מחזור 35: מורידים את אספניול לסגונדה, אחרי 1:0 הירואי בבית (סוארס)

הסגל למשחק -

למרות החזרה לאימונים, פרנקי נשאר מחוץ לסגל.
שחקנים נוספים שלא נכנסו לרשימה - דמבלה, אומטיטי ופירפו.

אייל תסלח לי, הכותרת שלי :

מחזור 35:: מארחים את הפריקוס בשאיפה להשיג את התואר הראשון והאחרון שלנו העונה וזה ולהוריד את החלאות ליגה (רביעי 23:00 ערוץ שקר כלשהו).

אחרי זה אפשר להמתין לאנ בי אי…

אני חושב שחלק גדול בבדיחה שלו זה הרמיזה לזה…

הבנתי, אני פשוט מחדד דברים שלא יהיו פה אי הבנות…

ה-ה-ר-כ-ב

וירא סטיין את רוברטו ויאמר כי טוב.

פיקה עם 8 משחקים ב 25 ימים.
מזל שאנחנו לא מתמודדים על האליפות, אחרת הייתי אומר שהוא יקרוס ברגעי האמת.
אל תדאג אראוחו, בונים עליך לשנה הבאה, אבל לא עכשיו. באמת היורש של טודיבו.

אני חושב שהוא מנסה להטריל אותנו.

האמת , זה באמת מדהים שפיקה מחזיק מעמד כל כך הרבה. חייב לתת לו קרדיט על זה.

הניצחון על ויאריאל מדגים למה אני מתכון שאני כותב על ניצחונות שקר…

ניצחון על ויאריאל היה יפה.
מה שהיה היום זה ניצחון שקר. אפטיות מוחלטת , והיינו צריכים לספוג לפחות 3 שערים.
השופט ניסה להעיר את המשחק עם 2 אדומים הזויים, אבל גם זה לא הלך. 2 הקבוצות כבר בים.

כמו שחשבתי. בשנייה שנפגוש יריבה שמצופפת עם קו הגנה נמוך ולא ההפקרות של ויאריאל, השינוי הזה יהיה חסר תועלת ולא יהיו לנו פתרונות מקדימה כרגיל. שום הזזה של גריזמן כמה מטרים ליד סוארס לא תפתור את הבעיות שלנו. אם כבר, משחק האגפים שלנו בהתקפה רק הופך לעוד יותר עקר (ובאותה מידה גם פגיע מאחור).

מעניין מה יקרה באירופה כשנפגוש קבוצות שמצופפות בצורה דומה (ועם הגנה קצת יותר איכותית מנועלת הטבלה), רק שבניגוד להיום במתפרצות בצד השני לא יחכו לנו דויד לופס וראול דה תומאס אלא הקיצוניים הכי מסוכנים באירופה. לא יודע ממה אני יותר חושש בצ’מפיונס, בונקר כזה שאין לנו דרכים להתמודד מולו - או מה שקבוצות טופ יעשו לנו באגפים במערך כזה חשוף בצדדיו. ועוד לא דיברתי על משחק לחץ גבוה שבשנים האחרונות קרסנו בכל פעם שעמדנו מולו באירופה. בקיצור, זה לא פתר כלום וגם לא יפתור.

הבעיה היא מלכתחילה כשמנסים להתאים מערך של קבוצה שלמה בשביל ששחקן אחד לא יראה זוועה. בקרוב מאוד הרי ננטוש את הרעיון הזה ואז הוא יחזור להיות לא רלוונטי. ככה זה כשהרכש במועדון לא קשור לצרכים והחוסרים של הקבוצה על המגרש.

