מחזור 37: נבעטים רשמית ממאבק האליפות אחרי הפסד 2:1 לסלטה בבית (מסי, לנגלה הורחק)

ההרכב למשחק היום -

הדברים הרגילים וזה.

ההרכב -

אילאש מחליף את דה-יונג המושעה.

דמבלה ממשיך כקיצוני ימני יחיד.

הדבר הכי טוב בברצלונה עכשיו זה שהיא מספקת קצת אסקפיזם… זה חשוב בימים אלו.

כל כך מצחיק.

נותר פה הרושם לפני כמה שבועות שברצלונה של קומאן היא לא כמו ואלורדה וקבוצה עם אופי. מה לעשות שבמציאות זה פשוט בלוף אחד גדול:

משחקים נגד גרנאדה בבית. ניצחון והכל תלוי בנו, מובילים 1-0 . ואז חוטפים במחצית השניה צמד ורמונטודה ומפסידים.

משחק נגד אתלטי ניצחון ומפעילים לחץ על הפיסגה. יוצאים בתיקו.

משחק נגד לבנטה. גם לא 2–0 ו3-2 עוזר לנו ולבנטה עושים רמנטודה עלינו ומוציאים אותנו מהאליפות.

משחקים נגד סלטה משחק חסר חשיבות בבית. עולים 1-0 וגומרים גם אותו בהפסד.

קומאן לא הביא שום רוח חדשה ושום בטיח. הכל היה מבוסס על כל מיני משחקי שקר בגביע.

צריך לעשות חשבון נפש מאוד חזק בקבוצה, לא רק בעמדת המאמן אלא גם בשחקנים. עם פיקה לנגלה אלבה ורוברטו בהגנה לא נגיע לשום מקום.

וכל עוד זו ההגנה שלנו שום האלנד או אגוארו או דפאיי לא יובילו אותנו לשום מקום.

מצד אחד רציתי להגיד שזו קארמה מטורפת שסוארס כובש את שער הניצחון של אתלטיקו היום, ואנחנו מפסידים בבית.

מצד שני, סוארס בכלל לא רלוונטי, כשסנטי פאקינג מינה כובש מולך צמד. סנטי. פאקינג. מינה. צמד.
אם זו לא התחתית של התחתית, אני לא יודע מה כן.

דרך אגב אני שמח בשביל אתלטי וסוארז. וגם שהפסדנו היום. אם לאפורטה מתעלם מזה ולא מתערב הוא יחטוף חזק ממני.

נראה לי שההפסד היום כנראה יפיל לו את האסימון.

אני מבסוט! הייתי בטוח שאתלטיקו חוזרת להיות פאטתיקו ומוסרת את האליפות לריאל. אה כן, וברצלונה פח אשפה, אבל מה חדש? מקווה שנתחיל את העונה הבאה עם בלם חדש, מאמן חדש וחלוץ חדש

האמת שכחתי שיש להם עוד משחק בראשון, אם יש קבוצה שיכולה לבעוט בדלי זה הם.

ויאדוליד התבזתה היום מול סוסיאדד. הם לא ניצחו כבר 10 משחקים וספגו 9 פעמים ב3 המשחקים האחרונים שלהם מבלי להבקיע פעם אחת.

ולכן זה רק כה הגיוני ששון וייסמן יהיה זה יעניק את האליפות לריאל.

צ’אבי, עכשיו -
200 (4)

החלק הבאמת טוב- הציפייה הגדולה נגמרה, אנחת רווחה של סיום עוד עונה הזוייה, ואפשר לסכם ולהתחיל לקוות. יאללה מתחיל דיון סיכום עונה.

תחשוב איזה אנחת רווחה אני הרגשתי בשער של סוארז. :joy: :joy: :joy:

תגידו מה עם פיאניץ׳?
הוא לא ראה דשא כל העונה. הוא באמת כזה גרוע? הוא באמת לא שווה דקות?
כל זה כשבוסקטס בן 200.

מה פספסתי איתו? כי בקצת ששיחק דווקא כן החמיאו לו פה יחסית.

מרגיש לי שהוא היה צריך להיות המחליף הראשון לבוסקטס. והראשון או השני לדה יונג.

קומאן

כן, קומאן.
אבל לא רק. בוסקטס לא בן 200, הוא בן 32 ופיאניץ’ בן 31. במחצית השניה של העונה בוסקטס היה טוב.
וקומאן גילה ילד בשם מוריבה שמראה סימנים של שחקן. עדיף שייתן לו דקות במקום פיאניץ’.
ההתעלמות המוחלטת מפיאניץ’ לא ברורה לי, אבל זאת לא אחת הבעיות הקשות שיש לברצלונה.

עליה בדיוק שאלתי.
לא על למה לא פתח, אלא על למה לא נספר.