מחזור 34: 4:1 מהנה על ויאריאל בחוץ (טורס (עצמי), סוארס, גריזמן, פאטי)

הסגל -

העתק הדבק של מה שכתבתי בפעם הקודמת.

טוב אז פיקה צדק והמשחק היום רשמית לפרוטוקול. נקווה לראות את פאטי וריקי כי זה מה שנשאר.

בדיוק מה שאמרתי היום לחבר, אני איבדתי תקווה כבר אחרי סלטה (סיוטים מטאמודו) והאמת שדקות לצעירים זה בדיוק מה שאני מצפה בעונה הקרובה, גם בזאת שאחריה. שלפחות יתחילו להכין את הקרקע להגעה של פונט וצ’אבי…

סוארס נחשב צעיר?

:joy: :joy: :joy:

:joy: :joy: :joy:

מסכנים ריאל, חשבו שהם הולכים לזכות באליפות. הם לא מבינים שרוברטו לבד שווה 7 נקודות.

קיקה פתח עם לנגלה כצעיר המבטיח בהרכב, בהחלט עומד בציפיות עד כה…

ביקשת דקות לצעירים. לא אמרת איפה הדקות האלו יקרו.

בשלב הזה נשאר לנו רק לצחוק (ולשמור שקית הקאה בצד שאף אחד לא רואה)

2021

היום תהיה חגיגה לכבוד הרשיון של ג’ורדי אלבה.

אז איך שקיות ההקאה עד כה? :stuck_out_tongue_winking_eye:
הלוואי עלינו.

הצטרפתי בדקה 40 ונהניתי מאוד.
איך היה החלק הראשון של המחצית?

התפקוד של רוברטו בשמאל נראה טוב, בניגוד ללמלמ"יות הרגילה שלו.
לא שראיתי אותו עושה משהו מיוחד, עדיין מתמסר בחוסר קטלניות והרבה אחורה, רק שהפעם זה לא נראה כמו משהו שתוקע את המשחק, בשונה ממה שקורה כשהוא מתופקד מימין.

גריזמן עם גול קליל ויפהפה, איפה היית עד עכשיו איפה??

האם זה שינוי במוטיבציה של הקבוצה שפתאום כן רוצה לשחק ולהראות טוב?
האם זה שינוי בתפקוד של רוברטו וגריזמן?
אולי בכלל תפקוד טקטי חדש מהמאמן שסופסוף פיצח את הבעיות שלנו?
האם הצוללת הצהובה צללה לה מטה ועושה לנו חיים קלים?
האם באתי רק בדקה 40 ופספסתי משהו כמו 35 דקות של שעמומון ובגלל זה אני עכשיו עף על שמונה הדקות שראיתי?..

בפעם הראשונה העונה בארסה משחקת בצורה די שוטפת לכל אורך הדקות, ובאמת מייצרת כמויות של מצבים, כל גול בונבון, אפילו החילופים היו בזמן ונכונים!
מי שפתח היום משחק של ברצלונה בפעם הראשונה בשנים האחרונות עוד יכול לחשוב שבארסה עדיין בטופ 3 העולמי…

המטרה היחידה שנשארה לנו השנה זה לודא הריגה ולחסל סופית את אספניול. זהו. זה כל מה שנשאר לי מהעונה הזאת.

מישהו יודע אם הם ירדו באופן סופי? או שיש לתועבה הזו סיכוי לשרוד ?

טוב נו פאטי וריקי טיפה גורמים לי לחייך.

ניצחון או תיקו שלנו מולם במחזור הבא והם יורדים רישמית :smiling_imp:

היה מצוין כמו כל המשחק.

נראה לי המשחק הטוב שלנו הוא בזכות ויאריאל, שלא עשתה בונקר וניסתה לשחק כדורגל. מול בונקרים גריזמן לא מועיל בשיט, וההחמצות עולות לנו ביוקר. לא חושב שנראה עוד הרבה מהכדורגל היפה הזה העונה.