1. נו…איפה כל הדיבורים על דרך חדשה? על השיטה שסטיין פיצח? חשבתי שכל בעיותינו נפתרו ברגע שניצחנו 4:1 קבוצה שעושה את הטעות הכי גרועה בהיסטוריה - לתת לברצלונה שטח. בחיי…השילוב של משחק ב-23:00 והשיעמומונים הקיצוניים במשחקים של ברצלונה זה עינוי.
  2. אני כבר לא יודע אם להמשיך להיות מאוכזב ממשחק ההתקפה שלנו, או לקבל את זה כמציאות. אם פעם היה צריך איזושהי טקטיקה הגנתית עילאית, או לפחות לפחות משחק הגנה הירואי, כדי לעצור אותנו, עכשיו פשוט צריך להגיד לשחקני היריבה “אתם שומעים? תעמדו באמצע, טוב? מה…? לא, לא צריך הוראות מיוחדות, פשוט תהיו באמצע. לא צריך לרוץ, לא. פשוט תעמדו ויהיה בסדר”. לא בעטנו לשער מחצית שלמה מול אספניול. שוב - מול האחרונה בטבלה, לא בעטנו לשער. מחצית שלמה. בכלל.
    אבל אני בעד שנמשיך לנסות לעשות את אותו הדבר גם במשחק הבא. אולי בפעם ה-259815725 זה יעבוד.
  3. וזה לא שמשחק ההגנה שלנו בשיאו, כן? אני לא יודע אם פיקה (שהציל אתמול גול או שניים בטוחים) מותש מידי, בכל זאת - 8 משחקים בפחות מחודש (כמו ש-@dmitrys ציין), או שאנחנו פשוט גרועים גם ככה + עייפות. אבל גם אם מילא ובהתקפה אנחנו סובבים סביב עצמנו בלי תכלית ובלי תקווה, אבל בשום עולם זה לא הגיוני שקבוצת ההתקפה הכמעט הכי גרועה בליגה מגיעה לטר שטגן (עם עוד משחק בו הוא מציל לנו את התחת) אחרי 2 מסירות. ולא פעם אחת, וגם לא שלוש. כל מסירה ארוכה שלהם מעמידה שחקן מול התמנון הגרמני. בחיי שאני שמח שאתלטיקו הדיחה את ליברפול מהאלופות - אם איכשהו היינו נפגשים איתם שוב, 4:0 לאדומים עוד היה יכול להיות נחמד.
  4. האמת שאני גם לא יודע מה להגיד על עניין החילופים, זה כבר אבוד. לא מבין איך במציאות עם 5 חילופים אפשריים, אותם 11-12 שחקנים ממשיכים להיטחן בלי סוף. לא מבין איך ארתור (כן, אני יודע את הסיבה האמיתית לגביו, אבל עדיין), פאטי, ברייטווייט וריקי לא רואים דשא, כשבבירור שחקנים אחרים נופלים מהרגליים. ולא בדקות הסיום, אלא כבר החל מהמחצית, גג, שחקנים כבר לא מסוגלים לרוץ.
  5. קשה לי להגיד את זה, אבל ב-2 המשחקים האחרונים סרג’י רוברטו מרשים אותי לטובה. זה לא משנה שום דבר לגביו, וזה אולי לא חוכמה ביחס לשחקנים אחרים, אבל…עדיין. נקודת אור כלשהי. גם אם היא מהבהבת.
  6. אני כל כך שמח על האמון שאראוחו מקבל. 5 דקות בבית מול האחרונה בטבלה זה חלומו של כל ילד בלה מאסיה.
  7. שיפוט ביזיון. לא מבין איך כניסה ברוטאלית של פאטי, שכל חטאו הוא שהוא הרים רגל גבוה ופגע חזק בשחקן, כמה דקות אחרי שנכנס - שווה אדום. שופטים של ריאל.
  8. לא חשבתי שאהיה כל כך מתוסכל ופסימי, אחרי 1:0 על אספניול שמוריד אותה ליגה.

מסכים עם הכל, אבל זה לא סותר שזכינו בתואר היחיד השנה וזה להוריד את הפריקוס ליגה. יאללה לפגרה.

לי כבר לא אכפת מברצלונה של השנה.

:rofl:

היו דקות ארוכות שהמשחק התנהל בהליכה מרגיזה. האדומים גרמו לקבוצות לרוץ ולהתאמץ אפילו פחות. זה הפאק במרתון קורונה, הקבוצות מפצות על העומס בחיסכון מוגזם באנרגיה.

סרג’י רוברטו מרשים כי אנחנו כבר כמה משחקים עם סמדו כמגן על כל האגף וזה בלתי נסבל. סמדו יחזור להרשים אחרי כמה משחקים שסרג’י ישחק בעמדה הזאת ונזכר כמה רע הוא הגנתית ואז הפורטוגלי ייראה מרענן מבחינת האתלטיות.

סיטואציה עלובה ובלתי נסבלת.

