מחזור 38 ואחרון: מנצחים 1:0 את אייבאר בחוץ ויוצאים לנופש (גריזמן)

הסגל -

מסי מקבל מנוחה מוקדמת, כך גם פדרי.
לנגלה מושעה שזה חבל אחד גדול.

טר שטגן, קוטיניו ופאטי פצועים.

מה מצב הטבלה?
סביליה יכולה לעקוף אותנו?
או שלחלוטין לא נשאר על מה לשחק?

לברצלונה יש מאזן פנימי טוב יותר (ניצחון ותיקו) מול סביליה, ככה שרק אם נפסיק לאייבאר, וסביליה תנצח את אלאבס - יהיה חילוף מקומות בטבלה.

גם אין ממש חשיבות אם נגיע למקום רביעי כי למיטב הבנתי גם רביעי אמור להגיע לבתים האלופות ולא למוקדמות.

אני מחכה בעיקר למשחק הזה שיגמר יחד עם כל העונה. יש הרגשה שהמון דברים קורים מאחורי הקלעים, ולאפורטה משתדל לשמור על הכל בשושו שנגיע לסוף העונה. בין אם מדובר על עתיד המאמן או השחקנים.

יאללה להשאיר את 2020/1 מאחורינו.

זה נכון אך אובדן המקום השלישי יוביל לאיבוד 8 מיליון יורו בהכנסות (באופן מפתיע - גובה הפיצויים של קומאן).

בזמן שאתם מדברים על מקום שלישי או רביעי, אני מזכיר לכם שקומאן הגדיר אתמול את העונה הזאת כעונה טובה. “זכייה בגביע ומאבק על האליפות” הוא אמר.

זהו, אין פואנטה מיוחדת לתגובה שלי. רק שהמאמן שלנו חשוב שלסיים מקום 3 זו עונה טובה.

לא מבין למה אתה מתלונן על זה, אני מאוד שמח שהוא התבטא בצורה כזאת. טוב מאוד.

לפני כמה ימים לאפורטה (לא בניסוח המילים הזה) אמר ששנה הבאה ברצלונה תחליף דיסקט ותהפוך להיות קבוצה תחרותית.

אני מניח שהוא שמע את קומאן במסיבת העיתונים ומבין שאם מאמן כזה , כל שנה נתחרה על המקום השלישי. כנראה שקומאן יודע שזה הסוף ומרשה לעצמו להתנסח בצורה כזאת. שקראתי את תמליל המסיבת עיתונאים זה נשמע כמו מאמן שיודע שזה משחק אחרון שלו בתור מאמן ברצלונה.

ההרכב -

בנוסף למסי ופדרי שמחוץ לסגל, גם אלבה ופיקה מקבלים מנוחה.

פירפו חוזר מהגלות, כמו גם נטו וטרינקאו.

פעם, בפורום הישן, היינו אומרים על משחקים מסויימים שהם משחקים שפשוט צריך לעבור, וחותמים ב"נקסט". זה נכון גם למשחק הזה, וגם לכל העונה. אז, לשם הנוסטלגיה -

נקסט.

גריזמן כרגע מימן את הפיצוים של קומאן.

יאלה על זה מגיע לו להשאר :slightly_smiling_face: