עוד יותר את הרוח מהמפרשים שלנו. גם ככה מנטליות ברגעים כאלה היא לא הצד החזק שלנו :frowning:

אגב, יש לנו איזו אינפורמציה למה הבאפולו לא שיחק?
אולי קומאן חושד בו שהוא הדליף משהו לעיתונות?
משום מה הוא חזר מהפציעה ועדיין רואה מעט מאוד דקות, בטח ביחס לפיקה - שכולנו קיווינו שימשיך לחנוך אותו מהספסל…

כולם מנסים בכוח לא לזכות באליפות, רק סביליה מנסה, לא אופתע אם בסוף היא כן תזכה.

לפני המשחק הייתה לי הרגשה שזה בדיוק סוג המשחקים שברצלונה מפשלת העונה, כשהכסף מונח על השולחן. אם רק אפשר היה לשכנע את השחקנים שלה שהעונה גמורה ומדובר במשחקים חסרי חשיבות.

צדקתי כל המחצית הראשונה.

אבל אז משה הרס.

מה כבר קומאן יכול לעשות נגד זה? אין שום הסבר אחר ליכולת שלנו במחצית השניה. ושלא תגידו עייפות, גם המחליפים לא עשו כלום.

נ.ב.
According to the referee report, Koeman was sent off with a red card because he said ‘What a character’, to the referee. [via rac1]
לא הבנתי - זאת קללה בספרדית?
Koeman: “I have said something to the referee, and he has answered me in a way that has disrespected me. And I have answered him. But I have not insulted him or anything like that.”

אל תדאג בתחרות ביננו מי עשה נאחס יותר אתה עדיין מוביל … :crazy_face:

נחשו של מי השחקן וכמה דקות אותו שחקן קיבל:

משתמש שיענה נכון לחידה יזכה בסוף שבוע עם קורל…

וואו, אם היה גרף שהיה מראה את התנודות במצב רוח בין המחנות בהפרשי ימים, הוא היה קיצוני.

נכון שבעיטה בדלי ונכון שהסיכוי לאליפות פחת אבל אני עדיין חושב שלברצלונה הסיכוי הטוב ביותר.
אני מהמר שריאל במצבה עוד תאבד נק׳ (ומספיק לנו פעם אחת תיקו שלה).
מול אתלטיקו אנחנו במשחק ישיר, אם לא ננצח אותו, כנראה שבאמת לא מגיע לנו.

אם במחזור הבא כל הטוענות לכתר מנצחות, כדאי לנו בכלל להתאמץ מול אתלטיקו? או שעדיף להפסיד ושיקחו אליפות, העיקר לא ריאל?
המשחק שלנו מול אתלטיקו הוא יום לפני המשחק של ריאל נגד סביליה.
וקודם עוד צריך לנצח את ולנסיה, שזה לא פשוט בפני עצמו.