מחזור 36. משחק לפרוטוקול נגד סלטה. מפסידים 2-0.

כצפוי, רוטציות נרחבות ביותר. רוב הסגל הראשון נשאר בבית.
Goalkeepers : 13. Jasper Cillessen, 30. Iñaki Peña

Defenders : 2. Nélson Semedo, 6. Jean-Clair Todibo, 15. Clément Lenglet, 17. Jeison Murillo, 23. Samuel Umtiti, 24. Thomas Vermaelen, 40. Moussa Wagué

Midfielders : 7. Philippe Coutinho, 8. Arthur, 21. Carles Aleñá, 22. Arturo Vidal, 28. Riqui Puig, 34. Álex Collado

Forwards : 11. Ousmane Dembélé, 14. Malcom, 19. Kevin-Prince Boateng

כמות התגובות מראה את חשיבות המשחק…

מישהו שראה את 90 הדקות האלה (אני לצערי הייתי עסוק בטילים) ויכול להרחיב על פוץ, טובידו ו-וואגה?

טובידו יעיל, פיזי, סוגר אלכסונית ובגדול כבר מוכן לגיחות יציבות להרכב ראשון בליגה. וואגה מהיר, סמדו סטייל, עם חוצפה חיובית ויוכלת התקפית מגוונת יחסית.
פוץ מאד אינטילגנטי, מהיר וזריז מחשבה. סבל אמש מהיעדר שחקנים איכותיים בהתקפה כדי לייצר להם מצבים. היה הקפטן אתמול, זה מעניין כי גם אלנייה היה בהרכב.

הקפטן היה סילסן.
ריקי היה מצויין עם כדורי עומק מענינים מאוד. מקווה לראות ממנו יותר בקבוצה הראשונה בעונה הבאה.
וואגה גם מעניין, עם כמה פעולות חיוביות, פריצות יפות באגף וכדורים טובים לרחבה.

בהתחשב בכך שזה הרכב שלא משחק יחד, ובכך שהשחקנים מזהים אחד את השני לא מעט לפי צבע החולצה… היה משחק סביר מינוס.

אני כנראה ראיתי משחק אחר.
טודיבו היה כבד. צעד ראשון איטי ביותר, חלוץ עושה צעד הצידה ויש לו זוית לבעיטה. איחרתי למשחק בשתי דקות, ובמשך 20 דקות הייתי בטוח שזה מוריו, עד הקלוז אפ הראשון.
וואגה היה עסוק בהגנה בלבד. לא עשה כלום בהתקפה. היה סביר מינוס.
לדעתי גם טודיבו וגם וואגה עוד לא ברמה של להיות מחליף בהרכב הראשון.
פוץ’ היה תאווה לעיניים במחצית הראשונה, אבל נחלש איפשהו באמצע המחצית השניה. יש לו המון כשרון, בזה אין ספק. אבל הוא חייב להתחזק פיזית. סלטה מצאו שיטה להתמודד איתו. דוחפים אותו ממש טיפה, ככה שהשופט לא ישרוק, והוא נופל או מאבד את הכדור, ואין שריקה. הוא חייב לשפר את האספקט הזה, ובארסה צריכה לטפל בו בכפפות משי כמו שעשו בזמנו עם אינייסטה.
צריך לציין לטובה גם את אלניה שהיה מצוין, ולציין לרעה את מאלקום שלא עשה כלום.

אגב, 0 מצבי הבקעה לבארסה כמדומני. צריך לבדוק מתי זה קרה בפעם האחרונה.

גם ארתור היה נוראי אתמול.

לא נראה לי שהיו 0 מצבי הבקעה, היו כמה הזדמנויות. אולי 0 בעיטות למסגרת (וגם על זה אני לא סגור)