מחזור 35: השמיני ברצף - 0:2 על אלאבס (בנזמה ואסנסיו)

לקראת אלאבס

ריאל מדריד תארח מחר (23:00, One) את אלאבס בתקווה לרשום ניצחון שמיני ברציפות, להחזיר את הפער בפסגה לארבע נקודות ולעשות צעד חשוב אל עבר האליפות. ראמוס וקרבחאל המושעים ייעדרו וכך גם מרסלו. ויני שלילי לבדיקת הקורונה. הזאר ישחק

image

סטטוס ריאל:

ריאל מדריד מגיעה למשחק מרוצה אחרי שבעה ניצחונות רצופים, האחרון שבהם 0:1 על אתלטיק בילבאו כזכור. זינדין זידאן הבהיר לשחקנים ששום דבר עוד לא גמור והוא רוצה לנצח בכל ארבעת המחזורים שנותרו. ואכן, ברצלונה לא מוותרת והקטינה את הפער בפסגה לנקודה. הפעם לריאל היה זמן רב לנוח – חמישה ימים, ועל כן אפשרות לצפות לכדורגל טוב יותר וגם שערים נוספים. ריאל נהייתה ממש אתלטיקו, לא רק בסגנון ובתוצאות אלא גם בקלישאות ומנטרת ה-‘פארטידו אה פארטידו’ שזיזו ירש מצ’ולו. כה אמר המאמן: “המשחק מחר? זה תמיד מסובך, אנחנו מכירים את היריבה ואת מצבה ויודעים שאין משחקים קלים. זה עוד משחק קשה אבל אנחנו רוצים כבר לשחק”. על אליפות: “אנחנו לא מדברים על מה שיכול לקרות אלא רק על המשחק של מחר, צעד אחר צעד. זה יהיה קשה, עוד גמר, נותרו לנו עוד ארבעה וזה מעודד אותנו”.

הצינים יגידו ששאלת מיליון הדולר היא מי יבעט את הפנדל הבא משום שסרחיו ראמוס מושעה וייעדר. גם דני קרבחאל בחוץ בגלל כרטיסים צהובים והתכנון היה שפרלאן מנדי ישחק כמגן ימני אלא שהפציעה הקלה ממנה סובל מרסלו – משבשת את התוכניות. רפאל ואראן שקיבל מנוחה ישתף פעולה עם אדר מיליטאו ונראה שזה זמן טוב לנאצ’ו בהופעת הבכורה שלו מאז חזרת הקורונה. כשירותו של נאצ’ו מוטלת בספק כך שגם לוקאס ואסקס כמגן, כמו פעם נגד באיירן - זו הזדמנות סבירה. זידאן אמר שהוא יודע מהם ה-11 שלו אבל הוא לא יגלה כמובן. ומה עם ההתקפה? זו שגורמת לנו לכאבי עיניים לא אחת העונה הזו?

דיווחים שונים לגבי אדן הזאר שעלה לאימון כרגיל אך לפניכן עבר בדיקה בקרסול והתלונן על כאבים. זידאן אמר שהוא התאמן כרגיל ו"אני מקווה שהוא יהיה איתנו בארבעת משחקי הליגה הנותרים ואז בליגת האלופות". נראה שיפתח בהרכב אפילו: “זה טבעי שיש אי נוחות אחרי משחק או אימון חזק, הבדיקה הייתה טובה. הוא לא חושש, אבל זו פעם שלישית שזה קורה לו. ברור שהוא רוצה להיות איתנו”. הזאר נכלל בסגל, סוף טוב-הכל טוב? גם בגזרת ויניסיוס הגיעו חדשות טובות. הברזילאי לא עלה לכר הדשא משום שאחת מתוצאות בדיקת הקורונה שלו היו לא ברורות, הוא עבר בדיקה נוספת שנמצאה שלילית והוא יהיה חלק מהסגל. ניתן לצפות שזידאן יעשה שינויים בהרכב ואולי זה הזמן לבדוק לראשונה את הטריו ההתקפי אסנסיו-הזאר-בנזמה (“הליגה של בנזמה”, נכתב על הצרפתי בתקשורת לאור העונה המוצלחת שלו - הכי הרבה משחקים, דקות, ניצחונות וגם המספרים הלא רעים).

מי שבינתיים הוא הבעייתי - לוקה יוביץ’ שנכנס לבידוד. המיסטר התייחס ליוביץ’ והכחיש את הדיווחים שהוא יעזוב בקיץ. “הוא לא איתנו כי אנחנו לא רוצים לסכן אותו. אני מקווה שהוא ישוב בקרוב. אלה דברים שקורים, ברור שהוא עצוב. הוא שחקן טוב מאוד, חלוץ שמבקיע שערים אבל העונה לא יצא לו לשחק הרבה. יש לנו אותו גם לשנה הבאה. נראה”. בכל מקרה, אין ספק שההיעדרות של החלוץ לא ממש משמעותית. המאמן רמז שכולם יודעים מה קורה עם חאמס ואמר שהוא יודע שיש ארבעה שחקנים שמסיימים חוזה אבל הוא לא רוצה לדבר על העתיד שלהם. בכל מקרה, ריאל צריכה להמשיך בשלה. ריאל ניצחה בשבעה משמונת משחקי הבית האחרונים שלה ויש לה ארבעה ניצחונות רצופים מאז ה-2:2 נגד סלטה ויגו בפברואר.

Hazard, durante un entrenamiento en Valdebebas

פתאום עכשיו, פתאום היום?

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| לוקאס ואסקס, רפאל ואראן, אדר מיליטאו, פרלאן מנדי| קאסמירו, לוקה מודריץ’, טוני קרוס| ויניסיוס ג’וניור (מרקו אסנסיו), אדן הזאר וקארים בנזמה

מה המצב אלאבס?

אלאבס מגיעה למשחק במומנטום קטסטרופלי של חמישה הפסדים רצופים, שהגיעו דווקא אחרי 0:2 מרשים על ריאל סוסיאדד. המשחק הראשון בשרשרת היה נוראי עם תבוסה קשה 6:0 לסלטה ויגו אחרי קצת יותר משעה בעשרה שחקנים, אבל ההמשך לא היה מעודד יותר. אם לא הייתה אוגרת נקודות לימים קשים נראה שהקבוצה הייתה עמוק במאבקי הירידה. לאחר הניצחון של מאיורקה לה משחק עודף, מרחק הביטחון צנח לשלוש נקודות בלבד - מלחיץ מאוד. הלו"ז עד לסיום העונה בעייתי מאוד גם הוא - תפגוש את חטאפה שחולמת על אירופה ותסיים את 2019/20 במשחק בית נגד ברצלונה. עושה רושם שאלאבס איבדה חלק מהקשיחות שלה. היא נכנעה בין היתר לקבוצות תחתית כמו גראנדה שגברה עליה 0:2 בביתה, ו-ויאדוליד, כשספגה 1:0 אכזרי משער בדקה ה-88. להפסד הזה כבר היו השלכות גדולות.

“אלאבס ממשיכה בנפילה החופשית שלה”, נכתב במארקה. המאמן אסייר גריטאנו אפילו שילם על כך במשרתו במהלך ברור כדי לזעזע את הקבוצה כשנותרו רק 12 נקודות בקופה. הוא גם לא חסך בתירוצים ואמר אחרי משבר הקורונה: “היה קשה מאוד לחזור בלי הארנגיה שלנו – הקהל”, תירץ המאמן. בתקשורת נמתחה ביקורת על כך שהוא תגבר את מרכז השדה בשחקנים שעושים את העבודה השחורה בלבד וכך החלוצים נשארים לבד מול הגנה שלמה. למאמן הנכנס חואן ראמון לופס מוניוס יש בכורה דווקא נגד המוליכה ריאל מדריד. גם מאזן החוץ לא מניח את הדעת עם שני ניצחונות בלבד לעומת 12 הפסדים.

