מחזור 35: מורידים את אספניול לסגונדה, אחרי 1:0 הירואי בבית (סוארס)

כי החוק מדבר על דריכה על העקב, שיכולה להוביל לפציעה קשה וזו הסיבה שמודריץ’ קיבל אדום.
ראמוס לא דרך על העקב של גארסיה, הוא אפילו לא ראה שיש מאחוריו שחקן וכל השופטים שראיינו אותם לאחר המשחק ציינו שלא מדובר בעבירה (לפלורנטינו יש הרבה כסף לחלק).
בכל אופן, מדובר באדום ברור של פאטי, ברור לי שהוא לא התכוון ושזו עבירה של חוסר נסיון. משחק מסוכן עם רגל גבוהה- אדום ברור.

נכון הוא הגיע קודם לכדור אבל הלך עם הפקקים קדימה שזה אחד הקריטריונים הראשונים להרחקה. קאלרו בשום אופן לא בועט בפאטי. אף אחד לא בועט במישהו עם הצד של השוק ישר לתוך הפקקים. לקחת את זה רחוק.

אגב לדעתי גם העבירה על פיקה זה אדום לגיטימי, יכול להיות ששחקן אספניול לא ראה ולא ניסה אבל הוא שיחק מסוכן ובסוף פגע.

אני לא מבין את הטענה של פקקים קדימה. איך אפשר ללכת על הכדור בצורה אחרת? קאלרו בפירוש בעט בפאטי , רואים את זה בסרטון. הוא התכוון לבעוט בכדור, אבל במקום הכדור הייתה שם הרגל של פאטי, כי הוא הקדים את קאלרו.
החוסר מזל של קאלרו שהוא בעט בחלק התחתון של הנעל של פאטי, ושם יש פקקים קשים. באותה מידה הוא יכל לבעוט בחלק אחר של הרגל של פאטי, ולפצוע אותו. אם השופט מוציא אדום על רגל גבוהה, אז גם קאלרו היה צריך לקבל אדום. גם הוא הלך עם פקקים קדימה , עם רגל גבוהה, וגם איחר לכדור.

ורק שיהיה ברור - אני לא חושב שלראמוס הגיע אדום על הדריכה. ואני שונא אותו. לא כל דריכה או תאקל אקראי הוא עבירה, ולא כל עבירה כזאת היא אדום. אדום צריך להראות על עבירות כאלה כשלשחקן הפוגע אין סיכוי להגיע לכדור.

יש לך אסמכתא שדריכה על עקב היא אדום, ודריכה על חלק גוף אחר היא לא אדום? ציטוט מהחוקה יהיה מספיק טוב עבורי.

השופט שהלך לראות את ההילוך החוזר הסתפק בתמונת סטילס אחת לשבריר שניה.
לא משנה אם הוא צודק או לא, זה בזיון.
https://twitter.com/VidaBlaugrana10/status/1281244789044703233

קשה לראות איזו תמונה הוא ראה, אבל כנראה זאת שפורסמה במארקה.
בתמונה רואים כאילו פאטי נכנס בשוק של קאלרו, וזה נראה כמו אדום.
אבל כל מי שראה את מה שקרה באמת בסרטון שהבאתי, ראה שזה לא היה כך.

La Liga’s new red card rule: what’s it about?

https://laligaanalysis.com/opinion/1983

וזה הציטוט מתוך Fifa:
“Every tackle from behind, regardless of the intention, at the level of the Achilles tendon is a straight red card”.

לא ידעתי. תודה רבה על העדכון.

בכיף.
החוק חדש, והאמת שאף אחד לא ידע על קיומו עד לאדום של מודריץ’, שם החליטו ליישם אותו לראשונה לדעתי.