מחזור 36:: 3:1 בבית על סלטה ויגו (אובמיאנג 2X, ממפיס)

אני יכול לדבר הרבה על סלטה ויגו שסך הכל נמצאת בפורמה לא רעה, עם משחק התקפי אטראקטיבי, עם איזה יאגו אספס שלא נגמר ומאמן ארגנטינאי מצויין שמנצח על הכל, כך שסלטה כיום עומדת במעמד איתן כאחת מהקבוצות הכי מהנות לצפייה בספרד עם כדורגל חיובי ויצירתי. מנגד, הסיפור דווקא מגיע מהצד שלנו.

אחרי שבחנו לא מעט על היעדר ריענון בקישור לחשיבה מקובעת, במצב של אין ברירה אנחנו צפויים לקבל שלישיית קישור שלא נראתה מעולם בברצלונה. שילוב של גאבי, ריקי ופרנקי, שהולך לעבוד מאוד קשה מול קישור מהיר, טכני ולוחץ כמו זה של הגלסיאנים.

יש ערימה של שאלות לגבי הקישור שלנו בשנה הבאה, ודווקא המשחק הקרוב עשוי לתת לנו תמונה כלשהי לגבי היכולות של חלקם, לדוגמא:

האם ריקי פוץ’ פוספס והוא יכול לתרום לקבוצה?

האם פרנקי יכול להחזיק לבד כקשר אחורי והיורש של בוסקטס היה פה כל הזמן?

האם גאבי ילמד לקשור שרוכים?

אני אישית מאוד סקרן לראות את המשחק הבא שלנו, שכן נוכל אולי לקבל כמה תשובות לשאלות מהותיות לקראת העונה הבאה.

המשחק הזה לא יענה לך על השאלה הזאת.
גם אם ייכשל, זה לא אומר כלום. הוא לא מתורגל שם, אחד הקשרים לפניו יהיה מאוד רך.
וגם אם יצליח, אפשר להגיד שזאת רק סלטה, מול ליברפול הוא לא יחזיק.

כמה משחקים נוספים של הגדלת פערי המעמדות ביניהם, וריקי יקשור לו.

אם כבר מזכירים את ריקי, לדעתי גם המשחק הזה כבר לא ישנה את המעמד שלו.

מול בטיס הוא נתן עשר דקות לא רעות, למרות איבודי הכדור. כמו שדימה כתב בשרשור המשחק, כל הקבוצה איבדה כדורים בצורה מבישה. אם משכללים למשוואה את הפריזר, הירידה התלולה במעמד והפגיעה בביטחון אז איבודי הכדור האלה הם כלום ושום דבר. דווקה כהרגלו נכנס עם הרבה מרץ והיה חלק אינטגרלי בגול של אלבה מבחינתי.

אני לחלוטין מבין מה ליאור רואה בו הרבה מהזמן, אם כי גם הוא לוקה בחוסר עקביות ולא נותן את האנרגיות האלה בכל משחק.

על כל פנים, כרגיל לא ראיתי משהו שמצדיק מעמד כל כך נמוך בהיררכיה. לא רואה בניקו וגאבי משהו טוב יותר ממה שיש בריקי ולהיפך. מבחינת היכולת הם שלושתם זהים עם ייתרון קל לכל אחד מהם במשחקים נתונים בהם יש לאחד מהם הצלחה. כאמור, שלושתם לא נהנים מעקביות ביכולת הטובה שלהם.

לא יודע… זה לחלוטין לא נראה לי שריקי נמצא בתחתית ההיררכיה בגלל היכולת. יש פה משהו אישי או מקצועני. ממש תמוה.

טר שטאגן חזר.
פיקה עדיין בחוץ.
בוסקטס מושעה.
נערי הפוסטר אלבארו סאנז וחאנדרו.
היתר בנוהל.

ההרכב -

פראן, דמבלה, ממפיס ואובמיאנג פותחים. מי מהם יפתח בקישור? כנראה הספרדי. או שצ’אבי מתכנן פה איזשהו מערך מעניין עם אריק גרסיה בקישור.

