מחזור 33 :: רק 2-2 מול אתלטיקו (קוסטה (עצמי), מסי)

הקורונה זה הדבר הכי טוב שקרה לברתומאו - למרות שכמעט נאלץ להוציא כסף מכיסו האישי, הוא יכול לעשות מה שבא לו, כי אם היה קהל הוא היה מקבל פניולאדה מזמן.

השופטים על פניו צודקים, אבל מה שנהיה מהVAR זה ששופט הווידאו נהיה זה שתפקידו לחפש על המ"מ איך להצדיק החלטות של שופטים, וזה קצת איבד את העניין. הרי אם הוא היה מחליט לא לשרוק לפנדל של סמדו על קראסקו, באתלטיקו היו יכולים בצדק להרגיש מקופחים כי זה פנדל לפי החוק.

צאבי תרשו לי לנחש,יסרב להיות מאמן תחת ברתומאו. הוא יחכה עוד שנה.

גם אם היתה לו אפילו מחשבה קטנה, שהוא רואה את המצב של המאמן עם חדר ההלבשה הרעיל שלנו. זה ישר יאפס אותו.

זו דעה שאני מתחבר אליה לא מעט. ממליץ לקרוא את השרשור.

אני גם מתחבר לזה, מה שראינו במשחקים הראשונים לא דומה כלל להמשך, נראה שהשחקנים רוצים לשחק כמו שהם התרגלו לשחק ולא חפצים בשינוי.

השאלה היא מי הם האינפלואנשל פיגרס המדוברים.

השמות שמסתובבים הם מסי, סוארס, פיקה, אלבה. לא מבוסס על עובדות כלשהן

בוא נגיד שאלו כנראה לא פירפו, פאטי וריקי.

זה לא באמת קשה לנחש…

אני די חושב שזה אירוני , שצאבי וחדר ההלבשה בזמנו לחצו על טאטה מרטינו ודרשו ממנו לחזור לכדורגל המקורי שלנו (מי שזוכר את הדיוחים שצאבי עשה שיחת הבהרה עם מרטינו אחרי שברצלונה איבדה את אחוז השליטה במשחק ההוא) ועכשיו חדר הלבשה הנוכחי שלנו, לא מוכן לחזור לאותה שיטת משחק שאיפינה אותו פעם.

במצב הנוכחי של הקבוצה. אף מאמן לא יעזור לקבוצה. גם לא פפ. הם יותר מידי חזקים וההנהלה יותר מידי פושעת וחסרת כח מולם. צריך להפנים את זה.

החריש צריך להיות יותר עמוק וכואב ממה שמעיזים לדבר עליו פה.

לצורך העניין השחקנים היחידים מבחינתי שהם non-transferable מבחינתי : טר שטגן לנגלה דה יונג פאטי וריקי.

כל השאר על השולחן.

תלוי מי. יש פה כמה אנשים שלא יתנגדו לגירוש ספרד של לא מעט דמויות.

זה עושה דגדוג נעים בבטן לקרוא את זה…
פנטזיה נעימה שכזו, שאין שום יכולת לממש אותה כרגע.

העובדה שאין לנו סיכוי לרכש הקיץ, מביאה אותי לחשוב שוב ושוב על טרינקאו.
מן תהיה ותקווה עגומה האם הוא יוכל להצטרף לצעירים ולהצעיד את הקבוצה קדימה (לא מכיר אותו מספיק ולא באמת חושב שהוא החומר המתאים לכך)?
זה מראה כמה המצב שלנו עגום…

טרינקאו יכול להיות הצלחה מטורפת, כישלון גדול, או כל דבר אחר מאינספור האפשרויות שבין הקצוות האלו. אבל לפחות הרכש שלו הגיוני, גם מבחינת העלות וגם מבחינת התפקיד.
הבעיה איתו זה שאני לא יודע כמה הוא ישחק, בשביל להראות איפה הוא בספקטרום שבין “מצוין” לבין “זוועה”, כי הוא לא בן 30+.

מצד אחד אני רוצה להגיד שאפילו ברתומיאו בטח מבין שהשיטה הזו פשטה את הרגל, ושהקבוצה ממוטטת וחייבת רענון.

מצד שני, בכל פעם שאני חושב שלהנהלה הזו אכפת מהמועדון בקטנה, ממש טיפ-טיפה, ובוודאי אחרי הרבה דברים אחרים, אז הגסות שלהם מראה לי שלא. לא אכפת להם אפילו את הקצת הזה שרציתי לתת עליו קרדיט.

מקווה שאחרי הבחירות נתחיל לראות תהליך הבראה במועדון. :crossed_fingers:t3:

אני יודע שלחלק מהשחקנים ממש אכפת מהקבוצה. עם מאמן נורמלי ומשחק זורם, גם הם יחזרו להיות שחקנים נהדרים.
אני לא רואה את מסי וסארז זורקים זיין למשל. תן להם שיטה, תן להם שחקנים טובים מסביב, תפסיק לנסות לקצץ להם במשכורת, חדל מכל הסקנדלים ופרשיות, והם יתנו את הכל. מאמן חזק כמו פפ יכול לעמוד איתן מול החרא של ההנהלה, לא מול השחקנים.
בכל מקרה שום דבר לא יקרה הקיץ. אני רק מקווה שההנהלה לא תבזבז שוב מאות מיליונים כדי להביא עוד גלקטיקו חסר תועלת ולדפוק את ההנהלה הבאה.

