מחזור 34: מארחים את חטאפה בברנבאו עם מריאנו בהרכב (שבת, 22:00)

לקראת חטאפה| התמונה בפתיח עם מריאנו האימתני אומרת הכל: ריאל מדריד תארח מחר בברנבאו (שבת, 22:00) את האחות הקטנה שנמצאת מתחת לקו האדום במשחק שלא ממש מעניין רגע לפני הגומלין נגד סיטי. החלוץ יפתח בהרכב ולצערנו גם ויניסיוס וקורטואה שלא יקבלו מנוחה. אסנסיו עשוי לשחק כ-10. הכל לקראת המשחק - רק כאן

image

סטטוס אלופת אירופה:

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי תיקו 1:1 נגד מנצ’סטר סיטי בחצי גמר ליגת האלופות – מרוצה מהיכולת, מאוכזבת קצת מהתוצאה אך חדורת אמונה. וכמועדון כמובן יש את התנופה של העפלת קבוצת הכדורסל לפיינל-פור אחרי רמונטדה נגד פרטיזן בלגראד, כמו בכדורגל (“הקבוצה הזו משחקת עד הסוף עם הסמל הזה”). ועם כל הכבוד לכך שהיא איבדה את המקום השני לאתלטיקו מדריד במחזור שעבר – המשחק מחר הוא אופרה אחרת לגמרי, ממש כמו “ענף אחר”. למרות שקרלו אנצ’לוטי דיבר על כך שיעלה הרכב מאוד תחרותי ואולי הוא דופק קצת חשבון לתחתית ורוצה להיות ספורטיבי – אפילו כל ילד צעיר שיגשים חלום ויהיה מחר בסנטיאגו ברנבאו בפעם הראשונה וחולם לראות את כל הכוכבים – יגיד לך שמחר צריכים לשחק כל האדן הזאר והמריאנוס. זה משחק שחייבים לנוח בו ולשמור כוחות לגומלין נגד סיטי. מה יקרה בסוף? אכן תהיה מנוחה, אבל רק של השחקנים שלא התאמנו. “אנחנו בסדר גמור, עם כמה ספקות, חלק ספגו מכות קלות בשלישי. הקבוצה בכושר טוב וחדורת מוטיבציה לנצח”. קרלו גם ניסה להבטיח ש’הפוקוס הוא על מחר’.

“משחק טוב שומר אותך חם ובכושר טוב ומשחק רע יכול לתת לך ספקות לפני רביעי. אנחנו צריכים רעננות ואנרגיה נגד קבוצה שבקרבות הירידה וחשוב לנו לשחק טוב”, התעקש קרלו. “מי שיש לו את הספק הכי קטן לקראת מחר – לא ישחק, ומי שכן – יש לו מספיק זמן לנוח עד לגומלין, זה לא ישפיע, נתאושש. הנושא הפיזי לא קיים”, הבטיח. הסגל למשחק טרם פורסם אבל די ברור שלגבי קארים בנזמה שעדיין בתמונת הפיצ’יצ’י – אף אחד לא ייקח סיכון, מה גם שהוא נעדר מהאימון. גם רודריגו לא התאמן (“הוא שיחק העונה כמעט בכל המשחקים לפי הסטטיסטיקה ותרם שערים ובישולים. המערך עם שלושת שחקני ההתקפה עובד ועליו להמשיך ככה”, אמר קרלו). וסיכוי סביר שינוח, וכמוהו דויד אלאבה. “לא הייתי מבין אם יהיו תלונות של קבוצות אחרות לגבי ההרכב. ננסה לנצח מחר. תהיה קבוצה תחרותית”.

שניים שבטח ישחקו הם טיבו קורטואה שחגג יום הולדת וירשום את משחקו ה-225, ו-ויניסיוס ג’וניור. למה? שאלה טובה. מה עם אנדריי לונין? ולמה שהכוכב מספר אחת שלנו לא ינוח? “קורטואה הולך לשחק מחר וגם ויניסיוס. אני לא יודע אם יפתחו בהרכב אבל ישחקו. מי שזמין ישחק”. קרלו אמר על ויני ששבר את שיא הכיבושים שלו: “אין לו שום בעיה פיזית, הוא מצליח מאוד. דיברתי איתו והוא שמח ונרגש. הוא תורם הרבה והמשחק שלו מרהיב. אם הוא לא השחקן הטוב בעולם אז הוא קרוב מאוד לשם”. מחר זה יהיה המשחק ה-52 שלו, כמו בכל העונה שעברה. ז-ה-י-ר-ו-ת. קרלו הבהיר כי שוחח עם פלורנטיני פרס אתמול: “אנחנו נרגשים ומלאי מוטיבציה ברגע חשוב של העונה. אנחנו רוצים לסיים את הליגה בצורה הכי טובה שאפשר ואז להגיע לגמר ליגת האלופות”.

