מחזור 37: 1:1 משמים אצל קאדיס, הצגה ללונין| מריאנו (בישול גדול של רודריגו)

לקראת קאדיס| אחרי החגיגה נגד לבאנטה ובחזרה הגנרלית הלפני אחרונה לקראת הגמר ב-28 במאי - ריאל מדריד רוצה להמשיך לשחק טוב ולנצח גם מחר(ראשון, 20:30) את היריבה שנלחמת על חייה. גם ללא בנזמה, ויניסיוס וקורטואה שינוחו וכן ללא מודריץ’ המוצהב. הזאר יחזור לסגל וישולב כמחליף, קרבחאל עשוי לפתוח. הכל לקראת המשחק - כאן

image

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד מגיעה למשחק לאחר שחגגה עם 0:6 על לבאנטה בסנטיאגו ברנבאו אבל בעיקר כשהיא ממשיכה לספור לאחור עד לגמר ליגת האלופות נגד ליברפול – שבועיים בדיוק ל-28 במאי. המשחק מחר, חזרה גנרלית לפני אחרונה (את הליגה נסיים נגד בטיס), לא יהיה טיול כמו בחמישי וגם לא שדה קרב כמו הדרבי בוונדה מטרופוליטאנו, אלא משהו באמצע. בכל מקרה, קרלו אנצ’לוטי שוב דיבר על הרצון להישאר תחרותיים עד הסוף – על אף שארבעת המצטיינים שלנו העונה לא יהיו – התכנון של קארים בנזמה לעבור את ראול יידחה – הוא יקבל מנוחה. גם טיבו קורטואה מחוץ לסגל מה שמזמן את אנדריי לונין שוב ל-11. לוקה מודריץ’ ספג את הצהוב החמישי בליגה והוא מושעה, ו-ויניסיוס ג’וניור כוכב השלושער מקבל מנוחה. “השחקנים יודעים היטב מה צריך לעשות. עלינו לשחק במחויבות ואינטנסיביות, ברור שזה תקף גם למחר. אנחנו צריכים לכבד את לוח השנה ולעשות עבודה טובה וכך נגיע לגמר כמו שצריך”.

בסיבוב הקודם ריאל הייתה מתוסכלת מאוד מול קאדיס עם 0:0. היא תרצה לנצח אותה וכך להשאיר את ויאריאל כקבוצה היחידה בספרד עליה לא גברה העונה. עוד סטטיסטיקה לא ממש חשובה – אם ריאל תנצח יהיו לה 45 נקודות במשחקי החוץ – כמובן קבוצת החוץ הטובה בליגה. וזה יהיה הרקורד הכי טוב שלה מאז הדאבל ב-2017 (47 נקודות). אשתקד היו לה 42 ו-36 נקודות בלבד בחוץ בעונת הפרידה של כריסטיאנו רונאלדו. ואם כבר סטטיסטיקה, אולי זו הזדמנות טובה עבור מרקו אסנסיו (12 שערים העונה) ורודריגו (כבש תשעה, שבעה מהם מאז אפריל) שיפתחו – לשפר עוד את המספרים שלהם, ככה זה ללא “הצמד הקטלני באירופה” (הגדרה של ה-AS). ממריאנו דיאס אנחנו כבר לא מצפים לדבר. חואנמי לטאסה שהוכיח שהוא יודע את העבודה בקסטיליה של ראול – נכלל בסגל גם הוא ויקווה לערוך הופעת בכורה.