מבאס אותי לראות את ריאל זוכה באליפות, עוד יותר מבאס שהם זוכים ביכולת עלובה שלהם. מגרדים נצחונות מגעילים, נהנים מ VAR, ובאופן כללי מציגים יכולת חלשה. חבל, יכולנו לזכות באליפות אפילו ביכולת חלשה שלנו.

מצאתי משחק לא לצפות בו. אחלה. העיקר לא ויתרתי על שיעמומונים קודמים.

מקווה שלפחות ייצא משהו מהעונה הזו. זה גם סוג של תואר.

זאת ועוד בפרק הבא של ה-ח-ת-ו-ל-י-ם ה-ס-מ-ו-ר-א-י-ם.

די נו…

בלי לראות את המשחק, ובכלל, אני מקווה שההפרש הבלתי ניתן לסגירה שיש בטבלה עכשיו ישחרר קצת מנטלית את השחקנים, וייתן קצת זמן וראש לבניית שיתופי פעולה ביניהם, ודקות לכל מיני שחקנים גרועים ולא נותני תפוקה כמו פאטי.

פעמיים השנה העזתי להמר נגד ברצלונה ופעמיים טעיתי - במשחק נגד בטיס בחוץ כשהפכה פיגור, וגם אתמול. זה היה משחק ענק, לדעתי אחד הטובים שלה העונה בכלל ולא רק מבחינת משחקי החוץ שם יש לה קשיים. בארסה הייתה נחושה ונמרצת ופתחה נפלא, כל נגיעה בכדור הייתה קסם. סוארז עם שער כה אופייני, באמת ללקק את האצבעות. לא מסוגל להמר נגדו. ומה נגיד על גריזמן? שמחתי בשבילו. כמובן שהוא אשם ביכולת שהוא הפגין השנה אבל אתמול הרגיש קצת יותר בנוח ושחקן כזה לא מעלים בתוספת הזמן. אבל גם גריזמן יודע שהוא חייב רצף והמשכיות, אם משחק הבא הוא לא יבקיע - הביקורות יחזרו ובגדול. מסי כרגיל מנפץ שיאים והוא מאסטר שף. סרג’י רוברטו הרבה יותר טוב כקשר ועדיין לא פעם משחק כמגן. עוד מוקדם להכתיר את ריאל מדריד, בקיצור. זה היה מופע עם הגב אל הקיר.

מילה על ויאריאל - הגיעה בכושר טוב אמנם ויש לה מהירות וכישרון בהתקפה אבל וואלה הגזימו, השתן עלה להם לראש או שהם סתם טיפשים. הלכו ותקפו בכל הכוח, לא הציבו שמירה על מסי - ברור שהוא ינצח אותך אבל מה עם גרזן שילווה אותו? האמינו יותר מדי במורנו ואחרים, אסור לתת לברצלונה שטחים וכל מי שרואה כדורגל יומיים יכול לראות את זה. גם כשהם השוו ל-1:1 תוצאה של 0:3 הייתה יותר משקפת.

אנחנו דיי מסכימים,
זה לא שבארסה לקחה כמו שויאריאל נתנה.

יש הרבה נקודות אור במשחק של בארסה אמש, אבל אני לא יודע אם זה היה מספיק מול קבוצה שמסתגרת או לוחצת חזק. כאמור, הצוללת סיפקה משחק נאיבי ומהנה.

ולסגור פיגור של 5 נקודות דה-פאקטו ארבע מחזורים לסיום?.. דורש שריאל יפסידו 2 מתוך 4 המשחקים שנותרו להם, זה ברור לך, נכון? בד״כ שכשאני חולם ומפנטז על דברים בלתי ניתנים להשגה זה מערב את בנות המין היפה, לא את הקבוצה שלכם :stuck_out_tongue_closed_eyes: :man_facepalming:t2: