מחזור 38 ואחרון: חותמים את העונה בהפסד 2:0 לוויאריאל בבית

הסגל למשחק האחרון של העונה -

השאלה היא האם זהו משחקם (או סיפסולם) האחרון במועדון של כמה שחקנים. ריקי, ברייטווייט, מינגסה, אומטיטי, נטו, לוקדה, אדאמה, דמבלה, פרנקי ואפילו אלבס - חלקם יצטרכו, לאחר המשחק הזה, להשיג את חולצת ברצלונה בדיוק כמו לבנדובסקי - בחנות.

חוץ מהפצועים המוכרים (פדרי, ניקו, גרסיה, רוברטו, עוד מישהו שבטח שכחתי), עוד ייעדר מהמשחק - הרצון לשחק.

ויאריאל חייבת ניצחון כדי להיות תלויה בעצמה במאבק על הקונפרנס, אחרת תקווה לאיבוד נקודות מצידה של בילבאו.

המטרה היחידה של המשחק הזה להראות שהשחקנים שבארסה רוצה להיפטר מהם שווים משהו.
אני מצפה לראות את אומטיטי, לנגלה, מינגסה, ריקי וברייטוייט פותחים. אולי גם נטו.
גם הזדמנות לראות את באלדה.

הבעיה? שחלק מהם במצב בו אם הם ישחקו, הם יראו שהם לא שווים משהו.

שיפתח בהרכב רק בשביל שמישהו יקנה את הזבל האנטישמי הזה.

מחר הסבל נגמר מבחינת ברצלונה. ששנה הבאה נזכה להנות מכדורגל ולא לסבל.

יש באמת עניין בטורניר הזה? רווח כספי? שואל ברצינות.

אני מניח ש -
א. מקום 7 שווה יותר ממקום 8, מבחינת מענקי הליגה/זכויות שידור וכד’.
ב. כמו כל מפעל אירופי - מרוויחים כסף בהתאם לניקוד/התקדמות. ואין שום סיבה שוויאריאל לא תתקדם יפה בקונפרנס, כל עוד יהיה לה טיפה איכפת מהמפעל.

אני מבין שאתה מתבדח, אבל אני אומר ברצינות. שחקן שלא משחק בכלל מחירו 0. לפחות ככה הם יכולים להראות שזה קצת מעל 0. אומטיטי כשיר, ברייטוויט עדיין חי, לנגלה יכול גם בלי ידיים ומינגסה קצת פחות זבל ממה שעשו לו כאן בפורום.

מה פספסתי?

פירסם תמונה עם מילה “fuck isreal”

זה היה אבדה

חחח אז טעות בשחקן. אני מת.

קבל ביטול.

ההרכב האחרון לעונה -

דמבלה בספסל, יחד עם האיכפתיות מהמשחק, ואדאמה יפתח במקומו.

פראן טורס נשאר על הדשא מאז ינואר.

למי מהשחקנים זה יהיה המשחק האחרון בברצלונה?

יותר ויותר אני מתרשם שצ’אבי בעיקר מפוחד. הוא לא מעז בעצם לעשות כלום. לא מעז לנסות כלום. רק את המובן מאליו או המתבקש. הוא די מחק את רוב השחקנים הצעירים, לא נוגע בחברים שלו, יש לו אונסה די מוחלט והרגעים היחידים בהם הוא ‘אמיץ’ זה כשהוא זורק הכל למגרש כמו קומאן. זה גם מסביר את ההתלבטויות לפני שהסכים לבוא.

גאבי גרוע כבר חודשיים. ריקי במשחק הקודם היה סבבה. אצל צ’אבי הדברים קבועים מראש. מקווה שהוא ימצא דרך להעז יותר בעונה הבאה. כי גם שנה הבאה יהיה לו סגל די דפוק.

אני מאוכזב שצ’אבי לא נתן הזדמנות ליותר מחליפים. היה מקום לתת דקות גם ללוק, ברייטוויט, ריקי ואפילו אומטיטי.

אדאמה מבטל את התרומה של אלבס מקדימה ומנסה לחפות על היעדרותו של אלבס מאחורה. כל זה תוך כדי שהוא שוב מוכיח כמה גרוע הוא ולא מתאים לבארסה. אגף ימין חייב רמונט. לא יעלה על הדעת לתת לאלבס להישאר עד המונדיאל. לא יעלה על הדעת לתת לדסט את המפתחות.

גאבי מבטל את התרומה ההתקפית של אלבה. תוך כדי שהוא מוכיח שוב כמה חסר השפעה הוא על המשחק.

לפראן יש הכל כדי להצליח חוץ מההצלחה עצמה. הבנאדם לא מפספס הזדמנות לפספס הזדמנות. אובמיאנג אוברייטד מוחלט.

אראוחו בנוי מהחומר הנכון, פרנקי שוב מראה כמה שכל יש לו ובוסקטס כנ"ל. לנגלה חייב ללכת.

המערך פשוט מכריח אותנו לשחק רק על הקוים בלי שיש לנו כלים לזה. צ’אבי פשוט מפספס לגמרי.

רק ריקי יציל אותנו

ליאור זה פאקינג משחק שנועד להיפרד מהאוהדים וברצלונה כרגיל בועטת גם בדלי הזה. יציל לא יציל. אני רק מחכה לשריקה הסופית של השופט ושיגאל אותי מהיסורים של העונה הזאת.

אבל למה לא לחזור על אותה טעות גם במחצית השניה אם אפשר?

השאלה היא, ואין לנו ברירה אלא לחכות לעונה הבאה כדי לענות עליה, מה יקרה כשלא יהיו יותר תירוצים? מה יקרה אם וכאשר יגיע חיזוק לעמדות שנדרש בהן חיזוק? כשצ’אבי יתחיל עונה מנקודת מוצא טובה יותר? האם הסגנון ישתנה/ישתפר, או שעדיין יהיו 11-13 באנקרים ו-3-4 מנודים שימות העולם והם לא ישחקו?

יהיה מעניין לבחון את זה.

שחרר. הוא יציל או לא יציל את סלטה/סוסיאדד/בטיס בעונה הבאה. תצטרך למצוא מישהו אחר להתאהב בו.

אני מציע את ניקו.

איל נראה לי שזו תמימות לחשוב שיבוא חיזוק לעמדות שנדרש בהן חיזוק…

חסרים לנו 2 מגני ימין, חסר בלם, חסר מגן שמאל, חסר קש"א, חסרים קשרים שיודעים לנהל משחק, חסרים 2 קיצונים וחסר חלוץ מטרה ויש מצב שגם חסר לנו שוער ראשון.

מסכים, אפילו מאוד מסכים, אבל אני רוצה להאמין שמצב הסגל שברצלונה תצא איתו למלחמה לעונת 2022/23 יהיה טוב יותר יחסית למה שצ’אבי התחיל איתו כשנכנס לתפקיד, ואפילו יותר טוב ביחס לסוף ינואר 2022.

כמה יותר טוב? כנראה שלא מהפך של 180 מעלות, אבל יותר טוב.

בגדול לא טרחתי לראות את המשחק לפרוטוקול הזה.

יש משחקי ידידות שיש לנו יותר על מה לשחק בהם (יוקרה?) מאשר היה לנו אמש.
והצוללת הצהובה הייתה צריכה את הניצחון, וזו אחת הקבוצות החביבות עליי. אם היינו עושים להם צרות בלהשיג את הנקודות אני הייתי מתבאס.

משחק כל כך נקסט, שבאמת אבל באמת לא היו לי ציפיות ממנו.

ושצ’אבי ימשיך עם פטפוטי ביצים על “אנחנו באים לשחק טוב בכל משחק”. הוא יודע שהאמירה הזו שקולה לאמירה במשחק הקודם “ריקי לא פתח בהרכב כי יש לו הרבה תחרות”. הוא היה אומר את זה גם אם היו לו רק ריקי והשוער זמינים בסגל…

בואו בואו לדיון סיכום עונה. המשחק הזה לא מצדיק שהדיון שלו יתרחב.