לקראת המשחק הקרוב המאמן החדש ייצטרך להסתדר ללא השוער הבכיר פרננדו פאצ’קו שפצוע, רובן דוארטה (31 הופעות העונה - המספר השלישי הגבוה בקבוצה) שבגלל שבר באצבע יחמיץ את המשך העונה וכן פצועים זוטרים יותר. במחזור האחרון חוסלו שהפגיז עשרה שערי ליגה עלה רק מהספסל ונראה שהוא ישוב לחוד לצד לוקאס פרס, האיום הגדול ביותר על ריאל מדריד - 11 שערי ליגה ועוד חמישה. אדגר צפוי לשלם את המחיר ולפתוח על הספסל. השוער רוברטו המושאל מווסטהאם, שספג העונה 11 שערי ליגה בחמישה משחקים - יפתח בין הקורות.

“לקבוצה יש הרבה מאוד דברים טובים כדי לעמוד במטרות בלי שום בעיות”, אמר בביטחון המאמן הנכנס. “מצאתי הרבה תשוקה, התלהבות, כולם מודעים לקושי ויודעים שהאתגר עצום, נתגבר על זה. יש תקווה גדולה לעשות סיום עונה מוצלח. ננסה להשיג כמה שיותר נקודות בארבעת המשחקים האלה”. בעונה שעברה, לשם השוואה, אלאבס אגרה ארבע נקודות. המאמן סימן יעדים: “עלינו להסתכל אך ורק על עצמנו ולא על היריבות, רק כך נשיג את המטה. השחקנים הם אלה שצריכים להפגין את הרצון הזה ולא נוותר על אף טיפת זיעה בדרך. אנחנו צריכים ליהנות מהעבודה הקשה ולדעת לסבול, לעבוד טוב בהגנה ובהתקפה. עלינו להיות נועזים”. המאמן, אגב, כבר ניצח את ריאל בגביע המלך בימיו כשחקן. הבלם לגווארדיה סיפר: “זה הזמן לעבוד ולא לדבר”.

גאריטאנו. פוטר כדי לזעזע

אלאבס - הרכב משוער: רוברטו| מרטין, טיקטור לגווארדיה, רודריגו אלי, אדריאן מרין| תומאס פינה, ויקטור קמרסה, פרה פונסה| בורגי, חוסלו, לוקאס פרס

היסטוריה ומפגשי עבר :

היות ולאלאבס היו שתי הפסקות ממש גדולות מהליגה הבכירה הרי שהיסטוריית המשחקים בינה ובין ריאל מדריד די דלה. מדובר על 14 משחקים בלבד בסנטיאגו ברנבאו ו-29 בסך הכל. נתחיל עם העונה שעברה: ניצחון 0:3 קל עם סנטיאגו סולארי על הקווים. קארים בנזמה כבש ראשון, ויניסיוס הכפיל בבעיטה מהאוויר ומריאנו דיאז קינח, איזה כיף. זה היה הניצחון השביעי ברציפות על אלאבס בבית, כשלמעשה היה פאנצ’ר אחד ויחיד בעונת 1999-00 כשהראש של החבר’ה כבר היה בבאיירן מינכן וחצי גמר הצ’מפיונס. גאביולה ייזכר לעד כגיבור של האורחת שניצלה הרכב חסר וניצחה 0:1. ב-14 משחקי ליגה ביתיים ניצחה ריאל 13 פעמים והפסידה פעם אחת, יחס שערים 7:46 – לא רע בכלל.

המשחק הראשון נערך ב-1930-31 ויסתיים בניצחון דחוק לעומת מאניטה יפה במפגש השני, תוצאה שחסרה על עצמה עוד פעמיים. והיה גם 2:5 אחר מרגש – הופעת הבכורה של רונאלדו במחזור החמישי של עונת 2002-03, איך אפשר לשכוח. זידאן פתח עם גולאסו, פיגו הבקיע בפנדל והיריבה צימקה אך זה היה הערב שלו. רק עלה מהספסל בדקה ה-64, רוברטו קרלוס הרים והברזילאי בעט לרשת. בהמשך הוא השלים צמד אחרי מסירה של מקמנמן כשפיגו כבש גם כן את השני שלו. והיה עוד משחק מרגש – משחק ההכתרה נגד אלאבס ב-2000-01, מאניטה ספרדית לעניין ומשחקו האחרון של מנואל סאנצ’יס הוותיק. פיצ’יצ’י ראול כבש צמד וגם גוטי, היירו והלגרה הבקיעו. גוטי, רוביניו וסיסיניו סגרו שלישייה קלילה ב-2005-06 במשחק הקאמבק של ראול מהפציעה, בנזמה, איסקו ונאצ’ו היו אחראיים על ה-0:3 בעונת האליפות עם זידאן ובעונת 2017-18 בתקופת ההפגזה של רונאלדו זה נגמר ב-0:4 עם צמד שלו, שער של בייל וגם פנדל של קארים.

