מחזור 37: מפסידים 2:1 לאוסאסונה בבית, וזוכים במקום השני (מסי)

זהו נדב חזר אני יכול לפרוש.

ברוך שובך!

נ.ב אני מקווה שהלייק על נדב ולא הפרישה :slight_smile:

בתאוריה אתה צודק, אבל אתה תהיה מופתע, למה שכסף ומוניטין על הנייר יכולים לגרום לאנשים לעשות.

בוא נגיד, שאני מכיר מאמן מסוים שבזמנו אמר שהוא מעדיף לאמן פרות ולא את ברצלונה, שאני די מאמין שאם ברתומאו יתחנן מספיק, הוא יבוא לשנה הבאה.

אני מבין את התחושה, ובעצמי מרגיש תחושה מאוד דומה.

אבל לברצלונה יש בסיס אוהדים גדול מאוד, ולא רק אוהדי הצלחות.
אמנם לשחק מול קאמפ-נואו ריק זה פחות מרגש, אבל זה נראה לי כמו החלום של הרבה שחקנים לשחק מול קאמפ-נואו מלא.

בהרגשה שלי אני טועה. בהרגשה שלי הוצאנו למועדון שם כל כך רע, שבאמת לאף שחקן לא אמור להיות רצון להגיע לכאן.
אבל מספיק לשמוע את פיאניץ’ מדבר על כך שהמעבר לבארסה הוא פסגת הקריירה שלו? אולי לא…

נראה.
אני מקווה שאחרי ההחלפה של ההנהלה נוכל לבנות פרויקט ספורטיבי אמיתי,
אבל כן, אנחנו בהחלט התדרדרנו להיות עגלאקטיקוס תחת ההנהלה הזו.

וכמובן, ברוך שובך.
אני מקווה שלא נצטרך, בכל פעם שתפרוש, לאבד את האליפות בשביל לראות אותך חוזר :slight_smile:

לא תודה. הספיק לי מאמן פרות אחד.

בשביל הדיוק, הוא אמר שהוא יעדיף לאמן כבשים בארגנטינה…

בכל מקרה, פוצ’טינו הוא מאמן יותר טוב וגם מאמן “מוכח”, לא היתי מתנגד שהוא יגיע שנה הבאה. לא שאני חושב שהוא “יתקן” את גופה החסרת נשמה aka ברצלונה, או יוביל אותנו להשגים משמעותים. אבל אולי נזכה לכדורגל טיפה יותר יפה מהכדורגל של השנה. חוששני ששנה הבאה תראה אותו דבר כמו השנה הנוכחית.

סתם פנטזיה שלי, פימי מספיק טוב .

הבעיה היא שכמו שאני רואה את זה, זה לא החשש אם יגיע לבארסה מאמן טוב, אלא העובדה שלתפקיד המאמן אין משמעות בברצלונה הנוכחית. מאמנים כבר לא קובעים שיטה או אג’נדה, אלא כולם תחת חליל ההנהלה.

אני לא מברך את כניסתו של פימי לתפקיד, אלא אני בעיקר מרחם עליו או על כל מאמן שיכנס לעונה הבאה.

נ.ב תודה לכולם על איחולי החזרה, אשתדל לכתוב יותר, אבל עם הקורונוש וירידת המוזה מאז אנפילד קשה להבטיח.

מה שמסי אמר לא נשמע לי כמו אמירה פרו וואלוורדית. זה נשמע כמו תשובה לסטיין שאמר שהיינו הרבה יותר טובים מאוססונה והגענו ל 10 קרנות. הוא לא בהכרח שכח מה היה לפני ינואר, ואמר כבר אז שביכולת כזאת אי אפשר לקחת את ליגת האלופות.
מסי, בדרך שלו, יורה לכל הכיוונים. גם הרמזים על עזיבה נחשבים. הוא עצבני בגלל שכל המערכת לא מתפקדת, ואני מקווה שלא יישאר בצד.