מחזור 34 :: שוב 0-1 קטן מפנדל של ראמוס

השעה בספרד היא לא באמת השעה ה״ביולוגית״. הזריחה ולכן גם השקיעה קורות מאוחר יותר מהנורמלי, כך ש- 22:00 בספרד זה בתכלס יותר כמו 21:00 (לפעמים מחשיך אחרי עשר ובצפון מערב אפילו ב 23:00 בלילה). הסיבה, לפי שמועות, היא שבזמן מלחמת העולם השנייה פרנקו רצה למצוא חן בעיני החבר היטלר והזיז את השעון.

כאן רואים שאירופה קצת אילצה את עצמו לטיימזון אחד:

בנזמה כנראה לא מבין איך משחקים התקפה, אתה חלוץ, התפקיד שלך להיות במרכז, רונאלדו כבר לא פה…
זה פשוט מעצבן שכל התקפה שנייה בנזמה יוצא לצדדים ואין אף אחד באמצע לקבל את הכדור…

יש לבנזמה מענק על בישולים?

צריך רק עוד 3 פנדלים וזהו :slight_smile:

כולם היו סבירים והעונה זה מספיק.

האמת שהתחילה המחצית השניה קיוויתי לאיזה פנדל שיתן לנו את ה-3 נקודות, על ראמוס אפשר לסמוך.
סה"כ משחק לא רע, בעיקר המחצית השניה, אסנסיו היה אחלה, גם מיליטאו.
הייתי מוכן לקבל פה תיקו, הניצחון פשוט נותן לנו מלא אוויר, אם ברצלונה לא מנצחת היום זה באמת די גמור.

יאללה עוד קצת!

דרך אגב, מדמיין את ארתורו וידאל מעלה כל פעם את האימוג’י הצוחק הזה, שהוא עצמו יושב ובוכה בביתו, תענוג גדול.

לא הכי מרגשת, לא הכי מרשימה אבל עדיין משמחת מאוד. אליפות :partying_face: :partying_face: :partying_face:

תגיד לשחקנים האלה שיש להם 38 גמרים בעונה הבאה והם מסיימים עונה עם מלוא הנקודות. סמנטיקה.

ריאל מדריד היעילה ביותר בהסטוריה של המשחק. הפחד שלי שזה יסנוור את ראשי המועדון והם יתעלמו מכל הבעיות שכולנו מכירים כבר שנים.

וואו. איזה אופי הקבוצה מגלה מאז פגרת הקורונה.
לא האמנתי שננצח היום. משחק סופר קשה מול יריבה קשוחה אחרי שלא קיבלנו כמעט מנוחה. הפתיעו אותי לטובה.

תודה לשופט ה-VAR העירני.
מזל שקיבלנו פנדל כי כמעט ולא הייתה לנו התקפה היום עד הגול. חוץ מכמה הכנסות כדור נחמדות של אסנסיו המשחק היה תקוע. לאן נעלמו הפריצות קדימה של ואלוורדה? הוא לא חזר טוב מהפגרה.

בנזמה נחלש במשחקים האחרונים אבל זה הגיוני. אף אחד לא יכול לשחק 90 דקות כל 3 ימים בקיץ הספרדי.

במשחק הבא בלי ראמוס אין טעם לקבל פנדל.

נקווה שויאריאל תעשה לנו טובה קטנה. הניצחון שלנו אמור להוציא לבארסה את הרוח מהמפרשים.

אני די פסימי בד"כ אבל באמת שזה כבר גמור עם המשחקים שנשארו לנו.

סה"כ היום היה סביר במובן של ההתקפה שלנו עדיין הייתה כאב בעיניים אבל באמת שיחקנו לא רע בהגנה והיריבה הגיעה לאפילו פחות. אם כל המשחקים שלנו היו נראים ככה, אז היה אפשר לדבר על קבוצה שיכולה להגיע לאנשהו גם עם התקפה נכה. אבל זה לא המצב ובתכלס עברנו את המשחקים האלו עם ריכוז יוצא דופן של השחקנים, הרבה פעולות אינדיודואליות (גם בהגנה), וקצת מזל. לא עם איזה משחק הגנה סופר מתואם שחונק את כל היריבות. אללה ירחמו מה יקרה בשנה הבאה.