Brazilian Wonderkid Comments On Debut Goal For Real Madrid

ב-1955-56 זה נגמר במאניטה עם חמישה כובשים שונים וב-1998 זה היה צמוד עם 2:3 כשהיריבה העזה להוביל פעמיים אך ראוליטו אמר את המילה האחרונה. הלאה. בסך הכל 29 משחקי הליגה: 24 ניצחונות לריאל (83%), שתי תוצאות תיקו (7%) ושלושה ניצחונות לאלאבס (10%), יחס שערים 20:78. ההפסד האחרון במשחק חוץ היה אשתקד עם לופטגי כשהיריבה כבש שער ניצחון בתוספת הזמן אחרי שקורטואה חלם בהקיץ. במשחקי החוץ בלבד המאזן הוא 11-2-2. בגביע המלך נערכו שישה מפגשים.

כותרות העיתונים לקראת אלאבס: שער המארקה: “הזאר - בשביל ללטף את הליגה”| חזרתו השלישית של הבלגי יכולה להיות המפתח לספרינט האחרון. גם ויניסיוס ייכלל בסגל אחרי שתוצאות בדיקת הקורונה היו שליליות.

בשער ה-AS נכתב: “לחץ מקסימלי” - הזאר חוזר כשריאל רחוקה רק נקודה אחת מבארסה, בעוד אצל היריבה שהתקרבה ממש לקו האדום - יש מאמן חדש| בפריויו באתר נכתב: “תאריך לגיהנום או לגן עדן. הקבוצה הטובה ביותר מאז הקורונה - ריאל, נגד זו הגרועה ביותר - אלאבס”. עוד נכתב שהגיע הזמן למתמטיקה - שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים שנותרו יספיקו לאליפות. בהרכבים המשוערים - אסנסיו ו-ויניסיוס ב-11, הזאר ימתין על הספסל. לוקאס כמגן ימני| בכתבה אחרת ב-AS נכתב על בנזמה שהוא חזר בכושר מעולה מהפגרה ויש לו שלושה שערים אך רק אחד ב-361 הדקות האחרונות.

קודם כל השער הבא של ריאל יהיה ה-500 שלה בעידן זידאן. אם זה היה בייל איכשהו בטעות זה היה מצחיק, או הזאר. זו כבר סיבה למסיבה. אחרי מנוחה יפה של חמישה ימים, כאשר הזאר בסגל, ויניסיו ב-11 כנראה ואולי גם אסנסיו (?) יריבה במשבר ענק ממול, אני מודה שלא אתלונן עם עוד 0:1 כשאני ממשיך לספור כמו בצבא, ומצד שני לא הגיע הזמן לקצת כדורגל? אולי לא מאניטות כמו פעם אבל קצת יותר מהתקפה נורמלית פעם ברבע שעה. יותר מצבים, יותר דריבלים, יותר קסם, יותר מהירות? הייתי פותח עם אסנסיו בימין ו-ויני בשמאל. וכן אנחנו צריכים את הגולים של בנזמה. לוקאס כמגן זה אלתור, מה נעשה, אבל מודריץ’ בימין יעזור אף הוא, אני מניח, ובמשחק כזה אנחנו אמורים יותר לתקוף. נוותר היום על המזרקה בדיזינגוף כמובן למען הסמל. וכמו שעדן חסון אומר בין כה “אין יותר מועדונים”. האללה מדריד!

