מחזור 34 :: 0:2 ביתי על אוסאסונה (מיליטאו וקאסמירו)

זידאן פשוט בנינהל משחק גרוע, כל החילופים האלה לא יעזרו אם אין לנו אף מוביל כדור על המגרש.

מיגל הזה משהו משהו. ובכלל, מי צריך את אלבה? תשאירו לי את בלאנקו, מיגל ומיליטאו על העמדות שלו ושיתרכזו בלהביא חלוצים.

מיליטאו בחודש קפץ מבלם רביעי לבלם הכי טוב שלנו, ועוד בעונה טובה של הבלמים.
מול צ׳לסי מבחינתי שמיגל יפתח אם מנדי לא כשיר. למרסלו אין את היכולת הפיזית, לו לפחות יש אותה.
לא מבין למה קאסמירו סיים 90 דקות היום. אחרי השער השני הגיע החילוף של אריבאס, למה צ׳וסט לא הצטרף אליו ונתן לקאסמירו עוד 10 דקות מנוחה?

אנחנו מגיעים לימים החשןבים של העונה (צלסי וסביליה) במצב רציני לתארים.
לא ציפיתי לזה בתאכלס, ועדיין אני מצפה לנצחונות.

I’m too old for this shit

אם זה מה שמצפה לנו עד לסיום העונה זה יהיה חודש מאווווד ארוך.

מיליטאו פשוט מדהים, קסמירו מלך.

ולמה לעזאזל איסקו לא יכול לשחק ככה תמיד?

מיליטאו חי את החלום מבחינתו ובאופן כללי ההגנה שלנו זו חומה שבכלל לא פשוט לעבור. האזר עם 2 פעולות טובות בחצי הראשון גרמו לי לרגע להאמין בו מחדש וזה רק מראה כמה אנחנו רעבים לעוד שחקן התקפה ראוי.
מיגל גוטיירז, בלאנקו ואריבאס (במעט ששיחק) היו טובים מאוד.
רודריגו עם כמה פעולות טובות מאוד בניגוד לויני יעשה לזידאן כאב ראש לפניי צ׳לסי.

מול צ׳לסי צריך לשחק לאט, להניע כדור ובשום אופן לא לשחק פתוח כמו שעשינו במחצית הראשונה במדריד. עם ראמוס בהרכב איו לי ספק שנעבור.

image

מיליטאו עשה ראמוס| איזה ניצחון כיפי, מרגש יותר בדקות האחרונות. וואלה הגיע לנו הפעם, אחושרמוטה הגיע לנו, הרבה מעבר לבינוניות הדלה של רוב העונה. בעיקר בזכות הזאר שהיה מעולה בדקות ששיחק ואולי נתן קצת אופטימיות לרביעי - עד לפציעה הבאה, וכל זה במשחק לא משהו של בנזמה. במחצית הראשונה איימנו 13 פעמים על השער - יותר מכל משחק אחר העונה. זה לא כמו בימי קדם שאתה יודע שהשער יבוא, כל שער הוא כמו לידה.
הפעם זידאן הרוויח פעמיים מבלי להזדקק למודריץ’ או קרוס, עם החילוף של איסקו היה נראה שוויתרנו על המשחק אבל הוא לפחות הרים את הקרן. וגם לא ספגנו על אף שאודריוסולה ומרסלו שיחקו, זה לא יקרה עוד הרבה.

בכל מקרה בחזרה לשחקן המצטיין - מיליטאו עם הרבה טירוף, תשוקה ומנהיגות, נראה לי שחקן ההגנה שאיים הכי הרבה פעמים על השער העונה במשחק אחד. ממש “בלם עם נפש של חלוץ”, למד מהטוב ביותר, שער בכורה בליגה (יש לו אחד בגביע) בתזמון מצוין. בכושר הזה אי אפשר לוותר עליו בגומלין נגד צ’לסי. יאללה לרביעי בכל הכוח, האללה מדריד!