דיברנו על הנעדרים, אפשר להוסיף אליהם את לוקה יוביץ’ וגארת’ בייל, איך לא, וגם מרסלו (קרלו לא רצה לדון בעתידו ואמר: "עדיין לא דיברנו אני והמועדון מה יהיה. יש לנו את הגמר שזה הדבר הכי חשוב ואז נדבר על מצבו) שמפספס הזדמנות לאחד המשחקים האחרונים שלו כמו גם איסקו, וגם לא דויד אלאבה. קרלו הבטיח שכולם יהיו כשירים לגמר ליגת האלופות. “אנחנו עושים את התכנון בצורה חכמה. בשבוע הבא כולם יחזרו”, הבטיח קרלו שאמר כי בנזמה זכה למנוחה שמגיעה לו (קיבל פטור מהאימון היום). ומי כבר חזר? דני קרבחאל התאמן כרגיל ויפתח כנראה כדי להוריד חלודה; דני סבאיוס גם כן אמור לעלות ב-11, אולי על חשבונו של אדוארדו קמאבינגה שהתראיין לפראנס פוטבול ואמר דברים רבים שהאוהדים רצו לשמוע. המאמן לא פספס הזדמנות לומר: “חדר ההלבשה שלנו נפלא. קודם כל מבחינה מקצועית, אין שחצנות, כולם מכבדים את הצוות. יש גם אופי ולא רק איכות. אין ספק שהיו לי חדרי הלבשה מסובכים יותר”. קרלו נשאל גם על השחקן שהכי אכזב אותו וכמובן אמר שאין כזה – איזה כיף לו שהוא לא מאוכזב אף פעם. ומי הכי הפתיע אותו? “אלה שהכרתי פחות – רודריגו, קמאבינגה ופדה”. ויניסיוס לא הפתיע אותו לדבריו – “ידעתי שיש לו את הכישרון הזה אבל הוא לא היה החלטי מול השער”.

מי שעוד חוזר לסגל, ואולי את קרלו לא איכזב אבל אותנו כן – זה אדן הזאר, זוכרים אותו? הוא יקבל דקות מחר כמחליף. מאז סוף מרץ הוא הושבת בגלל הניתוח להוצאת הפלטינה. עכשיו הוא מקווה לחזור להיות שחקן כדורגל. נגד אותה קאדיס בסיבוב הקודם זו הייתה הפעם היחידה בה השלים 90 דקות בשנתיים האחרונות (בהופעה לא רעה אבל בטח לא של כוכב כדורגל. כמו כל הזמן שלו אצלנו). “כן, יהיו לו דקות. יש הרבה משחקים, עייפות, יהיו רוטציות. כל אחד יכול לשחק. להיות שחקן הרכב כאן זה קשה לכולם. כמות הדקות לא חשובה אלא האיכות ורודריגו הוא הדוגמא המובהקת לכך” – אמר המאמן. הזאר, לפחות לפי מה שדווח לאחרונה – רוצה להמשיך במועדון וסיכוי לא רע שזה יקרה. גם בגלל שכר העתק שלו. אנצ’לוטי, תחליטו אתם עד כמה זה מדויק, הבהיר שזה יקרה: – “הוא נשאר כדי להוכיח את עצמו. התוכנית שלו ברורה. יש לו מוטיבציה אחרי שלא הלך לו טוב והוא לא הראה את האיכות שלו”. אולי מחר במשחק בלי לחץ זה דווקא כן הזמן שלו? מי האמין ב-2019 שהזאר ישחק רק כדי לתת לוויניסיוס (או רודריגו) לנוח.

The Battle Of The Right: Asensio vs Rodrygo - Managing Madrid
רודריגו ואסנסיו. יקחו פיקוד מחר בלי הצמד-חמד

ריאל מדריד – הרכב משוער: אנדריי לונין| דני קרבחאל, אדר מיליטאו, חסוס ואייחו, נאצ’ו| קאסמירו, טוני קרוס (דני סבאיוס), אדוארדו קמאבינגה| מרקו אסנסיו, רודריגו ומריאנו דיאס

מה המצב קאדיס?

