מחזור 34: ריאל מדריד אלופת ספרד בפעם ה-36 אחרי 0:3 על קאדיס

image

שער האליפות?| ניצחון כמו רוב העונה כזה, המינימום הנדרש, אנחנו “קבוצה של 0:2” מה שנקרא, חשבתי שיהיה יותר כיף, יותר שערים וכדומה, אבל אין דבר. אני עדיין מאמין שגם בהרכב כזה בלי איזה לידר אמיתי בחלק הקדמי - ריאל מדריד מסוגלת לשחק הרבה יותר טוב ומסיימת במקום החמישי בספרד ונאבקת על המקום הרביעי. המחצית השנייה הייתה סבבה מבחינתי.

אני חושב שקאדיס התגוננה טוב ועם הרבה לב ונשמה ובלי קשר קשה לנו מול הגנה עומדת, קשה לנו בקטע מוגזם, ובעיקר היו כמה מהלכים של עקבים וכו’ שאלה בעיקר רילים יפים באינסטגרם ולא מעבר, ובלי תאכלס. ארדה גולר כדרר, דני סבאיוס איך לא - כדרר וגם ברהים דיאס כידרר.

עד שברהים פתח את תיבת הקסמים והוציא שפן מהכובע - ג-ו-ל-א-ס-ו. עשירי שלו העונה, ככה כובשים גול של אליפות(?). מי יודע מה הרגל החלשה שלו באמת. לא אהבתי אגב את השיבוץ שלו בצד שמאל, אסור ‘ללכת עם גולר’ בכל הכוח כמו זה שהוא מרים קרנות, ברור מבחינתי מי טוב יותר בימין ומי בראש ההיררכיה. כמעט כל שער שלו העונה בצבע. לא מעט משחקים גדולים באה אליי התחושה של ‘הלוואי והוא יהיה בהרכב’, אפילו נגד באיירן מינכן ואני יודע מה החיסרון בזה ומהם החסרונות. אני חושב שהוא בעונה אדירה, מספק מספרים, נלחם ומחלץ כדורים והיום דפק ספרינט של איזה 50 מטר במשחק כזה כשכולם רוצים רק לתקוף. וגם פנטזייה כמובן. כשהכדור אצלו הכל קורה.

לא כזה חשוב אבל אף אחד לא ממהר לבעוט לשער בקבוצה הזו ואפילו במהלך של הגול למשל לוקה מודריץ’ - ויפה שג’וד בלינגהאם עלה מהספסל, קרלו אנצ’לוטי הריח שזו הזדמנות טובה שהוא ייתן גול וזה אחלה. לצערי אציין את חוסלו לרעה, ממש נרדם שם ותמיד איחר בהגעה לכדורים כשפראן גארסיה מצוין ותוקף כל הזמן. חבל שהוא לא שיחק קצת יותר העונה במשחקים שהם לא בדרגת קושי גבוהה. לתחושתי הוא גם השתפר בהגנה, די ‘מחקו’ אותו מהר מאוד.

טיבו קורטואה סיפק הצלה כמו טיבו של פעם ומרגש מאוד לראות אותו (אדר מיליטאו קלאסי הלחלום בהקיץ הזה), אם כי לכריס ראמוס היו שעתיים לבחור מה לעשות. גם עבור טיבו זה מוקדם לשחק כמובן נגד באיירן מינכן ממש לא.

הראבונה של ויניסיוס שמבחינתי לא היה צריך לשחק - בגלל מהלכים כאלה אנחנו אוהבים כדורגל, כמה קסם.

איזה גבר נאצ’ו שהוא בישל לחבר שלו חוסלו והוא יודע כמה זה חשוב לו לביטחון אבל זה היה יכול להיות שער פרידה שלו מהמועדון, הוא לא הבקיע העונה, חבל שהוא מסר. באמת התבאסתי. נע לעומק יפה מאוד, התגבר על שחקן ההגנה. אבל כזה אתה נאצ’ו - לב ונשמה. איזה גבר שבגברים אני אוהב אותך. אגב אם למישהו היה ספק ולא בגלל הטעות, וגם אם אדר עשה מהלכים טובים - נאצ’ו צריך לפתוח נגד באיירן מינכן.

יאללה אולי עוד מעט האוהדים בסיבלס אבל עזבו, הראש והלב בבאיירן ואפילו חשוב מזה ה-0:1 של הפועל תל אביב על מכבי נתניה. האללה מדריד!

כאב לי לראות את מיליטאו היום. מאוד. אני מקווה שכשהוא יוריד חלודה הוא יחזור לעצמו. יש מצב שאיבדנו בלם. למזלינו זה לא כזה נורא והמועדון יכול להרשות לעצמו אחד חדש. נראה איך הוא יראה בעונה הבאה, גם וירץ וקייזה קרעו את הצולבת ואחרי תקופה חזרו לעצמם.

ברהים הזה חתיכת שחקן… איזה נכס זה שיש אחד כזה בסגל שיכול להיכנס ולשנות משחקים. בקיץ האחרון היינו מתוסכלים אבל תכלס הביאו שחקנים לא רעים בכלל.

מיליטאו נראה כמו שחקן עבר היום, כמו בלם בן 36, בלי המהירות והאתלטיות אין לו מה למכור ברמות האלה, אם זה לא חלודה וכושר לקוי אז הוא במצב לא משהו להמשך הקריירה.

קורטואה חזר כאילו לא היה פצוע ועדיין לא פותח איתו מול באיירן.

משחק סביר פלוס בדיוק כפי שהיה מצופה, מקווה שברצלונה ינצחו ושלא יהיו חגיגות.

מסכים. זו תהיה חתיכת יריקה בפרצוף של לונין לו מניות בטורניר העונה. הוא אמור להספיק לחצי/גמר לטעמי.

אי אפשר באמת ללמוד משהו מהמשחק היום, מול יורדת ליגה כמעט בטוחה להזכירכם. אז כן, קמאבינגה היה מעולה (אולי הכי טוב על המגרש) אבל כשהוא לא נראה ככה בשאר המשחקים נגד קבוצות קצת יותר טובות זה לא עוזר יותר מדי.

בראהים מדהים וללא ספק תגלית העונה, אבל קשה להתעלם מהבעיות שלו. הוא שחקן שמדרבל את עצמו לדעת ולא יודע מתי לשחרר כדור. רואים את זה במיוחד ברגעים בהם לוחצים אותו ואין לו הרבה זמן לחשוב: הדיפולט שלו זה לנסות לעבור את השומר, ולא למסור. זו תכונה מאוד מאוד מאוד שכונתית ולא בריאה. הדיפולט של כל שחקן כדורגל אמור להיות מסירה, לא דריבל. בראהים גם מאבד בגלל זה המון כדורים.

בגדול גם ויניסיוס דומה לו בקטע הזה אבל ויניסיוס שחקן טוב בהרבה כך שאצלו זה עוד איכשהו נסלח. אני חושב שאצל בראהים זה חיסרון משמעותי ושאין סיכוי שהוא יהיה יום אחד שחקן הרכב מובהק אצל קבוצה שרצה לכל התארים ברמות הגבוהות ביותר.

אגב, לגבי קורטואה - אמנם קצת תלוי איך הוא נראה באימונים, אבל אם הוא נראה בסדר שם, אני פותח איתו כבר מול באיירן. הוא ולונין זה לא אותה ליגה בכלל וזה לגמרי שווה את הסיכון.

במקרה הזה פחות חשוב לי הפרצוף של לונין, הדבר היחיד שחשוב לי זה טובת ריאל מדריד.

קמאבינגה זה מקרה קרוס החדש שלנו, מה שקורה כאן בתוך הפורום לא מזכיר את ההערכה הרבה לה הוא זוכה מכל אוהדי ריאל בכל העולם, הפעם אתה בצד הלא נכון.

