מחזור 34 :: שיא פרמייר ליג עם 3-0 בוילה (ברונו, גרינווד, פוגבה)

שוב אותו הרכב:
דה חאה
וואן ביסאקה, לינדלוף, מגוייר, שואו
פוגבה, מאטיץ’, ברונו
גרינווד, מרסיאל, ראשפורד

ספסל:
רומרו, באיי, ויליאמס, אנדראס, פרד, ג’יימס, מאטה, מקטומיניי, איגהלו

איזה כיף!

וואו וואו וואו לא התרגשתי ככה מאז שרונאלדו בן ה-17 עלה כמחליף מול פולהאם. איזה שחקן מיוחד, כל בעיטה שלו ללקק את האצבעות.

מחצית חלשה מאוד שלנו, וילה לוחצים טוב אבל למזלנו אין להם התקפה.
מאטיץ’ לא נראה טוב בכלל - אולי זו תוצאה של עייפות.
אבל כל זה לא משנה כשיש לנו את הסקורר הכי טוב באירופה.

מחצית ראשונה די גרועה, ג’ון מוס נותן מתנה (הפעם לצד הנכון), פוגבה עם פס לפינה ויונייטד בדרך הנכונה, לליגת האלופות בסיום העונה.

4 משחקים ברצף עם ניצחון בהפרש 3 שערים או יותר, שיא פרמייר ליג חדש. של אותה קבוצה שבתחילת העונה נראתה אימפוטנטית להחריד, בלי רעיונות או שיטה בהתקפה.
שני שחקנים שינו אותנו מקצה לקצה. בראש ובראשונה ברונו, שרק העובדה שלקח את מקומו של ג’סי לינגארד בהרכב הוסיפה לנו שני שחקנים (לינגארד -1). תמיד חושב קדימה, מפרגן, יצירתי, כובש, מבשל, הכל.
השני הוא מייסון גרינווד שלראשונה מאז נאני זכור לטוב נותן לנו אופציות באגף ימין. ב-7 העונות האחרונות קבוצות יכלו לשמור את אגף שמאל בלבד, ולתת למאטה להיכנס להנאתו בקירות בצד ימין (לא מאשים אותו, זו לא העמדה שלו). עכשיו הגנות צריכות להיזהר ממרסיאל באמצע, ראשפורד בשמאל וגרינווד בימין. או מגרינווד בשמאל וראשפורד בימין? או מגרינווד בשמאל ובימין? הן אפילו לא יודעות למה לצפות וזה יוצא מן הכלל.

כבר מההתחלה אני חושב שהבנו שזה לא הולך להיות קל, וילה נלחמים והלחץ הגבוה שלהם עשה בלגן בהנעת הכדור בחלק האחורי שלנו, לא עזר גם שמאטיץ’ חזר לאקסטרה נגיעות מיותרות לפני ששיחרר כדור.
למרות זאת, ידענו שברגע שניתן את הראשון יצא להם האוויר מהמפרשים וגם אם לא היינו מקבלים פנדל ( אני דווקא חושב שנשרק בצדק ) אני מאמין שהיינו כובשים.
מה עוד אפשר להגיד על מייסון? הרבה זמן אין אצלנו שחקן שאתה יודע שמספיק לו 2 הזדמנויות וזה שער בטוח, כמה פעמים ראינו שחקנים שלנו מגיעים להזדמנות כמו בגול שלו ושולחים את הכדור לציפורים.
אם סאנצ’ו יגיע אני חושש שראשפורד/ מרסיאל יצטרכו לרדת לספסל כי את הבחור הזה אי אפשר לספסל - כל משחק אצלו גול.
שני המשחקים הקרובים הם מוקשים - פאלאס וסאות’המפטון - שתי קבוצות שהמומחיות שלנו העונה היא להפסיד להם נקודות אבל עם מומנטום כמו שיש לנו אני פחות דואג.

נ.ב מישהו חייב להוציא את מוס לפנסיה.

עריכה : שכחתי את המשחק הנהדר של מרסיאל, בגול של גרינווד הוא בנה את כל המהלך עם חטיפת הכדור ועם ההכנה הנהדרת, כל עוד הוא ישמור על עצמו מפציעות ( נראה שסולשיאר מבין את החשיבות לתת לו מנוחה מדי פעם ) יש לנו חלוץ 9 קטלני .