מחזור 37 : מארחים את ווסטהאם כדי להיכנס לטופ 4

United XI vs West Ham: De Gea; Fosu-Mensah, Lindelöf, Maguire, Williams; Matic, Pogba; Fernandes, Greenwood, Rashford; Martial. #MUFC

Subs: Romero, Mata, Lingard, Fred, Dalot, James, Ighalo, Wan-Bissaka, McTominay.

דה חאה ממשיך לקבל קרדיט ומנסה על חשבון ביסאקה בעמדת המגן הימני, נראה שאולה מרוצה ממנו - נקווה שיתן יותר מבחינה התקפית.
צריכים להתחיל בטירוף ולנסות לכבוש כמה שיותר .

משחק גורלי שלא קובע כלום. אם ננצח, עדיין לא הבטחנו טופ 4, אפילו לא במקרה שצ’לסי תפסיד לליברפול מאוחר יותר. הפסד מרגיש בלתי נתפס אבל גם הוא לא אומר כלום עד המשחק מול לסטר בראשון.
המשחק כן גורלי כיוון שאנחנו מגיעים אחרי הפסד מביך, ובמאני טיים לשם שינוי. עד כה עשינו במכנסיים בכל סיטואציה דומה, והגיע הזמן לשנות את זה.

שאלוהים יעזור לנו…
משחק כל כך קל, ווסטהאם גם בניסיונות שלה חלשה מאוד ובסוף חוטפים מהפנדל הזה ( כבר עדיף לבטל את הואר ).
לא משחקים מספיק מהאגפים ומהאמצע זה לא אפשרי עם הבונקר הזה, אולה צריך לתת לראשפורד וגרינווד הוראה לא לחתוך לאמצע בכלל ושיתחילו לעבור את השחקנים שלהם.

חרא של תוצאה.
איך אפשר להגיע במנטליות כזאת למשחק שהוא גמר גביע בשבילנו?
סולשיאר כרגיל נרדם עם החילופים , מאז הגול של גרינווד לא ראינו כלום התקפית ורק בדקה 80 מכניס את איגאלו.
אני במקום סולשיאר מאוד דואג מהמחזור האחרון, גם מול לסטר מפורקת הקבוצה הזאת תפשל.

נראה היה שאף אחד לא מעוניין לנצח את המשחק הזה - לא ווסטהאם ולא אנחנו. משחק נרפה, לרוחב, חסר מעוף אפילו בדקות הסיום. ברונו נראה היום כמו ג’סי לינגארד. מסירות גרועות, שליטה עלובה בכדור, אפס תרומה לאספקט כלשהו במשחק שלנו. מנסה ו-ויליאמס לא מגנים, ו-ויליאמס, עם כמה שהוא בחור חביב ומוצא חן בעיניי, לא ברמה לפרמייר ליג. שחקנים מנפנפים אותו בהגנה, ובהתקפה הוא לא עושה כלום.
התיקו הזה לא באמת משנה לעומת ניצחון, עדיין תלויים בעצמנו באותה צורה בדיוק בכל הנוגע להעפלה בצ’מפיונס. אבל עם איך שאנחנו נראים, אני בכלל לא רוצה להגיע לצ’מפיונס. עליבות שלא ברור איך קבוצה שניצחה את צ’לסי וסיטי פעמיים בעונה מצליחה להציג.

נ.ב.
איזה כיף לראות את הסיומת של גרינווד. השחקן הכי צעיר מאז ראיין גיגס להגיע ל-50 הופעות במדי יונייטד. רק שישאר בריא

הקבוצה עייפה מאוד. לא הרגשתי היום שהשחקנים לא רצו או לא ניסו. הם פשוט לא יכלו.

התלות שלנו בברונו עצומה. כאשר הוא לא משחק כפי שהוא מסוגל לשחק, היכולת שלנו יורדת באופן משמעותי. לדעתי, אין בקבוצה הזו שחקן אחר המשפיע על היכולת של הקבוצה כפי שהוא מסוגל. והוא עייף!

אני לא מקבל את התירוץ הזה של עייפות , סולשיאר כבר כשחזרנו מהקורונה עשה חילופים בדקה 60 כדי לשמור על פוגבה ופרננדס. לא יכול להיות שאנחנו מתחילים רצף של משחק כל 3 ימים וכל הקבוצה שופכת לאגר.
ברונו משמעותי מאוד עבורנו וזה עוד סיבה להביא עוד מספר 10 בקיץ, חבל שפוגבה לא לוקח על עצמו את המשחק כשפרננדס נראה כל כך רע.
סולשיאר דיבר לפני המשחק על משחק שהוא גמר גביע, אני לא ראיתי רצון מספק מהשחקנים לפרק את ווסטהאם - בין אם זה הבלמים שמניעים כדור בסתמיות או ראשפורד שעוצר כל הזמן את המשחק .