מאז החזרה מפגרת המונדיאל הפסידה ריאל כבר שישה משחקים וקצב צבירת הנקודות שלה נמוך משנים עבורו. אלה שינסו לשנות מחר את המצב הם חלק משחקני המשנה. מריאנו ישחק בפעם האחרונה אולי במועדון (ממש נטל, וכבר אין לנו כוח לצחוק עליו), בעוד אדן הזאר לא נראה בתמונת ההרכב. לוקאס ואסקס יפתח בצד ימין במקום דני קרבחאל. גם אורליאן טשואמני ישחק ואדוארדו קמאבינגה יחזור לעמדה הטבעית במרכז השדה. ייתכן שפדה ואלוורדה שלאחרונה חזר למרכז השדה, ישחק בכנף ימין ומרקו אסנסיו בעמדה מספר 10 – זמן לשפר את המספרים עוד יותר. דני סבאיוס שהחלים מוקדם מהצפוי מהפציעה ישולב בוודאות מהספסל ואולי גם פרלאן מנדי שכשיר אף הוא. פדה, אגב, ירשום ציון דרך מיוחד עם הופעתו ה-200 במדי ריאל בהנחה שישחק. 51 ממשחקיו היו העונה – שיא קריירה, והוא גם שני לוויני במספר הדקות. זמן טוב מבחינתו לספק עוד איזו בומבה כמו פעם ולשבור את הבצורת. בכל מקרה, מישהו צריך להבקיע מחר ובעיקר שריאל תעבור את המשחק בשלום בלי פציעות מיוחדות.

ויניסיוס מנשק את המגן של ריאל מדריד לאחר שהבקיע מול מנצ'סטר...
אף פעם לא נח וישחק גם מחר. ויניסיוס

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| לוקאס ואסקס, אדר מיליטאו, אנטוניו רודיגר, נאצ’ו| אורליאן טשואמני, אדוארדו קמאבינגה, מרקו אסנסיו| פדה ואלוורדה, ויניסיוס ג’וניור ומריאנו דיאס

מה המצב חטאפה?

חטאפה מגיעה למשחק לאחר ניצחון יקר מפז 0:1 בבית על סלטה ויגו בזכות שער של אנאס אונאל כבר בדקה השלישית, אלא שגם אותו ניצחון כל כך יקר שקטע רצף של שלושה הפסדים רצופים – לא עזר לחטאפה בינתיים. חמישה מחזורים לתום העונה והקבוצה הקטנה ממדריד, שעברה עונת בלהות, מדורגת מתחת לקו האדום במקום ה-18 עם איום אמיתי לרדת ליגה (לה ולוולנסיה שבמקום ה-17 אותו מספר נקודות) אחרי שתקעה יתד בשש השנים הקודמות. המקום ה-15 אליו הגיעה ב-2021-22 וב-2022-23 היה מתקבל בברכה. “התוכנית של חטאפה עבדה בצורה מושלמת. היא נהנתה מהברקה אחת, ניצלה את הפנדל שלה וסמכה על אונאל. פרט לכך היא ביזבזה זמן וניצחה בשיניים”, נכתב במארקה. כעת מלך השערים הטורקי יחסר שכן אונאל ספג את הצהוב החמישי שלו העונה, אבל זה לא הסיפור המרכזי.

חוסה בורדלאס שאימן את הקבוצה חמש עונות עם למעלה מ-200 משחקים בין 2016 ל-2021 ולאחר מכן לא הצליח בוולנסיה – נקרא לדגל על ידי הנשיא אנחל טורס לאחר ההפסד 2:1 לאלמריה בבית במחזור ה-31, שהיה משחק הפרידה של קיקה סטיין. המאמן הבהיר כי הגיע רק עד תום העונה ולא היה יכול לסרב. "אין לי איך להתקדם עם הקבוצה אבל זו הייתה כמעט חובה מוסרית. הראש אמר לי דבר אחד אבל הלב דבר אחר. חטאפה עשתה הרבה בשבילי ואני בשבילה. תארו לכם תסריט בו בורדלאס ‘נוקם’ בוולנסיה שם קיווה להמשיך ומוריד אותה ליגה? בכל מקרה זה לא ממש מעסיק אותו, יש לו צרות מקצועיות. עם 30 שערי זכות בלבד, על אף נוכחותם של שני חלוצים טובים – חטאפה מציגה את ההתקפה השלישית הגרועה בליגה כשאחת מאלה שכבשו פחות ממנה היא אלצ’ה שכבר ירדה.

