מחזור 34 :: שוב 0-1 קטן מפנדל של ראמוס

• קרדיט לראמוס על טכנית הפנדלים הנהדרת שפיתח- תמיד שומר על קשר עין עם השוער, ניגש לכדור במהירות מושלמת למיזעור סיכונים, וגם אם השוער לא מתפתה ומהמר נכון הוא בועט מספיק חד. יש שיגידו שזה 8 שנים מאוחר מדי…
  • כן, היה פנדל. אבל חייב להודות שעיקמתי טיפה פרצוף.
  • מעניין אם קסאמירו אי פעם ראה שחקן שלנו בועט פנדל.
  • מעניין איך נראה כדורגל עם שחקני קישור קידמי שתורמים להתקפה. זה בטח כמו לראות פתאום צבע שלא ידעת שקיים.
  • אחלה מיליטאו.
  • אני כנראה גדול הפסימיים בפורום (או לכל הפחות על הפודיום עם @KB9 ו-@Aviad) אז מבחינתי שום דבר לא סגור וקשה לי להבין את הסמי-חגיגות. איבוד נקודות אחד לפני המחזור האחרון ואני מתחיל לקום בלילה מזיע.

גם אם נעשה תיקו במחזור הלפני אחרון ונוכל להפסיד במחזור שישאר? :sweat_smile:

זו הנחה שגם השדר במשחק אתמול אמר ולא הבנתי מאיפה הוא הביא אותה.
עכשיו הפער 4 נק’.
מחזור לפני אחרון - אנחנו מסיימים בתיקו - הפער יורד ל-2 נק’.
מחזור אחרון - אנחנו מפסידים - בארסה עם נקודה אחת יותר.

אני לא פסימי אלא נרגן :slightly_smiling_face:

לא רואה איך אנחנו מפספספים את האליפות הזאת

צודק :roll_eyes:
בקיצור, בואו ננסה לנצח את אלאבס וגרנדה. במקרה הכי גרוע של תיקו מול ויאריאל, אני מאמין שנעשה את העבודה מול לגאנס שכנראה כבר תהיה רשמית בליגה השניה במחזור האחרון.

לא מבין למה אתם דואגים… אם זידאן והחבר’ה לא מצליחים להבקיע עד דקה 70 פרז ישלח את המסרון הקבוע לחדר ה var.
הכל סגור, עכשיו יש רק לחכות שיקבעו מי השופט בגומלין נגד הסיטי.

יש לי הרגשה שבסוף אנחנו נפתיע בצ’מפיונס גם בעונה המסריחה הזו.
איכשהו נעבור את סיטי ואז ימכרו לנו את זה שהזאר שלא שיחק 19-20 הוא הגלאקטיקו שנקבל

לא רואה איך אנחנו מבקיעים 2 ולא סופגים מול סיטי למען האמת.

סיטי קבוצה הרבה יותר מהירה מאיתנו. אנחנו צריכים לתקוף נואשות והם יהרגו אותנו במתפרצות.

אני לא רואה איך אנחנו כובשים מול סיטי בוא נתחיל מזה… אחרי זה נחשוב על שער נקי…

הנמכת ציפיות זה דבר טוב, אבל בפועל סיטי חזרה לא משהו מהפגרה וחוץ ממשחק אחד ׳על הכבוד׳ מול ליברפול לא מאוד מרשימה.
הצליחה להפסיד אתמול לסאות’המפטון (בלי לכבוש).

ייתכן שהיא עדיין פייבוריטית אבל לא לראות מצב שאתם כובשים מולה?! נובמת.
וחוץ מזה, פנדלים שורקים גם בצמפיונס… :stuck_out_tongue_winking_eye:

אנחנו מדברים סך הכל על לכבוש 2 שערים מול קבוצה, שטובה ככל שתהיה, הגנה היא לא הצד החזק שלה.
הסיכויים לרעתנו בהחלט, צריכים לנצח בחוץ וגם לכבוש לפחות 2, אבל קבוצות חזרו מהרבה יותר מכך.
רק לפני עונה בצ’מפיונס אייאקס חזרה מולנו מאותה תוצאה בדיוק, ולא צריך להזכיר כמה עוד הפתעות היו.

ריאל השתפרה מאוד מתחילת השנה. אנחנו עדיין לא מרשימים מאוד, אך יעילים מאוד, ויעילות היא כל מה שאנחנו צריכים.