מחזור 37: מפסידים 2:1 לאוסאסונה בבית, וזוכים במקום השני (מסי)

הסגל למשחק -

דה יונג בפנים.
אומטיטי, גריזמן, דמבלה - בחוץ עקב פציעות.

קדימה! איפה כל האנשים? זה משחק מכריע על האליפות!

כל מה שאנחנו צריכים זה שכל הדברים הבאים יקרו, ואנחנו אלופים:

1. ריאל תעשה פחות מ-2 נקודות ב-2 המחזורים הקרובים.
  2. אנחנו צריכים להוציא 6 מ-6.
  3. שהכסף שפלורנטינו דוחף לשופטים ייגמר עד היום בערב. לחלופין - שברתומיאו יציע להם יותר.
  4. שימצאו את הסליק של הסמים מ-2008-2012.
  5. סוארס, מסי, פיקה, בוסקטס ואלבה חוזרים 5-10 שנים אחורה בגיל, בזמן שריקי ופאטי דווקא הולכים קדימה.
  6. ריקי המלך פותח בהרכב כי איתו זה בטוח 5:0.
  7. סטיין יפנים שאפשר לעשות 5 חילופים, ולפני דקה 89.
  8. בנזמה יחטוף סיבוב ויחזור לפנות שטחים לרונאלדו.

לא בעיה. קדימה - זה אפשרי.

בלי דוגלאס אין לנו סיכוי… תחזירו אותו חזרה, אחרי שהוא עזב הכל התפרק

או פשוט שביבי ידאג אישית שכל אחד מהעצמאים יקבל מספיק כסף כדי לשרוד את החודש, הראשון מבין השניים שיקרה קודם…

לייק ממני על סעיפים 3-4,8.

אני סופר ימים כמו טבלת יאוש, רק רוצה שהעונה הזאת תסתיים.

ה-ה-ר-כ-ב

פירפו פותח במקום אלבה.
בקישור - ריקי, ראקי ורוברטו.
בהתקפה - ברייטווייט ופאטי במקום גריזמן וסוארס.

היתי אומר כמה שהמצב רע ואיום, אבל אני חושב שהתגובה של מסי אחרי הגול שלו אומרת הכל, לדעתי, אם לא היה נס שנה הבאה, במקרה הטוב, זה השנה האחרונה שלו בברצלונה. אני גם חושב שלטובתו הוא צריך לחפש קבוצה חדשה.

בנימה יותר אופטימית, כל מועדון יש לו את הגאות והשפל, אחרי הבחירות אני מאמין שהיה יותר טוב.

בכל מקרה, צריך לברך את ריאל מדריד ואת זידאן. שאפו!

https://twitter.com/DaniPorath/status/1283869335082106886

מפסידים לאוסאסונה, ב-10 שחקנים, בבית.
משחק שמסמן עונה שלמה.

ברכות לצד הלבן של הפורום.

האם זה אחד מהמשפטים הכי שערורייתיים של מאמן ברצלונה בעידן הנוכחי? משום מה הדברים הביזיוניים שהוא מוציא מהפה לא מקבלים מספיק יחס.

קיקה סטיין: “אני יודע שההרגשה עכשיו רעה, אבל היו לנו 10 קרנות במשחק, כך שאם היינו כובשים רק אחת התוצאה כבר הייתה אחרת לגמרי”.

מאמן ברצלונה סופר כדורי קרן כראייה למשחק איכותי ומדבר כאילו הוא שם בבוקר איקס קרנות בווינר. לקח לי זמן להאמין שזה פאקינג אמיתי עד כדי כך שהלכתי להקשיב לראיון עצמו.

וזה אפילו בלי שהתייחסתי ל-“לא האמנתי שננצח כל משחק מאז החזרה, הציפייה שלי הייתה ששתי הקבוצות יאבדו נקודות, מה שקרה פשוט זה שמדריד הפתיעה” - בתגובה למסי שאמר “בארסה צריכה לנצח בכל משחק ומשחק שלה, זו חובתנו. האמת היא שזה מה שהיינו אמורים לעשות והפסדנו את האליפות כי זה לא מה שקרה”, ו-“אנחנו בארסה ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיות תלויים במדריד”.
זידאן מדבר על גמרים, אמונה, ביטחון, גמרים ועוד פעם גמרים עם בנזמה ופנדלראמוס ככובשים היחידים שלו, בזמן שרועה הצאן חוזר על אותה מנטרה של “מדריד עוד תאבד נקודות” בכל מסיבת עיתונאים.

