מחזור 35 :: מארחים את סאות'המפטון (22:00)

הרכב וספסל רגילים.
ניצחון ואנחנו במקום השלישי.

מרגש!

מחצית שמלמדת הרבה על יונייטד הנוכחית.
מצד אחד התקפה קטלנית שאפשר לסמוך עליה שתוציא את הקבוצה מהבוץ, דבר שלא היה לנו מאז פרגי, וגם אופי נהדר שמתאושש מצויין מספיגה מוקדמת. מצד שני טעויות טפשיות בחלק האחורי, הפעם פוגבה עם מחצית הגנתית איומה, ושוב פותחים משחק בעצלתיים עד שחוטפים גול ומתעוררים.
סאות’המפטון קבוצה טובה מאוד והיתרון שברירי מאוד, חייבים מחצית שנייה סופר מפוקסת.

איזה משחק דוחה. למעט 2 הדקות בהן כבשנו, סבלתי מכל רגע. סתם מעיפים כדורים, כל שניה יש עצירה בגלל חוץ או עבירה. שחקנים מוסרים ליריבה. אפס מחשבה. הגנה של קבוצת תחתית. מגעיל ומגיע לנו התיקו הזה.

זה היה כל כך צפוי…
משחק נוראי של שלישיית הקישור, פרננדס ופוגבה במשחק הכי חלש שלהם וחבל שסולשיאר התמהמה עם החילופים.
לא ברור למה אנחנו מחליטים לעבור למוד בונקר מול סאות’המפטון, מוריניו כבר מזמן לא המאמן פה.
קיבלנו תשובה לכל מי שחשב שרכש של סאנצ’ו יהיה מיותר , גרינווד השחקן האהוב עליי אבל זה לא פייר כלפיו בגיל הזה לבנות עליו לעונה שלמה.
כמעט עברנו את הסיוט הזה בשלום אבל בסוף פישלנו, חבל.

עד שהתחלתי להאמין ולחכות למשחקיה של יונייטד… משחק לא טוב שלנו. ברונו לא במיטבו, וזה כבר מוריד מהיכולת שלנו. פוגבה לא היה מרוכז בהתחלה וגרם לשער הראשון שלהם.

בכל מקרה, יש לנו עוד הזדמנות לסגור את הפער, כולל מול לסטר עצמה.

תחושה מאוד מבאסת אחרי אתמול, אין ספק שהיינו צריכים להיות היום במקום ה-3 - היו מספיק הזדמנויות לתת את השלישי למרות המשחק החלש שלנו.
אני מקווה שאולה מבין שהוא חייב להחתים בלם בקיץ, לינדלוף ובאיי זה פשוט לא מספיק לקבוצה שרוצה להילחם על תארים.
אחרי כל השליליות , יש גם אופטימיות לשאוב מאתמול - פוגבה ופרננדס במשחק הכי חלש שלהם מאז החזרה ובכל זאת היינו מרחק קרן מלנצח.
מרסיאל כנראה בפורמה הכי טובה של הקריירה שלו, מלבד השערים הנהדרים שלו הוא עושה המון עבודה שחורה כמו בבישול אתמול ונראה שהוא מצליח לשמור על יציבות לאורך כמה משחקים.
בחמישי אפשר להגיד שיש לנו משחק עונה, ראיתי את פאלאס ומלבד זאהה ממש לא התרשמתי - ההגנה שלהם מאוד חלשה וצריך לנצל את זה ואני לא מאמין שלסטר ביכולתם הנוכחית מסוגלת לנצח את שפילד.

ולמה יש את ה-var אם זה לא אדום?

תמונה

נכון. יחד עם זאת, לדעתי הוא פספס יותר מדי, הן לפני השער הראשון שלהם (אחד על אחד) והן לקראת הסיום כאשר לא מסר לברונו (אם אני זוכר נכון). בכלל, למרות שהוא בהחלט בתקופה נהדרת, לדעתי יכל יותר אתמול.