אחרי שהוכיח את עצמו בהגנה מיליטאו הולך צעד נוסף בעקבות ראמוס ומנסה להיות גורם משמעותי גם בהתקפה.
עוד לפני הגול ניתן היה לראות שהבחור החליט לנסות להיות איום נוסף על השער.
טוב מאוד שזה קורה.

לקראת צ’לסי לזידאן יהיה הרבה כאב ראש.
אם ואלוורדה חוזר יהיה מעניין לראות עם מי זידאן יעלה.
אם וראן כשיר הייתי שוקל לעלות עם מיליטאו כמגן ימני.

אגב, ויניסיוס תוך שבועיים עבר מלהיות ראשון ברוטציה לרבעי. הוא כל כך חלש ומוגבל במשחק מסודר מול הגנה נמוכה, שורף בעיניים לראות את האין טכניקה שלו כשהוא עם הכדור ברחבה.

אני מאמין שמול צ’לסי נראה את הזארד ואסנסיו פותחים. רודריגו נראה טוב היום אבל לא מעט פעמים ראינו אותו חסר אונים מול קבוצות פיזיות.
זה לא יקרה, אבל הייתי מוותר על מודריץ’ בשביל וואלוורדה או אפילו בלאנקו, ומיגל בשמאל. חייבים יותר אנרגיה על הדשא.

דווקא אני בינתיים עוד ממתין עם בלאנקו, עוד לא התרשמתי והוא מרגיש לי קצת פרווה. מיגל גוטיירז מנגד עושה רושם מבטיח מאוד בכל שניה על המגרש.

משחק מעולה בהתחשב בנסיבות, ממשיכים לא לספוג למרות שהיריבה מגיעה ללא מעט הזדמנויות. ההגנה שלנו לא כזו טובה ויש לנו הרבה מזל (וקורטואה) לאחרונה.

מגיעים לשבוע הקריטי של העונה, בסופו אנחנו יכולים להיות מחוץ לאלופות ומקום רביעי בליגה או בגמר האלופות ומקום ראשון בליגה. שני התסריטים סבירים בערך באותה מידה, הזוי. לא זכור לי יותר מדי מקרים כאלה בעבר.

מאוד מסכים.
בלאנקו שחקן חמוד בהחלט. יופי של ״לוקאס ואסקז״ יותר מזה לא מרגיש לי שיהיה אם בחלומות הכי וורודים. בהחלט שחקן סביר כדי לתת לקאסמירו לנוח במשחקים קלים, לא מעבר. למרות זאת כיף לראות אותו. עניין. הפרווה אולי גם קשור ללחץ שהוא עוד לא רגיל אליו, בנוסף למשחק בקישור של 2 כשיש לך מגיני מסננת כך שכל איבוד כדור מסוכן מאוד.

לא צריך למהר ולהרכיז שבלאנקו הוא הדבר הבא, אבל היו לא מעט שחקנים גדולים ממנו שבאו בכסף גדול ועשו במכנסיים במשחקים פחות חשובים. הילד קר רוח ושיחק במשחקים שבהם הפסד שווה לאיבוד אליפות, אין יותר לחוץ מזה והוא ביצע את התפקיד שלו מעל המצופה. הוא בטח עדיף על כל מיני נפילות כמו גאגו או גראבסן למינהם. בואו ניתן לו הזדמנות ולא נמהר להסיק מסקנות משום סוג.

אם נחזור למשחק אז שמרנו על רשת נקייה שוב וזה מעודד לקראת צ׳לסי, חבל שהאזר או בנזמה לא הבקיעו. איסקו היה טוב מאוד וגם רודריגו, אסנסיו היה סביר ו-ויני היה מתחת לכל ביקורת. באמת קיוותי לקפיצת מדרגה לאחר ליברפול אבל זה נראה כאילו הכל מתפקשש לו. אם אני זידאן ויניסיוס פותח על הספסל ביום רביעי ללא קשר לזהות שאר השחקנים.