אבל בגדול - הכל, רק לא ריקי @Ganjo .

3 קשרים כשירים וזמינים בסגל, ואחד מהם עדיין נשאר על הספסל. בשלב הזה נראה שטנאס ונטו יפתחו בקישור לפני ריקי פוץ’. אם הילד לא עולה על המונית הראשונה מהקאמפ בסיום העונה - הוא מטומטם בקנה מידה שלא ראינו. או ג’ונתן דוס סנטוס.

ההרכב של סלטה -

זה כואב.
מסקרן ברמות אחרות מה קרה שם.
ומעציב… אני אהבתי את הגישה והמשחק שלו כשהיה על המגרש.

אולי ריקי פוץ’ יפתח בשער.
אבל קודם שנבטיח מקום שני.

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה שצ’אבי משקשק שהעולם יראה כמה הוא טעה

חח בכנות אני יכול לחשוב על אחרות, אבל אני בטוח שהוא יעלה כחילוף. אני עדיין מחכה לשמוע את האמת מאחורי הסיפורים הללו. אני לא מצליח למצוא שום דבר בשום מקום שמסביר את זה. גם לא משהו בגדר שמועה לא מבוססת.

בגיזרת השמועות הלא מבוססות…

לא יודע כמה זה אמין או אם יש קשר…

ועל כל פנים, פיקה מבלה 2-3 ערבים בשבוע עד השעות המאוחרות? לא רואים עליו…
שלא לדבר על ״ומה יש לו לחפש עם ריקי?..״

זה יותר לרעת פיקה מאשר ריקי…

ולא הבנתי מה קשור לנסוע עם קורקינט?

היה דיבור על כך שצ׳אבי אסר על נסיעה באופניים חשמליים ובקורקינט.
לכאורה ריקי עבר תאונה וצ׳אבי אסר על כך לאחר מכן - אם אני זוכר נכון. אבל זה היה ממש כשצ׳אבי הגיע ופרסם את ״החוקים״ שלו לשחקנים. אני לא אצליח לחפור עכשיו כל כך הרבה אחורה ולמצוא את זה…

אני מאוד מקוה שהסיבה יותר רצינית מזה. אני גם חושב שיש יותר מזה.

ושלא היה ספק. אם יש התנהגות לא מקצועית אני מגבה לחלוטין את המאמן בזה.

אני לא מבין את המבנה המוזר הזה. נראה כמו 3-3-4 כאשר אלבה בעצם קשר אחורי יחד עם פרנקי.
הכי מצחיק שכשהכדור אצל בארסה, הוא לפעמים נכנס לרחבה ומחכה להרמה. קודם תגדל, אחר כך תנגח.
נראה שחוץ מאריק וטר שטאגן כולם עשו טובה שבאו לשחק. וזה כולל את המבקיעים. שתי ביעטות דרדלה שנכנסו.
אחד המשחקים הכי משעמים שראיתי העונה.

ריקי רוצה להיות סגן נשיא. מה לא ברור?

כמה מחזורים נשאר לסוף? אני רוצה לדעת עוד כמה נשאר לי לסבול.

2 בעיטות למסגרת שתי דרדלה שנכנסו.

טר שטגן האיש של המחצית.

מה אתה לא מבין? התחלנו בשלוש שלוש ארבע וכשזה לא עבד (אחרי 20 דקות של טמטום טאקטי) עברנו לשתיים שלוש אפס חמש (ל25 דקות של טמטום עוד יותר מטומטם).

אם מישהו ראה את בארסה העונה בבקשה בבקשה שישלח לי תמונה. אני מתגעגע.

:neutral_face:

ריקי מבסס את מעמדו כקשר היחיד בסגל כמעט… זה לא יפה, נתנו לו לשחק כבר

@Ganjo אל תחפש את הכתובת של הבית של השופט
זה לא שווה את זה