בינתיים צריך להנות ממה שיש אני מניח (ולקוות שהפיצוץ בברצלונה יהיה כמה שיותר מסנוור)

פנדל אחר פנדל אבל בסוף זה יתורגם לצלחת. השנה כבר לא נראה כדורגל יפה ואין לי שום ציפייה לראות אותנו דורסים. עשינו את העבודה, נקסט. אין לנו עוד מבחנים גדולים עד לסיום העונה. מכאן והלאה זה רק לא למעוד ואנחנו אלופים.

אגב לא בטוח בכלל שבארסה מנצחת הערב. ויאריאל חזרה לא רע מהפגרה. זה יכול להסתיים יותר מהר משאנחנו חושבים.

ויאריאל קבוצה טובה שנמצאת מעל חטאפה ובילבאו עם 5 נצחונות מ-6 המשחקים ששוחקו מאז החזרה מהפגרה, מה שכן, היא פוגשת את בארסה היום…
חלילה ויהיה מצב בו בארסה מנצחים ואנחנו מפסידים להם, זה יהיה מלחיץ מאוד, אבל אני לא מאמין שנגיע לשם.
נשאר רק לאחל לתיקו של בארסה ואפשר לקרר שמפניות.

אגב, ראמוס וקרבחאל לא ישחקו ביום שישי מול אלאבס, עם מי נעלה כמגן ימני?
בהנחה שמיליטאו חייב לפתח כבלם לצד וראן (בתקווה שיחלים) ונאצ’ו עוד פצוע, נראה לי שהאופציה היחידה היא חלטורה של ואסקז כמגן ימני.

הבעיה נגד אלאבס היא לא המגן הימני אלא מי יבעט את הפנדל

מנדי ישחק מגן ימני, הוא כבר חילטר שם כמה דקות העונה.

יהיה קלאסי מצידנו לאבד נקודות מול אלאבס בבית אחרי שניצחנו את בילבאו בחוץ…

שלושת הפוסטים האחרונים של טוני קרוס בפייסבוק

מילה לגבי הטענות השגרתיות על השיפוט: האס ואחרים טוענים שהדריכה על ראול גרסיה שווה פנדל. צפיתי שוב, והכדור היה 30 מטר משם בהתבחבשות על הקו. לא הוכנס לרחבה ולא כלום. כמו לבקש פנדל על דחיפה ברחבה לפני ביצוע קרן.

איטורלדה גונזלס הזה חתיכת מנוול שונא ריאל, משמיע באופן עקבי חוות דעת הזויות נגדנו באס.

זה הנרטיב עכשיו, להתלונן על השיפוט.
שימשיכו לבכות, אני מוכן להמשיך לנצח מפנדלים עד סוף העונה. חוץ מזה שאני באמת לא חושב שקיבלנו מתנה כלשהי מהשופטים מאז חזרת הליגה.

הביצועים של מילטאו:

אהבתי את המסירות הארוכות, המהירות וקריאת המשחק. חבל שלא כל כך ראינו אותו העונה, יש הרבה פוטנציאל.

image

איזו תמונה עוצמתית, אפשר לקרר את השמפניות, זה מתקרב, גם אם בארסה לא תפשל הערב למען האמת. בדרך כלל אני כועס ומאוכזב אבל הפעם מפרגן לקבוצה, ימשיכו לדבר על הפנדלים - “הכלבים נובחים והשיירה עוברת”, זה לא פשוט לפגוש שתי קבוצות נודניקיות כאלה כמו חטאפה ובילבאו תוך 62 שעות (!), לוח המשחקים מאז הקורונה הוא ביזיון בדיוק כמו העובדה שבארסה שיחקה שש פעמים לפנינו. אני חושב שלהגיד “פרצופה של העונה” על זוועתונים כמו חטאפה (באמת לא עשינו כלום) או אספניול (משחק די חלש בהתחשב בחולשת היריבה) זו הגזמה וכעס של רגע. המשחק היום יותר משקף - הגנה חזקה כמעט בלי טעויות (ראול גארסיה החייזר נגח, וויליאמס בעט מחצי מצב וזהו), נמרצים, מעט מאוד איכות בחלק הקדמי, הספסל שלנו “עשיר” רק על הנייר וכמובן בלי הזאר.

