מחזור 33 :: רק 2-2 מול אתלטיקו (קוסטה (עצמי), מסי)

סטיין יורה שטויות? מסי מתעלם מעוזר המאמן? ריאל ביתרון 2 בטבלה? שוב משחק ב-23:00? עזבו שטויות…הכל מתגמד לעומת הנס הבא -

סרג’י רוברטו חוזר!

יחד איתו בוסקטס, שסיים לרצות עונש השעייה.
כל שאר הסגל מורכב מהחשודים הרגילים, העציצים הרגילים, וארתור.

דה-יונג עדיין בחוץ בגלל הפציעה. דמבלה כנ"ל.

אפשר וצריך לבקר את קיקה והמון. אבל זה לא מוסיף כבוד למסי בלשון המעטה.

מותר לבוס לא להקשיב לעובד זוטר.

דרך אגב אם מפסידים מחר , אתלטיקו תוכל להתגאות בזה שהיא הצליחה לגרום לפיטורים של שתי מאמנים בעונה אחת!

דאבל…

ההרכב -

ריקי בפנים, גריזמן בחוץ.
4:4:2.

זה לא באמת משנה כמה לא מגיע לנו.
עדיין, זה כואב לראות את הקבוצה כל כך כבויה, מתוסכלת ומתסכלת.

מסי נכנס לקטנות עם השופט וחוטף צהוב על עצבים.
זה אומר הכל…

חבל שלא היה שופט כזה קפדן נגד סלטה. לפחות היו לנו שתי נקודות יותר.

קבוצה כבויה בהחלט. איפה הכדורגל השמח שקיקה סטיין היה אמור להביא?

לא ברור לי למה ראקיטיץ’ שיחק חצי בלם חצי מגן, מאחורי אלבה. זה לא הזמן לנסיונות עכשיו. התעוררנו קצת עם הכניסה של סרג’י רוברטו. אבל למה פאטי נכנס רק בדקה ה 83? אנחנו חייבים לנצח, תכניס חלוץ ישר אחרי השוויון, למה לחכות?
פיקה עם 6 משחקים ב 18 ימים, רק באחד מהם הוחלף בדקה ה 73. נראה עד מתי הוא יחזיק.

אני חושב שתמונה זה אלף מילים:

השחקן היחיד ששיחק ושבאמת אכפת לו מהקבוצה:

image

עם מה שקרה לסלטה אתמול, הבעיה של השופטים היא לא קפדנות, או העדפת צדדים, אלא אגו מנופח ומחסור בזוג עיניים.

רגע רגע רגע…אתה טוען שמותר לעשות 5 חילופים, ולא רק בדקה ה-80+?
אתה בטוח? כי אני מתחיל לחשוב שסטיין לא היה בשיעור שלימדו בו את זה.

לא היחיד, אבל אחד מהעיקריים. הלוואי והוא יצליח לשרוד אצלנו עוד שנה.

ההרכב של סטיין היה על הפנים עם כל הכבוד לשילובו של ריקי פוץ’ שאולי היה מבורך אבל הוא היה חייב להעיז יותר נגד יריבה שחזרה לכושר הטוב שלה והיא סלע הגנתי. מילא לספסל את גריזמן, אז תבחר שחקן התקפה אחר, כמו אנסו פאטי, ואני לעולם לא אתמוך בהשפלה שעבר הצרפתי, לאף שחקן אחר לא היו לו ביצים לעשות את זה. מה היה קורה אם היה עולה רבע שעה קודם? שחקן ברמה שלו לא צריך לעלות לארבע דקות, זה לא בלם וותיק שיעזור לך לשמור על היתרון.

תיקו נגד אתלטיקו מדריד בבית זו לא טרגדייה בגדול כי המכונה של צ’ולו חזרה לעצמה אחד לאחד, היא נישאת על גלי אנפילד מה שנקרא (היה משחק מאוד מוזר עם הפנדלים והעצמי הזה), אבל הוא הגיע בתזמון הגרוע ביותר. זה גדול על קיקה סטיין, מאוד, גם אם המועדון רקוב. בארסה אפילו כבר לא משחקת טוב, גם לא בבית.