קאדיס מגיעה למשחק מתוחה מאוד בשיאו של מאבק ההישרדות, כל כך שונה מהעונה שעברה אז כעולה חדשה גאה היא כבר הייתה בים. כעת עומדות בפניה 180 דקות גורליות כשבמחזור הסיום תפגוש את אלאבס (19). הקבוצה של סרחיו, שהתמנה לתפקיד בחודש ינואר, מדורגת במקום ה-17 במרחק שתי נקודות בלבד מהקו האדום שם נמצאת מאיורקה, אולם היא השיגה מולה תוצאות לא טובות במפגשים הישירים (מה שקובע בספרד במקרה של שוויון), כך שאם תרצו הפער ‘מרגיש’ כמו נקודה אחת. ביום חמישי קאדיס לא הצליחה לפתח מומנטום אחרי 0:3 גדול על אלצ’ה והובסה באותה התוצאה מול ריאל סוסיאדד באנואטה על אף מחצית ראשונה טובה יחסית שלה. “קאדיס ספגה מהלומה ונאלצת להשיג משהו נגד ריאל כדי להיות תלויה בעצמה. היא תצטרך לשחות, לשחות ועוד קצת לשחות כדי להגיע לחוף”, נכתב במארקה.

באופן מפתיע מאוד, אותה קאדיס, שמחצית מהעונה דורגה מתחת לקו האדום, ניצחה רק לפני פחות מחודש בקאמפ נואו את ברצלונה (0:1), עם לא מעט מזל אמנם והברקה אחת של לוקאס פרס, אבל היא בטח לא מתנצלת. הקבוצה הקטנה יכולה להתגאות גם תיקו 1:1 נגד סביליה בפיחואן, והיא גברה על ויאריאל בביתה. יחד עם התיקו בסנטיאגו ברנבאו בסיבוב הראשון, הרי שנגד הגדולות היא בסדר גמור. במשחקי הבית מנגד אין סיבה למסיבה כשמאזן דל מאוד של 17 הנקודות מציב אותה כקבוצת הבית הגרועה בליגה, זו שניצחה הכי מעט (שלוש פעמים). זה אשכרה לא קרה עד לחודש מרץ. בקבוצה ניסו לשנות את הסגל בינואר והצליחו להתחזק. בין אם פרס אותו הזכרנו קודם, החלוץ שהגיע מאלצ’ה – היה לו רצף מעולה של שלושה שערים ברציפות באפריל, בין אם לואיס הרננדס, בלם מכבי תל אביב למי שזוכר. לצידו נמצא את הבלם ויקטור צ’וסט, תוצרת קסטיליה, רביעי במספר הדקות העונה עם 2,217 (29 הופעות) לא רע בכלל. ההגנה היא הצד החזק של קאדיס יחסית, 50 ספיגות ממקמות אותה במקום השני (אחרי חטאפה) מבין העשירייה השנייה.

מי שמשאיר את הקבוצה עם הראש מעל המים הוא כמובן אלברו נגרדו (אוטוטו בן 37), מלך השערים עם עשרה בכל המסגרות. שבעה מהם בליגה, ומתוכם חמישה הגיעו ב-2022. החלוץ הספרדי הוותיק, שצפוי לחזור ל-11 על חשבון רובן סוברינו, עדיין מסוכן מאוד ואסור לזלזל בו. הוא ישמח להבקיע נגד ריאל לראשונה מאז 2012 אז היה שחקן סביליה (יש לו ארבעה שערים נגדנו במהלך הקריירה). ברור שנגרדו הרחק משיאו אבל העונה הזו כבר פורייה יותר מעונת הבכורה בה כבש שמונה בכל המסגרות. כאמור, לצידו ישחק פרס. צ’וצ’ו לוזאנו דעך מאוד לאחרונה וממעט לשחק. הוא הבקיע נגד ריאל אשתקד והפעם יפתח על הספסל. קשר הכנף איבן אלחו ייעדר בשל פציעה. אלכס פרננדס, האח של נאצ’ו, כן יפתח ב-11. ההערכה היא שלא נראה הבדל גדול מהמשחק במחזור האחרון. קאדיס לא תזוז ממערך ארבעת שחקני ההגנה שלה. היא לא תתבנקר יותר מדי, לא במשחק בית. המאמן סרחיו הבהיר במסיבת העיתונאים כי כולם ‘היו חותמים’ על מצב כזה כמו עכשיו לפני כמה חודשים ואף אחד לא לחוץ או חושש מדי.

כה אמר המאמן סרחיו: “הקבוצה צריכה לשחק כדורגל, להיות סולידית בהגנה ועם אומץ וחוצפה לתקוף. אנחנו רוצים לנצח. אם נשחק משחק טוב נהיה קרובים להגיע למטרה הזו. לפני חודשיים או שלושה היינו רוצים להיות במצב כזה. אם אלה שבמצב גרוע מאיתנו חושבות שהן יכולות, אז למה שאנחנו לא? זה יהיה משחק קשה אבל נילחם בכל הכוח”, אמר סרחיו שלא שכח גם לנסו להטריף את הקהל: “המשחק האחרון שלנו לעיני האוהדים שלנו חשוב מאוד. אני רוצה שכולם יראו איזו דרך ארוכה עברנו ושהקהל יראה שהקבוצה נתנה את כל מה שיש לה. ברור שריאל מדריד חזקה. נעדיף שלא להתעדכן בתוצאות האחרות”. הוא מבטיח שהמשחק נגד סוסיאדד מאחוריהם: “כולם משדרים לי ביטחון, שנעשה את זה. ראיתי פרצופים אופטימיים. אין פסימיות בחדר ההלבשה. כולנו התעצבנו מההפסד האחרון כי לא הצגנו את הגרסה הטובה שלנו. זה יקרה עכשיו”. בחשבון הטוויטר של המועדון העלו תמונה מרגשת של אוהדי הקבוצה. הם ייתנו מחר את כל מה שיש להם. מחירי המנויים שיוכלו לרכוש כרטיס נוסף, לחברים שלהם - בין 70 ל-140 יורו. קאדיס תמצא את הישועה במה שהגדירו כ-" Día del club"?

Los jugadres del Cádiz celebran uno de los goles ante el Elche.

קאדיס – הרכב משוער: ירמיאס לדסמה| קרלוס אקאפו, לואיס הרננדס, ויקטור צ’וסט, אלפונסו אספינו| אלכס פרננדס, רובן אלקארס, חוסה מארי, אוסאמה אידריסי| לוקאס פרס ואלברו נגרדו

היסטוריה ומפגשי עבר:

בשני משחקיה הראשונים בקאדיס פעמיים הפסידה ריאל מדריד 1:0 – הן בעונת 1977-78 והן ב-1981-82, אבל מאז המאזן השתפר מה שנקרא. ריאל הגיבה עם 2:3 דרמטי בעונת 1983-84, הפרה-קינטה דל בויטרה מה שנקרא, וגם 1:3 ב-1986. המפגשים האלה לא מניבים יותר מדי שערים בדרך כלל, וגם לא היו יותר מדי מפגשים, אבל הניצחון הכי גבוה של ריאל בראמון דה קראנסה היה במחזור הפתיחה של עונת 1987-88. ריאל, בדרך לעוד אליפות גדולה, לא ריחמה והביסה 0:4 את היריבה: הוגו סאנצ’ס פתח וגם אמיליו בוטראגיניו, ריקרדו גאייגו וגורדיו, השלושה במחצית השנייה – הוסיפו. ריאל המשיכה ל-0:2 ו-0:3 בסוף שנות ה-80 ולמעשה רשמה ארבעה משחקים בלי לספוג – יפה. נגד קאדיס, כאמור, נולדה אגדת אמיליו בוטראגיניו כשהעייט עלה מהספסל בפיגור 2:0 וכבש צמד ב-1984, את השער המצמק ואת השער הניצחון הדרמטי, ותודה לפיגורה אחרת, אלפרדו די סטפאנו שהיה אז המאמן – שהביט לספסל וזרק את הילד למערכה.

Immediate Reaction: Cádiz 0-3 Real Madrid - Managing Madrid

אגדה אחרת שחשבנו שנולדה שם היא רוביניו, שאת הופעת הבכורה שלו במועדון אף אחד לא ישכח. מחזור הפתיחה בעונת 2005-06, ריאל הובילה משער של רונאלדו אך קאדיס העולה החדשה הייתה נמצרת השוותה והקשתה עלינו. רוביניו, שהצטרף ימים ספורים קודם לכן, עלה מהספסל, רקד על המגרש ובסיום מהלך קסום מסר לרונאלדו שבישל לראול מול שער ריק – 1:2 מרגש ושלושת ה-R. מאז אגב נערך רק משחק נוסף שכן קאדיס ירדה לליגה השנייה באותה עונה. אשתקד ריאל הגיבה להפסד הביתי עם 0:3 בחוץ במחזור ה-31: בנזמה כבש בדקה ה-30 בפנדל, אפילו אודריוסולה הבקיע וקארים השלים צמד. בליץ של עשר דקות הספיק. ההפסד האחרון שלנו בקאדיס היה בעונת 1990-91, 1:0. ב-13 מפגשי החוץ המאזן של ריאל עומד על שמונה ניצחונות (62%), שתי תוצאות תיקו (15%) ועוד שלושה הפסדים (23%), יחס שערים 8:22 לחיוב. בסה"כ מפגשי הליגה: 4:19 לריאל מדריד בניצחונות ועוד ארבע תוצאות תיקו. ולפני הסיום, עוד מילה על בוטראגיניו, שהתעלל בקאדיס גם בגביע בשמינית הגמר ב-1986-87 (צמד בדרך ל-1:6) וכבש שער אחד עצום.

כותרות העיתונים הבוקר לקראת המשחק נגד קאדיס:

שער המארקה עם פדה ואלוורדה: “החלום הפך למציאות” – לפני 12 שנה האורוגוואי, בצעירותו, חלם ללבוש את החולצה של ריאל מדריד. היום הוא שחקן מפתח של הקבוצה ובעיקר המנוע שלה במשחקים הגדולים. נזכיר כי יש לו 43 משחקים העונה, רחוק משחק אחד מהעונה הנהדרת באליפות 2020. נגד לבאנטה כמו שחלם הקהל הריע לו וצעק לעברו: ‘פדה, פדה, פדה’, אבל הוא יודע שהעבודה הגדולה עוד לפניו. ביום חמישי הוא פגש את המשקוף שלוש פעמים, אבל באורוגוואי כבר בטוחים: “השער יגיע בגמר בפריז”| ועוד: קרלו אנצ’לוטי שהכריז: “אדן הזאר נשאר”| אופוריה בריאל מול קאדיס שבסכנה גדולה לרדת ליגה.

בפריויו נכתב על “כדור כסף חשוב עבור קאדיס” שרחוקה 90 דקות מלא לספוג העונה מול ריאל וברצלונה וכן על דו קרב רביעי בין האחים פרננדס - נאצ’ו שלנו מול אלכס. ההערכות הן שרודריגו-אסנסיו-מריאנו יוליכו את החוד ושקאסמירו וקרוס יחזרו לקישור. “לאנצ’לוטי לא יהיו שחקני הרכב רבים והוא ישתמש בתוכנית ב’ כדי להתמודד עם הדו-קרב מול קאדיס, לגביו הבהיר כי מדובר במשחק חשוב בהחלט”.

image

רובן חימנס מהמארקה כותב טור דעה ומהלל שוב את לוקה מודריץ’. המסר שלו ידוע - למרות שהקרואטי ימשיך בעונה הבאה - תהנו מכל רגע שלו על כר הדשא. כי לא נשאר עוד הרבה.
הוא כותב עד כמה זה קשה לילד שמתאהב בכדורגל בגלל שחקן ענק כמו לוקה – ואוטוטו יצטרך להיפרד ממנו. “ללמוד שדברים לא נמשכים לנצח, בטח כאלה שאתה אוהב – זה קשה. השחקן שליווה אותך במסע הארוך של האהבה שלך לכדורגל. אבל זו גם תזכורת שצריך ליהנות כל עוד אתה יכול”. עוד מספר שהיה בסנטיאגו ברנבאו בחמישי במהלך הפארטידזו מול לבאנטה. הוא כותב כמובן שהרגע ההיסטורי האמיתי היה כשבנזמה השתווה לראול כמבקיע השני הטוב ביותר בתולדות המועדון. התשואות למודריץ’ כשהוחלף היו לא פחות רמות. זו הייתה התשובה מבחינתי לשאלה ‘מהו רגע מושלם?’. מודריץ’ שיחק מדהים העונה, לא מראה סימני תשישות, לא פיזית, לא טכנית. הוא גם שמח. חוגג את הניצחונות והשערים כמו שחקן נוער, גם את הלא חשובים". הוא כותב שמודריץ’ ‘צעק’ אל עבר מיליטאו, שמח בגול של רודריגו וגם עודד את קרבחאל ועוד בחגיגות בצ’מפיונס ‘שיטת פינטוס!’. לסיום הוא מבקש: “אם יום אחד יחליט לפרוש – אל תודיע על כך. אל תגרום לנו לסבול. מודריץ’ כמו קוביית קרח שנמסה לאט מאוד. זה משאיר תמיד שלולית קטנה למקרה שאתה צמא ואף פעם לא נגמר. המשקה הלפני אחרון”.

שער ה-AS: בעיתון עדיין לא התעייפו מהעיסוק בבלגי ועל רקע תמונה שלו מהאימון המסכם נכתב: “הזאר מגיע בזמן” - הבלגי חוזר אחרי שלושה חודשים (קצת פחות), לאחר שהסיר את הפלטינה שהציקה לו באמצעות ניתוח| אנצ’לוטי הבהיר שהוא יקבל חצי שעה נגד קאדיס כמחליף| גם כאן, בקטנה, אזכורים לזכייה של ליברפול בתואר ולדאגה הקלה ממצב המצרי.

בפריויו נכתב: “הזאר חוזר לקילומטר האחרון ולמפגש מול קדחת בצהוב” – האצטדיון של קאדיס יהיה מלא בתקווה שתמשיך להיות תלויה בעצמה. הבלגי מופיע שוב (לא שיחק מאז ה-19 בפברואר)". הזאר עם 22 משחקים בעונה בממוצע מאז חתם במועדון, רובם לא שלמים, רובם ללא תהילה ועם כאב. נכתב כי זה מבחינתו ממש ‘קדם העונה’ הבאה. נכתב כי אנצ’לוטי יעניק מנוחה לכוכבים שעשו הצגה נגד לבאנטה. אזכורים לרקורד הטוב של קאדיס עם המאמן החדש וכן נגד הגדולות. קרבחאל יחזור להרכב של ריאל לראשונה מאז הניצחון ההירואי על מנצ’סטר סיטי.

פרדריק הרמל כתב טור דעה ב-AS כי כל מי שחושב שמשחקי הליגה האלה לאחר הבטחת האליפות ולפני גמר ליגת האלופות נגד ליברפול מיותרים – טועה. הוא מציע לכם לשבת בבית וליהנות מכדורגל. גם כי ריאל מדריד משחקת נהדר, ואולי בגלל שאין לחץ. “אין דבר יותר יפה, כרגע, מהכדורגל של ריאל מדריד שגורמת לנו ליהנות. הריקוד בחמישי נגד לבאנטה היה נהדר וגם הסרטונים מוולדבבאס לראות את מודריץ’ וקאסמירו עושים תחרות מי מבקיע שער יפה יותר עם החיצון. זה מגדיר בצורה מושלמת את ריאל מדריד שתמיד מנסה לשחק כדורגל. כל כך הרבה אושר והתלהבות מבעיטה לשער”. הוא כותב כי אפשר היה לראות איך כולם חגגו את הגולים נגד לבאנטה בשמחה ובחיוך רחב כאילו המשחק הזה היה חשוב מאוד.

לינק למשחק בלי הפרעות? מישהו?

ואוו ואוו ואוו רודריגו!

רודריגו נאזריו לימה.

אפילו מריאנו לא הצליח להחטיא את זה

השינוי שהוא עובר בשבועות האחרונים פסיכי לגמרי. כל כך הרבה אחריות וביטחון. איזה כיף לראות אותו.

חבל שלא ניסה בעצמו להבקיע. זה היה אחד משערי העונה באירופה.

הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו כאשר אני את רודריגו בכושר הנוכחי, מה היה קורה אם אנצ’לוטי היה עולה איתו במקום ויני במשחק גביע מול בילבאו.

מתפתח לנו וואחד שחקן. בכנות אם זה ממשיך ככה אז עוד עונה שניים נשחק עם ויני-אמפבה-רודריגו וזה יהיה פאקינג מפחיד.

כולם שחקני קו שמאל.

כנראה לא יקרה אבל אם אמבפה חותם אני שולח את רודריגו להשאלה בקבוצה דרג 2 שאין לה שחקן בשמאל- הוא מפתיע לטובה ויותר ויותר עושה רושם שהבעיה הייתה שהוא שיחק בעמדה זרה.
אין מה להמשיך איתו בכנף ימין, הוא במהלך אחד בשמאל עבר יותר שחקנים מבכל העונה בצד השני.

אני לא יודע ממי אני מפחד יותר בגמר ליגת האלופות, מסאדיו מאנה, מלואיס דיאז או מאדר מיליטאו

מי שמאס ב"שידור המשולב" של One ורוצה ליהנות - הנה לינק.

יותר מרגש מהמשחק: עוד פאסיו, הפעם של קאדיס ולעיני הקהל הביתי שלה וכשהיא נלחמת על חייה - כאפיים:

image

-רודריגו ‘עשה ויניסיוס’, הייתי מבסוט מהדריבל העצום שלו, הוא צריך לעשות את זה יותר. מריאנו שנהנה מההפקר - אוגאיסט. . שימו לב לזה: רודריגו מעורב בעשרה שערים בעשרת המשחקים האחרונים שלו במועדון - שבעה שערים ושלושה בישולים - אותו היבול שלו ב-50 המשחקים שלפניכן. הוא כמעט בדאבל-פיגרס: תשעה שערים העונה ועוד עשרה בישולים
-ברור שלאף אחד אין חשק לעשות הגנה וצפינו את הטיילת הזו, אבל כמות המתנות שאדר מיליטאו מחלק - נורא ואיום. מרחם על לונין שרשם הצלה יפה מאוד בבעיטה לפינה הרחוקה ומאוד רצה לשמור על שער נקי.
-מריאנו זכה לכבוד לכבוש את שער הליגה ה-80 שלנו העונה. לא הגענו למספר הזה בשנות ה-2000 בשלוש השנים הקודמות וגם לא ב-2003-2007 וב-2002.

@Shayhi7

מיליטאו מזעזע אבל מה כבר אפשר לצפות מהגנה שמורכבת מואייחו כמגן ימני, ואסקז איפשהו בשמאל, אי אפשר לקרוא לתפקוד שלו מגן, וקאסמירו משחק סטאנגה עם שחקני קאדיס?

אפשר לדעת מה כל כך מרגש הפאסיו?
אני היחיד שזה לא מעניין אותו בכלל?

מיליטאו בסיום עונה פשוט זוועתי, אני די מעדיף לראות את נאצ’ו בגמר.

אי אפשר ללמוד יותר מדי מהמשחק הזה, מה שכן אפשר זה שיש לנו מעצור לדלת יקר מאוד בדמות מריאנו.
שוער מחליף שלדעתי, רק קורטואה מונע ממנו להיות בהרכב.
והפלופ הכי גדול בהיסטוריה שמוכיח שצריך לא רק יכולת (ואין ויכוח שיכולת יש לו איפשהו מתחת לקילוגרמים האלה) אלא בעיקר המון אופי כדי להצליח במועדון כמו ריאל מדריד.
נראה לי הזוי עדיין לצפות ממנו למשהו.

היה כואב לראות את אוהדי קאדיס משנים צבע ומצב צבירה אחרי הגולים של מאיורקה. אנדריי לונין פשוט מנע מהם ניצחון. עד עכשיו אני חושב שאף אוהד שלנו לא באמת מכיר אותו. והפנדל לא היה הדבר המרשים ביותר אלא ההצלה לנגיחה שם.

חוץ מזה, לא צריך לקחת ללב, אפילו אני רפוי. אולי קרלו בלבל קצת את ההגנה יותר מדי (לשמור כוחות לנאצ’ו לדוגמא ולא לשים אותו בשמאל ואז לוקאס בימין?). בגדול, לדעתי הדקות של פדה היו בזבוז. וכך גם אלה של מריאנו - למה לא לטאסה כבר מההתחלה או מהמחצית? דני קרבחאל נראה במצב פיזי די רע, על אדן הזאר מיותר להרחיב. אדר מיליטאו חולם על הגמר כבר? יותר מדי טעויות במשחק אחד, גם אם זה משחק לא חשוב.

כאב לי בעיניים לראות את ההרכב של ההגנה הזאת. מזל שלא הייתי מרוכז במשחק והיה אקשן בהרבה מגרשים. היכולת של מיליטאו מטרידה, אחת ההופעות הגרועות ביותר שאני זוכר מבלם במדי ריאל מדריד. מדהים שדווקא הוא היה נראה הכי גרוע מבין כל שחקני ההגנה, ואנחנו מדברים על הגנה שואסקז תפקד בה סוג של מגן שמאלי וואייחו מגן ימני. זה היה נראה כל כך גרוע שלאורך רוב המצית הראשונה תהיתי האם זה בכלל 3 בלמים. סבבה לעשות ניסויים בשלב הזה של העונה אבל שקרלו ירחם עלינו קצת.

אם יש משהו אבל שבאמת כואב, זה שאפשרנו להם לקחת נקודה עם המשחק המרושל שלנו. הקבוצה הכי מסריחה בליגה. מקווה שהם ירדו במחזור הבא.

אני יודע שזה הדבר הנכון והספורטיבי לעשות, אבל לראות את הקבוצה שלנו עושה חיים קשים לקבוצה שחייבת את הנקודות כדי לשרוד בליגה, כשלנו אין באמת על מה להילחם, עשה לי בכנות קצת רע.
ואז נזכרתי בזוועות שהם העבירו אותנו בסיבוב הראשון, ופתאום התחלתי לקוות שגם נשים להם את השני. זה היה מגוחך - היו בקאדיס שחקנים שמההרגל התחילו לבזבז זמן, עד שחברים שלהם סימנו להם שזה פועל לרעתם והם חייבים את הניצחון…

הגנה שמורכבת מואייחו מגן ימני, ואסקס בשמאל, נאצ’ו הגיבור אך הבינוני באמצע, ועדיין החוליה החלשה היא איכשהו מיליטאו.

הזארד נראה כמו שחקן בילדים, שיש לו קצת כישרון אבל לא ברור עדיין מה לעשות איתו - האם הוא יהיה מגן? אולי אפילו בלם? אצל הרבה שחקנים יש דעיכה ביכולת לאורך השנים, ככה שהם צריכים להסתגל ולהתאים את עצמם ליכולות החדשות שלהם. אצל הזארד הדעיכה הייתה כ"כ מהירה, שהוא אפילו לא מודע למוגבלויות שלו.
זה ברמה שאני לא יודע מי יותר מביך שלבש את החולצה 7 הקדושה - הוא או מריאנו.

לונין יכול להיות שוער פותח לגיטימי במרבית הקבוצות ביבשת, פשוט חבל בשבילו שהוא מתבזבז אצלנו.
זה נכון אגב גם ללדסמה.

אני לא יודע מי הקואוצ’ר/ספר שיפור עצמי/טוני רובינס שעבד עם שחקני ההתקפה המובילים שלנו בשנה-שנתיים האחרונות, אבל אני רוצה גם ממה שהם לקחו.