מדוע אתה אומר שאין סיכוי לרכש בקיץ?

זה לא קשור ל"זריקת זין" , אני בטוח ש100 אחוז מהשחקנים של ברצלונה אוהבים את המועדון ורוצים בהצלחתו. אבל הם שבעים. והפכו להיות מפונקים (חלקם)

אני לא אומר בהכרח למכור את כולם, אבל צריך לעשות מהפכה. ואף שחקן לא צריך לחוש יותר שהוא “מעל המועדון”. ואם עוזר המאמן או המאמן פונה אליך במשחק או באימון, אז אתה תקשיב לו. לא משנה אם אתה חושב שאתה “הבוס” והוא סתם עובד זוטר…

אני מסכים איתך שכל ההתנהלות מסביב הביאה לשבר הגדול באמון שבין מסי ובארסה.

מסי היה בעבר אסיר תודה במידה כזו, שהוא רצה להשאיר את החיים שלו על המגרש. לא עניינו אותו תארים אישיים, אלא רק טובת הקבוצה.

אני חושב שמסי של היום עבר משבר בתפיסה שלו את הקבוצה. חלק חשוב בזה זה החרא של ההנהלה, אבל החלק האחר זה חיי המשפחה שבאופן טבעי תופסים מקום גובר והולך בדברים להם הוא מקנה חשיבות.
זה תופס מקום ביתר שאת ככל שהפרישה ממשחק פעיל מתקרבת והשחקן חושב יותר ויותר על היום שאחרי. היום בו מה שיישאר לו, המשפחה, יהפוך באופן בלעדי לדבר החשוב ביותר.

אני לא בטוח שכבר ניתן לרפא את השבר שבין מסי והמועדון.
היום עבור מסי, ״מסי״ במקום הראשון ולא המועדון. גם אם המועדון יעבור שדרוג משמעותי, ״מסי״ ישאר מעל למועדון.
האם המטרות של המועדון ושל מסי יהיו זהות בהנתן תהליך הבראה? לי אין בזה בטחון כל כך גדול.

מסי סיים כבר לשלם את חובו לטיפולי הגדילה ולמועדון שהוציא אותו מרוסאריו.
עכשיו הוא עבר לשלם את חובו הטבעי לילדיו שניכר שהם הדבר החשוב ביותר בעולם עבורו.
לא יגיע מאמן שיוכל לכפות על ״האבא״ לחזור להיות ״הילד הביישן״.

לא יודע אם שמת לב, במשחק מול אתלטיקו בהפסקת שתיה סראביה פנה ישירות למסי ומסי הקשיב והנהן. כל העניין הוצא מהקשרו.
לא יודע מה עובר למסי בראש, אבל הוא לא נראה כמו אחד ששם את עצמו מעל המועדון.
מאמן חזק שיודע לחיות בשלום עם השחקנים ועם השיטה של ברצלונה יכל להוציא הרבה יותר מהקבוצה הזאת. למרות ההנהלה.

אכן יש וידאו מהמשחק מול אתלטיקו שמסי מדבר עם סראביה ומקשיב לו. אחיו של סראביה לעג אתמול בתקשורת על מניפולציה בקטע שפורסם מול סלטה.

מאיזה כסף בדיוק?..

רק הרגע החלפנו את אחת ההבטחות של עתיד המועדון בעוד שחקן מזדקן, תוך הפסד כספי (בניכוי הפרשי השכר, לנו זה עלה יותר) בשביל לנסות לאזן מספרים לפני שההנהלה שלנו צריכה להכניס יד לכיס הפרטי.

את טודיבו מנסים למכור למרות שחסרים לנו בלמים בסגל,
לקאוטיניו אין קונים,
גם לא לפצועים הכרוניים אומטיטי ודמבלה,
גם לא לחטייארים וידאל וראקי.

מאיפה בדיוק יש לנו כסף לרכש?
לא. ברצינות?

מה זאת אומרת? מהתקציב של השנה הבאה. היו צריכים לעשות X יורו עד ה 30 ליוני, אז עשו. עכשיו כבר רכשנו את פיאניץ’ בתקציב חדש, אבל בארסה אף פעם לא מסתפקת ברכש של 60 מיליון בקיץ, לא משנה מה המצב הכלכלי.
אל תהיה תמים יוסי. אין פה שום תכנון או מחשבה לעתיד. יביאו עוד שחקן יקר מאוד, לאוטרו, ניימאר או מישהו אחר, והבעיות הכלכליות ישאירו להנהלה הבאה.
הדבר הנכון לעשות זה למכור את הלא מוצלחים שעדיין יש להם ערך בשוק - גריזמן וקוטיניו. אבל לא יעשו זאת כי זה בעצם להודות בטעות ברכישה שלהם.
במקום זה יתעסקו בטודיבו. קנו אותו במיליון, ימכרו ב 2 ויתפארו ב 100% רווח. ימכרו את ראקיטיץ בגרושים ויגידו שחסכו משכורת כדי להבריא את המועדון. ולא ידברו על פיאניץ’ או רכש נוסף יקר להתקפה בנוסף ל 8 שכבר יש.

מתחילים להריץ ספינים של ניימאר תמורת גריזי ואומטיטי.

אני באמת מקווה שלא.