מחזור 36:: 3:1 בבית על סלטה ויגו (אובמיאנג 2X, ממפיס)

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1524134236768325632

זה כל מהשאני חושב עכשיו . רק שהיה בריא… איזה זין

ז’יז’יץ כבר בבית מוש. לא לוקחים סיכונים בפגיעות ראש אבל לא כזה מהר מתים, קודם יוצאת הנשמה…

עד כמה המשחק הזה משעמם?
בזמן המשחק כמה אוהדי ברצלונה מתווכחים עם טרול בפורום הספרדי. היתר רק קוראים.

וזה עוד עם ריקי במגרש…

חצי מהקבוצה מוצהבת ולא תוכל להשתתף נגד חטאפה.

דה יונג אלבה גרסיה. צאבי בצרה צרורה הוא יהיה חייב לשתף את ריקי. איזה כיף. חחח אני שם כסף שצאבי עולה לקישור משחק הבא…

ארואחו בהכרה וממתין לבדיקות אפשר להתחיל להרגע.

בקצב הזה ריקי יהיה הקפטן במשחק הבא.

שום דבר לא מצדיק את הביזיון בהגנה היום. טר שטגן אלבס אריק ואראוחו (שיזכה לחיים ארוכים הפיל לי את הלב) במשחק נפל מביש. כל אחד מהם עם טעויות מזעזעות.

החגיגה של אובמיאנג ואלבס בגול העליבה אותי באופן אישי. אין שום סיבה לשמחה פה. אני סבלתי העונה ואתם בקושי הבטחתם מקום שני.

הסימן של ממפיס אחרי גול, לא ממש מבין מהו אבל אם זה סוג של לא מדובשכם ולא מעוקצכם אז לך תזדיין לקבוצה אחרת עם דבש אחר.

גאבי סוגר עוד 90 דקות בקמפיין הכלום ושום דבר ודה יונג ממש מבריק. כלומר כשמשחקים מול עשרה. אולי זה מה שאנחנו צריכים.

סבלתי בעונה שעברה, סבלתי בתחילת העונה ואני סובל בסיומה. מתחיל להוריד ציפיות לא רק משנה הבאה. גם מעוד שנתיים.

דימטרי כמה משחקים נשאר לסוף? אין לי כח להכנס לגוגל :slight_smile:

נשאר לך 3 משחקים לסבול. 2 של בארסה וגמר ליגת האלופות של ריאל.

שום סבל לא יהיה שווה כמו בנזמה מרים עוד אלופות אחרי שאליסון מבשל לו לשער בדקה ה90 ל1-1 וואן דייק מתחלק בדרך לשני…

אנחנו צריכים נקודה בשביל מקום שני?

זה בדיוק ההגדרה שלי לסבל.

image
מחזור הבא יש אתלטיקו נגד סביליה. תיקו בינהם יבטיח לנו מקום שני מתמטית, אחרת אולי נצטרך נקודה או שתיים. או שהם יאבדו נקודות נוספות לבד.

כן, אבל איזה ראש יש לו, אה?

זה לא אוהדי ברסה זה נדב והשטויות שלו.

IMG-20220511-WA0004

אני רוצה להתייחס לתמונה הזאת קצת כמשל לעונה של בארסה, בעיקר בהגנה.

מה שהזוי בהתנגשות של אראוחו וגאבי זה שהם 2 שחקנים מאותה קבוצה שהתחרו על אותו כדור כאשר יש להם כל כך הרבה שטח להתמודד עם הסיטואציה

מראה על לחץ ופאניקה במקום שקט נפשי וטיפול יעיל בסיטואציה לא סופר מסובכת

וגם אולי על אובר מוטיבציה, או יותר נכון - אובר מוטיבציה בלי הכוונה נכונה.

אני כבר מזמן טענתי על גאבי שהוא יותר מדי אגרסיבי. ברמה של ישבור לעצמו את הברך עוד שנתיים שלוש גג בקצב הזה. אפשר להיות לא פראייר, לא צריך להיות חולה נפש. הוא נכנס לתאקלים שהרבה מעל היכולת הפיזית שלו.

אבל אראוחו נכנס בגאבי ולא להיפך.
בינתיים גאבי לא נפצע ולא פצע אף אחד, אז מה זה “תאקלים שהרבה מעל היכולת הפיזית שלו” ? הוא נכנס ברגליים של שחקנים פי 2 בגודל ואז או שמחלץ כדור או שזוכה לעבירה.

יש לו לב ענק, אבל כדורגל משחקים עם הראש כדבריו של קרויף. צ’אבי כשחקן לא התאבד על כדורים - הוא לא היה צריך… קשר ברסאי צריך להשתמש הרבה בשכל ובזוג העיניים, גאבי טכני מאוד עם לב גדול אבל הוא לא מתשמש בשכל. סתם חבל למרות שהוא ילד.

עוד לא בן 18 הבחור. איפה היה צ’אבי בגיל הזה?
לא נראה לי שגאבי טיפש ברמות של דמבלה, אני מאמין שהוא ילמד. זה שהוא לא מפחד מכלום זה פלוס, עם קצת ניסיון והכוונה הוא ילמד להשתמש בזה בחוכמה.

גאבי לא טיפש בכלל. הוא ילד בן 17 למען השם. אני בהלם שהוא עומד באמצע של פאקינג ברסה ומשחק עם כזה ביטחון. מי שמצפה לניסים ונפלאות או שחקן שלם בגיל הזה חיי בלה לה לנד ואין לו מושג קלוש על התפתחות.

מצידי שיעמוד באמצע ויחלק כמה מסירות לצדדים כל משחק. העיקר שיחק, כמה שיותר. עוד שנתיים שלוש הוא כבר יהיה טופ 5 בעולם בגיל כזה צעיר.