לייק רק על הרפרנס הזה.

לא אמור להיות משחק קשה אבל השחקנים שלנו מועדים לבעיטות בדלי. המשחקים האחרונים היו התקפי לב ולא בא לי עוד אחד כזה.

לא תחת זידאן(והדגש פה על התחת :joy:).

אחרי הניצחון של מיורקה אתמול, אלאבס תגיע למלחמת עולם. לא יודע אם זה יספיק להם בשביל לקחת נקודות, אבל הם בטח ייקחו את הרגליים של השחקנים שלנו. חבל שהם החליפו מאמן בדיוק לפני המשחק מולנו.

החיסרון של ראמוס מדאיג, זה סוג המשחקים שצריך מנהיג על המגרש.

אנחנו לא יודעים לקחת אליפות בצורה קלילה. מרגיש לי שנהפוך (אולי כבר הערב) את המירוץ לאליפות ליותר צמוד ומותח.

קורטואה
וראן מיליטאו מנדי
מודריץ׳ קאסמירו קרוס ואסקס
רודריגו בנזמה אסנסיו

442 קווים או שלוקאס מגן ימני

מאמין שלוקאס פשוט מגן ימני.
מקווה שאסנסיו ישחק בימין ורודריגו בשמאל. יש לי איזו תקווה (לצערי כבר לא ממש ריאלית) שאסנסיו יפציץ שם ויסגור לנו את העמדה.

עשרים דקות למשחק ומנדי מתגלה כחתיכת שחקן. הגנה תמיד ידענו שהוא יודע לעשות אבל מאיפה לעזאזל הוא מביא את הפריצות האלה.

בדרך כלל כשהמחליף שלך על העמדה יוצא מהתמונה, אתה נהיה שאנן ורפוי. אצל מנדי זה נראה הפוך לגמרי.

רודריגו נראה הרבה יותר טוב בצד שמאל, יש לו אחלה דריבל. חבל שכל הכישרון אצלנו נפל על הצד הזה. אסנסיו, לצערי, רחוק מלהרשים אותי כשחקן קו.

מנדי כמו גם וניסיוס, אם יתחילו לקבל החלטות יותר טובות ברחבה יהפכו לשחקנים בין הטובים בעולם בעמדותיהם, אבל קבלת החלטות זה הדבר שהכי קשה לשפר, במיוחד ברחבה.

יש למנדי בעיה קשה והיא שהטכניקה שלו כמו של גמל אסיאתי או יתוש דונגי. אין לו טכניקה. כשהכדור מגיע לכיוונו הוא נותן לו מכה ואז רודף אחריו לאיפה שהוא התגלגל. אבל חוץ מזה, ומההחלטות שלו לרוב, יש לו פוטנציאל לא רע.

לפני המשחק כתבתי שיש לי תקווה שאסנסיו ישחק בימין ויפציץ משם. החלום ושברו. למרות שהמשחק זורם כל כך טוב עם מנדי ורודריגו (מדהים) ולכן באופן טבעי הוא זורם יותר שמאלה ופחות לכיוונו של אסנסיו שלא ממש במשחק.

טוב, לפחות הפעם ראינו שער שדה, זה גם משהו העונה.

רודריגו סוף סוף מתחיל ליזום בהתקפה והיה טוב יחד עם מנדי ובנזמה, השאר כרגיל עשו את שלהם.

רק עוד 2 נצחונות ויש לי דאבל.

משחק טוב מול קבוצה שמצד אחד לחצה ומצד שני לא יצרה המון מצבים. הקישור תפקד מצויין. מיליטאו טוב עם הכדור ונראה לא רע באופן כללי. הצלחנו לשלוט ולייצר, הרבה בזכות התוספת של רודריגו. ניחן בקבלת החלטות טובה, ראיית משחק וקור רוח מפתיעים לגילו.