לפני החזרה מפגרת הקורונה אף אחד לא האמין שנעשה 7 מתוך 7, זה גדול, והיו לנו משחקים מאוד קשים על הנייר, לא כאלה שאתה ‘חושש’ מהם רק כי ריאל מדריד השנה מוציאה את המיץ עד שהיא כובשת. גם בסוסיאדד ניצחנו, גם את חטאפה, גם בסאן ממס. פתאום מספר הנקודות לא רע בכלל ואם כבר מספרים אז ראמוס קובע כאן תקדימים וקורטואה מחזיר אותנו אחורה לימי הקינטה דל בויטרה. אפילו בעונת הדאבל ההיסטורית עם כריסטיאנו וספסל עשיר נתקענו פעמיים על שישה ניצחונות ברצף.
ניצחנו שש פעמים העונה בליגה 0:1, זה ממש מרגיש אתלטיקו מדריד, אבל איזה ניצחון כזה עם אנצ’לוטי בדסימה או עונה לאחר מכן ולכו תדעו אם לא הייתה לנו עוד אליפות…

כמה מילים מקצועית: זידאן עלה בשיטה שהייתי רוצה לראות יותר, גם אם לא יצרנו מצבים, אוי ואבוי אם שוב היינו רואים את איסקו לדוגמא. אני מבסוט על מיליטאו, לקח כדור באלגנטיות לאינייאקי שכל אחד פה חשב שהוא ירוץ עד השער, והיה מאוד שקט במעט עבודה שהייתה לו. רודריגו הולך ונעלם וזה חבל, מהלך אחד טוב עם כניסה לרחבה וזהו, שאר הזמן הוא לא מאופס. הסיפור שלי הוא אסנסיו - עם טאץ’ מעולה, סידר שני מצבים, אני חושב שבצד ימין הוא שחקן אחר לגמרי. לא חותך לאמצע כמו רובן אבל מסוגל לייצר לעצמו מצב ואפילו באמצע הייתי רוצה לראות אותו כשמרסלו נכנס לקו. אמנם קצת עצוב שאנחנו כמו טבלת ייאוש כזו בצבא ומעדכנים “רק עוד ארבעה” אבל אף אחד לא יקח לנו את הכתר ובשנה הבאה נקווה שעם קצת הזאר+אולי ויניסיוס יבשיל+הפתעה בהרכב יהיה טוב יותר. לגבי הצ’מפיונס כבר עשינו מספיק עם כריסטיאנו. האללה מדריד!

טוב, אז ברצלונה כבר לא תאבד נקודות לויאריאל…

לא הולך להיות פשוט לזכות באליפות למרות הניצחון בבילבאו. אלאבס צריכה נקודות כדי להבטיח הישארות בליגה והיא מגיעה מולנו עם מאמן חדש שזה תמיד זריקת מוטיבציה וביטחון. אנחנו עוד בלי ראמוס וכולנו יודעים איך ההגנה שלנו נראית בלעדיו.

גם גרנאדה בחוץ זה לא טיול. ויאריאל מן הסתם תקשה עלינו יותר מאשר על ברצלונה. ולסיום לגאנס במשחק שיכול להיות קריטי עבורה אם היא לא תרד רשמית עוד לפני המחזור האחרון.

אתי בלבול: ‘לא מגיע לכם בחור יצירתי כמו טוני’

הכל ברור ועדיין אם אתם לא יוצאים עם 10-12 לפחות מהמשחקים שנותרו זו תהיה חתיכת הפתעה.

המזל עם הפנדלים אולי לא ימשך לנצח, אבל 4 משחקים זה לא נצח ואתם יכולים גם בטעות לגלות פתאום יכולת טובה ולכבוש גם שערים רגילים.

תוך כדי קריאת הפוסט לרגע חשבתי שאנחנו אלה שבפער 4 מהם… :roll_eyes: