מחזור 37: מבטיחים את המקום השני עם 0:0 משמים מול חטאפה בחוץ

הסגל שנוסע למדריד -

אראוחו נשאר בחוץ, זכר לפגיעה במשחק הקודם.

פרנקי ואלבה מושעים.

רוברטו, ניקו, דסט, פדרי, אריק גרסיה, פיקה - פצועים.

לנגלה ואומטיטי בלמים. שיהיה לנו בהצלחה.

שימו לב שמדובר בשידור משולב.

אף פעם לא חשבתי על המשפט הנ"ל בהקשר חיובי. עד 2022…

מעניין מי יפתח בקישור במקום ריקי. :thinking:

אני אזכיר 2 דברים
לבארסה מספיקה נקודה כדי להבטיח מקום שני ולחטאפה מספיקה נקודה כדי להבטיח הישארות מתמטית.
יש מגבלה של 7 שחקנים בוגרים לפחות, כך שצ’אבי מוגבל בשיתוף שחקני בארסה ב’, במיוחד כשגאבי בטוח ישחק.

הימור שלי להרכב - צ’אבי לא יפתח אם אף שחקן בארסה ב’ . מינגסה יהיה מגן שמאלי, לנגלה ואומטיטי בלמים
והשאר 4-2-4 המוזר והלא מוצלח כמו במשחק הקודם. פוץ’ ייכנס כמחליף.

אי נצחון של אתלטיקו, ואנחנו יכולים לחטוף גם חמישייה מארמברי היום, ונהיה שניים.

קיקו פאמנייה.

אני מתלבט אם לראות את בארסה או אתלטיקו-סביליה.
(השידור המשולב לא רלוונטי עבורי)

סביליה איבדה עניין אתלטי ינצחו.

ההרכב של צ’אבי -

מסתבר שבאמת צריך שכולם ימותו כדי שהוא יקבל דקות, אז הנה - באלדה פותח.

חוץ ממנו, אומטיטי נשאר בספסל, ואל בלם היד הראשי מצטרף הקוקו הכי בולט מאז פיליפ, לחולית הגנה של אלוהים ישמור.

חוץ מזה, דמבלה בספסל, ופראן טורס ממשיך להיות יותר באנקר ממסי בשיאו.

אה - וריקי.

צ’אבי הצליח להפתיע אותי - באלדה מגן ומינגסה בלם.
וריקי.

סביליה עוד לא הבטיחה מקום 4. שתי הקבוצות פותחות בהרכבים חזקים

שמע, לגביי באלדה ומינגסה - אם לא ילדים מבארסה ב’, או אומטיטי, זה לא שהיו לו יותר מדי אופציות. או בכלל.

לינקים מישהו?

https://www.totalsportek.com/football/laliga25/getafe-vs-fc-barcelona-live-streams/

https://redi1.soccerstreams.net/

העינים שלי כואבות…

סגרנו מקום שני בלי לשחק. אחלה.

אני מוכן לקבל הרבה דברים אבל כשצ’אבי הגיע אמרתי שתוצאות לא מעניינות אותי העיקר הדרך ומה שאנחנו בונים. אז עם כל הכבוד למקום השני - תוצאות לא מעניינות אותי וזו הייתה דרך מחורבנת.

גארבג’ טיים מול חטאפה. אין לנו כבוד? מסתפקים בתיקו? אין פה דרך וככה לא בונים קבוצה. וצ’אבי על הקוים קפוא. בכלל לא משדר לשחקנים שלו שככה לא. שכדי ללבוש את החולצה צריך קצת יותר מחוייבות, קצת יותר להתאמץ. אין דבר כזה קבוצה תחרותית שמשחקת בכוונה בהילוך ראשון. משחקים קודם כל בשביל לשחק, בשביל הקהל. יאוש.

באמת שאין לי מילים לתאר את האכזבה מסוף העונה שלנו. ככה לא בונים קבוצה.

ומה שמכאיב לי שתמיד יהיו תירוצים, תמיד! היום זה סגל חלש, מחר אין חלוץ, מחרתיים פלוני נפצע, וכך הלאה.

כשאתה לא בא להתנצל ואתה בא לשחק אז גם כשמפסידים זה פחות כואב, משם הגיעה האמרה האלמותית ‘אנחנו מנצחים ומפסידים באותה הדרך’.

איכשהו צ’אבי מספר בחודשיים האחרונים ‘אבדנו מלא כדורים’ אז למה אין שיפור באספקט הזה חודשיים? חודשיים שלמים!!! להכיר את הבעיה (נניח שזו היא הבעיה) זה נחמד אבל אפס התקדמות עם זה? דכאון. לא חושב שלבנדובסקי כזה או אחר יעזור.

בואו נהיה כנים, אס״ק של החיים כמו בכל עונה אחרי שמבטיחים את האליפות ולא צריך להלחם עד למשחק האחרון.

הצחיק אותי שעלינו עם הרכב ילדים גם מהסיבה שלמעלה וגם בגלל שהיו כל כך הרבה פצועים ומושעים שאשכרה לא היה פה ממש שיקול דעת.

ולרגע ההזוי של המשחק…
דקה 26-27, גאבי משתלט על כדור בצורה לא הכי טובה, עם הפנים לשער שלנו קצת לפני החצי ומאויים ע״י שחקני חטאפה. בכל זאת, משהו שהוא אמור להסתדר איתו בקלות. מאחוריו ריקי פוץ׳ מזהה סיטואציה שלא נראית לו, רץ אל גאבי, מתקל אותו מאחורה ו״מחלץ״ את הכדור בשביל למסור אותו לכיוון טר שטגן.

WTF?? למה פוץ׳ מתקל את גאבי? לרגע תהיתי אם הוא עלה שיכור למגרש.

חוץ מזה המשחק היה כ״כ פרווה ומשעמם שלא באמת טרחתי לראות את כולו בעניין. אני מקווה שבעונה הבאה צ׳אבי ייתן לנו עוד מהכדורגל האינטנסיבי שהוא הביא לפה בחודשיים הראשונים שלו.

הייתי מסכים איתך אם זה היה חד פעמי. אבל כך אנחנו נראים מאז המשחק מול לבנטה. זה לא קשור רק להרכב או למחזור הנוכחי.

אני גם לא הייתי מאוכזב אם לא היה החודשיים האדירים. פשוט הגענו לגן עדן ואז התרסקנו שוב. אכזבה.