במשחקי החוץ חטאפה לא ניצחה מאז חודש אוקטובר ועשתה זאת רק פעמיים בלבד. יש לה ניצחון אחד ויחיד בהיסטורי במדריד. “רוצה לתת ‘מכה’ לירידה 15 שנה לאחר מכן”, נכתב במארקה על חטאפה שמפנטזת ‘להרים את קולה’ עם חילוץ נקודות בברנבאו. הסלוגן של הקבוצה הוא ‘אין לוותר כאן’. יותר מ-500 אוהדים ילוו את הקבוצה לברנבאו. המאמן עצמו הודה שתיקו זו תוצאה פנטסטית עבורו. “הקבוצה שלי הייתה להחזיר את הביחד של הקבוצה, כמובן שיש דיאלוג רחב. אני משוכנע שניתן הכל ולא צריך לספק עצות לקרלו אנצ’לוטי שהוא אחד המאמנים הטובים בעולם. מי שזמין אצלו ישחק. אנחנו בשלב מכריע של העונה, זה עניין מנטאלי ואין הרבה זמן לחידושים. קשה להשיג נקודות בברנבאו, מעט הן הקבוצות שעושות את זה. התפקיד שלי כמאמן הוא שהשחקנים יבודדו את עצמם מכל רעשי הרקע”. עד לסיום העונה יש לחטאפה גם את אלצ’ה בבית בלו"ז, אולי מתנה – כבר עוד שבוע, ומשחק קריטי בוויאדוליד במחזור הסיום.

כאמור, אונאל שכבש 15 שערים לא ישחק אבל בורחה מאיורל שמדורג שני עם תשעה – חולם להבקיע בברנבאו נגד הקבוצה בה גדל. הוא אמנם סופסל נגד סלטה אבל קודם לכן כבש פעמיים בארבעה משחקים. כמובן שמשחק בברנבאו גורם למאמנים לחשב מסלול מחדש אך בשני משחקי הבכורה שלו כמאמן חטאפה ראינו קו הגנה של ארבעה שחקנים. חואנמי לטאסה שלא ממש השתלב בקבוצה, נמצא אגב בספק. בורדלאס יצטרך למצוא פיתרון גם לעמדת המגן הימני שם תחסר הקבצה את דמיאן סוארס מוצהב אף הוא. חואן איגלסיס צפוי להחליפו. נראה שפורטו יחליף ב-11 את חאיימה מאטה שפתח בפעם הראשונה העונה בהרכב בליגה. השוער דוד סוריה מציג עונה לא רעה בליגה כששמר על שער נקי 11 פעמים. הוא ספג 42 שערים כשרק אוססונה ומאיורקה ספגו פחות ביחס לחלק התחתון. דומינגוס דוארטה גם כן בתמונת ההרכב והקפטן דג’נה היה מועמד בכיר פעם לסביליה אבל “נתקע” בחטאפה זמן רב מדי ודעך.

בורג'ה מאיורל חוגג שער מול אלמריה במשחק של זה...
בורחה מאיורל חוזר לברנבאו. אונאל ייעדר

חטאפה – הרכב משוער: דוד סוריה| חואן איגלסיאס, דג’נה, דומינגוס דוארטה, גסטון| מאורו אמרבארי, מיקל מקסימוביץ’, פורטו, קרלס אלנייה| חאיימה מטה (סטפן מיטרוביץ’) ובורחה מאיורל

היסטוריה ומפגשי עבר:

נתחיל מהשורה התחתונה: ריאל מדריד בדרך כלל מנצחת את חטאפה בסנטיאגו ברנבאו גם אם בשנים האחרונות זה קורה ממש בקטנה ואפילו עם הגנת ברזל. 0:2 במחזור הפתיחה בעונת 2018-19 כשאת השער הראשון שלנו באותה עונה כבש דני קרבחאל בנגיחה – הזוי, 0:1 בעונת האליפות 2019-20 ולא חשבתם אחרת, 0:2 במחזור השני בעונת 2020-21, ו-0:2 בעונה שעברה עם שער הפרידה של קאסמירו כך מסתבר. מאז ההפסד ההיסטורי לחטאפה ב-2007-08, ריאל יצאה לרצף אדיר של 13 ניצחונות רצופים, מהמרשימים בתולדותיה אני מניח. בתחילת העשור הקודם זה היה בדרך כלל רביעיות, ותוצאת השיא היה 3:7 במחזור הסיום הדי עצוב בעונת 2014-15. משחק הפרידה של איקר קסיאס. במחצית אשכרה הראה לוח התוצאות 3:3. כריסטיאנו כבש שלושער ובהמשך צ’יצ’ריטו, חאמס רודריגס, חסה ומרסלו השתתפו בחגיגה. אותו הפסד אגב ארע במחזור ה-25 בעונת 2007-08. עד אז ריאל של שוסטר ניצחה בכל משחקי הבית שלה. ואז במשבר פברואר זה קרה. ריאל חגגה גול של אריאן רובן שבכלל נפסל, וחטאפה תפסה אותה עם המכנסיים למטה בדרך ל-1:0. גם שנה קודם לכן היה מתסכל עם 1:1 בעונת הקאפלו.

2-0: The LaLiga leaders take another three points | Real Madrid CF
איזה כיף היה. מרסלו מבקיע והברזילאיים חוגגים

המאזן של ריאל מדריד ב-17 משחקי הבית נגד חטאפה כאמור נפלא - הוא עומד על 15 ניצחונות (88%), תיקו אחד (6%) והפסד בודד (6%), יחס שערים 12:46 – יפה. במפגש הראשון בין הקבוצות איי פעם, ב-31 באוקטובר 2004, ריאל ניצחה 0:2 משערים של רונאלדו ומייקל אואן, כשחטאפה הייתה העולה הקטנה לליגה הבכירה. 0:1 קטן על חטאפה בברנבאו ב-2005/06 היה גם משחק הפרידה של ואנדרליי לושמבורגו. רונאלדו כבש שער ניצחון, ספק עם היד, ריאל התבנקרה והברנבאו שרקו בוז צורם. משחק זכור יותר, בעונה של כלום – היה ה-2:3 בעונת 2008-09 בחסות פיפיטה היגואין שבתוספת הזמן לקח את הכדור ועם ביצים של שור בעט פצצה אדירה לחיבור ברגל שמאל. “ניצחון של אליפות” – אז לא. כמובן שאי אפשר לשכוח את ההשתוללות הלא יפה של פפה שהורחק אחרי בעיטה בקאסקרו, הפנדל שקסיאס הדף והבעיטה החופשית האדירה של גוטי. עוד ניצחונות חביבים: 0:4 במחזור ה-36 בעונת 2010-11 (תמיד כיף להביס על אף שהסיכוי לתואר אבד מזמן) והתוצאה חזרה על עצמה גם בעונת 2012-13, כשבשני המקרים כריסטיאנו מרשית שלושער. בכל משחקי הליגה – 35 – המאזן קצת יותר קרוב: 6:25 לריאל בניצחונות ועוד ארבעה משחקים ללא הכרעה

מי בודק שהשחקנים מודעים בכלל למשחק היום?

אם היינו בנקודת זמן אחרת ולא לפני גומלין חצי גמר ליגת האלופות נגד מנצ’סטר סיטי הייתי רואה את המשחק בסבבה ואומר ‘יאללה תהנו’, אבל לא במצב הזה. גם ככה יהיה כיף בהתחלה עם הצגת גביע המלך. אני אחד “שרגיש” למשחקי הבית וגם לפער האסטרונומי שלנו מהפסגה ומחר ברצלונה תוכתר בצדק לאלופת ספרד, אבל המשחק היום לא מעניין. האפשרות לשיפור הפרש השערים בהחלט תחכה. מבחינתי קרלו אנצ’לוטי חייב לתת לוויניסיוס ג’וניור לנוח. אסור לו בתכלית האיסור לשתף אותו, גם במחיר של אדן הזאר הפנסיונר בהרכב ויחד עם מריאנו דיאס האימתני זו תהיה חוליית ההתקפה המסוכנת ביותר שהרכבנו בפרק ב’ עם קרלו.