זה שרקיטיץ’ מועדף במשחק כלשהו אבל במיוחד מול בונקר על ריקי פוץ’ שבסה"כ היה קונצנזוס שהיה המצטיין מול אתלטי ומאז חזר למקפיא… תמיד חשבתי שהתפקיד גדול על קיקה במיוחד בהיבט של ניהול חדר הלבשה ומנהיגות, אני מאוד מקווה שהוא גם לא שכח כדורגל כי ככה זה נראה.

כן…אולי “מרשים אותי לטובה” היה ניסוח לא מדויק. זה יותר “היה פחות גרוע מאחרים”, או “ניסה לרוץ מידי פעם”, מאשר אשכרה מחמאה.

אם רק היתה אולי אלטרנטיבה לזה,

רגע:

"האם אמרסון יגיע לליגה האנגלית?

המגן הימני של ריאל בטיס ששייך לברצלונה, צפוי להימכר בשבועות הקרובים, כאשר אברטון, ווסטהאם וניוקאסל מוזכרות כמועמדות המובילות לצרף את הברזילאי הנהדר של הבטיקוס."

אני ברצינות חושב שלא הייתה עבירה של פאטי. הוא הגיע ראשון לכדור , ושחקן אספניול בעט בו ולא להיפך. זה שאותו שחקן נפצע לא אמור לשנות כלום. אם לפאטי היה ניסיון רב, הוא היה מתגלגל על הדשא כאילו נפצע, ולא היה מקבל שום כרטיס.
רואים בבירור ב 5 השניות הראשונות פה מי בעט במי:

יותר מזה, גם לשחקן אספניול שפגע בפיקה לא הגיע אדום. הוא איחר לכדור, בעט ברגל של פיקה, אבל זה לא היה מכוון ולא מיוחד. מקסימום צהוב.

נסכים שלא להסכים. לדעתי עצם ההליכה עם הרגל, בכזה גובה ועם הפקקים קדימה - היא עילה ללפחות לשקול הרחקה. הפגיעה עצמה היא רק “בונוס”. ואני בכלל לא מתייחס לפציעה של של קאלרו, כי מבחינתי גם אם הוא היה קם, מנקה את הדשא מהחולצה וממשיך כאילו כלום - זה לא רלוונטי. בעולם בו מודריץ’ הורחק בגלל דריכה לא מכוונת על עקב של שחקן יריב (בתחילת העונה) - שזה אחלה מבחינתי, אם זה היה עיקבי - לדעתי זה לגיטימי לחלוטין להרחיק פה את פאטי, וכך גם לוזאנו.
אגיד את זה אחרת - באף סיטואציה (בטבלה, במשחק, בדקה וכו’) לא הייתי מתלונן על הרחקה במקרה הזה. יש דברים אחרים שאנחנו צריכים “לדאוג” להם הרבה לפני.

כמובן שברור לי שפאטי לא התכוון לעשות את זה (עם ובלי קשר לחוסר הניסיון שלו. פשוט מעטים השחקנים בעולם שאשכרה מנסים לפגוע בשחקן אחר בצורה כזו). אבל…לפעמים אתה מאחר בתיקול, לפעמים השחקן היריב עושה משהו שלא צפית ואין לך זמן לתקן, ולפעמים פשוט מתפלק. לצערי זה חלק מהמשחק.

לא שזה משנה יותר מידי, כי לפחות ההרחקות גרמו למשחק להכפיל את הקצב. טוב…לא בדיוק, כי לפני כן הקצב היה 0, אבל היה איזשהו שיפור.

כן, נסכים שלא להסכים.
אני רק אציין שגם קאלרו הלך עם רגל גבוהה, אחרת לא היה מגיע לרגל של פאטי.
תאר לעצמך שבמקום לבעוט בתחתית של הנעל של פאטי , הוא היה בועט בשוק שלו מאחורה. אם מראים כרטיסים על מה שיכל לקרות אבל לא קרה, אז גם הוא היה צריך להיות מורחק.

השופטים מאוד לא עקביים. אם מודריץ’ קיבל אדום על דריכה לא מכוונת, איך ראמוס לא קיבל אדום ופנדל על הדריכה על ראול גרסיה? או מסי לפני כמה משחקים? מאוד מעצבן ששופטי ה VAR גם לא עקביים.

מסכים. בגלל זה אני, ברוב הגדול של המקרים, אטען שהשופטים בספרד פשוט גרועים, הרבה לפני שאטען שהם מוטים (לפחות באופן קבוע).