לעומת זאת, יותר מדי פעמים שאנחנו עם יתרון מספרי, מכתרים את הרחבה ואז יוצאת הגבהה סתמית או מהלך חסר תוחלת. התנועה בלי כדור של שחקני ההתקפה לוקח בחסר. ברגע שמישהו מקבל את הכדור בתוך הרחבה כולם מסתכלים עליו במקום לשפר מיקום

image

תמונת המשחק שלי. ראמוס רצה לרדת מהיציע ולבעוט ככה על אזרחי כדי לנפח את המספרים שלו. עוד יום במשרד. עלינו מ-0:1 ל-0:2. רואים שהקבוצה הייתה יותר נמרצת בזכות המנוחה וקצב המשחק היה גבוה אבל עדיין מאז הפגרה אין לנו משחק אחד שאפשר להגיד עליו בשלמותו שהיינו טובים יותר ממחצית אחת וגם היום. הייתה תחושה שההתקפה מסוכנת יותר ואפשר להבקיע ומצד שני אלאבס הגיעו למצבים טובים, אחד מהם כבר בפתיחה וכן סיכנו אותנו.
כמובן שהסתדר לנו אבל זה עצוב המצב אליו הזאר הגיע ששומרים אותו בצמר גפן והוא העתק של בייל שהמצלמה אפילו לא הלכה לכיוון שלו בניגוד לחאמס שקיבל קלוז-אפים.
המצטיין שלי כמובן מנדי, אי אפשר להתעלם מהמהירות שלו, מרגיש שמשהו השתחרר ובקבוצה למדו את היתרון שלו, התזמון שלו בהצטרפות טוב. מרסלו הוא לא יהיה אבל הוא בטוח יותר מפתיחת העונה ועל ההגנה כמובן שאין מה לדבר. אהבתי גם את היכולת של רודריגו שלדעתי זה היה המשחק הכי טוב שלו חוץ מהשלושער נגד גלאטסראיי. הפעם אין מספרים אבל הוא היה מאוד מעורב - דריבל, מהירות, מסוכן. נמשיך לעקוב יום אחר יום אחרי השיאים ההגנתיים מהקינטה דל בויטרה ושמונה ניצחונות ברצף זה יפה. ואמוס

איזה כיף לראות קיצוניים שמשחקים עם הרגל ההפוכה,פתאום המשחק זורם,אף אחד לא דורך על אף אחד ורודריגו שלוקח את ההזדמנות בשתי ידיים עם משחק נהדר באגף שמאל,איזה דריבליסט מדהים!
שותפו לאגף מנדי היה לא פחות ממושלם היום,איזו מהירות,איזו אתלטיות,אגף נעול,משחק התקפי נהדר וסחיטת פנדל בתור בונוס,לגמרי איש המשחק.
קורטואה וראן ממשיכים להיות סלעים יציבים בהגנה,וראן משדר מנהיגות ככל שהזמן עובר,קורטואה חזר לימיו באתלטיקו בענק.
מיליטאו לצד רגעים נהדרים עשה גם איזה שתי טעויות מדאיגות,מקווה שילמד מזה להמשך,הכישרון לגמרי שם.
לוקאס פח אשפה בכל עמדה.
עוד 3!!!

• מנדי לא ניחן בטכניקה עילאית בלשון המעטה אבל לטעמי טיפה מחמירים איתו פה. אי אפשר גם להיות מפלצת אתלטית וגם להשתלט על כדורים כמו מרסלו. דרך אגב, יש לו גם אחלה ימין, במיוחד בשביל מגן.
  • רודריגו עושה טעם לעוד אבל הוא חייב לפתח את ה-man body שלו אם הוא רוצה להישאר איתנו לאורך זמן.
  • כנראה רביעיית ההגנה הכי אתלטית שהעמדנו אי פעם. לוקאס וסקאז סתם היה שם.
  • קבלת החלטות ויכולת סיום מזעזעת כשאנחנו ביתרון מספרי בהתקפה. אבל בעונה כזאת עצם ההגעה למצבים היא בונוס.
  • הזאר משחק כאילו המטרה בכדורגל היא לא להיפצע.
  • בחייאת זיזו, בשביל מה החילופים האלה בדקה 94? מסכן הילד. מילא מריאנו שלא איכפת לו מכלום והוא כמו כלב שרק מחכה להשתחרר מהרצועה. אין צורך בזה.
  • בדרך לאליפות המגורדת הראשונה בהיסטוריה.