אני חושב שכל תייר שמגשים חלום הערב ומגיע לסנטיאגו ברנבאו לראשונה ואפילו ילדים שמתחת לגיל טיול הבר מצווה יגידו שאסור שוויני ישחק ושהם מוכנים ל’ספוג את זה’. זה עדיף מאשר שוויני יספוג עבירות מקבוצה שנחשבת לאגרסיבית וזה ה-DNA שלה ובטח כשהיא עמוק במלחמות התחתית. ריאל לא עושה דווקא לאף קבוצה, זה לא עניין של חוסר ספורטיביות, סדר העדיפויות גמור מה גם שבואו, גם בהרכב מלא העונה בהרבה משחקים נגד יריבות חלשות - זה לא היה זה. מגיע לאנדריי לונין לשחק היום במקום טיבו קורטואה ולא יקרה כלום אם פדה ואלוורדה ינוח.

חבל מאוד שהמשחק של קסטיליה (במומנטום שלילי עם שני הפסדים בשלושה משחקים וצניחה למקום השלישי) מתנגש. כי עדיף לראות את סרחיו אריבאס, אלבארו רודריגס וחבריהם ולא שחקנים שגמרו פה את הקריירה.

אורליאן טשואמני צריך להיות בעל הבית באמצע ולעשות צעד קדימה. הוא לא רלוונטי לגומלין נגד סיטי כשחקן הרכב אבל אולי אם הכל יילך לפי התוכניות נצטרך אותו מהספסל, ודני סבאיוס שיידחוף קדימה. הזאר לפחות במשחק אחד צריך לנסות לפחות להיות הזאר של צ’לסי מהבחינה הזו של לדרוש את הכדור בכל התקפה. אם מרקו אסנסיו ישחק כ-10 זה יהיה נחמד ועוד סיבה לראות את המשחק שלא ברור למה הוא בשעה 22:00.
מילה על חטאפה: “לקחו לי את כל קשרי האמצע והביאו לי מיליון חלוצים”, משהו כזה אמר קיקה סאנצ’ס פלורס המאמן הקודם - מעניין. על פניו לא ממש ברור איך היא התדרדרה עד עדי כך, ממש כדור שלג. לא אשכח את ה-2:3 בעונת 2008-09 החשוכה, הצרחות שלי בגול של גונסאלו היגואין וכמה אירועים היו בשש-שבע הדקות קודם לכן. גם איקר וגוטי (ואפילו גאגו) היו מהגיבורים וגם הגיבור הטראגי פפה. היום שיהיה רגוע. האללה מדריד

לא מבין את אנצ׳לוטי
ויני, קורטואה, פדה וקאמא צריכים להיות במקרה הטוב בספסל אם לא מחוץ לסגל. חטאפה יבואו להרביץ ולכסח. למה לכל הרוחות לסכן את שחקני המפתח?

וסתם בלי קשר, ברגע שראיתי את השם של מריאנו החלטתי לא לצפות במשחק. זה נובע משילוב של חוסר עניין וסלידה מהחלוץ המגעיל הזה.

יש הרכב למשחק נגד חטאפה, אז קרלו אנצ’לוטי עשה “הטעייה” במסיבת העיתונאים:

טיבו קורטואה פותח כצפוי אבל ויניסיוס ג’וניור על הספסל. שימו לב לשני מתקאמבקים: פרלאן מנדי שרק עכשיו החלים מהפציעה - פותח בהרכב (זה לא קרה כמעט ארבעה חודשים, מאז ה-26/1 נגד אתלטיקו מדריד בקופה דל ריי) ואפילו אדן הזאר, לראשונה מאז ספטמבר (במשחק ליגה) ולא מריאנו דיאס שעל הספסל. פדה ואלוורדה בכנף, גם מרקו אסנסיו בפנים וכן אורליאן טשואמני ודני סבאיוס. האללה מדריד!

ההרכב: קורטואה, לוקאס, מיליטאו, נאצ’ו, מנדי, טשואמני, סבאיוס, קמאבינגה, ואלוורדה, אסנסיו והזאר

אפשר היה לתת אפילו עוד יותר מנוחות למשל לשים את נאצ’ו בצד ימין, חסוס ואייחו באמצע, פדה ואלוורדה לספסל ולוקאס בכנף. שכמה שפחות שחקנים קריטיים ליום רביעי ישחקו. הסנטיאגו ברנבאו מכין בוז צורם לאדן הזאר?