פתאום “אני מעדיף להפסיד בחצי ולא ברבע” נשמע הרבה יותר טוב.

קיקה הוא “סוס מת” במועדון. שאלה, מי יחליף אותו ומתי. לפני נאפולי או אחרי. אני מתפלל שצאבי לא יבגוד בנו וישאר בחוץ.

פימיינטה. זה או הוא, או סטיין. לא רואה אופציה אפשרית אחרת בשנה הקרובה.

סטיין גמר את הסוס, בהנחה שלא יקרה נס באלופות. כך הוא גם נשמע אחרי המשחק אתמול.

תיקנתי.

מסכים, ועדיין אני חושב שזה או שהוא נשאר כדי להיות בובה לעוד שנה, או שפימי מקודם מ"בואו ננסה להעלות ליגה" ל"בבקשה חבר’ה, בואו תעשו כאילו אתם מקשיבים לי".

אף מאמן עם 2 תאים במוח לא יגיע עד הקיץ הבא.

מסי ענה לו יפה. Since January everything has gone very badly here.
לפחות למסי אכפת עדיין, אולי ישתמש קצת יותר בכוח שלו ויזיז דברים.

אני לא מתחבר לגישת הפרו-ואלוורדה של מסי (האש שהוא סוף סוף מפנה לא הייתה צריכה ללכת בעיקר לכיוונו של אדם שנמצא פה בסך הכל כמה חודשים ולא אחראי אפילו על עשירית מהרעות החולות של המועדון הזה), אבל מהדברים שלו עמדתו בנושא מאוד ברורה. אנחנו רעים מאז ינואר, אם אנחנו רוצים להילחם על ליגת האלופות צריך לעשות שינוי משמעותי… לא צריך להיות גאון כדי להבין למה הוא רומז.

אני ישמור על איפוק מפאת כבודו של מסי, אבל זה שקר. כאילו הוא חושב שהזיכרון של אנשים הוא כל כך קצר.

הפסדנו אליפות בעיקר בגלל 40 נקודות ב-20 משחקים והמאזן הכי גרוע של בארסה בחצי הראשון מזה 14 שנה, אחרי שהמצב המנטלי של השחקנים היה ברצפה ושידר מיאוס מוחלט עקב אירועי אנפילד והמסטאייה. כל זה היה בלוח משחקים יחסית קל (ואותו קלאסיקו בקאמפ נואו) שהמאמן הקודם שלנו לא השכיל לנצל. בחצי השני לעומת זאת, מדריד תסיים עם 11 ניצחונות ברצף - כשאנחנו עם לו"ז רצחני. אליפות כנראה לא היינו לוקחים בשום מצב אחרי ינואר. זה לא אומר שאני עושה לסטיין הנחות (כפי שברור מהתגובה הקודמת שלי בשרשור), כי אין ספק שהוא כשל ולא עמד בציפיות גם ביחס לכלים שהיו לו, אבל גם לא צריך לסבול מתופעת הזיכרון הקצר שמאפיינת חלק מהאוהדים.

בדרך כלל אחרי עזיבות, או אחרי הפסדים או אפילו סיום פרוייקט מסויים, הייתי אומר שהמועדון מעל זה והיכולות שלו לספוג את כל הרעות שנופלות עליו בזכות היסודות המצטיינים והערכים שלו יוכלו לדחוף את העגלה הלאה עד לפרוייקט הבא. זה לא מצב פה אה?

כרסמו ביסודות הקבוצה, אין תמיכה פוליטית בקאטאלאנים, אין תמיכה אמיתית בנוער, יש מרדף אחרי כוכבים במקום ייצוב הפרוייקט, וכמובן הקרם דה לה קרם, לראות איך שחקן נוער שלנו מנצח אותנו. רבותיי, הפכנו באופן חד משמעי לגרסא רעה של ריאל מדריד. לא זו שתחת זידאן עושה קולות של פרוייקט ספורטיבי, אלא זו המגוחכת של הגלאקטיקוס שהיו מסתלבטים עליה מ 2004-2006.

לא יודע מה הטעם בלראות את העונה הבאה, מה יוביל שחקנים לרצות לשחק עם המדים האלו או לרצות להיות חלק המועדון. אבל מה נשאר לנו לעשות חוץ מלהמשיך לראות משחקים גם כשאין ציפיות. זה מה שאוהדים עושים. עכשיו אוהדי ההצלחות יוכלו לעבור לליברפול או ריאל, ואולי לנו יהיה גרעין אוהדים שלא מורכב מילדי בר מצווה.

Visca Barca!