מחזור 33 : 5-2 מרהיב על בורנמות ( מרסיאל, גרינווד *2 , ראשפורד , ברונו )

משחק נהדר לצופה הניטרלי, דה חאה את מגוויר עם טעויות מביכות אבל באיי גנב את ההצגה בתור ליצן החצר. אחרי ההיכרות שלנו איתו אני כבר מאשים את מאטיץ’ שנתן לו כדור כזה וציפה שלא יצא מזה פנדל :stuck_out_tongue_winking_eye: .
בורנמות’ שיחקה עם התלהבות אבל האיכות בסופו של דבר ניצחה , אין ספק שהמצטיין הוא גרינווד שברגעי מפתח נתן גולים מרהיבים והוריד הרבה לחץ - איזה קילר.
נהניתי מאוד מפרד שנכנס וכל פעולה שלו הייתה מצוינת , בהחלט שווה הרכב מול וילה.
נחזיק אצבעות לווטפורד.

משחק נהדר גם לצופה הלא נייטרלי. היינו לנו כמה רגעים מביכים (בשניהם מגוויר היה מעורב), אך יחד עם זאת היינו בבירור הקבוצה הטובה יותר וידענו להגיב במהירות לשער היתרון שלהם וגם לפנדל שלהם. גרינווד גדול ופרננדס פשוט הפך את יונייטד לקבוצה שאפשר לצפות בה, וזה כבר שיפור.

אני מתחיל לחלום… לא, אני לא רוצה לומר את זה. הפסקתי לחלום!

איזה צרות יש לנו עכשיו: לבחור את הגול הכי יפה.
גרינווד בימין פשוט הוריד לי את הלסת. איזו פצצה יצאה לו מהרגל, בניגוד לכיוון התנועה. הבלם עשה הכל נכון, השוער עמד טוב, והכדור סיים בחיבורים. איזה שחקן מדהים לא ראיתי דבר כזה בחיים.

באיי כזה דביל זה כבר לא מצחיק. סתם הכניס אותנו ללחץ מיותר, ופגע לנו בהפרש השערים שעוד עלול להשפיע על המירוץ למקום הרביעי. שחקן שמזכיר לי את דויד לואיז. יש לו הכל על הנייר, וראש חלול.

ניצחון ארסנלי משהו, התקפה נהדרת והגנה בדיחה, ראינו לאיפה זו מוביל את ארסנל אז אחרי היציבות ההגנתית היחסית שהיתה מנת חלקנו בשבועות האחרונים סולשיאר צריך להתחיל להתמקד בלמצוא פתרונות בהגנה אחרי שנראה שמצא בהתקפה.
עוד גול שחתום עליו מגווייר בהופעה שמתאימה אולי לפיל ג’ונס, לא לעניין בכלל ואני מתחיל להבין שנצטרך להביא עוד בלם ברמה בקיץ כי גם על מגווייר צריך לחפות ובאיי ולינדלוף לא במקום הזה בכלל.
מצד שני באמת שחוץ מהחלק הזה משחק פשוט תענוג. ברונו וגרינווד זה הדבר הכי מרגש שהיה ביונייטד מאז האליפות לפחות, ואן ביסאקה ושואו היו מעולים ופרד גם נראה נהדר כששיחק. מרסיאל עם רגע מדהים של קסם ופוגבה אולי לא עשה הרבה רעש וצלצולים אבל היה מאוד מפוקס ויעיל (עדיף אותו ככה).
ראשפורד לאחרונה קצת מפוזר אבל ההבדל הוא שעכשיו יש מי שיחפה עליו ולא צריך לינגארדים למיניהם שיצילו את המולדת.

אפרופו ארסנל הם קיבלו ביטחון בדיוק בזמן כדי שמצד אחד יציקו לכל מי שבצמרת (הרחיקו מאיתנו את וולבס היום בדיוק בזמן) ומצד שני מספיק רחוקים כדי שלא יאיימו על הטופ 4 בעצמם. תודה רבה.