אנצ’לוטי מפנק אותי עם ה’‘קישור שלי’', ברור שפדה קיצוני אבל אני אקח את ההרכב הזה בשימחה.

עכשיו אצפה במשחק בכייף, חששתי שיהיה עוד משחק עם האיש והתספורות הכי מגוחכת בענף.

רק לפני שבוע פדה אמר שהוא מת. במילים האלה. איזה סיבה יש לפתוח איתו הערב אחרי שעוד שיחק מול סיטי?
ולמה קמא? כל כך חבל.

אינטנסיביות של משחק אימון של טרום עונה, שחקנים ששומרים רגליים עם שחקנים שכבר לא איכפת להם.

לא טוב, קרלו ‘יתפתה’ להכניס את ויניסיוס במחצית, וגם את מודריץ’. אני מקווה שנראה דווקא את מריאנו “המרביץ”. התגעגעתי לפרלאן מנדי שהוא ממש מצחיק ומסורבל והעיקר תמיד מחייך, הבוז של הסנטיאגו ברנבאו כלפיו זה רק עניין של זמן. הקישור של היום היה יכול להיות מעניין אבל בזמנים אחרים. אפס תנועה בחלק הקדמי המסורבל שלנו ואולי היה עדיף “להקריב” את אדן הזאר כ-‘9’ ולא את מרקו אסנסיו שנמצא בכושר טוב יחסית, אבל האמת שקשה להאשים. גם כשהזאר קיבל כדור בעמדה נוחה לא היה לו למי למסור ואני די מרחם עליו. לוקאס ואסקס השחקן הכי מסוכן בהתקפה וזה אומר הכל. היה קורה משהו אם כל הטוב הזה היה מתרחש ב-19:00?

דווקא לפני המשחק היה כיף ואפשר כבר לקפל, עם הפאסיו והצגת הקופה דל ריי. קארים בנזמה הבריז מהתמונה הקבוצתית או שאני כבר עייף?

זוועה.
כלום ושום דבר, ועוד לשבץ משחק כזה ב22?! אוף!

יופי קרלו כל הכבוד.

יש לנו מאמן אידיוט. פשוט אדיוט.

למה אידיוט?!, גם ניצחנו את חטאפה וגם הבטחנו מקום רביעי

עד כמה אנצ’לוטי איטי ולא מחובר למציאות?

נפגע קמאבינגה, אולי השחקן הכי חשוב למערך שלנו מלבד ויני לקראת המשחק מול סיטי, מבקש חילוף, מתבצע חילוף דקה אח"כ, ואת מי דון קרלו מתכוון להחליף? את אסנסיו, שחקן שבשום סרט שהוא לא יפתח ביום רביעי הקרוב.

זה היה כל כך צפוי ששחקן מפתח יפצע במשחק.
עוד כוכב מסתדר בשמיים של פפ.

https://twitter.com/theMadridZone/status/1657494207018291200?s=20

הוא אמר עוד דברים , "זה היה רק מכה הוא יחלים מהר " “הוא רק בן 20 הוא יחלים מהר”
לא כל-כך סומך עליו אבל מאיפה השדרנים אומרים שהוא סובב את הברך זה רק הקרסול וכבר ראינו כאלה פגיעות שלא הסתיימו בפציעה

אנצ’לוטי מקשקש שטויות כהרגלו. הוא אמר שקמאבינגה רק קיבל מכה ויתאושש מהר כי הוא בן 20.
השחקן של חטאפה שפצע את קמאבינגה לא נגע לו בכלל בברך.

דריכה מכוערת ומכוונת אחרי שקמאבינגה שחרר את הכדור, במטרה לפצוע.
הברך של קמא הסתובבה בצורה לא טבעית.

לא ברור למה אנצ’לוטי סיכן סתם שחקני הרכב. אין לנו על מה לשחק, תעלה עם 11 מחליפים.
תמיד שקמאבינגה קיבל צהוב במחצית הראשונה קרלו היה מחליף אותו במחצית. היום הוא קיבל צהוב וקרלו החליט לסכן אותו משחק שלם. קיבלת רמז מהיקום להציל את הברך של קמאבינגה… אוף איזה תסכול.

אין ספק שקמאבינגה לא יהיה כשיר מול סיטי. השאלה אם הוא בכלל יהיה כשיר לפתיחת העונה הבאה או שהוא בחוץ לשנה עם קרע בצולבת. רק שלא יהיה לנו פה מקרה חסה 2.