מזל טוב למסי שכבש פנדל שסרחיו ראמוס עשה כבר עשר פעמים לפניו את ה"גולאסו" בפאננקה. בערב בו כריסטיאנו שולח פצצה לחיבור. סתם, אני צוחק, כמובן. האמת שהייתי מעדיף שיכבוש את ה-700 הזה כבר לפניכן ויחגוג ניצחון, מגיע לו.

לא צריך לדבר באוויר, תראה מה קורה עם סוארס - מאז שחזר מהפציעה ונאמר עליו שהוא לא יכול להשלים 90 דקות, הוא החסיר 5 דקות. וזה לא שהוא כזה מדהים בדקות שהוא מקבל.

פעם הפסקה הזו הייתה מעצבנת אותי (לפחות ההתחלה שלה, לפני ההבנה שזה בצחוק), עכשיו? פשוט עוד יום בדרך לקיץ 2021.

הייקו סוף עונה:

הקהל שרק בוז לנשיא שישב ביציע

נו באמת, כל משחק הוא “משפיל” שחקן אחר, משחק קודם זה היה ארתור עכשיו גריזמן.

הדוגמא עם סוארס לא רלוונטית, יכול להיות שקיקה סטיין לא מחלק נכון את הכוחות אבל הוא מרגיש שהוא זקוק לו. תעשה לי טובה ואל תשווה בין אלוף עולם כמו גריזמן שעשה דבר או שניים בכדורגל - קרוב לבלון ד’אור, חצי אלוהים באתלטיקו - לבין ארתור שרק מנסה להתחיל להוכיח את עצמו עם כל הכבוד לזה שצ’אבי אמר עליו שהוא מזכיר לו את עצמו (אולי לפני שהגיע פפ).

אני חושב שבארסה הייתה צריכה להחליף את ואלוורדה כבר בקיץ כדי לרענן ונניח שזה קרה בינואר אז לא בכל מחיר, לא הייתי מהאופטימיים (מנקודת מבט שלכם) לגבי סטיין. אני פחות מדבר על מאזן נקודות כי לוח המשחקים שלהם לא זהה, פשוט בארסה מתקשה גם בקאמפ נואו תחתיו. אם הייתי אוהד הייתי רוצה לראות את גריזמן משחק קצת, רק קצת - באמצע ואת מסי קרוב יותר לשער. זה באמת יוכל לעזור לו.

אני לא חושב שקיקה מתכוון להשפיל הוא פשוט לא שולט במה שקורה.
זו לא פעם ראשונה שהוא נתפס שהוא ׳חולם׳ או לא מגיב.
יותר נראה לי שהוא שלח הצצה לשעון ופתאום קלט שדקה 80 והוא צריך עוד גול אז הוא הכניס את גריזמן.

אגב, למרות שאני פאנבוי (ברמה מסויימת) של מסי, השידורים האחרונים גורמים לי לזוז באי נוחות.
אני מבין שרוב סגל השדרים והפרשנים של ONE אוהדי ברצלונה, בטח הצמד של אתמול, ועדיין לא כל מסירה של מסי היא ׳כדור גאוני׳ ולא כל איבוד שלו זה כי ׳מסירה רעה של סמדו׳ וכמובן לא כל פאננקה היא ׳סיומת של מלך׳.

יאמר לזכותם שהם בדרך כלל משתדלים להיות אובייקטיביים אבל מהחזרה אחרי הקורונה מסי פשוט לא טועה מבחינתם.

לא הבנתי למי אתה מדבר פה, כי אני זה שדיבר על סוארס, ומוס הוא זה שהשווה את החילוף של גריזמן לחילוף של ארתור.