קרעת אותי לפני שינה.
זהו אין לי מה להוסיף בפן המקצועי.

עוד ניצחון קשה לאוסף. אין ולא יהיו לנו משחקים קלים עד סוף העונה. צריך להקיז דם כל משחק.
חששתי שאלאבס יבואו לקחת רגליים והם באמת פצעו את השופט… גם קאסמירו חטף כניסה מסוכנת. איך אפילו צהוב לא היה שם?

אמנם שמרנו על שער נקי היום אבל אלאבס הגיעו לכמה מצבים מצוינים. ההגנה היום לא הייתה בשיאה. מלוקאס כמובן אי אפשר לצפות ליותר, הוא לא שחקן הגנה. מזל שהמשקוף וקורטואה היו עירניים.

מדאיג אותי שחצי קבוצה משחקת בקצב הליכה. יש כמה שחקנים שכבר לא עומדים בעומס. קרוס ממש דידה על המגרש היום. לפחות מנדי, רודריגו ואסנסיו היו מהירים ורעננים.

עכשיו יש לנו שני משחקים מול קבוצות שנלחמות על כרטיס לאירופה. יחד עם העייפות המצטברת והפציעות שום דבר לא יבוא בקלות.

סה"כ משחק חיובי יותר מהמשחקים האחרונים שלנו.
ההרכב היה טוב ונכון, נראה שזידאן מאמין ברודריגו ונותן לו לא מעט דקות (רוצה להזכיר שהוא היה מיועד לקאסטייה העונה), רודריגו מצידו עם משחקו הטוב ביותר בקבוצה ככל הנראה (מלבד השלושער), שיחק עם הרבה ביטחון שהיה חסר לו עד כה וחבל שלא הבקיע שער.
ואסקז זה לא פתרון כמגן ימני, ברור לי שלא היה פתרון לסיטואציה אבל אני מתבאס שאני חושב ששנה הבאה הפתרון עהיה אורדיוסולה ככל הנראה…
מנדי מפלצת ואמרתי את זה מהיום הראשון שלו פה, החסרונות ברורים וזה נכון שיכולות טכניות של מרסלו לא יהיו לו, אבל אם להיות כנה כששמעתי שמרסלו נפצע לא נלחצתי, בניגוד למצב בו קרבחאל או קסאמירו היו נפצעים למשל.
מודריץ’ בכושר פשוט מדהים מאז פגרת הקורונה, לא סתם הוא מקבל קרדיט על חשבון ואלורדה שהיה טןב ממנו העונה, אני ממש רגוע שהוא על הדשא והוא עושה הרבה סדר בניגוד לקרוס שנראה קצת אנמי. אני אשמח לראות את מודריץ’ ממשיך בשנה הבאה כשחקן סגל שלנו.
מיליטאו פוטנציאל לבלם טוב, צריך עוד לצבור ניסיון וביטחון כי השנה לא קיבל יותר מדי דקות, היו לו אומנם כמה רגעים מלחיצים במשחק, מצד שני כמה הצלות של שערים.
אני ממש ממש שמח בשביל קורטואה, אחרי כל ההכפשות שהוא קיבל, הוא ממשיך להוכיח שהוא שוער מהטופ, ויחד עם ההגנה שהתייצבה הוא מוביל את אחת ההגנות הטובות באירופה.

מחכה לסמיילי הצוחק של ארתורו וידאל בסטורי :joy:
אפילו בפנדל כזה שהשחקן שעשה את העבירה אפילו לא התווכח עם השופט יש אנשים שמניסים להנציח את הנרטיב של פלורנטינו קונה שופטים, מביך.

הרגע שהכי אהבתי במשחק: אסנסיו לוקח את הכדור מקרוס ומוציא התקפה לעומק. ההתקפה היתה טובה למרות שלא הסתיימה בשער, אבל טיב ההתקפה הוא לא הדבר החשוב פה אלא שאסנסיו הראה ביטחון וקצת תעוזה.