עם או בלי קשר, בשני המשחקים שבלאנקו פתח נראינו מצוין וניצחנו 3-0 ו 2-0. אפשר להגיד שקאדיס ואוסאסונה יריבות חלשות אבל איכשהו הצלחנו לפשל מול שתיהן בסיבוב הראשון. יש לבלאנקו הבנת משחק, קור רוח ויכולת הגנתית. הוא משחק פשוט ומוסיף איזון הכרחי לקישור שלנו. בהחלט אופציה טובה לרוטציה. אם היה מקבל יותר הזדמנויות במהלך העונה אולי מודריץ’ וקרוס לא היו נופלים מהרגליים.

בכלל הצעירים שלנו מראים ניצוצות. כשרואים מה מרקוס יורנטה עושה באתלטיקו אפשר להבין שיש לנו לא מעט מציאות בקסטיליה. פשוט צריך להאמין בהם ולהתחיל לשחרר שחקנים שמיצו את עצמם כמו מרסלו ואיסקו, או כאלה שממשיכים להיות בינוניים לאורך שנים כמו אסנסיו.

אגב, נראה לי שכדאי להחזיק אצבעות לבארסה הערב מול ולנסיה. אם הם לא מנצחים בטוח הם יפתחו רגליים מול אתלטיקו שבוע הבא.

לא חושב שבארסה יפתחו רגליים מול אתלטיקו במידה ולא ינצחו היום. ל4 הקבוצות נותרו משחקים מסובכים וכל קבוצה יכולה לאבד נקודות בכל רגע.

בוא, גם אם ננצח היום את ולנסיה, ראית במקרה מה הרקורד שלנו השנה מול קבוצות שהגיעו לשמינית גמר ליגת האלופות?!
גם אם היינו צריכים לנצח כדי שלא תזכו באליפות כנראה שזה לא היה קורה. פשוט אין לנו את היכולת.

קשה לי להאמין.
אם ברסה היו מאבדים כל סיכוי לאליפות אני אאמין.
כרגע הם עדיין חזק בתמונת האליפות.
ריאל ניצחה עכשיו את אוססונה אך לפני כן היו 2 תוצאות תיקו רצופות. לא בשמיים שריאל תאבד נקודות. בטח כשמפגש מול סביליה עוד על הפרק, בטח כשיש את צ׳לסי על הראש שניה לפני המשחק הבא, בטח במצבת הפצועים הנוכחית.
מרגיש לי שלוותר על אליפות שלך רק כדי שהיריבה לא תהיה מועמדת זה מנטליות של קבוצה לוזרית, לא מרגיש לי שברסה כזו. לא כל עוד קיים לה סיכוי מתמטי לאליפות.
מזכיר לכולם שריאל העונה היא לא ריאל של רונאלדו

בנוסף, בזמנים רגילים אני אולי יכול להבין, אבל העונה זה אולי יגרור משחקים במוקדמות ליגת האלופות.

רק אני לפעמים מתבלבל וחושב שנכנסתי לפורום של ראיו ואיקנו את ספורטינג גיחון?

לא חושב שיש טעם להתייחס לאמירה הזאת לעומק. אוהדים מטבעם פסימיים לרוב אנחנו למודי אכזבות גם הקבוצות הכי גדולות.
שים לב כמה תארים אתה מפסיד בשנה. ועדיין עם כל הפסימיות וההכנה להפסד כלשהו אתה מתעצבן, מתמרמר ורוצה להעיף את כל הקבוצה.
בקיצור להיות אוהד זה חרא.

ומה יגידו אוהדי גיחון?

לא יודע אחי, אני נהנה לאהוד את הקבוצה שלי ואולי אני לא טיטי, אבל מפה ועד ללהיות פסימי ככה בתור אוהד של אחד משני המועדונים הגדולים בהיסטוריה, נראה לי שהלכתם קצת רחוק עם עם האכזבות על התארים האבודים.