בהקשר לסוארס - לדעתי זה לגמרי רלוונטי, ולא רק זה - זה גם מחזק את הטענה שלך. יש לסטיין ביצים לעשות את זה לגריזמן, אין לו ביצים לעשות את זה לסוארס. הטענה שהוא “זקוק” לסוארס הייתה יכולה להיות נכונה, אם סוארס לא היה שופך מנוע כבר בתחילת המשחק, והיה איזשהו רמז לכך שהוא אולי ישתפר בהמשכו. בשביל שהכדור אולי יפגע בחלוץ וייכנס בעקבות בעיטה של מסי, לא צריך את לואיס סוארס. כשאתה מוסיף את זה לעניין ה"לא מכניסים שחקן כמו גריזמן ל-4 דקות בסיום המשחק", זה רק מתעצם - זה לא רק שלא עושים את זה לגריזמן (במעמדו ובמחירו), אלא גם שבצורה ברורה שחקנים אחרים לא משלמים את מחיר הבינוניות/תוצאות האחרונות כמוהו, למרות שהם אשמים לא פחות.

ולא מחלק נכון את הכוחות? קצת…לשון המעטה המשפט הזה. “לא לחלק נכון את הכוחות” זה כמה שלבים לפני “לתת לפאטי וגריזמן 15 דקות, ביחד, כשאתה צריך שינוי, יש לך כמה שחקנים שעוד שנייה נופלים מהרגליים וגם ככה לא היו בשיאם היו, ואפילו לא מילאת את מכסת החילופים”.

הוא עושה את לכמה שחקנים שונים שלא שייכים לקלאב דה אמיגוס בברצלונה. צריך להיות ממש תמים בשביל לחשוב שסוארז פיקה מסי אלבה משחקים כל כך הרבה זמן ברצף אך ורק בגלל שיקולים מקצועים.

ואין לו שום מילה בנושא. הוא כבר כך 75 אחוז מחוץ לברצלונה. אני חושב שרק זכייה דימיונית שלנו בצמפיונס אולי יכולה לתת לו סיכוי נואש להמשיך. וגם זה אני מעריך 25 אחוז . בכל מקרה, אני מעריך זכיה שלנו בצמפיונס כמשהו שלא קיים מבחינה מעשית, אז אפשר להגיד 99 אחוז שהוא בחוץ. (אולי רק מבחינה כלכלית אם לא יהיה כסף לפיצוים.)

לא ניתחתי יותר מדי מקצועית, אמרתי שחרה לי לראות את גריזמן מושפל בצורה כזו ולא מעבר לכך. זה דומה רק למה שקורה לבייל חלק מהזמן בריאל אבל הוולשי אפילו לא מתאמץ והוא פצוע כל שני וחמישי.
לגבי סטיין, אני לא רואה שיפור בקבוצה. ואלוורדה יותר מנוסה ממנו מן הסתם אחרי שנתיים ומשהו בקבוצה והחלפתו הייתה נכונה אם מי שמגיע היה צ’אבי שכן היה יכול לתת אפקט מיידי. לדבר בהערצה על קרויף ולהאמין באלף מסירות במשחק זה מספיק כדי לאמן את ברצלונה? אגב, המערך אתמול הכי נוגד את ה-‘DNA’ של המועדון, עניין הארבעת הקשרים במרכז ומעט מאוד התקפה. יש אפשרות בחוזה לזרוק אותו בקיץ, לא? או שזה רק בהינתן בחירות?

לגריזמן מגיע להיות מושפל. שיצדיק עשירית ממה ששילמנו עליו ועשירית מהמשכורת שלו , אז לא יהיה מושפל.
מה שאחיו חושב מעניין לי את הביצה. מה שאמא של ארתור חושבת מעניין לי את הביצה השניה. מה שבאמת מעניין אותי זה היכולת של הקבוצה, גם על המגרש וגם פיננסית.

מה צ’אבי כבר עשה בקריירת האימון שלו שהוא יכול לתת אפקט מיידי? על כל זידאן וגווארדיולה יש 100 שחקני עבר שלא הצליחו באימון.