אני גם אחד שאוהב ללכת לפן הרגשי והרומנטי. כלומר אף אחד לא ידע למשל שגם דויד אלאבה וגם אדר מיליטאו יפצעו העונה אבל אם נאצ’ו היה עוזב הייתי לוקח את זה קשה. אבל עבור עניין השוער - טיבו קורטואה או אנדריי לונין - זה לא העניין הזה, טובת ריאל מדריד מעל זה. קורטואה שיחק משחק אחד. א-ח-ד. זה עדיין לא מספיק. גם אם הוא נדרש לשתיים-שלוש הצלות ואני מניח שהוא כן שולט בכדורי הגובה. באיירן מינכן גם אם היא בשפל המדרגה היא קבוצה פנטסטית. זו מעט מדי הכנה לדעתי, אבל אני חושב שזו תהיה הבחירה של קרלו אנצ’לוטי.

פתחו ברצלונה ז’ירונה פתחו
דקה 4, 1-1

2 גולים ממש יפים גם.

קמאבינגה נתן את המשחק הטוב ביותר שלו העונה דווקא מול אתלטיקו באותו משחק שהם נתנו לנו שער בשניה האחרונה. מנגד היו משחקים יותר קלים מהיום שהוא עשה הרבה שטויות. הוא פשוט לא משופשף.

זה מחזיר אותי לדיון השחוק על הריגוש בלקחת ליגה לעומת לקחת טורניר נוקאאוט.

לא יודע מה איתכם, אבל מבחינתי לחכות ולראות מה קורה במשחק של היריבה שלך, ואפשרות לקחת תואר כשאתה לא משחק בכלל - או אפילו אם היינו לוקחים את התואר עם תום המשחק הפושר מול קאדיס - זה פשוט לא אותו דבר.

איפה זה ואיפה האקסטזה של הצ’מפיונס - המותחנים מורטי העצבים מול סיטי, היריבויות המפוארות מול באיירן ודומיהן, והאפשרות לקחת תואר במשחק אחד, בגמר, ייתכן אפילו על הפרצוף של השייחים מקטאר.

האמת שאמרתי את זה בלי קשר לאליפות שלנו, סתם משחק טוב בלי הגנות.

אני מקווה שברצלונה תנצח, רוצה לפגוש אותם בסופר קאפ.

Campeones

בא לי לבכות, למה אנחנו לא משחקים ככה מול בארסה?!??
ככה נראית קבוצה מאומנת שיודעת להעניש עם ריבית כשאצלנו התקפות מתפרצות זה רק ויניסיוס נגד העולם.

חכה שהאיש מהאוואטר שלך יגיע, דברים יסתדרו.

בכל זאת את שער האליפות כבש מדרידיסטה

שמע אני תופס ממיצ’ל. המאמן הכי טוב בספרד , בפער. אין שחקן אחד בקבוצה שלא מוגבל ובכל זאת הבנאדם הופך את ג’ירונה למכונה.

אתה מתכוון לקונדה? בהחלט יש לו מניות באליפות הזאת לא פחות מג’וד או ויניסיוס.

סתם, אחלה מיגל. במשחק הראשון בין ברצלונה לז’ירונה הוא גם דפק הופעה.

אליפות קלילה כתוצאה ישירה של סגל עדיף על שאר הליגה, הסגל שלנו בכמה רמות מעל הליגה הזאת, ואם זה לא מספיק אז עונה הבאה אנחנו נעשה את השידרוג הכי גדול ומשמעותי בסגל, אמבפה וכנראה גם דייוויס והבלם הצרפתי הצעיר, הפער רק יגדל !
אם לאמין לא יהפוך למפלצת כמו מסי(והוא לא) אני רואה אותנו עם 8 אליפויות ב 10 השנים הקרובות.